Dansk ▼
English
Español
Uge 50
09-12-2019 - 15-12-2019

Hold filtrering
mandag
09-12-2019
06:00
Mor'n CYCL
Cycling lokalet
Dorthe Bjerre
45 min
06:15
Mor'n Reformer Classic 2
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
08:10
TABATA
Pulsen
Trine Stapelfeldt
45 min
08:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
09:00
Senior Golffitness
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
09:00
Hatha Yoga
Yogasalen
Victoria Casandra Holm
60 min
09:15
Personlig programlægning
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
09:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Jonas Haagensen
45 min
10:00
Barre Fitness
Spejlsalen
Anne Wejs
50 min
10:30
Aqua running
Rød zone 50 m Bassin
Jette Randrup Sørensen
30 min
10:45
Time med personlig træner
Fitness
Mette Gotsch
60 min
11:00
Mor i form
Pulsen
Anne Wejs
50 min
13:30
Time med personlig træner
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
14:00
Time med personlig træner
Fitness
Nicklas Schelde
60 min
15:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine Stapelfeldt
60 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Dorthe Nygaard
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Thorkild Høj
45 min
16:30
Hot Yoga
Spejlsalen
Birgitte Børgesen
60 min
16:30
Step basic - in english
Pulsen
Masa Okorn
50 min
17:00
Yin yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:30
Zumba
Pulsen
Agnes Rodriguez
50 min
17:30
Reformer intro
Reformer studio
Dorthe Nygaard
50 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
17:30
Stærk Ryg
Balancen
Lene Schultz
50 min
17:30
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Polykratis Papageorgiou
45 min
17:30
Fitness Boksning
Hal 5
Nicklas Schelde
50 min
18:15
Hatha Yoga
Yogasalen
Rikke Klinkby
60 min
18:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
18:30
Next level 1 (m)
Hal 5
Magnus Hansen
50 min
18:30
Stram op
Pulsen
Michael Hviid Kristensen
50 min
18:30
AQUAmama for gravide
Rød zone 50 m Bassin
Annamaria Kensmark
45 min
18:45
CYCL Riders Bootcamp
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
19:30
Power Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
60 min
19:30
Reformer Classic 2
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
19:30
TRX
Pulsen
Nicklas Schelde
50 min
19:45
Next level 2 (m)
Hal 5
Magnus Hansen
50 min
tirsdag
10-12-2019
06:15
Mor'n TRX
Pulsen
Claudia Freitag
50 min
08:10
Fatburner
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
08:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:00
Senior blid Yoga
Yogasalen
Lene Schultz
60 min
09:15
Senior Cirkeltræning
Fitness
Trine Stapelfeldt
50 min
09:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Annamaria Kensmark
45 min
09:15
Senior Styrk dig!
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
10:15
Stærk Ryg
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
10:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
10:30
Senior Cycling
Cycling lokalet
Kasper Thorsager Jørgensen
45 min
13:00
6 x Reformer Moms -
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Britt Bach
50 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
17:00
Hatha Yoga
Yogasalen
Ulla Seemann
60 min
17:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
17:30
Aquaboard
Rød zone 50 m Bassin
Polykratis Papageorgiou
30 min
17:30
Dance
Pulsen
Anne Wejs
50 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
18:15
Hot Yoga
Spejlsalen
Ulla Seemann
60 min
18:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Karen Kjørvel
45 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Lars Nielsen
50 min
18:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
18:30
GRATIS TriDoshaYoga
Yogasalen
Victoria Casandra Holm
60 min
19:00
CYCL90
Cycling lokalet
Michael Jensen
90 min
19:15
Lær at svømme voksne
Rød zone 50 m Bassin
Polykratis Papageorgiou
30 min
19:30
Reformer Classic 2
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
19:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Julie Gissel
60 min
20:00
Svømmeteknik
Rød zone 50 m Bassin
Polykratis Papageorgiou
30 min
onsdag
11-12-2019
06:15
Mor'n Fatburner
Pulsen
Anne Wejs
50 min
08:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:00
Stor bold hold.
