Dansk ▼
English
Español
Uge 43
22-10-2018 - 28-10-2018

Hold filtrering
mandag
22-10-2018
06:30
JUST BIKE
Cykelsal
Lars M
60 min
3/20
06:30
BODYFLOW
Holdsal
Maria K
45 min
8/35
06:45
JUST BIKE
Camilla B
45 min
12/44
08:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
30/35
08:00
Stram Op
sal 1
Katy J
60 min
19/25
08:00
Yoga
Holdsal
Tania H
60 min
1/25
08:15
Boksning
cross
Kim G
60 min
8/20
08:30
YOGA
Sal 2
Tal K
60 min
20/23
08:30
Stram op
Holdsal
Camila Y
55 min
10/30
09:00
Cirkeltræning
Aflyst
7/12
09:00
Pilates
Holdsal
Lina B
45 min
34/35
09:00
JUST BIKE
Nicolaj C
60 min
8/30
09:00
Just Bike
Bike sal
Kurt B
60 min
15/20
09:00
Just yoga
Holdsal
Angie P
60 min
26/38
09:00
Just Bike
Bike sal
Kresten R
55 min
3/29
09:00
BodyPump
Holdsal
Susanne S
60 min
29/40
09:00
Cirkel træning
Cirkeltræning
Charlotte R
30 min
8/25
09:00
Just Bike
Bike sal
Lilly L
55 min
26/68
09:00
JUST BIKE
Mette T
45 min
7/44
09:15
HJERTEHOLD LUKKET HOLD
Cykelsal
Katy J
75 min
0/35
09:30
Bold træning
Holdsal
Camila Y
45 min
9/14
10:00
Seniorhold
Holdsal
AnnBett K
60 min
21/35
10:00
Stram op - Mor/barn
Holdsal
Susanne S
55 min
8/25
10:00
Senior
Holdsal
Gæste-instruktør
60 min
20/35
10:15
Pilates (sal 3)
Holdsal
Inge S
55 min
13/25
10:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
18/22
10:30
Stram op
Holdsal
Sarah K
60 min
5/30
11:00
Senior
Holdsal
Gæste-instruktør
60 min
8/35
11:00
Nordhøj
Susanne S
120 min
0/0
13:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
11/22
15:30
Mandags bike Lukket hold
Bike sal
Kresten R
60 min
0/0
16:00
BODYPUMP
Holdsal
Sivetha S
60 min
40/35
16:00
BODYPUMP
Holdsal
Jeanette G
60 min
0/25
16:10
Grit - Les Mills
Holdsal
Nicklas S
45 min
9/25
16:30
Run intro open air
Outdoor
Erik I
30 min
5/30
16:30
JUST BIKE
Bike sal
Sabrina E
45 min
44/44
17:00
Step / Styrke
Holdsal
Thomas A
60 min
38/38
17:00
Run open air
Outdoor
Erik I
45 min
13/35
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Mette S
60 min
13/20
17:00
Just Bike
Bike sal
Lars D
60 min
20/34
17:00
Just Bike
Bike sal
Rikke T
60 min
10/20
17:00
Vinyasa Yoga
Sal 2
Rikke j
60 min
20/20
17:00
Stram Op
Sal 1
Hanne H
60 min
22/25
17:00
Stram op
Holdsal
Laila V
60 min
12/30
17:00
Stram op
Holdsal
Lone R
55 min
30/30
17:00
Just Bike
Bike sal
Søren P
55 min
15/29
17:00
BodyFlow (sal 3)
Holdsal
Kirsten S
60 min
23/25
17:00
JUST DANCE
Tanja Ø
60 min
4/25
17:05
Stram op
Holdsal
Jane H
55 min
36/40
17:05
Just Bike
Bike sal
Maria B
55 min
41/68
17:15
JUST BIKE
Cykelsal
Carsten B
60 min
19/30
17:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten K
60 min
29/44
17:30
Funktionel
CROSS område
Lissi M
60 min
5/16
18:00
Funktionel
CROSS område
Markus L
60 min
4/15
18:00
BODYCOMBAT
