Dansk ▼
English
Español
Uge 34
19-08-2019 - 25-08-2019

Hold filtrering
mandag
19-08-2019
06:45
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
07:30
HIIT
Sal 1
Charlotte R
30 min
08:00
Ultimate abs
Sal 1
Charlotte R
30 min
08:30
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
09:35
Mor/barn stram op
Sal 1
Charlotte R
60 min
10:45
Jumping Fitness
Sal 1
Maria B
60 min
16:00
Stram op
Sal 2
Henriette F
30 min
16:00
Watt Bike 2
Bike
Franciska V
45 min
16:30
DanceFit
Sal 2
Nadia S
55 min
16:50
Livsstilsholdet
Sal 1
Henriette F
60 min
17:00
Watt Bike 2-3
Bike
Henrik S
55 min
17:30
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
18:00
Watt Bike 2
Bike
Peter C
55 min
18:30
BodyCombat
Sal 1
Jens C
60 min
18:30
BodyPump
Sal 2
Maria S
60 min
19:00
Livsstilsholdet
Bike
Heidi N
60 min
19:40
Yoga
Sal 2
Krista K
75 min
20:00
Livsstilsholdet
Bike
Heidi N
60 min
tirsdag
20-08-2019
08:20
Pilates
Sal 2
Anne M
40 min
09:00
Styrke/stabilitet
Sal 2
Christina E
45 min
09:00
Jumping Fitness
Sal 1
Maria B
60 min
10:00
Watt Bike 1
Bike
Anne M
30 min
16:25
Sixpack / Booty-licious
Sal 1
Charlotte R
60 min
17:00
Watt Bike 2-3
Bike
Anders H
60 min
17:00
Zumba
Sal 2
Lisbeth D
60 min
17:30
Stram op
Sal 1
Charlotte R
60 min
18:00
BodyAttack
Sal 2
Susan M
60 min
18:05
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
50 min
18:30
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
19:00
Livsstilsholdet
Bike
Jan G
60 min
19:30
Yoga
Sal 2
Krista K
75 min
19:40
PowerFit
fitness
Charlotte R
45 min
20:00
The Journey Video
Bike
The J
60 min
onsdag
21-08-2019
06:45
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
07:30
Yoga
Sal 1
Krista K
75 min
08:15
DanceFit
Sal 2
Camilla I
40 min
09:00
Senior stram op
Sal 2
Anne M
60 min
10:10
Watt Bike 1
Bike
Franciska V
30 min
12:00
Livsstilsholdet
Bike
Jan G
60 min
15:45
Jumping Fitness øvet
Sal 1
Linda L
60 min
16:20
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
30 min
16:25
CXworx
Sal 2
Carina B
30 min
17:00
Intelligent Cycling®
Bike
Johnny R
60 min
17:30
MBL/Bodytoning
Sal 2
Henriette F
60 min
17:30
Zumba
Sal 1
Jane N
60 min
18:30
BodyStep
Sal 1
Christina E
60 min
18:35
Watt Bike fedtforbrænder
Bike
John N
30 min
torsdag
22-08-2019
06:45
Bootcamp Bike
Bike
Franciska V
45 min
07:30
HIIT
Sal 1
Charlotte R
30 min
07:35
YourBoots 50 kr
sofa
Franciska V
30 min
08:00
Ultimate abs
Sal 1
Charlotte R
30 min
08:30
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
09:00
Styrke/stabilitet
Sal 2
Anne M
45 min
09:35
Mor/barn stram op
Sal 1
Charlotte R
60 min
10:00
Watt Bike 1
Bike
Anne M
30 min
17:00
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
17:30
Zumba
Sal 1
Mia S
60 min
17:35
Watt Bike 2
Bike
Lars L
55 min
18:00
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
18:30
BodyPump
Sal 1
Carina B
60 min
18:35
Begynder Watt Bike
Bike
John N
50 min
19:15
Livsstilsholdet
Sal 2
Henriette F
75 min
19:30
Livsstilsholdet
Bike
Heidi N
60 min
19:40
Jumping Fitness
Sal 1
Maria B
60 min
20:40
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
60 min
fredag
23-08-2019
06:45
Watt Bike 2
Bike
Anders C
45 min
07:40
WattBike musiktest
Bike
Franciska V
45 min
09:00
Step / stram op
Sal 1
Christina E
45 min
09:45
BodyFlow
Sal 1
Christina E
45 min
16:00
DanceFit
Sal 2
Nadia S
60 min
17:00
Step Freestyle
Sal 1
Michael C
60 min
17:00
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
60 min
17:00
Livsstilsholdet
Sal 2
Henriette F
60 min
18:05
BodyPump
Sal 2
Maria S
45 min
18:05
Jumping Fitness øvet
Sal 1
Kristina H
60 min
lørdag
24-08-2019
08:10
Sixpack / Booty-licious
Sal 1
Charlotte R
60 min
08:20
BodyAttack
Sal 2
Tine B
60 min
08:20
Watt Bike 2
Bike
Peter C
60 min
09:15
PowerFit
fitness
Charlotte R
60 min
09:25
Bold / styrke
Sal 2
Heidi N
60 min
09:25
CXworx
Sal 1
Tine B
30 min
09:30
Watt Bike 2
Bike
Johnny R
55 min
10:00
BodyPump
Sal 1
Christina E
60 min
10:30
Aerobic / stram op
Sal 2
Heidi N
60 min
10:30
Intelligent Cycling® Advanced Camp
Bike
Intelligent C
60 min
11:30
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
30 min
11:45
Livsstilsholdet
Bike
Henriette F
60 min
12:00
Ultimate abs
Sal 1
Charlotte R
30 min
12:30
Livsstilsholdet infomøde
Sal 2
Heidi N
90 min
12:30
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
15:00
Jumping Fitness
Sal 1
Linea O
60 min
søndag
25-08-2019
08:15
BodyAttack
Sal 2
Maria S
60 min
08:45
BodyStep
Sal 1
Christina E
60 min
09:15
BodyPump
Sal 2
Carina B
60 min
09:30
Watt Bike fatburner
Bike
Anders H
60 min
09:45
BodyFlow
Sal 1
Christina E
45 min
10:20
CXworx
Sal 2
Carina B
30 min
10:30
Jumping Fitness
Sal 1
Michelle P
60 min
10:35
Intelligent Cycling®
Bike
Intelligent C
60 min
10:50
Zumba
Sal 2
Mia S
60 min
15:00
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
60 min