Balancen
Anne Wejs
50 min
09:00
Pump Power
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
10:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
10:00
Dance
Pulsen
Anne Wejs
50 min
10:30
Aqua running
Rød zone 50 m Bassin
Jette Randrup Sørensen
30 min
10:30
Senior Cirkeltræning
Fitness
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
11:15
Reformer Moms
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
11:30
Body SDS behandling
Behandler rummet
Flemming Langhoff Toft
55 min
13:30
Crossfit Lukket hold, Balle efterskole
Hal 5
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
16:30
Pilates
Yogasalen
Anne Wejs
50 min
16:30
Barre Fitness
Spejlsalen
Masa Okorn
50 min
17:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
17:00
Fatburner
Pulsen
Michael Hviid Kristensen
50 min
17:15
Next level 2 (on)
Hal 5
Rune Olsen
50 min
17:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
17:30
Cirkeltræning
Fitness
Janne Wejs Skyum
50 min
17:30
Yin yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
60 min
18:00
Skifitness
Spejlsalen
Trine Stapelfeldt
50 min
18:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
18:15
Next level 1 (on)
Hal 5
Rune Olsen
50 min
18:30
Stærk Ryg
Balancen
Dorthe Nygaard
50 min
18:30
Body Boost
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
18:45
Yoga for mænd
Yogasalen
Lene Schultz
50 min
18:45
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
19:30
Crossfitness
Hal 5
Lars Nielsen
50 min
19:45
Power Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
60 min
torsdag
12-12-2019
06:15
Mor'n CYCL
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
45 min
09:00
Senior Gymnastik
Pulsen
Lotte Nielsen
50 min
09:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Karin Attermann
90 min
10:00
Aqua running
Rød zone 50 m Bassin
Polykratis Papageorgiou
30 min
10:00
TRX
Pulsen
Anne Wejs
50 min
10:45
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Annamaria Kensmark
45 min
14:00
Time med personlig træner
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
16:30
Fatburner
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
17:00
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
45 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
17:00
Hatha Yoga
Yogasalen
Julie Gissel
60 min
17:30
Aqua running
Rød zone 50 m Bassin
Jonas Haagensen
30 min
17:30
Dance - in english
Balancen
Masa Okorn
50 min
17:30
TRX
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
18:00
Reformer Gravid
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
18:15
Power Yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
60 min
18:15
Hot Power Yoga
Spejlsalen
Julie Gissel
60 min
18:30
Step Basic
Pulsen
Anne Wejs
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
Fyldt
19:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
19:30
Hot stretching - in english
Spejlsalen
Masa Okorn
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
Fyldt
20:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
21:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
fredag
13-12-2019
06:15
Mor'n Bodyboost
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
08:15
Cycling 1
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
45 min
08:30
Reformer classic (intro 8.30, classic 8.45)
Reformer studio
Anne Wejs
65 min
Fyldt
08:30
Hot Yoga
Spejlsalen
Bonnie Zeleski
60 min
09:00
Fatburner
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
09:15
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Annamaria Kensmark
45 min
09:45
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Dance
Pulsen
Anne Wejs
50 min
10:15
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Trine Stapelfeldt
90 min
10:45
Lær at svømme voksne
Rød zone 50 m Bassin
Polykratis Papageorgiou
30 min
10:45
Babymassage
Spejlsalen
Mette Gotsch
50 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Aqua running
Kasper Ravnløkke
30 min
16:15
Cycling 1
Cycling lokalet
Dorthe Bjerre
45 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
Fyldt
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Yoga - Lukket hold- soldaterprojekt
Yogasalen
Rikke Klinkby
60 min
17:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Michael Jensen
60 min
17:15
Hurricane (1fr)
Hal 5
Britt Bach
50 min
17:15
Hurricane (2fr)
Hal 5
Britt Bach
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
lørdag
14-12-2019
08:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
08:00
Fatburner
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
08:30
AquaFitness
Rød zone 50 m Bassin
Jonas Haagensen
45 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Ulla Seemann
60 min
09:00
Reformer Classic 2
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:00
Stram op
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
Fyldt
09:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
10:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
10:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Ulla Seemann
60 min
10:00
50 min. Behandling
Behandler rummet
Lena Bøgelund
50 min
11:00
Yoga - Lukket hold- soldaterprojekt
Yogasalen
Lene Schultz
60 min
11:00
SUP - Stand Up Paddle
Blå & rød Zone
Uden instruktør
240 min
11:00
50 min. Behandling
Behandler rummet
Lena Bøgelund
50 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
30 min. Behandling
Behandler rummet
Lena Bøgelund
30 min
13:00
Yoga - Lukket hold- soldaterprojekt
Yogasalen
Lene Schultz
60 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
50 min. Behandling
Behandler rummet
Lena Bøgelund
50 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
20:00
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Turnus
30 min
søndag
15-12-2019
08:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
08:30
TABATA
Pulsen
Anne Wejs
50 min
09:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
60 min
09:30
Hot Yoga
Spejlsalen
Annamaria Kensmark
60 min
10:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Yoga - Lukket hold- soldaterprojekt
Yogasalen
Birgitte Børgesen
60 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
10:15
Cycling 1
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
45 min
10:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Annamaria Kensmark
60 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Lån en kajak
Blå & rød Zone
Uden instruktør
120 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Lene Schultz
90 min
13:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
SUP - Stand Up Paddle
Blå & rød Zone
Uden instruktør
150 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
20:00
Privat svømmeundervisning
Valgfri svømmebane
Turnus
30 min
22:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
22:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min