Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
Uge 25
17-06-2024 - 23-06-2024

Hold filtrering
mandag
17-06-2024
06:15
Morgen Cycling 1
Cycling lokalet
Søren S
45 min
08:15
Tabata
Pulsen
Anne W
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Sarah R
60 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Maj H
45 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
09:15
Move Better
Balancen
Trine S
50 min
09:15
Pilates på stor bold
Pulsen
Anne W
50 min
09:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
10:15
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
10:15
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
10:30
Sansemotorik 6-12 mdr.
Balancen
Lone B
50 min
10:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Trine S
45 min
11:15
TRX Moms
Pulsen
Mette G
50 min
12:30
Time med personlig træner
Fitness
Mette G
60 min
13:30
Babysvømning
Undervisningsbassin
Anne W
30 min
15:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
60 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Claus T
30 min
15:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Jens L
30 min
16:15
Cirkeltræning (familie)
Fitness
Trine K
50 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Dorthe N
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Thorkild H
45 min
16:30
Pilates
Balancen
Anja R
50 min
16:30
Step Fitness
Pulsen
Heidi K
50 min
16:30
Tabata
Hal 5
Leonora M
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit D
60 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Rikke K
60 min
17:00
Aquagym
Undervisningsbassin
Karen K
45 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
17:30
Workout of the day
Pulsen
Janne W
50 min
17:30
Kørekort til familiefitness
Fitness
Trine K
60 min
17:45
Fatburner
Hal 5
Leonora M
50 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:15
Hatha Yoga
Yogasalen
Rikke K
60 min
18:30
Dance Fit
Pulsen
Agnes R
50 min
18:30
Aquamama Gravid
Undervisningsbassin
Charlotte H
45 min
18:30
Saunagus
Karen K
15 min
18:30
Reformer
Reformer studio
Anne S
50 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:00
Cross Fitness
Hal 5
Jonas H
60 min
19:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Vibeke Q
60 min
19:15
Aquagym
Undervisningsbassin
Jens L
45 min
19:30
Reformer
Reformer studio
Annemette A
50 min
19:30
TRX
Pulsen
Trine K
50 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
20:30
Reformer
Reformer studio
Annemette A
50 min
tirsdag
18-06-2024
06:15
Morgen TRX
Pulsen
Claudia F
50 min
08:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Claus T
30 min
08:15
Fatburner
Pulsen
Leonora M
50 min
08:30
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Claus T
30 min
08:30
Meditativ Yoga
Yogasalen
Birgit H
90 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Maj H
45 min
10:15
Yin Yoga 75 min.
Yogasalen
Karin A
75 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian D
60 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Leonora M
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Cross Fitness
Hal 5
Jens L
60 min
17:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Lene S
60 min
17:30
Puls & Styrke i Nørremarkskoven
Udendørs
Janne W
60 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
17:30
Go Strong
Pulsen
Tove R
50 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian D
60 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
18:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
18:30
Step Fitness (Begynder)
Pulsen
Heidi K
50 min
18:30
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Jens L
30 min
18:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Tess K
60 min
19:00
Yoga for mænd
Yogasalen
Lene S
60 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Magdalena K
50 min
19:45
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
onsdag
19-06-2024
06:15
Morgen Tabata
Pulsen
Janne W
50 min
06:15
Morgen Reformer
Reformer studio
Anne W
50 min
08:00
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
08:30
Pilates
Yogasalen
Bonnie Z
50 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Trine K
50 min
08:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Mikael H
45 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Jens L
45 min
10:00
TRX
Pulsen
Mette G
50 min
10:00
Babysvømning for nye
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
10:00
Privat svømmeundervisning
Jens L
30 min
10:30
Saunagus
Trine K
15 min
10:45
Babysvømning
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
11:00
Stærk ryg
Pulsen
Mette G
50 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Personlig programlægning
Fitness
Trine S
60 min
15:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
15:30
Cirkeltræning (familie)
Fitness
Trine K
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
16:30
Pilates
Spejlsalen
Marianne R
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Claus T
60 min
16:30
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
17:00
Fatburner
Pulsen
Trine S
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
17:30
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit D
60 min
17:45
Cross Fitness
Hal 5
Lotus J
60 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Claus T
60 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
18:40
Reformer
Reformer studio
Magdalena K
50 min
18:45
Meditativ Yoga
Yogasalen
Birgit H
90 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:40
Reformer
Reformer studio
Magdalena K
50 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
torsdag
20-06-2024
06:15
Morgen Cycling 1
Cycling lokalet
Andreas H
45 min
08:30
Pilates
Balancen
Marianne R
50 min
09:00
Senior styrk dig
Pulsen
Trine K
50 min
09:15
Yin Yoga
Yogasalen
Karin A
90 min
09:30
TRX
Balancen
Marianne R
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
10:30
Saunagus
Trine K
15 min
10:45
Babysvømning for nye
Undervisningsbassin
Karen K
30 min
11:15
Reformer Moms
Reformer studio
Mette G
50 min
14:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Time med personlig træner
Fitness
Trine S
60 min
16:00
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne D
45 min
16:30
Go Strong
Pulsen
Anne W
50 min
17:00
Reformer
Reformer studio
Lotte N
50 min
17:00
Fatburner
Hal 5
Trine S
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit D
60 min
17:00
Privat svømmeundervisning
Claus T
30 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
17:30
POP UP-hold: Gravid Yoga
Yogasalen
Charlotte H
60 min
17:30
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
POP UP-hold:
Yogasalen
Charlotte H

Holdet starter:
20-06-2024

18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:15
Reformer
Reformer studio
Rikke K
50 min
18:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
60 min
18:30
TRX
Pulsen
Anne W
50 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
19:30
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
20:00
POP UP-hold: Saunagus
Trine S
15 min
20:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
fredag
21-06-2024
06:15
Morgen Reformer
Reformer studio
Claudia F
50 min
06:15
Morgen Workout
Pulsen
Janne W
50 min
07:45
Saunagus
Anja R
15 min
08:30
Aquagym
Undervisningsbassin
Polykratis P
45 min
08:30
Fatburner
Hal 5
Trine S
50 min
08:30
Pilates
Yogasalen
Mette G
50 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Sabrina E
60 min
09:15
Aquagym
Undervisningsbassin
Jens L
45 min
09:30
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
09:30
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
90 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Jette R
30 min
10:30
Senior styrk dig
Pulsen
Anne W
50 min
10:45
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
11:30
Mor i form
Pulsen
Mette G
50 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Maj H
30 min
15:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Claus T
45 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Lars G
60 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Leonora M
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Saunagus
Fællessauna
Torben P
15 min
19:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
lørdag
22-06-2024
08:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
08:00
Fatburner
Pulsen
Janne W
50 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian D
60 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:00
Go Strong
Pulsen
Janne W
50 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Annamaria K
50 min
09:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Tess K
60 min
09:00
TRX
Balancen
Svava K
50 min
09:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian D
60 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:00
Reformer Øvede
Reformer studio
Annamaria K
50 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:15
Workout of the day
Pulsen
Annamaria K
50 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
søndag
23-06-2024
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:00
Tabata
Pulsen
Annamaria K
50 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Annemette A
50 min
09:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene S
60 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Annamaria K
50 min
10:00
Reformer
Reformer studio
Annemette A
50 min
11:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Lene S
90 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:00
Dance Fit
Pulsen
Kristina T
50 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
19:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×