Dansk ▼
English
Español
Uge 8
17-02-2020 - 23-02-2020

Hold filtrering
mandag
17-02-2020
06:30
Yin Yoga
Ida C
60 min
8/23
08:00
Fun Bike
Ralph T
45 min
24/27
08:00
Pilates til mænd
Grace F
45 min
11/22
09:00
Retro Dance
Vivian G
55 min
30/30
09:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Grace F
25 min
18/18
09:00
Senior Fun Bike
Jesper R
45 min
15/27
09:30
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Grace F
25 min
16/18
10:00
Fat Burning Pilates
Vivian G
25 min
25/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
25/25
11:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
25/30
16:00
HIIT i rød/grøn sal
Tonny N
45 min
17/25
16:00
Mave & Ryg
Camilla M
25 min
10/25
16:30
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
27/27
16:30
Løbehold niveau 2-3
Lars K
60 min
2/15
16:30
Smidighed & Udstrækning
Camilla M
25 min
10/30
16:55
BODY PUMP
Gunhild H
60 min
19/23
17:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tittina K
45 min
17/16
17:30
Fun Bike
Charlotte F
45 min
22/27
18:10
Puls & Styrke
Steffen Q
50 min
9/23
19:10
BODY FLOW
Donika K
60 min
20/22
tirsdag
18-02-2020
06:15
Fun Bike
Pernille G
45 min
18/27
08:15
Cirkel træning i switching
Camilla M
30 min
4/8
09:00
Mave & Ryg
Grace F
25 min
26/25
09:15
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Aflyst
2/16
09:30
Pilates
Grace F
25 min
25/25
10:00
Yin og Yang yoga
Lisbeth H
55 min
23/23
16:00
Fun Bike
Jeanne B
45 min
14/27
16:30
Yoga
Dorthe O
85 min
23/23
17:00
Fun Bike
Alice T
45 min
27/27
18:00
Moves Bike
Claus S
55 min
21/27
18:10
Stram Op
Donika K
50 min
22/23
19:10
Latin Dance
Henriette F
55 min
22/30
19:10
Effekt Bike
Claus S
60 min
8/8
onsdag
19-02-2020
06:30
Yin Yoga
Lisa R
60 min
8/23
07:10
Senior Oldies
Gert O
20 min
2/27
07:45
Fun Bike
Vivian G
45 min
14/27
08:00
Pilates til mænd
Grace F
45 min
14/22
08:45
MBL (mave-balder-lår)
Vivian G
50 min
11/25
08:50
Senior Fun Bike
Jeanne B
40 min
15/27
09:00
Stram Op
Grace F
55 min
25/23
09:15
Cirkel træning i switching
Camilla M
30 min
8/8
10:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
31/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
22/25
11:00
Trommemeditation
Aflyst
0/20
16:00
Mave & Ryg
Jesper R
25 min
23/25
16:30
Smidighed & Udstrækning
Jesper R
25 min
23/30
16:30
Fun Bike
Ralph T
45 min
24/27
16:35
Fat Burning Pilates
Donika K
45 min
6/30
17:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tonny N
60 min
31/25
17:00
MBL (mave-balder-lår)
Jeanne B
55 min
25/25
17:00
BADMINTON-BANE 1
Lars K
60 min
1/1
17:30
Fun Bike
Steen A
45 min
11/27
18:00
BODY PUMP
Donika K
60 min
12/23
18:00
Badminton BANE 1 - Hallen
Lars K
60 min
1/1
19:10
BODY FLOW
Betina M
60 min
8/22
torsdag
20-02-2020
06:15
Fun Bike
Charlotte F
45 min
12/27
09:30
Yoga
Ida C
55 min
23/23
10:30
Mindfulness
Ida C
25 min
18/25
16:00
Retro Dance
Benedikte A
50 min
17/30
16:00
Fun Bike
Vivian G
45 min
26/27
17:00
Stram Op
Anja W
55 min
19/23
17:00
Badminton - BANE 1 Badmintonhallen
Lars K
60 min
1/1
17:15
Fun Bike
Alice T
45 min
26/27
18:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
6/15
18:10
Step
Anja W
55 min
9/23
18:10
Moves Bike
Claus S
55 min
12/27
19:00
Badminton - BANE 1 Badmintonhallen
Lars K
60 min
1/1
19:10
Body Blast
Vivian G
55 min
22/25
19:20
Effekt Bike
Claus S
60 min
5/8
fredag
21-02-2020
07:45
Pilates med inspiration af yin yoga
Grace F
60 min
22/23
08:00
Fun Bike
Jesper R
45 min
27/27
08:50
Body Blast
Vivian G
25 min
12/25
09:20
MBL (mave-balder-lår)
Grace F
55 min
24/25
09:20
Senior Fun Bike
Vivian G
45 min
25/27
10:20
Retro Dance
Camilla K
55 min
15/30
16:00
HIIT
Tonny N
30 min
21/25
16:00
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
27/27
16:30
Boksning
Tonny N
45 min
19/24
17:20
Mave & Ryg
Tonny N
35 min
14/25
19:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
1/1
20:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
0/1
lørdag
22-02-2020
08:15
Fun Bike
Steen A
45 min
19/27
09:00
BODY PUMP
Gunhild H
60 min
16/23
10:15
Zumba
Gloria S
55 min
16/30
11:30
Vinyasa Yoga
Ida C
90 min
21/23
søndag
23-02-2020
08:15
Moves Bike
Jan P
60 min
15/27
09:00
Stram Op
Tittina K
55 min
23/23
09:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
4/15
09:30
Fun Bike
Jan P
45 min
19/27
10:00
Puls & Styrke
Steffen Q
50 min
11/23
10:30
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
20/27
11:00
Step
Anja W
55 min
16/23
12:00
MBL (mave-balder-lår)
Sabera A
55 min
13/25
14:00
Vinyasa Yoga
Hannah M
90 min
17/23