Sivetha S
60 min
27/38
18:00
Hatha yoga
Holdsal
Rikke S
60 min
13/30
18:00
BODYPUMP
Holdsal
Henrik B
60 min
4/30
18:05
BodyFlow
Holdsal
Kristine M
60 min
9/30
18:10
BodyCombat
Holdsal
Jane P
60 min
22/40
18:15
BodyPump
Holdsal
Elin P
60 min
7/20
18:15
BODYPUMP
sal 1
Jette O
60 min
9/26
18:15
Just Bike
Bike sal
Dennis N
55 min
4/29
18:15
Just Bike
Bike sal
Casper M
60 min
13/68
19:00
AQUA Fitness
Varmvandsbassin
Afløser
45 min
10/10
19:00
JUST DANCE
Holdsal
Julie L
60 min
16/38
19:00
BODYCOMBAT
Holdsal
Paula A
60 min
1/30
19:15
BodyCombat
Holdsal
Kristine M
60 min
4/30
19:15
BodyPump
Holdsal
Helle R
60 min
19/40
19:30
CrossDance
Holdsal
Sofie M
60 min
1/35
20:00
Power Yoga
Peter S
60 min
29/38
tirsdag
23-10-2018
06:10
Just Bike
Bike sal
Susanne S
55 min
2/68
06:15
JUST BIKE
Cykelsal
Jan F
45 min
5/30
06:30
TRX Functional
Michael G
45 min
14/14
08:00
JUST BIKE
Bike sal
Thomas A
45 min
6/44
08:00
RYG HOLD
Stor Sal
Hamed R
45 min
8/35
08:00
Funktionel træning/mave-ryg
Holdsal
Susanne S
55 min
9/40
08:30
JUST BIKE
Bike sal
Leif J
60 min
4/30
08:30
BodyPump
Holdsal
Mette W
60 min
4/30
09:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
31/35
09:00
Ryghold
Holdsal
Sarah K
75 min
0/30
09:00
Pilates
Sal 1
Lina M
60 min
2/30
09:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Christian J
55 min
10/10
09:00
Stram op
Holdsal
Lene W
60 min
12/30
09:00
Yoga
Holdsal
Susanne S
55 min
7/40
09:00
Just Bike
Bike sal
Børge N
55 min
41/68
09:40
BodyFlow
Holdsal
Mette W
60 min
2/30
10:00
Just pilates
Holdsal
Kamilla C
60 min
19/35
10:15
Yoga Blid
Holdsal
Tania H
60 min
0/30
15:00
Stram Op
Holdsal
AnnBett K
60 min
35/35
16:00
Step+
Aflyst
7/35
16:10
Pilates
Holdsal
Katrine V
45 min
10/30
16:15
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
44/44
16:30
Zumba
Holdsal
Stefanie K
55 min
7/40
17:00
Mave/Ryg
Holdsal
AnnBett K
30 min
35/35
17:00
Just Bike
Bike sal
Bianca B
60 min
4/34
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
0/30
17:00
Stram op
Holdsal
Tanja K
60 min
4/20
17:00
BODYFLOW
Sal 2
Pia N
60 min
13/20
17:00
Stram op
sal 1
Louise W
60 min
0/30
17:00
BodyPump
Holdsal
Sandra S
60 min
14/30
17:00
Just Bike
Bike sal
Jesper K
55 min
16/29
17:00
Just Bike
Bike sal
Jakob J
55 min
26/68
17:15
JUST BIKE
Jan H
60 min
12/44
17:30
LadyShape
Holdsal
Julie L
60 min
37/38
17:30
BODYPUMP
sal 1
Dorte B
60 min
25/26
17:30
BodyPump
Holdsal
Helle J
60 min
40/40
17:50
BODYPUMP
Holdsal
Caroline D
60 min
2/25
18:00
Bootyfit
Holdsal
Paula A
60 min
2/30
18:00
JUST BIKE
Cykelsal
Henrik R
60 min
2/30
18:10
Mave/ryg
Holdsal
Camila Y
25 min
30/30
18:10
Just Bike
Bike sal
Jesper K
55 min
2/29
18:15
Hatha Yoga
Holdsal
Alisa S
90 min
9/20
18:15
BodyCombat
sal 2
Inger K
