Dansk ▼
English
Español
Uge 12
18-03-2019 - 24-03-2019

Hold filtrering
mandag
18-03-2019
08:00
AV Les Mills Body Flow
Hold salen
Charlotte O
60 min
19/20
09:00
AV Pilates
Hold salen
Heidi B
60 min
22/22
09:00
AV Senior Cycling
Cyklesalen
Tom K
60 min
14/18
09:00
EX Stram Op
sal 1
Susanne J
60 min
16/30
10:00
AV Neurologisk
Hold salen
Birgitte E
60 min
0/9
10:00
EX CORE
sal 1
Susanne J
30 min
13/30
12:00
AV Parkinson Hold
Hold salen
Lene I
60 min
0/8
15:30
AV Circuit
Hold salen
Helene H
60 min
27/25
15:45
AV Fitness Cycling
Cyklesalen
Flemming J
60 min
17/18
16:00
EX Functional
Aflyst
1/16
16:20
AV Core træning
Multifunktionel Crossfit sal
Johnny R
25 min
16/16
16:30
AV Step mellem Freestyle
Hold salen
Charlotte O
60 min
8/20
17:00
AV Tempo Cycling
Cyklesalen
Johnny R
60 min
18/18
17:00
AV Yoga for alle
Yoga salen
Dorrit J
60 min
13/16
17:00
EX BODYATTACK
sal 1
Nanna W
60 min
7/30
17:00
EX Cycling 1.0
Cykelsal
Lonnie R
60 min
7/10
17:30
AV Booty Attack
Hold salen
Charlotte O
30 min
17/22
18:00
AV Les Mills CXWORX
Hold salen
Nadja M
30 min
20/20
18:05
EX BODYPUMP
sal 1
Mona J
60 min
6/30
18:30
AV BOOTCAMP M/K -lukket hold-
Hold salen
Johnny R
120 min
0/0
18:30
AV Saunagus
Sauna
Maja T
60 min
9/8
19:00
AV Tempo Cycling
Cyklesalen
Klaus/Rasmus
60 min
18/18
19:10
EX Yoga
sal 1
Therese B
60 min
9/30
tirsdag
19-03-2019
06:15
LUKKET CYKLEHOLD
Cyklesalen
Turnus
60 min
0/0
07:00
EX Cykling
Cykelsal
Susanne J
30 min
10/10
07:30
AV Seniortræning
Hold salen
Tomas S
60 min
17/22
07:30
EX Functional
sal 1
Susanne J
45 min
9/16
08:30
AV Seniortræning
Hold salen
Signe T
60 min
21/22
09:00
AV Cross Senior
Multifunktionel Crossfit sal
Johnny R
60 min
10/16
10:00
AV Seniortræning
Hold salen
Birgitte E
60 min
14/22
10:00
EX BODYFLOW
Aflyst
4/30
11:00
AV CANCER HOLD " lukket hold "
Hold salen
Trine K
60 min
0/20
16:00
AV MBL/overkrop " SOFT"
Hold salen
Gitte H
60 min
8/22
16:00
AV Yoga Hatha
Yoga salen
Charlotte E
60 min
16/16
17:00
AV Fitness Cycling
Cyklesalen
Flemming J
60 min
18/18
17:00
AV Step mellem Freestyle
Hold salen
Charlotte O
60 min
8/20
17:00
EX BODYSTEP
sal 1
Mona J
60 min
10/30
17:00
EX Cycling 1.0
Cykelsal
Ole H
60 min
5/10
17:05
AV Yoga Solhilsen
Yoga salen
Charlotte E
30 min
14/16
18:00
AV Les Mills Bodypump
Hold salen
Jane K
70 min
19/20
18:00
EX BODYFLOW
sal 1
Elsebeth M
60 min
9/30
18:15
LUKKET CYKLEHOLD
Cyklesalen
Gæsteinstruktør
60 min
0/0
18:45
AV Cross Advanced
Multifunktionel Crossfit sal
Johnny R
60 min
14/14
19:10
AV Booty Attack
Aflyst
5/22
onsdag
20-03-2019
08:00
EX Cykling
Cykelsal
Charlotte J
45 min
9/10
08:30
AV Yoga Hatha
Hold salen
Lene S
60 min
20/21
