Dansk ▼
English
Español
Uge 38
16-09-2019 - 22-09-2019

Hold filtrering
mandag
16-09-2019
08:00
Fun Bike
Ralph T
45 min
22/27
08:00
Yoga til mænd
Lisbeth H
45 min
6/22
09:00
Retro Dance
Vivian G
55 min
30/30
09:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Lars K
25 min
15/16
09:30
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Lars K
25 min
11/16
10:00
Fat Burning Pilates
Vivian G
25 min
26/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
20/25
11:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
12/30
16:00
HIIT
Malene H
20 min
21/25
16:25
Mave & Ryg
Malene H
25 min
25/25
16:30
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
27/27
16:30
Løbehold niveau 2-3
Lars K
60 min
1/15
16:55
BODY PUMP
Gunhild H
60 min
22/23
18:10
Puls & Styrke
Steffen Q
50 min
9/23
18:25
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tittina K
30 min
7/16
19:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tittina K
25 min
6/16
19:10
BODY FLOW
Donika K
60 min
22/22
tirsdag
17-09-2019
06:15
Fun Bike
Pernille G
45 min
10/27
09:00
Mave & Ryg
Jeanne B
25 min
25/25
09:30
Smidighed & udstrækning
Jeanne B
25 min
25/25
10:00
Yin Yoga
Lisbeth H
55 min
23/23
16:30
Yoga
Dorthe O
85 min
23/23
Fyldt
17:00
Fun Bike
Alice T
45 min
27/27
Fyldt
18:10
Stram Op
Vivian G
50 min
23/23
Fyldt
19:10
Latin Dance
Henriette F
55 min
13/30
onsdag
18-09-2019
07:10
Senior Oldies
Gert O
20 min
1/27
07:45
Fun Bike
Vivian G
45 min
17/27
08:00
Yoga til mænd
Lisbeth H
45 min
9/22
08:45
Senior Fun Bike
Jesper R
45 min
15/27
08:45
MBL (mave-balder-lår)
Vivian G
50 min
17/25
09:00
Stram Op
Jeanne B
55 min
23/23
10:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
30/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
23/25
11:00
Trommemeditation
Gitte S
25 min
6/20
16:00
Smidighed & Udstrækning
Jesper R
25 min
17/30
16:30
Mave & Ryg
Jesper R
25 min
19/25
16:30
Fun Bike
Ralph T
45 min
20/27
16:30
Løb Begynder
Lars K
60 min
0/20
16:30
Fat Burning Pilates rød/grøn sal
Donika K
45 min
10/30
17:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tonny N
60 min
20/20
17:00
MBL (mave-balder-lår)
Malene H
55 min
25/25
18:00
BODY PUMP
Sabera A
60 min
10/23
19:00
Padel Tennis ved Taasinge Tennis klub (nøgle afhentes i Solo Fitness)
Mette N
60 min
4/6
19:10
BODY FLOW
Betina M
60 min
11/22
torsdag
19-09-2019
06:15
Fun Bike
Pernille G
45 min
8/27
09:30
Yoga
Hannah M
55 min
22/23
10:30
Mindfulness
Hannah M
25 min
18/25
16:00
Retro Dance
Benedikte A
50 min
10/30
17:00
Stram Op
Malene H
55 min
23/23
17:15
Fun Bike
Thomas F
45 min
27/27
18:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
2/15
18:10
Puls og Styrke
Steffen Q
55 min
14/23
19:10
Body Blast
Vivian G
55 min
15/25
fredag
20-09-2019
07:45
Yin Yoga
Lisbeth H
60 min
23/23
08:00
Fun Bike
Jesper R
45 min
14/27
08:50
Body Blast
Vivian G
25 min
21/25
09:20
MBL (mave-balder-lår)
Jeanne B
55 min
15/28
09:20
Senior Fun Bike
Vivian G
45 min
11/27
10:20
Retro Dance
Henriette F
55 min
12/30
16:00
HIIT
Tonny N
30 min
27/30
16:00
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
27/27
16:30
Boksning
Tonny N
30 min
24/24
17:05
Mave & Ryg
Tonny N
25 min
24/25
lørdag
21-09-2019
08:15
Fun Bike
Kirsten G
45 min
9/27
09:00
BODY PUMP
Gunhild H
60 min
19/23
10:15
Latin Dance
Henriette F
55 min
13/30
11:30
Yoga
Hannah M
90 min
13/23
søndag
22-09-2019
09:00
Stram Op
Tittina K
55 min
22/23
09:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
1/15
09:30
Fun Bike
Kirsten G
45 min
13/27
10:00
Puls & Styrke
Steffen Q
50 min
21/23
11:00
Step
Anja W
55 min
5/23
12:00
MBL (mave-balder-lår)
Sabera A
55 min
10/25
14:00
POLE WORKSHOP
Maya N
120 min
12/16