60 min
10/20
18:30
BODYFLOW
Holdsal
Maria K
60 min
35/35
18:35
BodyAttack
Holdsal
Nanna T
60 min
35/35
18:40
MAVE/RYG
sal 1
Dorte B
30 min
13/26
18:45
Yoga
Holdsal
Camila Y
55 min
30/30
18:45
Yoga (sal 3)
Holdsal
Helle J
55 min
11/25
19:00
BODYFLOW
Holdsal
Caroline D
60 min
4/35
19:00
AQUA Fitness
Varmvandsbassin
Afløser
45 min
8/10
19:00
Core
Holdsal
Paula A
30 min
1/30
19:30
JUST HIIT
Holdsal
Maria H
30 min
22/38
19:30
Cykelhold åben for alle
Bike sal
Liselotte K
60 min
2/40
19:30
Yoga Vinyasa
Holdsal
Kas S
60 min
3/30
19:40
Grit - Les Mills
Holdsal
Thomas A
45 min
2/25
20:00
BODYPUMP
Holdsal
Henrik B
60 min
35/35
onsdag
24-10-2018
06:00
Just bike
Bike sal
Laila V
60 min
5/34
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Jan H
60 min
4/44
06:30
JUST BIKE
Cykelsal
Lars M
60 min
0/20
08:00
Stram Op
Holdsal
Thomas A
60 min
35/35
08:00
VIA FYS & STYRKE
sal 1
TEAM T
60 min
3/20
08:15
Yoga
Holdsal
Susanne S
40 min
5/30
08:30
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
13/23
08:30
Pilates (sal 3)
Holdsal
Inge S
55 min
5/25
09:00
Cirkeltræning+
Cirkeltræning
Malene H
60 min
14/16
09:00
JUST BIKE
Jeanette H
45 min
7/44
09:00
Just yoga
Holdsal
Jimmi R
60 min
21/38
09:00
Mave/ryg
Holdsal
Lina B
60 min
20/35
09:00
HJERTEHOLD LUKKET HOLD
Cykelsal
Gitte Ø
75 min
0/35
09:00
Zumba GOLD
Holdsal
Mette J
60 min
0/20
09:00
Funktionel træning/mave-ryg
Holdsal
Susanne S
55 min
2/30
09:00
Puls/Styrke
Holdsal
Charlotte R
55 min
21/30
09:00
Yoga
Holdsal
Tania H
90 min
0/25
09:15
Just Bike
Bike sal
Olaj B
55 min
2/29
10:00
Mave/Ryg
Jeanette H
30 min
10/35
10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
0/22
10:15
CrossDance
Holdsal
Lene W
60 min
10/35
10:30
Stram op
Holdsal
Sarah K
60 min
0/30
11:00
Stram Op
Holdsal
Tina D
60 min
17/35
13:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
0/22
15:30
Mave/Ryg
Holdsal
Louise S
30 min
33/35
16:00
Stram Op
Louise S
60 min
35/35
16:15
JUST BIKE
Lasse B
45 min
34/44
17:00
BODYATTACK
Holdsal
Maria T
60 min
22/38
17:00
Run open air
Outdoor
Mark O
45 min
1/35
17:00
Funktionel
CROSS område
Lissi M
60 min
1/16
17:00
Core træning
Holdsal
Nicolai-Benjamin W
30 min
4/18
17:00
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
20/23
17:00
Stram op
Holdsal
Lene W
60 min
4/30
17:00
Stram op
Holdsal
Maria L
55 min
24/30
17:00
BodyAttack
Holdsal
Elisabeth H
60 min
35/35
17:00
Just Bike
Bike sal
Børge N
55 min
68/68
17:00
JUST DANCE
sal 1
Natascha H
60 min
13/35
17:00
Just Step
Holdsal
Susanne R
60 min
1/25
17:10
Yoga (sal 3)
Holdsal
Silje H
55 min
10/25
17:15
JUST BIKE
Lasse B
60 min
15/44
17:15
JUST BIKE
Cykelsal
Nikolaisen
60 min
7/30
17:15
Bike+
Bike sal
Tina L
60 min
2/30
17:30
Just Bike
Bike sal
