Dansk ▼
English
Español
Uge 25
17-06-2019 - 23-06-2019

Hold filtrering
mandag
17-06-2019
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
26/26
10:20
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
10:30
Vandgymnastik
Aflyst
26/26
16:00
Bodytoning
Motionssalen
Emilie K
60 min
21/22
16:15
Bodybike 1
Bodybikesalen
Mette B
60 min
6/27
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
16:45
Barre Træning
Aflyst
12/12
17:10
Latin Funk
Motionssalen
Anne V
50 min
18/20
17:30
Bodybike Quick
Bodybikesalen
Dorte S
50 min
16/27
18:10
Stærk krop
Motionssalen
Mette B
40 min
11/20
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Michelle Q
45 min
26/26
19:00
Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
13/30
19:00
Yoga
Motionssalen
Mia E
60 min
16/24
tirsdag
18-06-2019
07:30
MBL
Motionssalen
Elena B
45 min
4/20
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
22/26
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
16:15
Fit N' Burn
Motionssalen
Louise V
45 min
14/20
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
27/26
17:00
Switching
Switching
Kristina K
50 min
11/13
17:10
Latin Funk
Motionssalen
Louise V
50 min
12/20
18:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
25/26
18:00
Bodybike 2+ gus
Bodybikesalen
Martin J
70 min
15/27
19:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
onsdag
19-06-2019
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
24/26
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
22/26
16:00
Core & Stabilitet
Motionssalen
Lena L
50 min
18/22
17:00
Step & Styrke
Aflyst
4/20
17:00
Pilates
Motionssalen
Jeanette D
60 min
10/20
18:10
Jumping Fitness
Motionssalen
Jeanette D
50 min
16/18
18:35
Aqua Fitness
Bane 5,6,7
Michelle Q
45 min
7/25
19:10
Yoga
Motionssalen
Jeanette D
60 min
8/24
19:30
Temagus
Sauna i svømmehallen
Michael E
60 min
15/30
torsdag
20-06-2019
08:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
24/26
09:00
Latin fitness dance
Sal 2
Louise V
50 min
5/20
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
10:15
Baby Fitness
Sal 2
Louise V
60 min
0/15
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
26/26
16:30
Saunagus
Livredder
15 min
0/30
16:50
Bodybike 1
Aflyst
3/27
17:00
Switching
Switching
Emma L
50 min
12/13
17:10
Zumba
Motionssalen
Nanna R
50 min
5/20
18:00
Bodybike 2
Bodybikesalen
Jan B
70 min
5/27
18:10
Crosstræning
Motionssalen
Emilie K
60 min
12/20
18:15
Vandgymnastik
Aflyst
0/26
19:00
Saunagus
Livredder
15 min
0/30
fredag
21-06-2019
06:40
Bodybike 1
Bodybikesalen
Camilla N
60 min
2/27
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
26/26
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
26/26
10:30
Switching
Switching
Dorte S
45 min
13/13
11:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
10/30
11:20
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
4/30
11:30
Bodybike Quick
Bodybikesalen
Camilla N
50 min
0/27
14:45
Jumping Fitness
Motionssalen
Lena L
50 min
7/18
15:45
Yoga
Motionssalen
Cecilie H
75 min
17/24
16:30
Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
2/30
lørdag
22-06-2019
08:15
Stram Op
Motionssalen
Emma L
60 min
9/22
08:30
Bodybike 1
Bodybikesalen
Lotte N
60 min
3/27
09:00
Yoga
Sal 2
Lise P
60 min
6/24
09:25
Salsa Funk
Motionssalen
Mette S
60 min
8/20
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
10:25
Jumping Fitness beginner
Motionssalen
Mette S
50 min
7/18
14:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
søndag
23-06-2019
09:00
Jumping Fitness
Motionssalen
Jeanette D
50 min
18/18
10:00
Pilates
Motionssalen
Jeanette D
60 min
18/20
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus
Livredder
15 min
0/30