Dansk ▼
English
Español
Uge 38
19-09-2022 - 25-09-2022

Hold filtrering
mandag
19-09-2022
06:15
Mor'n Cycling
Cycling lokalet
Dorthe Bjerre
45 min
08:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Polykratis P
30 min
08:15
Tabata
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Sarah Rose Obinger Kristensen
60 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Polykratis P
45 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:15
Golf Fitness
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
11:15
TRX Moms
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
13:00
Time med personlig træner
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
13:00
Reformer Moms
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
14:14
Privat svømmeundervisning
Annamaria Kensmark
31 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine Stapelfeldt
60 min
15:15
Personlig programlægning
Fitness
Julie Nygaard Reuter
60 min
15:30
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
16:30
Tabata
Hal 5
Julie Nygaard Reuter
50 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Dorthe Nygaard
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Thorkild Høj
45 min
16:30
Pilates
Balancen
Anja Rathleff Jensen
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Birgitte Børgesen
60 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
17:30
Aktive familier - Opstart d. 15. aug 2022
Hal 5
Julie Nygaard Reuter
60 min
17:30
Workout of the day
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:15
Hatha Yoga
Yogasalen
Rikke Klinkby
60 min
18:30
Dance
Pulsen
Agnes Rodriguez
50 min
18:30
Aquamama Gravid
Undervisningsbassin
Charlotte Hornstrup Nielsen
45 min
18:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Michael Jensen
60 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Cross Fitness - Inde/ude
Hal 5
Jannie Langfeldt Davidsen
50 min
19:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Ella Astrup Christiansen
0 min
19:30
Aqua Fitness
Rød zone
Michael Hedegaard Sørensen
45 min
19:30
TRX
Pulsen
Julie Nygaard Reuter
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
tirsdag
20-09-2022
06:15
Mor'n TRX
Pulsen
Claudia Freitag
50 min
08:15
Fatburner
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
08:45
Aqua Fitness
Rød zone
Maja Liv Røy
45 min
09:15
Senior styrk dig
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Julie Nygaard Reuter
30 min
10:15
Reformer
Reformer studio
Aranja Maria Setnik
50 min
10:15
Yin Yoga
Yogasalen
Trine Stapelfeldt
60 min
10:30
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
11:15
Saunagus
Fællessauna
Polykratis P
15 min
14:00
Hensyntagende træning i vand - Opstart d. 23. aug 2022
Undervisningsbassin
Polykratis P
45 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Baby & tumlesvømning 1-3 år - Opstart d. 16. aug 2022
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
30 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Tess Kjær
60 min
17:00
Plus pigerne i vand - Opstart d. 16. aug 2022
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
45 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
17:30
Go Strong
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
17:45
Yin Yoga
Yogasalen
Lene Schultz
60 min
17:45
Aquamama - Opstart d. 23. aug 2022
Undervisningsbassin
Charlotte Hornstrup Nielsen
45 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
18:30
Dance Fit
Pulsen
Anne Wejs
50 min
18:30
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 16. aug 2022
Blå zone
Karen Kjørvel
30 min
18:45
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Katja Bjerren Nielsen
30 min
19:00
Cross Fitness - Ude/Inde
Hal 5
Michael Hviid Kristensen
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Yoga for mænd
Yogasalen
Lene Schultz
60 min
19:15
Svømmeteknik 8-11 år - Opstart d. 16. aug 2022
Blå zone
Karen Kjørvel
30 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
onsdag
21-09-2022
06:15
Mor'n Tabata
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
08:30
Pilates
Balancen
Mette Gotsch
50 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Michael Hedegaard Sørensen
45 min
09:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Sarah Rose Obinger Kristensen
45 min
09:30
Dance Fit
Pulsen
Julie Nygaard Reuter
50 min
09:45
TRX
Balancen
Mette Gotsch
50 min
10:00
Babysvømning for nye
Undervisningsbassin
Jette Randrup Sørensen
30 min
10:45
Babysvømning
Undervisningsbassin
Julie Nygaard Reuter
30 min
10:50
Stærk ryg
Balancen
Mette Gotsch
50 min
11:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Ella Astrup Christiansen
30 min
11:45
Time med personlig træner
Fitness
Julie Nygaard Reuter
60 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:30
Personlig programlægning
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Svøm & leg, 3-5 år - Opstart d. 17. aug 2022
Undervisningsbassin
Katja Bjerren Nielsen
30 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
John Klitgaard
60 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Fatburner
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
17:00