Peter D
55 min
12/29
17:35
HIIT
Holdsal
Nicolai-Benjamin W
30 min
3/12
18:00
BODYPUMP
Holdsal
Dorthe K
60 min
35/35
18:00
Funktionel
CROSS område
Jannik D
60 min
0/15
18:00
Stram op
Holdsal
Mette S
60 min
2/30
18:00
Mave/ryg
Holdsal
Maria L
25 min
9/30
18:00
Mave/ryg
Camille B
30 min
2/35
18:00
TRX Functional
CROSS område
Kamilla C
45 min
14/14
18:15
CXWORX
Holdsal
Anne S
30 min
2/15
18:15
BodyJam
Holdsal
Laila L
60 min
9/35
18:15
Sydbyens cykeklub lukket hold
Bike sal
Maria B
90 min
0/0
18:15
Yoga
Aflyst
12/23
18:15
Yoga Øvet
Sal 2
Tal K
60 min
16/23
18:30
Dance
Holdsal
Stefanie K
55 min
5/30
18:30
Latinmix
Holdsal
Camille B
60 min
2/30
18:50
Les Mills Tone
Holdsal
Anne S
60 min
2/15
19:00
Just yoga
Holdsal
Kristian D
60 min
38/38
19:00
BODYPUMP
Sal 1
Simone C
60 min
6/26
19:20
BodyCombat
Holdsal
Zsolt G
60 min
5/40
19:30
CrossDance
Holdsal
Sofie M
60 min
3/35
20:00
CROSSDANCE
Holdsal
Trine L
60 min
17/38
torsdag
25-10-2018
06:10
Just Bike
Bike sal
Per H
55 min
3/29
06:15
JUST BIKE
Cykelsal
Jan F
45 min
3/30
06:30
Functional
Crosstraining
Kamilla C
45 min
10/10
07:00
Just yoga
Kristian D
60 min
13/38
07:45
AQUA Fitness
Varmvandsbassin
Afløser
45 min
3/10
08:00
JUST BIKE
Camilla B
45 min
13/44
08:00
Puls & Styrke
Holdsal
Camille B
60 min
2/30
08:30
JUST BIKE
Cykelsal
Leif J
60 min
1/30
08:45
BodyPump
Holdsal
Mette W
60 min
18/40
09:00
Stram Op
Holdsal
AnnBett K
60 min
35/35
09:00
Pilates
Holdsal
Lina B
60 min
34/35
09:00
Ryghold
Holdsal
Sarah K
75 min
0/30
09:00
JUST BIKE
Nicolaj C
60 min
0/30
09:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Christian J
55 min
9/10
09:00
Just Bike
Bike sal
Sanne G
60 min
10/68
09:00
JUST DANCE
sal 1
Natascha H
60 min
3/35
10:00
Just pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
26/35
10:00
Mave/ryg
Holdsal
Mette W
30 min
9/40
10:00
Funktionel træning/Mave-Ryg
Susanne S
60 min
5/20
15:00
Latin Dance
Holdsal
Simone M
60 min
11/38
16:00
Just Step
Holdsal
GÆSTEINSTRUKTØR
60 min
38/38
16:30
JUST BIKE
Lasse B
45 min
35/44
16:30
Yoga
Holdsal
Camila Y
55 min
18/30
17:00
JUST HIIT
Nikolai L
30 min
15/38
17:00
Run intro open air
Outdoor
Niels L
30 min
0/30
17:00
Bike+
Bike sal
Laila V
60 min
2/30
17:00
BODYPUMP
Sal 1
Dorte B
60 min
15/26
17:00
Step/Styrke
Holdsal
Tanja K
60 min
4/20
17:00
Stram op
Holdsal
Christina H
55 min
24/40
17:00
Yoga
Holdsal
Kristina H
60 min
4/30
17:00
Yoga Vinyasa
Holdsal
Kas S
60 min
2/30
17:10
Just Bike
Bike sal
Casper M
60 min
16/68
17:15
JUST BIKE
Cykelsal
Kris P
60 min
2/30
17:15
Just Bike
Bike sal
Tommy L
55 min
10/29
17:30
BODYFLOW
Holdsal
Liisa V
60 min
35/35
17:30
Just bike color
Bike sal
Lasse B
60 min
8/44
17:35
BodyCombat
Holdsal
Bo W
60 min
3/30
18:00
BODYCOMBAT
