Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
Uge 21
20-05-2024 - 26-05-2024

Hold filtrering
mandag
20-05-2024
08:15
Reformer
Reformer studio
Emilie K
50 min
08:15
Tabata
Pulsen
Annamaria K
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Andreas H
60 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene S
60 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:15
Workout of the day
Pulsen
Annamaria K
50 min
09:15
Reformer
Reformer studio
Emilie K
50 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Andreas H
60 min
10:00
Yin Yoga 90 minutter
Yogasalen
Karin A
90 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:15
Reformer
Reformer studio
Emilie K
50 min
10:15
Dance Fit
Pulsen
Kristina T
50 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
tirsdag
21-05-2024
06:15
Morgen TRX
Pulsen
Claudia F
50 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette G
50 min
08:30
Meditativ Yoga
Yogasalen
Birgit H
90 min
08:45
Aqua Fitness
Rød zone
Maj H
45 min
09:15
Senior styrk dig
Pulsen
Trine K
50 min
10:00
Babymotorik 3-6 mdr. - Opstart d. 23. apr 2024
Balancen
Mette G
50 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Personlig programlægning
Fitness
Anne W
60 min
15:15
Reformer
Reformer studio
Trine K
50 min
15:15
Privat svømmeundervisning
Karen K
30 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Baby & tumlesvømning 1-3 år - Opstart d. 2. apr 2024
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Jens L
30 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Trine K
50 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian D
60 min
16:30
Pilates på stor bold
Balancen
Anne W
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Cross Fitness
Hal 5
Jens L
60 min
17:00
Træk vejret - Opstart d. 9. apr 2024
Yogasalen
Niels K
60 min
17:00
Plus pigerne i vand - Opstart d. 2. apr 2024
Undervisningsbassin
Karen K
45 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
17:30
Go Strong
Pulsen
Tove R
50 min
17:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Lene S
60 min
17:30
Puls & Styrke i Nørremarkskoven
Udendørs
Janne W
60 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian D
60 min
17:45
Aquamama - Opstart d. 2. apr 2024
Undervisningsbassin
Charlotte H
45 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
18:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
18:30
Dance Fit
Balancen
Kristina T
50 min
18:30
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 2. apr 2024
Blå zone
Karen K
30 min
18:30
Step Fitness (Begynder)
Pulsen
Heidi K
50 min
18:30
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Jens L
30 min
19:00
Yoga for mænd
Yogasalen
Lene S
60 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:15
Svømmeteknik 8-11 år - Opstart d. 2. apr 2024
Blå zone
Karen K
30 min
19:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Lotte N
50 min
19:45
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
onsdag
22-05-2024
06:15
Morgen Reformer
Reformer studio
Anne W
50 min
06:15
Morgen Tabata
Pulsen
Janne W
50 min
08:00
Privat svømmeundervisning
Claus T
30 min
08:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Mikael H
45 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Trine K
50 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Jens L
45 min
09:00
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
10:00
Babysvømning for nye
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
10:00
TRX
Pulsen
Mette G
50 min
10:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Jens L
30 min
10:45
Babysvømning
Undervisningsbassin
Anne W
30 min
11:00
Stærk ryg
Pulsen
Mette G
50 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Time med personlig træner
Fitness
Trine S
60 min
15:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
15:30
Cirkeltræning (familie)
Fitness
Trine K
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Svøm & leg, 3-5 år med voksen - Opstart d. 3. apr 2024
Undervisningsbassin
Kristina M
30 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Claus T
60 min
16:30
Pilates
Spejlsalen
Marianne R
50 min
17:00
Fatburner
Pulsen
Trine S
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Lær at svømme 6-7 år med voksen - Opstart d. 3. apr 2024
Undervisningsbassin
Kristina M
45 min
17:15
Stærk ryg
Balancen
Lene S
50 min
17:30
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit D
60 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
17:30
Puls & Styrke udendørs
Udendørs
Marianne R
60 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Claus T
60 min
17:45
Cross Fitness
Hal 5
Christian F
60 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
18:15
Step Fitness
Pulsen
Heidi K
50 min
18:15
Move Better
Balancen
Trine S
50 min
18:30
Saunagus
Fællessauna
Torben P
15 min
18:30
Privat svømmeundervisning
Maj H
30 min
18:40
Reformer
Reformer studio
Emilie K
50 min
18:45
Meditativ Yoga
Yogasalen
Birgit H
90 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:30
Time med personlig træner
Fitness
Trine S
60 min
19:30
Hold vejret - Opstart d. 10. apr 2024
Varmtvandsbassin
Niels K
90 min
19:40
Reformer
Reformer studio
Emilie K
50 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
