Dansk ▼
English
Español
Uge 30
22-07-2019 - 28-07-2019

Hold filtrering
mandag
22-07-2019
06:15
Mor'n Reformer fit
Reformer studio
Marianne Haugstrup
50 min
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
08:10
TABATA
Pulsen
Nicklas Schelde
45 min
09:00
Basic Yoga
Yogasalen
Lene Schultz
50 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
09:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Charlotte Olsen
45 min
10:00
Reformer Classic
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
SUP - Stand Up Paddle
Blå & rød Zone
Turnus
240 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Time med personlig træner
Fitness
Nicklas Schelde
60 min
16:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Aqua running
Rød zone 50 m Bassin
Flemming Langhoff Toft
30 min
17:00
CYCL CBC
Cycling lokalet
Thorkild Høj
60 min
17:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Reformer Classic
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
17:30
Stærk Ryg
Balancen
Lene Schultz
50 min
17:30
Zumba
Pulsen
Agnes Rodriguez
50 min
17:30
Basic Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
50 min
17:30
Cirkeltræning
Fitness
Michael Hviid Kristensen
50 min
18:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
TRX
Pulsen
Michael Hviid Kristensen
50 min
18:30
Yin yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
50 min
18:30
Reformer Classic
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
19:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
Next Level 1 mandag
Hal 5
Magnus Hansen

Holdet starter:
26-08-2019

Next level 2 (mandage)
Hal 5
Magnus Hansen

Holdet starter:
26-08-2019

Bootcamp for mænd mandag
Rød zone 50 m Bassin
Rune Olsen

Holdet starter:
02-09-2019

tirsdag
23-07-2019
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
08:10
Fatburner
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
09:00
Reformer Classic
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
09:15
Styrk dig - RV
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:30
Lån en kajak
Blå & rød Zone
Turnus
150 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Britt Bach
50 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Tess Kjær
60 min
17:00
Basic Yoga
Yogasalen
Ulla Seemann
50 min
17:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Dance
Pulsen
Masa Okorn
50 min
17:30
Aquaboard
Rød zone 50 m Bassin
Flemming Langhoff Toft
30 min
17:30
Reformer Fit
Reformer studio
Dorthe Nygaard
50 min
17:45
CYCL CBC
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
18:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
18:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Charlotte Olsen
45 min
18:30
Reformer Classic
Reformer studio
Dorthe Nygaard
50 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Britt Bach
50 min
19:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
Train4Teens Tirsdage
Hal 5
Magnus Hansen

Holdet starter:
27-08-2019

Stærk og Fit tirsdag
Pulsen
Anne Wejs

Holdet starter:
27-08-2019

onsdag
24-07-2019
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
08:30
TABATA
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
09:00
Stor bold hold
Balancen
Lene Schultz
50 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Dance
Pulsen
Masa Okorn
50 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:30
Aquajogging
Rød zone 50 m Bassin
Charlotte Olsen
30 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
11:15
Aquaboard
Rød zone 50 m Bassin
Charlotte Olsen
30 min
12:00
SUP - Stand Up Paddle
Blå & rød Zone
Turnus
240 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Flemming Langhoff Toft
45 min
16:30
Pilates
Yogasalen
Marianne Haugstrup
50 min
16:30
Reformer Classic
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
16:30
Fatburner
Pulsen
Britt Bach
50 min
17:00
CYCL CBC
Cycling lokalet
Thorkild Høj
60 min
17:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Yin yoga
Yogasalen
Marianne Haugstrup
50 min
18:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Britt Bach
50 min
18:30
Power Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
50 min
18:45
Reformer Classic
Reformer studio
Marianne Haugstrup
50 min
19:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
Next level 2 (onsdage)
Hal 5
Rune Olsen

Holdet starter:
28-08-2019

Next level 1 onsdage
Hal 5
Rune Olsen

Holdet starter:
28-08-2019

Baby stimuli 3-5 mdr, start 4.9
Balancen
Trine Stapelfeldt

Holdet starter:
04-09-2019

Bootcamp for mænd onsdag
Rød zone 50 m Bassin
Turnus

Holdet starter:
04-09-2019

torsdag
25-07-2019
06:15
Mor'n CYCL
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
45 min
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
09:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Lene Schultz
90 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
09:00
Styrk dig - RV
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
TABATA
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
11:15
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:30
Lån en kajak
Blå & rød Zone
Turnus
150 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Fatburner
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
17:00
CYCL CBC
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
17:00
Reformer Classic
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
17:00
Hot Power Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
17:15
Aquajogging
Rød zone 50 m Bassin
Charlotte Olsen
30 min
17:30
Dance.
Balancen
Masa Okorn
50 min
17:30
Pump Power
Pulsen
Britt Bach
50 min
18:00
Reformer Classic
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
18:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
18:15
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
19:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
Train4Teens torsdage
Hal 5
Camilla Lauersen

Holdet starter:
29-08-2019

Stærk og Fit torsdag
Hal 5
Trine Stapelfeldt

Holdet starter:
29-08-2019

Babystimuli 5-12 mdr, start 5.9
Balancen
Claudia Freitag

Holdet starter:
05-09-2019

Mindfull & stress forløb
Yogasalen
Jette Randrup Sørensen

Holdet starter:
05-09-2019

fredag
26-07-2019
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
08:15
CYCL CBC
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
60 min
08:30
Reformer classic (intro 8.30, classic 8.45)
Reformer studio
Lene Schultz
65 min
Fyldt
09:00
Fatburner
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
09:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Flemming Langhoff Toft
45 min
09:45
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Lene Schultz
90 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:45
Aquaboard
Rød zone 50 m Bassin
Flemming Langhoff Toft
30 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Senior Cirkeltræning
Fitness
Nicklas Schelde
50 min
12:00
SUP - Stand Up Paddle
Blå & rød Zone
Turnus
120 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
Hurricane 2
Hal 5
Britt Bach

Holdet starter:
30-08-2019

Hurricane 1
Hal 5
Britt Bach

Holdet starter:
30-08-2019

lørdag
27-07-2019
08:00
Fatburner
Pulsen
Kenneth Kragh
50 min
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
08:15
CYCL CBC
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
60 min
08:30
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Charlotte Olsen
45 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
TRX
Pulsen
Kenneth Kragh
50 min
10:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
SUP - Stand Up Paddle
Blå & rød Zone
Uden instruktør
180 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Lån en kajak
Blå & rød Zone
Uden instruktør
120 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Turnus
30 min
19:30
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Uden instruktør
30 min
20:00
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Turnus
30 min
søndag
28-07-2019
08:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
08:30
TABATA
Pulsen
Michael Hviid Kristensen
50 min
09:00
Reformer Classic
Reformer studio
Sanne Hviid Homaa
50 min
09:00
CYCL CBC
Cycling lokalet
Thorkild Høj
60 min
09:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Michael Hviid Kristensen
50 min
10:00
Reformer Classic
Reformer studio
Sanne Hviid Homaa
50 min
11:00
Lån en kajak
Blå & rød Zone
Uden instruktør
120 min
11:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
SUP - Stand Up Paddle - lån et board
Blå & rød Zone
Uden instruktør
150 min
13:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Personlig programlægning
Fitness
Turnus
50 min
14:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Hal til badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Turnus
30 min
19:30
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Uden instruktør
30 min
20:00
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Turnus
30 min
20:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
21:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
22:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min