Paula A
60 min
0/30
18:05
BodyFlow (sal 3)
Holdsal
Kirsten S
60 min
9/25
18:10
BODYPUMP
Holdsal
Caroline D
45 min
2/25
18:10
BodyAttack
Holdsal
Helle J
60 min
35/35
18:15
Bodyflow
Holdsal
Alisa S
60 min
3/20
18:15
Just Bike
Bike sal
Peter D
55 min
6/68
18:30
Stram Op
Holdsal
Louise S
60 min
35/35
18:40
BodyPump
Holdsal
Bo W
60 min
6/30
19:00
Funktionel
sal 1
Jeppe M
60 min
2/20
19:00
Zumba
Holdsal
Andreea-Mihaela P
60 min
1/30
19:15
SH`BAM
Holdsal
Caroline D
45 min
1/35
19:20
Zumba
Holdsal
Anette N
55 min
5/40
19:25
BodyPump
Holdsal
Mette W
60 min
3/20
19:30
BODYJAM
Tirill F
60 min
12/38
19:30
Just Bike
Bike sal
Liselotte K
55 min
3/29
fredag
26-10-2018
06:10
Just Bike
Bike sal
Susanne S
55 min
3/68
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Jan H
60 min
0/44
06:15
Just Bike
Bike sal
Tina L
60 min
1/30
06:30
TRX Suspension Training
Holdsal
Kamilla C
45 min
14/14
06:30
JUST BIKE
Cykelsal
Per P
60 min
0/20
08:00
Stram Op
Holdsal
Camilla B
60 min
35/35
08:00
Yoga
Holdsal
Tania H
60 min
0/25
08:00
VIA FYS & STYRKE
sal 1
TEAM T
60 min
2/20
08:10
BodyFlow
Holdsal
Susanne S
60 min
9/40
08:15
JUST BIKE
Cykelsal
Nikolaisen
60 min
4/30
08:15
Yoga
Holdsal
Drazen M
55 min
9/20
08:15
Boksning
cross
Kim G
60 min
2/20
08:45
Stram op
Holdsal
Britta J
55 min
1/30
09:00
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
21/44
09:00
Just Yoga (Hatha Flow)
Holdsal
Daniel R
60 min
11/38
09:00
Stram op
Holdsal
Lene W
60 min
11/30
09:00
Callanetics
Sal 1
Lina M
60 min
2/30
09:00
Cirkeltræning
Louise S
60 min
12/12
09:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Charlotte T
50 min
0/12
09:15
Funktionel træning/mave-ryg
Holdsal
Susanne S
55 min
10/40
09:30
Just Bike
Bike sal
Olaj B
55 min
4/20
09:35
Just Bike
Bike sal
Børge N
55 min
54/68
10:00
Mave/Ryg
Holdsal
AnnBett K
30 min
29/35
10:00
Senior
Bente H
60 min
8/35
10:00
Fit med SARAH og HENNING
CROSS område
Sarah K
30 min
0/30
10:00
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
6/23
10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
0/22
10:30
Ryghold
Holdsal
Sarah K
75 min
0/30
10:45
Cirkeltræning
Cirkeltræning
AnnBett K
60 min
12/12
12:10
Lukket hold Munkensdam
Holdsal
Liselotte K
60 min
0/0
12:30
Workshop - Effektiv træning med Pilates
Holdsal
AnnBett K
105 min
8/12
15:00
FredagsForkælelse
Holdsal
Angie P
60 min
16/35
16:00
JUST BIKE
Bike sal
Lasse B
60 min
12/44
16:00
Fredagsfesten
Antonio C
60 min
2/32
16:00
Bootyfit
Holdsal
Paula A
60 min
0/30
16:00
Just Bike
Bike sal
Per H
55 min
10/29
16:00
Grit - Les Mills
Holdsal
Jesper C
30 min
4/25
16:30
BodyFlow
Holdsal
Kristine M
60 min
4/30
16:30
Just Bike
Bike sal
Kresten R
55 min
10/68
16:30
BodyCombat
sal 1
Inger K
60 min
1/20
16:40