09:00
AV Senior Cycling
Cyklesalen
Ole O
60 min
10/18
09:00
AV Lukket Svømmehold LET
svømmehallen
Birgitte E
30 min
0/10
09:00
EX Stram Op
sal 1
Susanne J
60 min
18/30
09:30
AV Neurologisk/Core Træning " Lukket hold "
Hold salen
Heidi B
60 min
1/15
09:30
AV Lukket svømmehold ØVET
svømmehallen
Birgitte E
30 min
0/10
10:00
EX CORE
sal 1
Susanne J
30 min
15/30
10:30
AV Body Balance
Hold salen
Birgitte E
60 min
21/22
11:30
AV Parkinson Dans "lukket hold"
Hold salen
Lene I
60 min
1/15
15:30
AV Cross Advanced
Aflyst
5/14
16:00
AV Step Begynder/let Freestyle
Hold salen
Charlotte O
45 min
14/20
16:00
EX Functional
Aflyst
1/16
16:45
AV Les Mills Bodypump
Hold salen
Lotte J
70 min
21/20
16:45
AV BOOTCAMP KVINDER 16 uger - lukket hold
Cyklesalen
Helene H
60 min
0/12
17:00
EX BODYATTACK
sal 1
Mona J
60 min
15/30
17:00
EX Cykling
Cyklesalen
Ole H
60 min
10/10
18:00
AV Fitness Cycling
Cykelsal
Louise U
60 min
16/18
18:05
EX BODYPUMP
sal 1
Mona J
60 min
12/30
18:15
AV Yoga for alle
Yoga salen
Lene S
60 min
14/16
19:00
AV Circuit
Hold salen
Mille G
60 min
19/25
19:10
EX Yoga
sal 1
Tanja S
60 min
5/30
19:15
AV Watt Cykling
Cyklesalen
Annette B
90 min
9/18
19:30
AV Yoga Hatha Øvet
Yoga salen
Lene S
90 min
11/16
torsdag
21-03-2019
06:15
AV Fitness Cycling
Cyklesalen
Johnny R
60 min
18/18
06:15
EX Cykling
Cykelsal
Susanne J
60 min
5/10
08:30
AV Pilates
Hold salen
Signe T
60 min
11/22
09:00
AV Fysio Træning
Junglesport salen
Tomas S
60 min
7/10
09:30
AV Les Mills Body Flow
Hold salen
Charlotte O
60 min
13/20
10:00
AV Neurologisk
Junglesport salen
Heidi B
60 min
0/9
11:00
AV Seniortræning
Hold salen
Birgitte E
60 min
18/22
12:30
AV Parkinson Hold
Hold salen
Heidi B
60 min
0/8
14:30
AV Fysio Træning Ryg/Skulder
Hold salen
Tomas S
30 min
6/8
15:00
AV Fysio Træning Hofte/Knæ/Ankel
Hold salen
Tomas S
30 min
5/8
15:30
AV PUSH
Hold salen
Gitte H
60 min
17/20
16:30
AV Circuit
Hold salen
Johnny R
60 min
25/25
16:30
AV Les Mills Body Flow
Yoga salen
Ina G
60 min
10/10
16:45
AV Core Circuit
Multifunktionel Crossfit sal
Gitte H
30 min
6/12
17:00
AV Fitness Cycling
Cyklesalen
Jane K
60 min
18/18
17:00
EX BODYFLOW
sal 1
Charlotte J
60 min
7/30
17:30
AV Løbehold Begyndere
Udendørs
Klaus/Rasmus
60 min
13/35
17:30
AV Løbehold Øvet
Udendørs
Klaus/Rasmus
60 min
7/20
17:30
AV Cross Advanced
Multifunktionel Crossfit sal
Mille G
60 min
13/14
17:30
AV Powerfit
Hold salen
Johnny R
60 min
24/24
18:00
EX BODYCOMBAT
sal 1
Minna S
60 min
0/30
18:15
AV INTRO Cykling
Cyklesalen
Louise U
30 min
3/18
18:45
AV Les Mills CXWORX
Hold salen
Jane K
30 min
11/20
19:00
AV Saunagus
Pia E
60 min
10/10
Fyldt
19:00
AV The Journey Cycling
