Dansk ▼
English
Español
Uge 50
09-12-2019 - 15-12-2019

Hold filtrering
mandag
09-12-2019
07:00
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
7/8
07:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
7/8
08:30
Senior svømning - VIGTIGT - se holdbeskrivelse for at se info.
Svømmehal
Connei E
120 min
0/10
09:00
Cirkeltræning
Foye
Tim B
60 min
25/25
15:00
Fitness junior (Mød bare op!) MOTIONSCENTER KUN FOR JUNIORER
Motionscenter
Tim B
60 min
0/1
16:30
Cirkeltræning
Foye
Tim B
60 min
16/70
18:00
Stram op
Foye
Tim B
60 min
19/20
18:30
Bike medium
Holdsal 2
Birgitte W
60 min
8/25
19:15
Puls & Styrke
Foye
Tim B
60 min
14/20
tirsdag
10-12-2019
08:00
Massage Hot Stone
Aflyst
0/1
08:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Berit M
45 min
11/14
09:00
Boldtræning
Foye
Tim B
45 min
15/15
10:00
Instruktør i Fitnesscenter
Motionscenter
Tim B
60 min
0/10
15:00
Fitness junior (Mød bare op!) MOTIONSCENTER KUN FOR JUNIORER
Motionscenter
Tim B
60 min
0/1
17:00
Float Fit
Svømmehal
Tim B
30 min
8/11
17:30
Float Fit
Svømmehal
Tim B
30 min
9/11
18:00
Svømning Offentlig åbning
Svømmehal
Connei E
120 min
0/10
18:00
Bike Let
Holdsal 2
Per H
45 min
22/25
19:00
Instruktør i Fitnesscenter
Motionscenter
Lars D
120 min
0/10
19:00
GymStick & Styrke
Holdsal 1
Julie D
60 min
15/15
onsdag
11-12-2019
07:30
Instruktør i Fitnesscenter
Motionscenter
Tim B
60 min
0/10
09:00
Cirkeltræning
Foye
Tim B
60 min
21/25
10:30
Massage Hot Stone
Massagerum
Tim B
30 min
1/1
11:15
Massage Hot Stone
Aflyst
0/1
12:15
Personlig intro (nye medlemmer)
Aflyst
0/1
13:30
Senior svømning - VIGTIGT - se holdbeskrivelse for at se info.
Svømmehal
Connei E
90 min
0/10
15:00
Fitness junior (Mød bare op!) MOTIONSCENTER KUN FOR JUNIORER
Motionscenter
Tim B
60 min
0/1
16:30
Styrke / Core / Gym Stick
Foye
Tim B
60 min
13/20
18:30
Bike medium
Holdsal 2
Birgitte W
60 min
8/25
18:30
Cirkeltræning
Foye
Tim B
60 min
18/25
20:00
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
8/8
20:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
5/8
torsdag
12-12-2019
08:00
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
8/8
08:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
8/8
09:00
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Tim B
30 min
8/8
11:00
Instruktør i Fitnesscenter
Motionscenter
Tim B
60 min
0/10
12:30
Massage Hot Stone
Massagerum
Tim B
30 min
0/1
15:00
Fitness junior (Mød bare op!) MOTIONSCENTER KUN FOR JUNIORER
Motionscenter
Tim B
60 min
0/1
18:00
Svømning Offentlig åbning
Svømmehal
Connei E
180 min
0/10
18:15
Cirkeltræning
Hal 2
Berit M
60 min
9/70
19:00
Bike øvet
Holdsal 2
Dorte H
60 min
10/25
19:30
Hatha Yoga
Holdsal 1
Berit M
45 min
14/14
fredag
13-12-2019
08:30
Cirkeltræning
Hal 2
Tim B
60 min
54/70
09:45
Boldtræning
Aflyst
1/15
lørdag
14-12-2019
08:00
Bike medium
Holdsal 2
Birgitte W
60 min
14/25
søndag
15-12-2019
09:00
Svømning Offentlig åbning
Svømmehal
Connei E
180 min
0/10
09:30
Bike Let
Holdsal 2
Per H
45 min
25/25