Dansk ▼
English
Español
Uge 38
20-09-2021 - 26-09-2021

Hold filtrering
mandag
20-09-2021
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
22/22
10:15
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
6/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
22/22
16:00
Bodytoning
Sal 1
Elena B
60 min
14/19
16:15
Bodybike 1
bodybike salen
Mette B
60 min
6/27
16:30
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/30
17:30
Bodybike Quick
bodybike salen
Dorte S
50 min
11/27
18:10
Stærk Krop
Sal 1
Mette B
50 min
13/19
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
19/22
19:00
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
12/30
19:10
Yoga
Sal 1
Sidsel W
60 min
13/19
tirsdag
21-09-2021
07:30
MBL
Sal 1
Elena B
45 min
8/19
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
19/22
10:15
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
3/30
16:30
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
22/22
17:00
Jumping Fitness
Sal 1
Pia B
50 min
13/14
17:00
Switching
switching
Anne T
50 min
7/10
17:00
Pilates
sal 2
Susanne H
60 min
7/19
18:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
22/22
18:00
Bodybike 2
bodybike salen
Martin J
70 min
16/27
18:00
Bodytoning
Sal 1
Pia B
60 min
4/19
19:00
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
3/30
onsdag
22-09-2021
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
22/22
10:15
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
2/30
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
19/21
16:00
Core & Stabilitet
Sal 1
Elena B
50 min
16/19
16:30
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
17:00
CrossDance
Sal 1
Lena L
60 min
10/19
17:00
Bodybike 1
bodybike salen
Niels H
60 min
3/27
18:10
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
15/15
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
22/22
20:00
Temagus - Husk drikkedunk!
Sauna i wellness
Livredder
60 min
14/30
torsdag
23-09-2021
08:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
22/22
10:15
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
22/22
16:30
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
2/30
16:50
Bodybike 1
bodybike salen
Jan B
60 min
4/27
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Mette B
45 min
22/22
18:00
Bodybike 2
bodybike salen
Martin J
70 min
11/27
18:10
Cross Træning
Sal 1
Mette B
60 min
6/19
19:00
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
fredag
24-09-2021
07:30
Svingfri saunagus fredag morgen
sauna i svømmehal
Livredder
10 min
0/30
08:45
Switching
switching
Dorte S
50 min
10/10
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
22/22
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
22/22
11:00
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
9/30
11:20
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
7/30
14:45
Jumping Fitness
Sal 1
Lena L
50 min
13/15
16:00
Yin Yoga
Sal 1
Rikke L
75 min
9/19
16:30
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
lørdag
25-09-2021
08:15
Stram Op
Sal 1
Pia B
60 min
12/19
09:00
Yoga for mænd
sal 2
Lise C
60 min
4/15
09:25
Core & Stabilitet
Sal 1
Pia B
45 min
4/19
10:15
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
søndag
26-09-2021
09:00
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
14/14
10:00
Morgen Yoga Flow
Sal 1
Jeanette D
60 min
8/19
10:15
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;