Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
<< Uge 16
Uge 17
22-04-2024 - 28-04-2024
Uge 18 >>
Login
Hold filtrering
Aarhus, Prismet
Hjørring, Metropol
Horsens, Emil Møllers Gade
Holstebro, Struervej
Roskilde, Holbækvej
Randers, Haraldsvej
Randers, Vestergrave
Slagelse, Fabrikken
Viborg
Virum
Frederiksberg (FRB)
Valby, Vigerslevvej
Holstebro, Vestergade
Esbjerg, Strandbytorv
Aarhus, Frisko
Aarhus, Viby
Aarhus, Ankersgade
Aarhus, Brabrand
København, Carlsberg Byen
Hasselager
København, Femøren
Esbjerg, Jagtvej
Horsens, Høegh Guldbergs Gade
Lyngby
Aarhus, Nørrebrogade
Ballerup
Aarhus, Sønder Allé
København, Amager Strand
Alle grupper
Bike
BODYCOMBAT®
BODYPUMP®
Dance
Pilates
Step
Stram op
Yoga
Alle tidspunkter
Morgen (indtil 09:00)
Formiddag (09:00-12:00)
Eftermiddag (12:00-16:00)
Aften (efter 16:00)
Alle steder
Bike
Holdsal
Alle hold
Bike
BODYCOMBAT®
BODYPUMP®
Dance
Pilates
Step
Stram Op
Yoga
Alle trænere
Camilla Horn
Christina Hjorth Børsting
David Andersen
Gitte Eghoff Rydstrøm
Glenn Joakim Rasmussen
Helene Spur
Jacob Cornelius Hansen
Jean Jespersen
Jesper Damgaard
Jesper Skov Weinholt
Kaj Pedersen
Kim Hansen
Laila Sloth Hesselbjerg
Lene Lionett
Lotte Ishøy Jørgensen
Louise Buhelt
Martin Jul Munkholm
Mette Brix Nielsen
Mette Skalski
Morten Schirmer Nielsen
René Besborg
mandag
22-04-2024
2354
Bike
08:50
Bike
Bike
Kim Hansen
60 min
2354
Stram op
09:00
Stram Op
Holdsal
Helene Spur
60 min
2354
Dance
10:00
Dance
Holdsal
Jean Jespersen
60 min
2354
Pilates
15:50
Pilates
Holdsal
Louise Buhelt
60 min
2354
Bike
16:55
Bike
Bike
Kaj Pedersen
60 min
2354
Step
17:00
Step
Holdsal
Jacob Cornelius Hansen
60 min
2354
BODYPUMP®
18:00
BODYPUMP®
Holdsal
Jesper Damgaard
60 min
tirsdag
23-04-2024
2354
Bike
08:50
Bike
Bike
Morten Schirmer Nielsen
60 min
2354
Dance
09:00
Dance
Holdsal
Mette Skalski
60 min
2354
Stram op
10:00
Stram Op
Holdsal
Lene Lionett
60 min
2354
Yoga
11:00
Yoga
Holdsal
Lene Lionett
60 min
2354
BODYPUMP®
17:00
BODYPUMP®
Holdsal
Jesper Damgaard
60 min
2354
Bike
17:00
Bike
Bike
Jesper Skov Weinholt
60 min
2354
BODYCOMBAT®
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal
David Andersen
60 min
2354
Yoga
19:00
Yoga
Holdsal
Lene Lionett
60 min
onsdag
24-04-2024
2354
Bike
08:50
Bike
Bike
Kim Hansen
60 min
2354
Stram op
09:00
Stram Op
Holdsal
Helene Spur
60 min
2354
Yoga
10:00
Yoga
Holdsal
Laila Sloth Hesselbjerg
60 min
2354
Dance
17:00
Dance
Holdsal
Glenn Joakim Rasmussen
60 min
2354
Bike
17:00
Bike
Bike
René Besborg
60 min
2354
Stram op
18:00
Stram Op
Holdsal
Jean Jespersen
60 min
torsdag
25-04-2024
2354
Bike
08:50
Bike
Bike
Morten Schirmer Nielsen
60 min
2354
Stram op
09:00
Stram Op
Holdsal
Helene Spur
60 min
2354
Yoga
10:10
Yoga
Holdsal
Morten Schirmer Nielsen
60 min
2354
Step
16:30
Step
Holdsal
Lotte Ishøy Jørgensen
60 min
2354
Bike
17:00
Bike
Bike
Jesper Damgaard
60 min
2354
BODYCOMBAT®
17:30
BODYCOMBAT®
Holdsal
Martin Jul Munkholm
60 min
2354
BODYPUMP®
18:30
BODYPUMP®
Holdsal
Camilla Horn
60 min
fredag
26-04-2024
2354
Bike
08:50
Bike
Bike
Kim Hansen
60 min
2354
Dance
09:00
Dance
Holdsal
Mette Skalski
60 min
2354
Stram op
10:00
Stram Op
Holdsal
Jean Jespersen
60 min
2354
Yoga
11:00
Yoga
Holdsal
Laila Sloth Hesselbjerg
60 min
lørdag
27-04-2024
2354
Yoga
08:00
Yoga
Holdsal
Lene Lionett
60 min
2354
Bike
08:30
Bike
Bike
Christina Hjorth Børsting
60 min
2354
BODYPUMP®
09:00
BODYPUMP®
Holdsal
Camilla Horn
60 min
2354
Dance
10:00
Dance
Holdsal
Mette Brix Nielsen
60 min
søndag
28-04-2024
2354
Bike
08:00
Bike
Bike
Kim Hansen
60 min
2354
Yoga
10:00
Yoga
Holdsal
Gitte Eghoff Rydstrøm
60 min
Din browser er forældet!
Opdater din browser for at vise siden korrekt.
Opdatér min browser nu
×