Dansk ▼
English
Español
Uge 32
08-08-2022 - 14-08-2022

Hold filtrering
mandag
08-08-2022
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
24/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
3/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
20/24
16:00
Bodytoning
Sal 1
Elena B
60 min
15/19
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/30
17:10
Jumping Fitness
Sal 1
Emma C
50 min
13/16
17:30
Bodybike Quick
bodybike salen
Dorte S
50 min
11/27
18:10
Stærk Krop
Sal 1
Mette B
50 min
11/19
18:30
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
18/30
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
11/24
19:10
Yoga
Sal 1
Jeanette D
60 min
6/19
tirsdag
09-08-2022
07:30
MBL
Sal 1
Elena B
45 min
5/19
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
23/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
17:00
Aqua puls og power ( OBS: Nyt navn for vandgymnastik)
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
11/24
17:00
Switching
Aflyst
2/10
17:10
Cross Træning
Sal 1
Christian J
60 min
4/15
18:00
Aqua puls og power ( OBS. Nyt navn for vandgymnastik)
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
12/24
18:00
Bodybike 2
bodybike salen
Martin J
70 min
9/27
19:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
8/30
onsdag
10-08-2022
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Siv H
45 min
24/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
3/30
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
15/24
16:00
Core & Stabilitet
Sal 1
Elena B
50 min
10/19
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
17:00
CrossDance
Sal 1
Lena L
60 min
10/19
18:10
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
11/16
18:30
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
30/30
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
9/24
Kettelbell Fitness
Sal 1
Pia D

Holdet starter:
07-09-2022

torsdag
11-08-2022
08:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Betina L
45 min
10/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Siv H
45 min
22/24
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
18:00
Bodybike 1
Aflyst
0/27
18:10
Cross Træning
Sal 1
Christian J
60 min
6/15
19:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
3/30
Funktionel Power
Sal 1
Mette B

Holdet starter:
01-09-2022

fredag
12-08-2022
07:30
Saunagus Fredag morgen
sauna i svømmehal
Livredder
10 min
0/30
08:45
Switching
switching
Dorte S
50 min
8/10
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
22/24
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
13/24
11:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
2/30
11:20
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
11:30
Bodybike Quick
bodybike salen
Lena L
50 min
7/27
14:45
Jumping Fitness
Sal 1
Lena L
50 min
7/16
16:00
Yin Yoga
Aflyst
1/19
16:15
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
5/30
lørdag
13-08-2022
08:15
Stram Op
Sal 1
Elena B
60 min
8/19
09:25
Core & Stabilitet
Sal 1
Elena B
45 min
4/19
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
Yoga for mænd
Sal 2
Lise C

Holdet starter:
03-09-2022

AB attack
Sal 1
Administration

Holdet starter:
03-09-2022

søndag
14-08-2022
09:00
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
10/16
10:00
Morgen Yoga Flow
Sal 1
Jeanette D
60 min
4/19
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×