Dansk ▼
English
Español
Uge 47
22-11-2021 - 28-11-2021

Hold filtrering
mandag
22-11-2021
05:30
Endurance
Vejlevej
Morten Jakobsen
50 min
15/36
05:30
Endurance
Haderslev
Tina Holst
50 min
7/32
05:30
H.I.I.T
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
14/28
06:30
Endurance
Vejlevej
Morten Jakobsen
50 min
9/36
06:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
16/26
06:30
Endurance
Haderslev
Tina Holst
50 min
15/32
06:30
Endurance
Silkeborgvej
Katrine Terkildsen
50 min
4/30
06:30
H.I.I.T
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
12/28
06:30
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
9/36
07:30
Endurance
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
7/36
07:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
12/26
07:45
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
0/36
08:30
Endurance
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
18/36
08:30
Endurance
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
6/26
08:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
12/32
08:30
CirkelTræning
sal 1
Monique Redman
50 min
18/20
08:30
Endurance
Silkeborgvej
Katrine Terkildsen
50 min
4/30
08:45
Senior Easy Line
EasyLine
Sarah Lyhne Bruun
40 min
9/12
09:30
Endurance
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
10/36
09:30
Endurance
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
9/26
09:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
13/32
09:30
Senior Easy Line
EasyLine
Monique Redman
40 min
11/12
09:30
Endurance
Aalborg
Trine Mørch
50 min
3/36
10:45
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
0/36
13:30
Lukket Gandrup hold
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
3/36
14:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
14/36
15:00
CirkelTræning
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
9/20
15:15
Endurance
Aalborg
Trine Mørch
50 min
2/36
15:30
Endurance
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
10/26
15:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
20/36
15:30
Endurance
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
14/32
16:00
UpGrade
sal 1
Tobias Pinstrup Knudsen
50 min
3/20
16:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
37/36
16:30
Endurance
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
15/26
16:30
Endurance
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
12/32
16:30
Endurance
Silkeborgvej
Pierre Skovgaard
50 min
12/30
16:30
Endurance
Aalborg
Trine Mørch
50 min
4/36
17:00
BodyPower
sal 1
Tobias Pinstrup Knudsen
50 min
27/26
17:30
Endurance
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
33/36
17:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
17:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
10/32
17:30
Endurance
Silkeborgvej
Patricia Biel
50 min
8/30
17:45
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
0/36
18:00
H.I.I.T
sal 1
Tobias Pinstrup Knudsen
50 min
29/28
18:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
4/26
18:30
Endurance
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
19/36
18:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
8/32
18:30
Endurance
Silkeborgvej
Patricia Biel
50 min
1/30
19:00
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
0/36
19:30
Endurance
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
26/36
19:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
5/26
19:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
8/32
tirsdag
23-11-2021
05:30
Cardio
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
25/36
06:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
8/26
06:30
Cardio
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
17/36
06:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
9/32
06:30
Cardio
Silkeborgvej
Julius Kristensen
50 min
7/30
06:30
Cardio
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
8/36
07:00
SixPack
sal 1
Monique Redman
50 min
0/24
07:30
Cardio
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
9/36
07:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
14/26
07:45
Cardio
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
2/36
08:00
BodyPower
sal 1
Monique Redman
50 min
12/26
08:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
18/36
08:30
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
3/26
08:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
10/32
08:30
Cardio
Silkeborgvej
Charlotte Kaas
50 min
5/30
09:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
8/36
09:30
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
7/26
09:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
5/32
