Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
<< Uge 15
Uge 16
15-04-2024 - 21-04-2024
Uge 17 >>
Login
Hold filtrering
Aarhus, Prismet
Hjørring, Metropol
Horsens, Emil Møllers Gade
Holstebro, Struervej
Roskilde, Holbækvej
Randers, Haraldsvej
Randers, Vestergrave
Slagelse, Fabrikken
Viborg
Virum
Frederiksberg (FRB)
Valby, Vigerslevvej
Holstebro, Vestergade
Esbjerg, Strandbytorv
Aarhus, Frisko
Aarhus, Viby
Aarhus, Ankersgade
Aarhus, Brabrand
København, Carlsberg Byen
Hasselager
København, Femøren
Esbjerg, Jagtvej
Horsens, Høegh Guldbergs Gade
Lyngby
Aarhus, Nørrebrogade
Ballerup
Aarhus, Sønder Allé
København, Amager Strand
Alle grupper
Bike
BODYCOMBAT®
BODYPUMP®
Dance
Mobility
Pilates
Puls/Styrke
Seniortræning
Stram op
Yoga
ZUMBA®
Alle tidspunkter
Morgen (indtil 09:00)
Formiddag (09:00-12:00)
Eftermiddag (12:00-16:00)
Aften (efter 16:00)
Alle steder
Bike
Holdsal 1
Holdsal 2
Alle hold
Bike
BODYCOMBAT®
BODYPUMP®
Dance
Mindfulness
Pilates
Power Pilates
Puls/Styrke
Ryg Hold
Seniortræning Bike
Seniortræning Styrke
Stram Op
Vinyasa Yoga
Yoga
Yoga meditiation
ZUMBA®
Alle trænere
Anne-Louise Graakjær Madsen
Dorte Blume Jakobsgaard
Fan Jensen
Flemming Jensby
Gregor Hein
Hanne Søllingwraae Fjord
Henriette Bæk
Jan Falk Knudsen
Kaj Ganderup
Lina Meldgaard
Maj-Britt Dyreborg Bruun
Maria Hornstrup Jensen
Mette Brix Kvols
Rikke Jehs Løh
Simone Lundsgaard
Stefan Aaberg Wittmann
Toby Waterstone
Trine Andersen
mandag
15-04-2024
2289
Mobility
08:10
Ryg Hold
Holdsal 2
Trine Andersen
45 min
2289
Stram op
08:20
Stram Op
Holdsal 1
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Bike,Seniortræning
09:00
Seniortræning Bike
Bike
Henriette Bæk
60 min
2289
Seniortræning
10:00
Seniortræning Styrke
Holdsal 1
Henriette Bæk
30 min
2289
Yoga,Seniortræning,Pilates
10:30
Mindfulness
Holdsal 2
Lina Meldgaard
60 min
2289
Pilates
16:00
Power Pilates
Holdsal 2
Rikke Jehs Løh
55 min
2289
Yoga
17:00
Vinyasa Yoga
Holdsal 2
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Stram op
17:00
Stram Op
Holdsal 1
Maj-Britt Dyreborg Bruun
60 min
2289
Bike
17:15
Bike
Bike
Stefan Aaberg Wittmann
60 min
2289
BODYCOMBAT®
18:10
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Fan Jensen
60 min
2289
Bike
18:30
Bike
Bike
Stefan Aaberg Wittmann
60 min
tirsdag
16-04-2024
2289
Bike
06:15
Bike
Bike
Jan Falk Knudsen
60 min
2289
Pilates
09:30
Pilates
Holdsal 1
Lina Meldgaard
60 min
2289
Bike
16:45
Bike
Bike
Toby Waterstone
60 min
2289
BODYPUMP®
17:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte Blume Jakobsgaard
60 min
2289
Yoga
18:00
Yoga
Holdsal 2
Simone Lundsgaard
60 min
2289
Bike
18:15
Bike
Bike
Toby Waterstone
60 min
2289
Puls/Styrke
18:45
Puls/Styrke
Holdsal 1
Mette Brix Kvols
60 min
onsdag
17-04-2024
2289
Stram op
08:20
Stram Op
Holdsal 1
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Bike,Seniortræning
09:00
Seniortræning Bike
Bike
Henriette Bæk
60 min
2289
Yoga
09:30
Yoga
Holdsal 2
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Seniortræning
10:00
Seniortræning Styrke
Holdsal 1
Henriette Bæk
30 min
2289
BODYCOMBAT®
16:30
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Fan Jensen
60 min
2289
Stram op
17:00
Stram Op
Holdsal 2
Trine Andersen
60 min
2289
Bike
17:15
Bike
Bike
Flemming Jensby
60 min
2289
BODYPUMP®
17:40
BODYPUMP®
Holdsal 1
Anne-Louise Graakjær Madsen
60 min
2289
Bike
18:30
Bike
Bike
Flemming Jensby
60 min
2289
Dance
19:15
Dance
Holdsal 1
Maria Hornstrup Jensen
60 min
torsdag
18-04-2024
2289
Bike
06:15
Bike
Bike
Jan Falk Knudsen
60 min
2289
Stram op
08:15
Stram Op
Holdsal 1
Trine Andersen
60 min
2289
Pilates
16:00
Power Pilates
Holdsal 2
Rikke Jehs Løh
55 min
2289
BODYPUMP®
17:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte Blume Jakobsgaard
60 min
2289
Yoga
17:00
Vinyasa Yoga
Holdsal 2
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Bike
17:15
Bike
Bike
Gregor Hein
60 min
2289
BODYCOMBAT®
18:10
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Anne-Louise Graakjær Madsen
60 min
fredag
19-04-2024
2289
Stram op
07:55
Stram Op
Holdsal 1
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Yoga
09:05
Yoga meditiation
Holdsal 2
Rikke Jehs Løh
60 min
2289
Pilates
09:30
Pilates
Holdsal 1
Lina Meldgaard
60 min
2289
BODYCOMBAT®
15:30
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Simone Lundsgaard
60 min
2289
Bike
16:00
Bike
Bike
Kaj Ganderup
60 min
2289
Bike
17:15
Bike
Bike
Toby Waterstone
60 min
lørdag
20-04-2024
2289
Bike
08:30
Bike
Bike
Flemming Jensby
60 min
2289
BODYPUMP®
09:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte Blume Jakobsgaard
60 min
2289
Bike
09:45
Bike
Bike
Flemming Jensby
60 min
2289
BODYCOMBAT®
10:15
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Anne-Louise Graakjær Madsen
60 min
søndag
21-04-2024
2289
Bike
10:00
Bike
Bike
Jan Falk Knudsen
60 min
2289
ZUMBA®
10:00
ZUMBA®
Holdsal 1
Hanne Søllingwraae Fjord
60 min
2289
Bike
11:10
Bike
Bike
Jan Falk Knudsen
60 min
Din browser er forældet!
Opdater din browser for at vise siden korrekt.
Opdatér min browser nu
×