torsdag
23-05-2024
06:15
Morgen Cycling 1
Cycling lokalet
Andreas H
45 min
06:15
Personlig programlægning
Fitness
Trine K
60 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette G
50 min
08:30
Pilates
Balancen
Marianne R
50 min
08:45
Aqua Fitness
Rød zone
Jens L
45 min
09:00
Senior styrk dig
Pulsen
Trine K
50 min
09:15
Yin Yoga
Yogasalen
Karin A
90 min
09:30
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
09:30
TRX
Balancen
Marianne R
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
10:45
Babysvømning for nye
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
11:15
Reformer Moms
Reformer studio
Mette G
50 min
14:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Privat svømmeundervisning
Claus T
30 min
16:00
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Lær at svømme 6-7 år med voksen - Opstart d. 4. apr 2024 kl. 16.00
Undervisningsbassin
Claus T
45 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne D
45 min
16:30
Go Strong
Pulsen
Anne W
50 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit D
60 min
17:00
Fatburner
Hal 5
Trine S
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
17:00
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 4. apr 2024 kl. 17.00
Blå zone
Maj H
30 min
17:00
Lær at svømme 6-7 år med voksen - Opstart d. 4. apr 2024 kl. 17.00
Undervisningsbassin
Claus T
45 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
17:30
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 4. apr 2024 kl. 18.00
Undervisningsbassin
Claus T
30 min
18:10
Cross Fitness
Hal 5
Christian F
50 min
18:15
Svømmeteknik 8-11 år - Opstart d. 4. apr 2024
Rød zone
Maj H
30 min
18:15
Reformer
Reformer studio
Rikke K
50 min
18:30
TRX
Pulsen
Anne W
50 min
18:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
60 min
18:30
Lær at svømme for voksne - Opstart d. 2. maj 2024 kl. 18.30
Undervisningsbassin
Polykratis P
30 min
18:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Søren S
60 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:00
Lær at svømme for voksne - Opstart d. 2. maj 2024 kl. 19.00
Undervisningsbassin
Polykratis P
30 min
19:30
Reformer Gravid - Opstart d. 4. apr 2024
Reformer studio
Mette G
50 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
fredag
24-05-2024
06:15
Morgen Reformer
Reformer studio
Claudia F
50 min
06:15
Morgen Workout
Pulsen
Janne W
50 min
06:15
Morgen Hot Yoga
Spejlsalen
Lene S
50 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
08:30
Aquagym
Undervisningsbassin
Karen K
45 min
08:30
Fatburner
Hal 5
Trine S
50 min
08:30
Pilates
Yogasalen
Mette G
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Sabrina E
60 min
09:15
Aquagym
Undervisningsbassin
Polykratis P
45 min
09:30
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
09:30
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
90 min
10:30
Senior styrk dig
Pulsen
Anne W
50 min
10:45
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
11:30
Mor i form
Pulsen
Mette G
50 min
13:15
Privat svømmeundervisning
Claus T
30 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Claus T
30 min
15:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
15:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Lars G
45 min
15:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Bonnie Z
60 min
15:45
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
16:30
Aqua Fitness
Rød zone
Maj H
45 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Leonora M
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Lars G
60 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Saunagus
Fællessauna
Claus T
15 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
POP UP-hold
Yogasalen
Rikke K

Holdet starter:
21-06-2024

lørdag
25-05-2024
08:00
Fatburner
Pulsen
Leonora M
50 min
08:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
08:30
Aqua Fitness
Rød zone
Jens L
45 min
09:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Turnus
60 min
09:00
Go Strong
Pulsen
Leonora M
50 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Anne S
50 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:00
TRX
Balancen
Svava K
50 min
09:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
10:00
Reformer Øvede
Reformer studio
Anne S
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:00
Workout of the day
Pulsen
Leonora M
50 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
POP UP-hold
Lene S

Holdet starter:
08-06-2024

søndag
26-05-2024
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Andreas H
60 min
09:00
Tabata
Pulsen
Trine K
50 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Annamaria K
50 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Andreas H
60 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Trine K
50 min
10:00
Reformer
Reformer studio
Annamaria K
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Rikke K
90 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:00
Dance Fit
Pulsen
Kristina T
50 min
12:00
Kørekort til familiefitness
Fitness
Trine K
60 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
19:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
20:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×