Dansk ▼
English
Español
Uge 8
19-02-2018 - 25-02-2018

Hold filtrering
mandag
19-02-2018
09:00
MBL/Puls
Holdsal
Stine B
60 min
20/32
09:00
Biking X-trainer Basis
Biking sal
Michael W
45 min
29/34
10:10
Senior motion
Laila H
60 min
13/35
13:45
STU biking - alle kan være med
Jens E
45 min
0/15
16:10
Mave/ryg træning
Holdsal
Britt P
45 min
12/22
16:15
Biking X-trainer Basis
Biking sal
Carsten J
45 min
26/34
16:30
SCALA YOUNG
Aflyst
6/25
17:00
Funktionel træning
Crossfit
Torben K
60 min
8/16
17:00
BODYFLOW
Yoga salen
Paya J
60 min
14/22
17:00
MBL-puls/styrke
Holdsal
Stine B
60 min
7/32
17:15
Biking X-trainer Øvet Puls
Biking sal
Per B
45 min
33/34
18:10
CXWORX
Holdsal
Paya J
30 min
14/28
18:15
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Lars P
45 min
17/34
18:30
Vinyassa Flow
Yoga salen
Liz A
60 min
2/22
18:45
GRIT CARDIO
Holdsal
Shane L
30 min
13/18
19:00
Team Rynkeby biking - alle akn deltage
Aflyst
0/20
19:20
BODYPUMP
Holdsal
Henriette H
55 min
6/32
tirsdag
20-02-2018
06:05
Core træning
Holdsal
Ea S
30 min
9/28
06:45
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Sarsa B
45 min
17/34
09:00
MBL/Puls
Holdsal
Stine B
55 min
11/32
09:00
Yin Yoga
Yoga salen
Scala Y
75 min
21/22
10:00
Mave/ryg træning
Holdsal
Britt P
60 min
9/22
10:30
Blid Yoga
Yoga salen
Scala Y
75 min
11/20
15:50
Pole position mix - let øvede
Pole 1 sal v. yoga
Malene L
60 min
2/7
16:00
SCALA YOUNG
Henne i Cafe området
Administration
60 min
5/25
16:15
X-trainer puls
Biking sal
Per B
60 min
22/34
16:20
BODYPUMP
Holdsal
Peter H
60 min
10/32
16:50
Pole Position Begynder
Pole 1 sal v. yoga
Malene L
60 min
2/7
17:25
SPRINT™
Peter H
30 min
6/34
17:30
MBL/Puls
Holdsal
Vibber V
55 min
17/32
17:30
Muay Thai boksning
Crossfit
Tim T
90 min
4/30
18:10
Biking INTELLIGENT CYCLING
Biking sal
Thomas S
90 min
30/34
18:30
BODYFLOW
Yoga salen
Christa R
60 min
9/22
18:35
CXWORX
Holdsal
Susanne H
30 min
7/28
19:15
BODYCOMBAT
Holdsal
Malene G
60 min
12/28
19:15
Lukkede hold
Crossfit
Maria K
60 min
1/30
onsdag
21-02-2018
07:00
X-trainer Øvet
Aflyst
3/34
08:00
BODYFLOW
Holdsal
Christa R
60 min
16/30
09:00
Biking X-trainer Basis
Biking sal
Erik W
45 min
31/34
09:00
360 Cirkel træning MIX hold
360 1 sal
Laila H
60 min
14/20
09:05
Yoga Flow
Yoga salen
Laura S
60 min
7/22
10:10
Senior motion
Laila H
60 min
20/35
16:30
X-trainer Basis og Øvet
Sarsa B
45 min
26/34
17:00
Funktionel træning
Crossfit
Lars B
60 min
8/16
17:05
ZUMBA
Holdsal
Tine H
50 min
13/30
17:30
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Thomas S
60 min
15/34
18:00
BODYFLOW
Holdsal
Paya J
60 min
13/30
18:15
Gymnastisk styrke og mobilitet
Crossfit
Torben K
60 min
3/14
18:45
Team Rynkeby biking
