Dansk ▼
English
Español
Uge 38
20-09-2021 - 26-09-2021

Hold filtrering
mandag
20-09-2021
05:30
Endurance
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
4/32
06:30
Endurance
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
6/32
08:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
5/32
09:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
9/32
15:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
9/32
16:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
14/32
17:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
14/32
18:30
90DAYS Team 4 Aug'21 Haderslev
Haderslev
Tina Holst
50 min
27/32
19:30
Endurance
Haderslev
Tina Holst
50 min
5/32
tirsdag
21-09-2021
05:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
13/32
06:30
90DAYS Team 5 Aug´21 Haderslev
Haderslev
Anja Dupont
50 min
19/32
08:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
2/32
09:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
4/32
10:30
Senior træning
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
6/32
15:30
Cardio
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
5/32
16:30
Cardio
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
7/32
18:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
7/32
19:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
3/32
onsdag
22-09-2021
05:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
13/32
06:30
90DAYS Team 4 Aug'21 Haderslev
Haderslev
Tina Holst
50 min
25/32
07:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
3/32
08:30
Strength
Haderslev
Anja Dupont
50 min
5/32
09:30
Strength
Haderslev
Anja Dupont
50 min
1/32
15:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
1/32
16:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
9/32
17:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
2/32
18:30
90DAYS Team 5 Aug´21 Haderslev
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
23/32
19:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
1/32
torsdag
23-09-2021
05:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
3/32
06:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
3/32
07:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
1/32
08:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
2/32
09:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
2/32
10:30
Senior træning
Haderslev
Anja Dupont
50 min
1/32
15:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
2/32
16:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
6/32
17:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
6/32
18:30
90DAYS Team 4 Aug'21 Haderslev
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
30/32
19:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
3/32
fredag
24-09-2021
05:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
5/32
06:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
3/32
07:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
0/32
08:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
5/32
09:30
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
4/32
14:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
1/32
15:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
5/32
16:30
90DAYS Team 5 Aug´21 Haderslev
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
22/32
lørdag
25-09-2021
06:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
0/32
07:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
5/32
08:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
2/32
09:00
90DAYS Team 4 Midtvejsmålinger og 2. Max Test
Haderslev
Ingen træner
165 min
30/32
09:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
2/32
søndag
26-09-2021
07:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
0/32
08:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
3/32
09:00
90DAYS Team 5 Midtvejsmålinger og 2. Max test
Haderslev
Ingen træner
165 min
28/32
09:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
5/32
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;