Lær at svømme 6-7 år med voksen - Opstart d. 17. aug 2022
Undervisningsbassin
Katja Bjerren Nielsen
45 min
17:15
Stærk ryg
Balancen
Aranja Maria Setnik
50 min
17:30
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:35
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 31. aug 2022
Undervisningsbassin
Katja Bjerren Nielsen
30 min
18:15
Step Fitness
Pulsen
Aranja Maria Setnik
50 min
18:30
Saunagus
Fællessauna
Maja Liv Røy
15 min
18:40
Reformer
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Flow Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
60 min
19:15
Plus pigerne - Opstart d. 17. aug 2022
Pulsen
Aranja Maria Setnik
50 min
19:45
Reformer
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
torsdag
22-09-2022
06:15
Yoga i vand
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
45 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
08:45
Aqua Fitness
Rød zone
Annamaria Kensmark
45 min
09:00
Yin Yoga
Yogasalen
Karin Attermann
90 min
09:00
Senior styrk dig
Pulsen
Aranja Maria Setnik
50 min
09:30
Reformer Go pro (formiddagsforløb) - Opstart d. 8. sep 2022
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
10:45
Babysvømning for nye
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
14:00
Hensyntagende træning i vand - Opstart d. 23. aug 2022
Undervisningsbassin
Polykratis P
45 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:15
Time med personlig træner
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
16:00
Lær at svømme 6-7 år med voksen - Opstart d. 25. aug 22
Undervisningsbassin
Linda Cheeseman
45 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Katja Bjerren Nielsen
30 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
45 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Fatburner
Hal 5
Trine Stapelfeldt
50 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:00
Lær at svømme 6-7 år med voksen - Opstart d. 25. aug 2022
Undervisningsbassin
Linda Cheeseman
45 min
17:00
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 25. aug 2022
Blå zone
Katja Bjerren Nielsen
30 min
17:15
Dance Fit
Pulsen
Julie Nygaard Reuter
50 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Lær at svømme 8-11 år - Opstart d. 25. aug 22
Undervisningsbassin
Linda Cheeseman
30 min
18:15
Svømmeteknik 8-11 år - Opstart d. 25. aug 2022
Rød zone
Katja Bjerren Nielsen
30 min
18:30
Lær at svømme for voksne - Opstart d. 18. aug 2022
Undervisningsbassin
Polykratis P
30 min
18:30
Reformer Go pro - Opstart d. 25. aug 2022
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
18:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine Stapelfeldt
60 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
TRX
Pulsen
Julie Nygaard Reuter
50 min
19:15
Svømmeteknik for voksne - Opstart d. 18. aug 2022
Rød zone
Polykratis P
30 min
19:30
Gravid reformer - Opstart d. 25. aug 2022
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
fredag
23-09-2022
06:15
Mor'n Reformer
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
06:15
Mor'n Workout
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
08:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Polykratis P
30 min
08:15
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
08:30
Fatburner
Hal 5
Trine Stapelfeldt
50 min
08:30
Pilates
Yogasalen
Mette Gotsch
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Sabrina Elisabeth Renee Petersen
60 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Maja Liv Røy
45 min
09:45
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Katja Bjerren Nielsen
30 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine Stapelfeldt
90 min
11:15
Mor i form
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Michael Jensen
60 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Aranja Maria Setnik
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:00
Saunagus
Fællessauna
Annamaria Kensmark
15 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
lørdag
24-09-2022
08:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
08:00
Fatburner
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Michael Jensen
60 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Annamaria Kensmark
60 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:00
Go Strong
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
09:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Michael Jensen
60 min
10:00
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:15
Fremvisning af maskiner
Fitness
Mette Gotsch
50 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
søndag
25-09-2022
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
08:30
Tabata
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
10:00
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
10:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Trine Stapelfeldt
50 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Lene Schultz
90 min
11:00
Dance
Pulsen
Anne Wejs
50 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Kørekort til familiefitness
Fitness
Trine Stapelfeldt
60 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×