Dansk ▼
English
Español
Uge 12
18-03-2019 - 24-03-2019

Hold filtrering
mandag
18-03-2019
08:00
Fun Bike
Ralph T
45 min
23/27
08:00
Fysio hold lukket
Marie S
45 min
8/12
09:00
Retro Dance
Vivian G
55 min
29/30
09:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Marie S
25 min
16/16
09:15
Senior Fun Bike
Jesper R
45 min
12/27
09:30
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Marie S
25 min
15/16
10:00
Fat Burning Pilates
Vivian G
25 min
28/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
23/25
11:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
22/30
16:00
HIIT
Malene H
20 min
13/25
16:25
Mave & Ryg
Malene H
25 min
17/25
16:30
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
25/27
16:30
Løbehold niveau 2-3
Lars K
60 min
5/15
16:55
BODY PUMP
Gunhild H
60 min
20/23
17:30
Fun Bike
Jesper M
45 min
16/27
18:10
Puls & Styrke
Malene H
50 min
19/23
18:25
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tittina K
30 min
12/16
19:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tittina K
25 min
11/16
19:10
BODY FLOW
Donika K
60 min
18/22
tirsdag
19-03-2019
06:15
Fun Bike
Jan P
45 min
13/27
09:00
Mave & Ryg
Grace F
25 min
23/25
09:30
Pilates
Grace F
25 min
23/25
10:00
Fysio hold lukket
Marie S
45 min
1/12
10:00
Pilates/afspændning
Grace F
55 min
14/25
16:00
Fun Bike
Jan P
45 min
11/27
16:30
Yoga
Hannah M
75 min
16/23
17:00
Fun Bike
Alice T
45 min
17/27
18:00
Moves Bike
Claus S
55 min
16/25
18:10
Stram Op
Vivian G
50 min
22/23
19:10
Zumba
Charlotte G
55 min
18/30
19:10
Effekt Bike
Claus S
60 min
5/27
onsdag
20-03-2019
07:10
Senior Oldies Bike
Gert O
20 min
2/25
07:45
Fun Bike
Vivian G
45 min
20/27
08:00
Pilates til mænd
Grace F
45 min
17/22
08:45
MBL (mave-balder-lår)
Vivian G
50 min
16/25
09:00
Senior Fun Bike
Jan P
45 min
24/27
09:00
Stram Op
Grace F
55 min
23/23
10:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
30/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
23/25
11:00
Trommemeditation
Gitte S
25 min
13/20
16:00
Smidighed & Udstrækning
Jesper R
25 min
25/30
16:00
Fun Bike
Ralph T
45 min
16/27
16:30
Mave & Ryg
Jesper R
25 min
25/25
17:00
Cirkel Træning i Tårnet "Omnia"
Tonny N
60 min
20/20
17:00
MBL (mave-balder-lår)
Jeanne B
55 min
24/25
17:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
1/1
17:00
Fun Bike
Alice T
45 min
18/27
18:00
BODY PUMP
Sabera A
60 min
21/23
18:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
0/1
19:10
BODY FLOW
Betina M
60 min
10/22
torsdag
21-03-2019
06:15
Fun Bike
Pernille G
45 min
12/27
09:30
Yoga
Hannah M
55 min
23/23
10:30
Mindfulness
Hannah M
25 min
20/25
16:00
Retro Dance
Benedikte A
50 min
14/30
16:00
Fun Bike
Vivian G
45 min
23/26
17:00
Stram Op
Tittina K
55 min
23/23
17:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
1/1
17:15
Fun Bike
Thomas F
45 min
27/27
18:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
1/15
18:10
Puls & styrke
Tittina K
55 min
19/23
18:10
Moves Bike
Jan P
55 min
7/25
19:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
1/1
19:10
Body Blast
Vivian G
55 min
25/25
19:20
Effekt Bike
Jan P
60 min
5/27
fredag
22-03-2019
08:00
Fun Bike
Ralph T
45 min
27/27
08:00
Pilates til mænd
Grace F
45 min
13/22
08:50
Body Blast
Vivian G
25 min
25/25
09:20
MBL (mave-balder-lår)
Grace F
55 min
25/25
09:20
Senior Fun Bike
Vivian G
45 min
27/27
10:20
Retro Dance
Henriette F
55 min
23/30
16:00
HIIT
Tonny N
30 min
25/25
16:00
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
27/27
Fyldt
16:30
Boksning
Tonny N
30 min
24/24
17:05
Mave & Ryg
Tonny N
25 min
25/25
19:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
1/1
20:00
BADMINTON - BANE 1 Badminton Hallen
Lars K
60 min
1/1
lørdag
23-03-2019
08:15
Fun Bike
Kirsten G
45 min
16/27
09:00
BODY PUMP
Gunhild H
60 min
23/23
10:00
Lets ride for at better world BIKE med Pernille & Hjørdis
Hjørdis S
90 min
27/27
10:15
Latin Dance Style
Kiri H
55 min
23/30
11:30
Yoga
Hannah M
90 min
23/23
Fyldt
søndag
24-03-2019
09:00
Stram Op
Steffen Q
55 min
23/23
09:00
Løbehold niveau 2-3
Aflyst
0/15
09:30
Fun Bike
Kirsten G
45 min
25/27
10:00
Puls & Styrke
Steffen Q
50 min
23/23
10:30
Fun Bike
Pernille G
45 min
27/27
11:00
Step
Anja W
55 min
15/23
12:00
MBL (mave-balder-lår)
Sabera A
55 min
19/25