BodyPump
Holdsal
Helle R
60 min
18/40
17:00
BODYPUMP
Holdsal
Eric V
60 min
33/35
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
2/30
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Henrik R
60 min
1/30
17:00
Just Bike
Bike sal
Lars D
60 min
3/34
17:30
Stram op
sal 1
Louise W
60 min
0/30
18:30
Les Mills Barre
Holdsal
TEAM T
30 min
24/38
lørdag
27-10-2018
08:00
Just Step
Holdsal
Bettina O
60 min
16/38
08:45
Grit - Les Mills
Holdsal
Nanna T
45 min
1/25
09:00
BODYFLOW
Holdsal
Dorthe K
60 min
16/35
09:00
Run open air
Outdoor
Erik I
60 min
1/35
09:00
Just Bike
Lisa T
60 min
1/30
09:00
BODYFLOW
Sal 2
Tal K
60 min
12/20
09:00
Zumba
Holdsal
Mette H
55 min
9/30
09:00
TOUR DE FITNESS1
Bike sal
TEAM T
240 min
17/30
09:00
BODYPUMP
sal 1
Dorte B
60 min
8/26
09:00
Just bike event 2 timer
Bike sal
Skiftende
120 min
62/65
09:15
Just Bike
Bike sal
Dennis N
60 min
0/20
09:15
Just Bike
Bike sal
Per H
55 min
9/29
09:25
BodyCombat (sal 3)
Holdsal
Nanna T
60 min
10/25
09:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten K
60 min
8/44
09:35
Stram op
Holdsal
Karina D
55 min
40/40
10:00
BODYCOMBAT
Holdsal
Paula A
60 min
0/30
10:00
Stram Op
Louise S
60 min
35/35
10:10
Stram op
Holdsal
Jane H
55 min
7/30
10:15
BodyCombat
sal 1
Inger K
60 min
1/20
10:30
Bodyflow
Holdsal
Alisa S
60 min
2/20
10:40
Yoga (sal 3)
Holdsal
Susanne S
55 min
15/25
10:40
BodyPump
Holdsal
Thomas A
60 min
6/40
10:45
Just bike color
Bike sal
Lasse B
45 min
7/44
11:00
Stram op
sal 1
Louise W
60 min
1/30
11:00
BODYCOMBAT
Maria H
60 min
8/38
11:00
CROSS Training
CROSS område
Signe J
45 min
12/12
11:45
BodyJam
Holdsal
Karina D
60 min
5/35
12:00
BODYPUMP
Holdsal
Maria H
60 min
20/35
13:00
JUST DANCE
Antonio C
60 min
2/38
14:00
Mave/Ryg
Antonio C
30 min
7/35
16:00
Zumba
Holdsal
Andreea-Mihaela P
60 min
2/30
søndag
28-10-2018
08:45
Power Yoga
Holdsal
Peter S
75 min
8/38
09:00
Yoga
Sal 2
Tal K
90 min
17/23
09:00
BodyFlow
Holdsal
Alisa S
60 min
3/30
09:00
BodyFlow
Holdsal
Heidi A
60 min
8/40
09:00
Just Bike
Bike sal
Jakob J
55 min
22/68
09:15
Just Bike
Bike sal
Jo F
55 min
6/29
09:30
JUST BIKE
Camilla B
60 min
6/44
10:00
BODYPUMP
Mette T
60 min
14/35
10:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
1/20
10:00
Hatha Yoga
Holdsal
Marianne U
60 min
9/20
10:00
JUST BIKE
Cykelsal
Jan F
60 min
7/30
10:10
BodyAttack
Holdsal
Heidi A
60 min
35/35
10:15
BodyCombat
Holdsal
Helle B
60 min
3/30
10:45
JUST BIKE
Camilla B
60 min
4/44
11:00
Bold
Holdsal
Nicolaj C
60 min
0/15
11:00
Stram Op
Mette T
60 min
35/35
11:15
Zumba
Holdsal
Mette B
55 min
6/40
12:00
JUST DANCE
Holdsal
Trine L
60 min
4/38
12:00
Yoga Vinyasa
Holdsal
Kas S
60 min
2/30
13:00
Core
Aflyst
1/35
16:00
BODYATTACK
Maria H
60 min
10/38