09:30
Cardio
Silkeborgvej
Charlotte Kaas
50 min
6/30
09:30
Cardio
Aalborg
Trine Mørch
50 min
5/36
09:30
SeniorYoga
sal 1
Monique Redman
45 min
1/25
10:30
Pro Senior Træning
Vejlevej
Elin Persson
50 min
8/24
10:30
Senior træning
Haderslev
Anja Dupont
50 min
11/32
10:30
Pro Senior Træning
Silkeborgvej
Laila Udengaard Rosenvinge
50 min
2/30
10:30
Senior træning
Aalborg
Trine Mørch
50 min
0/36
15:15
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
2/36
15:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
17/36
15:30
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
6/26
15:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
20/32
16:00
HIIT
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
18/28
16:30
Cardio
Vejlevej
Randi Nansen Krab
50 min
35/36
16:30
Cardio
Valby
Daniel Bach Eriksen
50 min
12/26
16:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
17/32
16:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
2/36
17:00
CirkelTræning
sal 1
Thomas Christian Møller
50 min
20/20
17:30
Cardio
Vejlevej
Randi Nansen Krab
50 min
22/36
17:30
Cardio
Valby
Daniel Bach Eriksen
50 min
11/26
17:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
13/32
17:30
Cardio
Silkeborgvej
Emilie Møller Hjuler
50 min
11/30
17:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
5/36
18:00
BoxFit
sal 1
Thomas Christian Møller
50 min
22/24
18:30
Cardio
Vejlevej
Randi Nansen Krab
50 min
14/36
18:30
Cardio
Valby
Daniel Bach Eriksen
50 min
8/26
18:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
12/32
18:30
Cardio
Silkeborgvej
Emilie Møller Hjuler
50 min
4/30
19:00
Lukket Forløb
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
60 min
0/10
19:30
Cardio
Vejlevej
Randi Nansen Krab
50 min
11/36
20:00
HIIT
sal 1
Patrick Kummer Thingberg
50 min
10/28
onsdag
24-11-2021
05:30
Strength
Vejlevej
Mia Laursen
50 min
15/36
05:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
10/32
05:30
CirkelTræning
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
11/20
05:30
Strength
Valby
Melissa Riis
50 min
10/26
06:30
Strength
Valby
Melissa Riis
50 min
12/26
06:30
Strength
Vejlevej
Mia Laursen
50 min
21/36
06:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
22/32
06:30
Strength
Silkeborgvej
Matilde Fuglsang
50 min
3/30
06:30
Strength
Aalborg
Trine Mørch
50 min
3/36
07:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
8/36
07:30
Strength
Valby
Melissa Riis
50 min
8/26
07:30
HIIT
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
8/28
07:30
Strength
Silkeborgvej
Matilde Fuglsang
50 min
4/30
07:30
Strength
Aalborg
Trine Mørch
50 min
1/36
08:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
21/36
08:30
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
3/26
08:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
6/32
08:30
BodyPower
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
13/26
08:30
Strength
Aalborg
Trine Mørch
50 min
3/36
08:40
Senior Easy Line
EasyLine
Sarah Lyhne Bruun
40 min
12/12
09:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
15/36
09:30
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
6/26
09:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
8/32
09:30
Strength
Silkeborgvej
Charlotte Kaas
50 min
1/30
09:30
Senior træning
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
11/20
09:30
Strength
Aalborg
Trine Mørch
50 min
0/36
10:30
Strength
Aalborg
Trine Mørch
50 min
1/36
14:30
Strength
Vejlevej
Randi Nansen Krab
50 min
12/36
15:15
Strength
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
65 min
3/36
15:30
Strength
Vejlevej
Randi Nansen Krab
50 min
18/36
15:30
Strength
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
10/26
15:30
Strength
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
11/32
16:00
CirkelTræning
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
11/20
16:30
Strength
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
27/36
16:30
Strength
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
6/26
16:30
Strength
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
19/32
16:30
PumpIt
Sal 2
Christoffer Schultz Brødsgaard Larsen
50 min
9/14
16:30
Strength
Silkeborgvej
Patricia Biel
50 min
4/30
16:30
Strength
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
5/36
17:00
BodyPower
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
28/26
17:30
Strength
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
27/36
17:30
Strength
Valby
Signe Mousing Hansen
50 min
7/26
17:30
HIIT
Sal 2
Christoffer Schultz Brødsgaard Larsen
50 min
15/16
17:30
Strength
Silkeborgvej
Patricia Biel
50 min
15/30
17:45
Strength
