Dansk ▼
English
Español
Uge 32
03-08-2020 - 09-08-2020

Hold filtrering
mandag
03-08-2020
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
08:30
Aquagym
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
45 min
09:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:00
Hatha Yoga
Yogasalen
Karin Attermann
60 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
TRX
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:15
Mor i form
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
12:00
Time med personlig træner
Fitness
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
16:30
TABATA i hal
Hal 1
Trine Stapelfeldt
50 min
17:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
17:00
Yin yoga
Yogasalen
Rikke Klinkby
60 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Stærk Ryg
Pulsen
Lene Schultz
50 min
17:45
Reformer Classic 1
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Stram op i hal
Spektrum
Trine Stapelfeldt
50 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Nicolaj Rasmussen
50 min
19:00
Reformer Classic 2
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:30
Hatha Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
60 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
tirsdag
04-08-2020
06:15
Mor'n TRX
Pulsen
Claudia Freitag
50 min
08:30
Senior Styrk dig! i hal
Spektrum
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
08:30
Reformer Classic 2
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
08:30
AquaFitness
Springbassin
Karen Kjørvel
45 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:30
Babysvømning
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
30 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
10:00
Stærk Ryg
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
16:30
Pump Power i hal
Spektrum
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
17:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
17:00
Hatha Yoga
Yogasalen
Lene Schultz
60 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:45
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:15
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Nicolaj Rasmussen
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Reformer Classic 2
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
19:00
TRX
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
20:00
Time med personlig træner
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
onsdag
05-08-2020
08:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
08:30
Stærk Ryg
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
08:30
Aquagym
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
45 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Trine Stapelfeldt
90 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:15
Reformer Moms
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:15
Tri dosha Yoga
Yogasalen
Victoria Holm
60 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
17:00
Cycling 2
Cycling lokalet
John Klitgaard
60 min
17:00
Fatburner i hal
Spektrum
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Yin yoga
Yogasalen
Karin Attermann
60 min
17:45
Reformer Classic 1
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Stærk Ryg
Pulsen
Rikke Klinkby
50 min
18:30
Body Boost i hal
Spektrum
Janne Wejs Skyum
50 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Helene Jørgensen
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
torsdag
06-08-2020
06:15
Mor'n CYCL
Cycling lokalet
Jesper Mahnkopf
45 min
08:30
Reformer Classic 2
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
08:30
AquaFitness
Springbassin
Annamaria Kensmark
45 min
09:00
Senior Gymnastik i hal
Spektrum
Lotte Nielsen
50 min
09:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Trine Stapelfeldt
90 min
09:30
Babysvømning
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
10:00
TRX
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
17:00
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
Fyldt
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
17:00
Hatha Yoga
Yogasalen
Rikke Klinkby
60 min
17:00
Fatburner i hal
Spektrum
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:45
Reformer Gravid
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
19:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
19:00
TRX
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
fredag
07-08-2020
06:15
Mor'n Bodyboost i hal
Spektrum
Janne Wejs Skyum
50 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
08:30
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
08:30
Pilates
Yogasalen
Mette Gotsch
50 min
08:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Trine Stapelfeldt
50 min
Fyldt
08:30
Aquagym
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
45 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:45
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
10:30
Fatburner i hal
Spektrum
Trine Stapelfeldt
50 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer Classic 1
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
lørdag
08-08-2020
08:00
Fatburner i hal
Spektrum
Trine Stapelfeldt
50 min
08:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Annamaria Kensmark
60 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
09:15
Stram op i hal
Spektrum
Janne Wejs Skyum
50 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:15
Reformer Classic 1
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
10:30
TRX
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:30
Personlig programlægning
Fitness
Trine Stapelfeldt
50 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
søndag
09-08-2020
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
John Klitgaard
60 min
08:30
TABATA i hal
Spektrum
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
09:00
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Karin Attermann
90 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Pump Power i hal
Spektrum
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Cycling 2
Cycling lokalet
John Klitgaard
60 min
10:15
Reformer Classic 1
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
Fyldt
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
50 min
22:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
22:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min