Dansk ▼
English
Español
Uge 15
12-04-2021 - 18-04-2021

Hold filtrering
mandag
12-04-2021
08:15
Fatburner outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Trine Stapelfeldt
60 min
10:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
60 min
11:30
Styrk dig outdoor
Indgang syd
Trine Stapelfeldt
60 min
16:00
Tabata outdoor
Indgang vest
Dennis Deleuran Okholm
60 min
16:00
TRX outdoor
Indgang syd
Jens Nissen Kristensen
60 min
17:30
Dance outdoor
Indgang Øst
Agnes Rodriguez
60 min
18:00
Crossfitness outdoor
Indgang vest
Dennis Deleuran Okholm
60 min
tirsdag
13-04-2021
06:30
Løb 5-10 km outdoor
Indgang Øst
Anne Berthu Petersen
60 min
10:00
Yoga outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Annamaria Kensmark
60 min
10:00
TRX senior outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
60 min
11:15
Cirkeltræning outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Trine Stapelfeldt
60 min
13:00
Yoga mobilitet outdoor
Indgang syd
Trine Stapelfeldt
60 min
15:00
Crossfitness outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Jens Nissen Kristensen
45 min
16:00
SUP board UNG outdoor
Tirsbæk, Strandvejen 189
Polykratis P
60 min
16:00
Power walk outdoor
Indgang vest
Jens Nissen Kristensen
60 min
16:00
Fri træning outdoor
Indgang V. v hal 5
Jens Nissen Kristensen
180 min
16:30
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
60 min
17:00
Styrke og puls outdoor
P pladsen v/tennisbaner Nørremarkskoven eller lige overfor på græsarealet (ved det gamle stadion)
Janne Wejs Skyum
75 min
19:00
Lær at løbe UNGE PIGER outdoor
Indgang Øst
Mette Gotsch
60 min
19:00
Crossfitness outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Jens Nissen Kristensen
60 min
onsdag
14-04-2021
06:30
Lær at løbe outdoor
Indgang Øst
Chris Kjær
60 min
08:15
Power walk outdoor
Indgang vest
Jens Nissen Kristensen
60 min
08:30
TRX outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
60 min
09:00
Stram op outdoor
Indgang syd
Anne Wejs
60 min
10:30
Bodyboost outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
60 min
11:00
Pushing moms outdoor
Indgang Øst
Mette Gotsch
60 min
11:00
Senior træning outdoor
Indgang syd
Jens Nissen Kristensen
60 min
14:00
Fri træning outdoor
Indgang V. v hal 5
Tobias Fuglsang Petersen
180 min
16:00
Yoga mobilitet outdoor
Indgang syd
Trine Stapelfeldt
60 min
17:00
Bodytoning outdoor
Indgang syd
Annamaria Kensmark
60 min
17:00
Mandetons outdoor
Indgang vest
Dennis Deleuran Okholm
60 min
18:00
Fatburner outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Trine Stapelfeldt
60 min
18:00
HIIT UNG outdoor
Indgang V. v hal 5
Emilie Kinch Sørensen
30 min
19:00
Crossfitness outdoor
Indgang vest
Dennis Deleuran Okholm
60 min
torsdag
15-04-2021
06:30
Vinterbadning outdoor
Tirsbæk, Strandvejen 189
Polykratis P
30 min
06:30
Cirkeltræning outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Jens Nissen Kristensen
60 min
08:15
Vandretur outdoor
Indgang Øst
Jens Nissen Kristensen
120 min
08:30
Lær at løbe outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
60 min
10:00
Senior træning outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
60 min
11:30
Intervaltræning outdoor
Indgang vest
Jens Nissen Kristensen
30 min
16:00
Tabata outdoor
Indgang syd
Annamaria Kensmark
60 min
17:00
Bodyboost outdoor
Indgang syd
Trine Stapelfeldt
60 min
17:00
Styrke og puls outdoor
P pladsen v/tennisbaner Nørremarkskoven eller lige overfor på græsarealet (ved det gamle stadion)
Janne Wejs Skyum
75 min
17:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
60 min
18:00
TRX outdoor
Indgang syd
Claudia Freitag
60 min
18:00
Vinterbadning FOR UNGE outdoor
Tirsbæk, Strandvejen 189
Polykratis P
30 min
18:00
Løb 5-10 km outdoor
Indgang Øst
Magnus Funder
60 min
18:30
Tabata outdoor
Indgang Øst
Trine Stapelfeldt
60 min
19:00
Crossfitness outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Nicolaj Rasmussen
60 min
fredag
16-04-2021
06:30
Vinterbadning outdoor
Tirsbæk, Strandvejen 189
Polykratis P
30 min
08:15
Tabata outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
60 min
08:30
TRX outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
60 min
10:00
Yoga outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Annamaria Kensmark
60 min
10:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
60 min
10:00
Pushing moms outdoor
Petersmindeskolen, p-plads
Mette Gotsch
60 min
11:00
Styrk dig outdoor
Indgang syd
Trine Stapelfeldt
60 min
12:00
Cirkeltræning outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Trine Stapelfeldt
60 min
15:15
TRX outdoor
Indgang syd
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
15:30
Cirkeltræning outdoor
Indgang vest
Tobias Fuglsang Petersen
60 min
17:00
Crossfitness outdoor
Indgang vest
Tobias Fuglsang Petersen
60 min
lørdag
17-04-2021
08:00
Fatburner outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Mette Gotsch
60 min
08:30
Yoga outdoor
Græsplæne foran biblioteket
Annamaria Kensmark
60 min
09:00
Stram op outdoor
Indgang syd
Janne Wejs Skyum
60 min
09:30
TRX outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
60 min
10:00
Vandretur 25 km outdoor
Indgang Øst
Flemming Langhoff Toft
240 min
13:00
Power yoga outdoor
Græsplæne foran biblioteket
Birgitte Børgesen
60 min
søndag
18-04-2021
08:30
Tabata outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Anne Wejs
60 min
09:00
Bodyboost outdoor
Indgang syd
Janne Wejs Skyum
60 min
10:00
Fatburner outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Anne Wejs
60 min
10:00
Aktive familier i det fri outdoor
P pladsen v/tennisbaner Nørremarkskoven eller lige overfor på græsarealet (ved det gamle stadion)
Jette Randrup Sørensen
120 min
13:00
Fri træning outdoor
Indgang V. v/hal 5
Tobias Fuglsang Petersen
240 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;