Dansk ▼
English
Español
Uge 8
18-02-2019 - 24-02-2019

Hold filtrering
mandag
18-02-2019
09:00
Biking Basis
Biking sal
Jens E
45 min
31/34
09:00
MBL/Puls
Holdsal
Vibber V
55 min
14/32
10:00
Senior motion
Laila H
55 min
19/35
10:00
Yin Yoga
Yoga salen
Marie L
90 min
7/22
16:10
Mave ryg Træning
Holdsal
Christa R
50 min
6/22
16:15
Biking Basis
Biking sal
Carsten J
45 min
25/34
16:30
BODYFLOW
Yoga salen
Paya J
60 min
13/22
16:30
SCALA YOUNG
Ea S
60 min
3/25
17:00
Funktionel træning
Crossfit
Torben K
60 min
13/16
17:05
Funktionel Puls - Styrke
Holdsal
Christa R
60 min
8/32
17:15
Biking Øvet
Biking sal
Per B
45 min
15/34
17:40
CXWORX yoga salen
Yoga salen
Paya J
30 min
11/20
18:05
GST Funktionel træning
Crossfit
Torben K
55 min
9/16
18:15
GRIT CARDIO
Holdsal
Paya J
35 min
14/18
18:30
Mindfulness Meditation
Yoga salen
Niels E
60 min
8/26
19:00
BODYPUMP
Holdsal
Henriette H
60 min
7/25
19:30
"Tøser og tøsedrenge" Biking :-)
Biking sal
Vinni E
60 min
1/34
tirsdag
19-02-2019
06:05
Core træning
Holdsal
Ea S
30 min
11/28
06:45
Biking Øvet
Biking sal
Jens E
45 min
15/34
09:00
Yin Yoga
Yoga salen
Katrine B
75 min
15/22
09:00
MBL/Puls
Holdsal
Christa R
55 min
8/32
10:00
Mave ryg Træning
Holdsal
Christa R
60 min
13/22
15:50
Pole position mix - let øvede
Pole 1 sal v. yoga
Malene L
60 min
2/7
16:00
SCALA YOUNG
Ea S
60 min
3/25
16:30
BODYPUMP
Holdsal
Peter H
60 min
13/25
16:30
Biking INTELLIGENT CYCLING
Biking sal
Carsten T
45 min
22/34
17:30
Muay Thai boksning
Crossfit
Tim T
90 min
1/30
17:30
MBL/Puls
Holdsal
Vibber V
55 min
22/32
17:30
Biking INTELLIGENT CYCLING
Biking sal
Jørgen R
90 min
32/34
17:45
Yoga "sure gamle mænd" LUKKET HOLD
Yoga salen
Katrine B
75 min
0/0
18:30
BODYFLOW
Holdsal
Christa R
60 min
11/22
onsdag
20-02-2019
07:00
Biking INTELLIGENT CYCLING
Biking sal
Jens E
45 min
6/34
08:00
BODYFLOW
Holdsal
Christa R
60 min
16/30
09:00
360 Cirkel træning MIX hold
360 1 sal
Laila H
60 min
13/20
09:00
Biking Basis
Biking sal
Erik W
45 min
27/34
10:00
Senior motion
Laila H
55 min
14/35
16:15
Biking Øvet
Biking sal
Per B
45 min
10/34
17:00
Funktionel træning
Crossfit
Lars B
55 min
16/16
17:00
ZUMBA
Holdsal
Peter H
55 min
9/30
17:15
Intelligent Cycling
Biking sal
Søren E
60 min
10/26
18:00
GRIT STRENGTH
Holdsal
Shane L
30 min
13/18
18:15
Næstved Cano og Kajak klub LUKKET HOLD
Crossfit
Maria K
60 min
4/25
18:35
CXWORX
Holdsal
Paya J
30 min
15/28
19:10
BODYFLOW
Holdsal
Paya J
60 min
8/30
19:30
Pole
Pole 1 sal v. yoga
Malene L
60 min
0/0
20:00
Fri Biking - træn dit eget eller med Emil
Biking sal
Emil H
60 min
2/34
torsdag
21-02-2019
07:00
Biking Øvet
Biking sal
Jens E
45 min
5/34
10:00
Stram op
Britt P
55 min
13/30
10:30
Næstved social virksomhed
Holdsal
Laila H
60 min
0/20
16:00
SCALA YOUNG
Ea S
60 min
3/25
16:15
Biking Øvet
Biking sal
Gudrun H
45 min
23/34
16:30
CXWORX
Holdsal
Susanne H
35 min
8/28
17:00
Funktionel træning
Crossfit
Maria K
55 min
10/16
17:10
BODYATTACK
Holdsal
Michala A
60 min
9/32
17:15
Biking Øvet
Biking sal
Lars P
45 min
29/34
17:15
Vinyasa
Yoga salen
Gudrun H
75 min
8/22
18:00
Muay Thai boksning
Crossfit
Natthapol T
90 min
1/30
18:15
BODYPUMP
Holdsal
Michala A
60 min
10/25
18:30
NBC INTELLIGENT CYCLING
Biking sal
Jens E
60 min
4/20
18:35
FIDO
Yoga salen
Aksel V
60 min
1/22
19:40
Pole Position Begynder
Pole 1 sal v. yoga
Melia P
60 min
1/7
fredag
22-02-2019
06:05
Core træning
Holdsal
Maria K
30 min
12/28
06:45
SPRINT™
Peter H
30 min
9/34
08:30
Biking Basis
Biking sal
Jens E
90 min
28/34
09:00
360 Cirkel træning MIX hold
Aflyst
6/20
09:00
Mave ryg på bold
Holdsal
Britt P
55 min
13/18
10:00
MBL/Puls
Holdsal
Vibber V
55 min
18/28
16:30
Biking Øvet
Biking sal
Per B
45 min
19/34
16:30
GRIT CARDIO
Holdsal
Hasse V
35 min
11/18
lørdag
23-02-2019
08:00
Biking Øvet
Biking sal
Thomas S
45 min
21/34
08:00
PULS/Styrke
Holdsal
Christa R
55 min
13/32
08:55
Funktionel træning
Crossfit
Torben K
60 min
15/16
09:00
BODYPUMP
Holdsal
Henriette H
60 min
11/25
09:05
BODYFLOW
Yoga salen
Christa R
60 min
15/22
10:10
GRIT STRENGTH
Holdsal
Hasse V
30 min
6/18
10:15
Biking Øvet
Biking sal
Per B
45 min
16/34
søndag
24-02-2019
08:00
Biking INTELLIGENT CYCLING
Biking sal
Thomas S
90 min
7/34
08:30
CXWORX
Holdsal
Susanne H
30 min
5/28
09:00
SCALA POWER
Holdsal
Peter H
60 min
7/32
10:00
BODYFLOW
Holdsal
Christa R
60 min
10/30
10:00
Biking Øvet
Biking sal
Lars P
60 min
10/32
10:00
Yin Yoga
Yoga salen
Malene S
75 min
17/22
12:00
Biking Øvet
Biking sal
Per B
45 min
11/34
14:00
THE JOURNEY Virtuel Biking
Biking sal
Jens E
90 min
2/34