Biking sal
Thomas S
60 min
0/0
18:55
Pole position mix
Pole 1 sal v. yoga
Nanna D
60 min
2/7
19:10
GRIT STRENGTH
Holdsal
Shane L
35 min
11/18
19:55
Pole Dance
Pole 1 sal v. yoga
Nanna D
60 min
0/7
torsdag
22-02-2018
07:00
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Sarsa B
45 min
12/34
09:00
Restorativ yoga
Aflyst
10/10
10:00
Stram op
Britt P
60 min
10/30
10:30
Næstved social virksomhed
Holdsal
Laila H
60 min
0/20
16:00
SCALA YOUNG
Henne i Cafe området
Ea S
60 min
1/25
16:15
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Erik W
45 min
33/34
16:30
Pole position mix
Pole 1 sal v. yoga
Malene L
60 min
1/7
16:30
CXWORX
Holdsal
Julie K
30 min
6/28
17:00
Funktionel træning WOMEN
Crossfit
Ea S
60 min
7/16
17:05
BODYATTACK
Holdsal
Michala A
60 min
7/32
17:15
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Sarsa B
45 min
34/34
17:30
Dance Fitness
Aflyst
4/22
18:00
Muay Thai boksning
Crossfit
Jesper S
90 min
0/30
18:10
BODYPUMP
Holdsal
Michala A
60 min
6/32
18:15
NBC INTELLIGENT CYCLING
Aflyst
4/20
18:30
FIDO
Yoga salen
Aksel V
60 min
1/22
19:15
Biking INTELLIGENT CYCLING
Aflyst
8/34
19:15
BODYCOMBAT
Holdsal
Stine P
60 min
9/28
fredag
23-02-2018
06:05
Core træning
Holdsal
Ea S
30 min
10/28
06:45
SPRINT™
Peter H
30 min
9/34
08:30
Biking X-trainer Basis
Biking sal
Erik W
90 min
34/34
09:00
Core træning på bold
Holdsal
Britt P
55 min
8/18
09:00
360 Cirkel træning MIX hold
360 1 sal
Laila H
60 min
10/20
10:00
MBL/Puls
Holdsal
Stine B
60 min
12/32
10:00
Qigong
Yoga salen
Tanja L
75 min
13/22
16:30
GRIT CARDIO
Holdsal
Hasse V
35 min
7/18
16:30
Biking X-trainer Øvet Puls
Biking sal
Per B
45 min
34/34
18:00
Team Rynkeby biking - alle kan deltage
Aflyst
1/20
lørdag
24-02-2018
08:00
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Thomas S
45 min
34/34
08:00
PULS/Styrke
Holdsal
Christa R
55 min
15/32
09:00
Funktionel træning
Crossfit
Lars B
60 min
7/16
09:00
BODYFLOW
Yoga salen
Christa R
60 min
22/22
09:00
BODYPUMP
Holdsal
Henriette H
60 min
15/32
09:45
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Per B
45 min
34/34
10:10
GRIT STRENGTH
Holdsal
Hasse V
30 min
9/18
10:15
Yin Yoga
Yoga salen
Jeannie H
75 min
22/22
11:45
Yin Yoga
Yoga salen
Jeannie H
75 min
4/22
søndag
25-02-2018
10:00
Biking X-trainer Øvet
Biking sal
Lars P
60 min
34/34
10:00
BODYFLOW
Holdsal
Christa R
60 min
23/30
10:00
Fitness Kettlebell
Crossfit
Mie O
60 min
2/16
12:15
Biking X-trainer Øvet Puls
Biking sal
Per B
45 min
13/34
13:15
Team Rynkeby biking
Jens E
120 min
0/0
14:00
Muay Thai boksning
Crossfit
Tim T
90 min
0/30
14:20
CXWORX
Holdsal
Susanne H
35 min
3/28
15:00
SCALA POWER
Holdsal
Peter H
60 min
4/32
15:30
X-trainer Øvet
Sussi N
45 min
5/33