Cyklesalen
Louise U
60 min
18/18
fredag
22-03-2019
06:00
AV BOOTCAMP RIGTIGE MÆND 16 uger - lukket hold
Cyklesalen
Johnny R
90 min
0/12
07:00
EX Stram Op
sal 1
Susanne J
45 min
4/30
07:30
AV Seniortræning
Hold salen
Signe T
60 min
14/22
08:00
EX Cycling 1.0
Cykelsal
Susanne J
45 min
6/10
08:25
AV Core træning
Multifunktionel Crossfit sal
Helene H
30 min
16/16
08:30
AV Seniortræning
Hold salen
Birgitte E
60 min
18/22
09:00
AV Fitness Cycling
Cyklesalen
Helene H
60 min
18/18
09:00
EX BODYPUMP
sal 1
Nadja M
60 min
4/30
09:10
EX Functional i fitnessområdet
Fitness område
Trine E
45 min
5/10
09:30
AV Pilates
Hold salen
Heidi B
60 min
22/22
10:05
EX BODYFLOW
sal 1
Trine E
60 min
4/30
11:00
AV CANCER HOLD " lukket hold "
Hold salen
Trine K
60 min
0/20
15:00
AV Yoga Yin
Yoga salen
Lene S
60 min
16/16
16:15
AV Yoga Yin
Yoga salen
Lene S
60 min
16/16
16:30
AV Fredagsrock Cycling
Cyklesalen
Johnny R
60 min
18/18
16:30
Fredags TÆSK
Hold salen
Mille G
60 min
25/25
17:30
AV Yoga Solhilsen EVENT
Yoga salen
Lene S
120 min
8/14
lørdag
23-03-2019
08:00
AV Yoga Hatha
Yoga salen
Lene S
60 min
16/16
08:00
EX Yoga
sal 1
Mette S
60 min
3/30
08:15
AV Skovløb Øvet
Udendørs
Klaus/Rasmus
90 min
2/15
08:15
AV Skovløb Let
Udendørs
Klaus/Rasmus
90 min
8/15
08:30
AV Fitness Cycling
Cyklesalen
Flemming J
60 min
18/18
09:00
AV Circuit
Hold salen
Helene H
60 min
25/25
09:00
EX Cycling 1.0
Cykelsal
Charlotte J
60 min
7/10
09:00
EX RELEASE BODYPUMP
sal 1
Mette S
60 min
5/30
09:15
AV Yoga Hatha
Yoga salen
Lene S
60 min
16/16
10:00
AV PUSH
Hold salen
Helene H
60 min
20/20
10:00
EX RELEASE BODYATTACK
Sal 1
TEAM L
60 min
11/30
10:05
EX Cycling 1.0
Aflyst
1/10
11:00
AV Sixpack Attack
Hold salen
Helene H
30 min
24/24
11:00
AV Fitness Cycling
Cykelsal
Louise U
60 min
17/18
12:15
RYNKEBY HOLD "lukket"
Cyklesalen
Johnny R
120 min
0/0
søndag
24-03-2019
08:45
AV The Journey Cycling
Cyklesalen
Jane K
60 min
18/18
08:55
EX RELEASE BODYFLOW
sal 1
Emma L
60 min
8/30
09:00
AV Les Mills Body Flow
Hold salen
Ina G
60 min
15/20
09:55
EX RELEASE BODYSTEP
sal 1
Emma L
60 min
2/30
10:00
AV Les Mills Bodypump
Hold salen
Jane K
70 min
20/20
10:00
EX Cykling
Cykelsal
Charlotte J
60 min
8/10
11:00
EX RELEASE BODYCOMBAT
sal 1
Minna S
60 min
0/30
11:10
AV Les Mills CXWORX
Hold salen
Jane K
30 min
15/20
13:00
AV Cross Advanced
Multifunktionel Crossfit sal
Helene H
90 min
14/14
13:30
AV Salen optaget tl Cross
Hold salen
Helene H
60 min
0/0
14:30
AV Core træning
Multifunktionel Crossfit sal
Flemming J
30 min
12/16
15:00
AV Fitness Cycling
Cykelsal
Flemming J
60 min
18/18
15:00
AV Yoga Hatha
Yoga salen
Lene S
60 min
16/16