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
2/36
18:00
SixPack
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
19/24
18:30
Strength
Valby
Signe Mousing Hansen
50 min
5/26
18:30
Strength
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
17/36
18:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
9/32
19:00
UpGrade
sal 1
Martin Kidmose Kvist
55 min
15/20
19:00
Strength
Aalborg
Lotte Hristou
50 min
1/36
19:30
Strength
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
9/36
19:30
Strength
Valby
Signe Mousing Hansen
50 min
3/26
19:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
5/32
19:30
Yoga
Sal 2
Annette Thuesen
75 min
10/14
torsdag
25-11-2021
05:30
Endurance
Vejlevej
Kim Starcke
50 min
15/36
06:00
BodyPower
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
10/26
06:30
Endurance
Vejlevej
Kim Starcke
50 min
23/36
06:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
15/26
06:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
7/32
06:30
Endurance
Silkeborgvej
Patricia Biel
50 min
6/30
06:30
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
7/36
07:00
UpGrade
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
5/20
07:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
13/36
07:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
6/26
07:45
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
0/36
08:00
HIIT
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
8/28
08:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
8/32
08:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
17/36
08:45
Senior Easy Line
EasyLine
Monique Redman
40 min
8/12
09:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
4/36
09:30
Endurance
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
7/26
09:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
8/32
09:30
Senior Easy Line
EasyLine
Monique Redman
40 min
11/12
09:30
Endurance
Silkeborgvej
Charlotte Kaas
50 min
11/30
09:30
Endurance
Aalborg
Trine Mørch
30 min
2/36
10:30
Pro Senior Træning
Vejlevej
Elin Persson
50 min
7/24
10:30
Senior træning
Haderslev
Anja Dupont
50 min
12/32
10:30
Pro Senior Træning
Silkeborgvej
Laila Udengaard Rosenvinge
50 min
2/30
10:30
Senior træning
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
0/36
15:00
CirkelTræning
sal 1
Monique Redman
50 min
3/20
15:15
Endurance
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
0/36
15:30
Endurance
Vejlevej
Tina Nielsen
50 min
10/36
15:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
5/26
15:30
SafeZone / Lukket hold
Silkeborgvej
Pierre Skovgaard
60 min
5/30
16:30
Endurance
Vejlevej
Tina Nielsen
50 min
20/36
16:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
9/26
16:30
Endurance
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
17/32
16:30
Endurance
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
7/36
16:30
BoxFit
sal 1
Jesper Haugstrup Sørensen
50 min
6/24
17:30
Endurance
Vejlevej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
21/36
17:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
18/26
17:30
Endurance
Haderslev
Tina Holst
50 min
11/32
17:30
SixPack
sal 1
Jesper Haugstrup Sørensen
50 min
22/24
17:30
Endurance
Silkeborgvej
Frederik Gohr Kallesøe
50 min
11/30
17:45
Endurance
Aalborg
Nanna Nørgaard Birkkjær
50 min
0/36
18:30
Endurance
Vejlevej
Emma Esmann
50 min
10/36
18:30
Endurance
Valby
Melissa Riis
50 min
12/26
18:30
Endurance
Haderslev
Tina Holst
50 min
10/32
18:30
PumpIt
Sal 2
Jesper Haugstrup Sørensen
50 min
9/14
19:00
BodyPower
sal 1
Patrick Kummer Thingberg
50 min
16/26
19:00
Endurance
Aalborg
Nanna Nørgaard Birkkjær
50 min
1/36
19:30
Endurance
Vejlevej
Emma Esmann
50 min
11/36
fredag
26-11-2021
05:30
Cardio
Vejlevej
Henrik Bygum
50 min
25/36
05:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
14/32
05:30
HIIT
sal 1
Monique Redman
55 min
13/32
06:30
Cardio
Vejlevej
Henrik Bygum
50 min
18/36
06:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
10/26
06:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
10/32
06:30
BodyPower
sal 1
Monique Redman
50 min
4/26
06:30
Cardio
Silkeborgvej
Helena Selina Sall
50 min
9/30
06:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
3/36
07:30
Cardio
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
13/36
07:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
6/26
07:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
7/32
07:30
BoxFit
sal 1
Mikael Ege Møller
50 min
12/24
07:45
Cardio
Aalborg
Trine Mørch
50 min
1/36
08:30
Cardio
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
16/36
08:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
6/26
08:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
16/32
08:30
BodyPower
sal 1
Monique Redman
50 min
19/26
08:45
SENIOR H.I.I.T
Sal 2
Martin Kidmose Kvist
35 min
10/16
09:30
Cardio
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
10/36
09:30
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
7/26
09:30
Cardio
Silkeborgvej
Helena Selina Sall
50 min
8/30
09:30
Senior Easy Line
EasyLine
Martin Kidmose Kvist
40 min
6/12
09:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
13/36
09:30
SeniorYoga
sal 1
Monique Redman
45 min
8/25
10:45
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
2/36
14:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
19/36
14:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
8/26
14:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
10/32
15:00
CirkelTræning
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
9/20
15:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
17/36
15:30
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
4/26
15:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
10/32
15:30
Cardio
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
1/36
16:00
BodyPower
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
50 min
7/26
16:30
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
10/26
16:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
10/36
16:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
13/32
16:30
Cardio
Silkeborgvej
Frederik Gohr Kallesøe
50 min
10/30
16:45
Cardio
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
1/36
17:00
UpGrade
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
55 min
17/20
17:30
Cardio
Silkeborgvej
Frederik Gohr Kallesøe
50 min
2/30
lørdag
27-11-2021
06:30
Strength
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
8/36
07:30
Strength
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
21/36
07:30
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
9/26
07:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
16/32
08:00
HIIT
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
29/32
08:30
Strength
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
31/36
08:30
2000 meter Roning - Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
4/13
08:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
21/32
09:00
HIIT
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
27/32
09:00
Strength
Aalborg
Nanna Nørgaard Birkkjær
50 min
4/36
09:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
28/36
09:30
Strength
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
09:30
Strength
Silkeborgvej
Frederik Gohr Kallesøe
50 min
12/30
09:30
Benchmark - Rotest - 2000 M
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
12/16
10:00
BoxFit
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
17/24
10:30
2000 meter Roning - Strength
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
5/13
10:30
2000 m ro-challenge og Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
18/18
10:30
Bensmark / 2000 m. ro test
Silkeborgvej
Frederik Gohr Kallesøe
50 min
3/30
10:30
2000 meter Roning - Strength
Aalborg
Nanna Nørgaard Birkkjær
50 min
4/18
11:30
Strength
Aalborg
Nanna Nørgaard Birkkjær
50 min
0/36
søndag
28-11-2021
06:30
Endurance
Vejlevej
Mette Isaksen
50 min
14/36
07:30
Endurance
Vejlevej
Mette Isaksen
50 min
25/36
07:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
8/26
07:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
9/32
08:00
HIIT
sal 1
Tobias Pinstrup Knudsen
50 min
23/28
08:30
Endurance
Vejlevej
Mette Isaksen
50 min
25/36
08:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
08:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
11/32
08:30
Endurance
Silkeborgvej
Julius Kristensen
50 min
9/30
09:00
BodyPower
sal 1
Tobias Pinstrup Knudsen
50 min
8/26
09:30
Endurance
Vejlevej
Mette Isaksen
50 min
21/36
09:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
11/32
10:00
UpGrade
sal 1
Tobias Pinstrup Knudsen
55 min
7/20
10:15
Endurance
Aalborg
Lotte Hristou
50 min
1/36
10:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
9/26
10:30
Endurance
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
23/36
10:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
10/32
11:30
Endurance
Vejlevej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
18/36
11:30
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
10/26
11:30
Endurance
Silkeborgvej
Julius Kristensen
50 min
5/30
11:30
Endurance
Aalborg
Lotte Hristou
50 min
9/36
12:00
Lukket Forløb
sal 1
Lærke Refshammer Jørgensen
60 min
0/10
20:30
Endurance
Aalborg
Trine Mørch
50 min
4/36
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;