Dansk ▼
English
Español
Uge 47
18-11-2019 - 24-11-2019

Hold filtrering
mandag
18-11-2019
06:00
Cardio
Sal 1
Thomas Sørensen
60 min
19/20
08:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
9/16
10:00
Mama
Sal 1
Anne Jensen
60 min
2/16
14:00
Cardio - Stationstræning
Sal 1
Torben Keller
60 min
18/20
15:00
Styrke
Sal 2
Philip Thun Bisgaard
60 min
10/12
16:00
Cardio
Sal 2
Philip Thun Bisgaard
60 min
11/20
16:00
Team WOD
Sal 1
Danny Le
60 min
15/24
17:00
WOD
Sal 1
Steffen Jensen
60 min
16/16
17:00
Team Cardio
Sal 2
Danny Le
60 min
19/24
18:00
WOD
Sal 1
Steffen Jensen
60 min
13/16
20:00
WOD
Sal 1
Laurits Mathiesen
60 min
12/16
tirsdag
19-11-2019
06:00
WOD
Sal 1
Thomas Sørensen
60 min
16/16
09:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
8/16
10:00
Vægtløftning
Sal 1
Philip Thun Bisgaard
60 min
3/16
14:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
13/16
16:00
Gymnastics
Sal 2
Rasmus Thorø Thomsen
60 min
3/16
16:00
Team WOD
Sal 1
Michael Staggemeier
60 min
24/24
17:00
Teens
Sal 1
Kim Kaldahl Jensen
60 min
10/16
17:00
Team Cardio
Sal 2
Michael Staggemeier
60 min
19/24
18:00
WOD
Sal 1
Thomas Casper Olesen
60 min
13/16
18:00
Vægtløftning
Sal 2
Max Hildebrand
60 min
15/16
19:00
Kettlebell
Sal 2
Kim Kaldahl Jensen
60 min
20/20
19:00
Team WOD
Sal 1
Thomas Casper Olesen
60 min
24/24
onsdag
20-11-2019
06:00
WOD
Sal 1
Thomas Sørensen
60 min
12/16
08:00
WOD
Sal 1
Ardeshir Ebrahimi
60 min
4/16
09:00
WOD
Sal 1
Ardeshir Ebrahimi
60 min
6/16
10:00
Mama
Sal 1
Anne Jensen
60 min
0/16
14:00
Cardio - Stationstræning
Sal 1
Torben Keller
60 min
17/20
16:00
WOD
Sal 1
Deluxe Lundborg
60 min
11/16
16:00
Kids 9-12 år
Sal 2
Sarah Elbrønd Hansen
60 min
6/16
17:00
WOD
Sal 1
Deluxe Lundborg
60 min
16/16
17:00
Cardio
Sal 2
Philip Thun Bisgaard
60 min
20/20
18:00
Gratis Intro
Sal 2
Torben Keller
60 min
2/16
18:00
Team Hero Workout
Sal 1
Deluxe Lundborg
60 min
22/24
torsdag
21-11-2019
05:30
Kettlebell
Sal 1
Jarl Kristensen
60 min
12/20
09:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
9/16
14:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
6/16
16:00
Styrke
Sal 1
Philip Thun Bisgaard
60 min
12/12
16:00
Cardio
Sal 2
Simon Ruben
60 min
14/20
17:00
Gymnastics
Sal 2
Rasmus Thorø Thomsen
60 min
10/16
17:00
WOD
Sal 1
Morten Nygaard
60 min
14/16
18:00
Team WOD
Sal 1
Morten Nygaard
60 min
24/24
19:00
Kettlebell
Sal 2
Jacob Schou
60 min
17/20
20:00
Cardio
Sal 1
Martin Jensen
60 min
7/20
fredag
22-11-2019
06:00
WOD
Sal 1
Thomas Sørensen
60 min
11/16
09:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
6/16
10:00
Mama
Sal 1
Christina Houkjær Pedersen
60 min
0/16
14:00
WOD
Sal 1
Torben Keller
60 min
15/16
15:00
Vægtløftning
Sal 1
Philip Thun Bisgaard
60 min
9/16
16:00
WOD
Sal 1
Tina Jönsson
60 min
16/16
16:00
Cardio
Sal 2
Philip Thun Bisgaard
60 min
20/20
17:00
Intro
Sal 2
Torben Keller
90 min
5/16
17:00
Team WOD
Sal 1
Tina Jönsson
60 min
24/24
lørdag
23-11-2019
07:00
Team Cardio
Sal 2
Torben Keller
60 min
8/24
08:00
WOD
Aflyst
0/16
09:00
Kids 5-8 år
Aflyst
0/16
10:00
Kids 9-12 år
Aflyst
0/16
10:00
Team WOD
Aflyst
0/24
16:00
Team WOD
Sal 1
Kim Kaldahl Jensen
60 min
6/24
søndag
24-11-2019
08:00
Master +35 Team
Sal 1
Michael Marquardsen
60 min
12/24
09:00
Team WOD
Sal 1
Michael Marquardsen
60 min
15/24
09:00
Cardio
Sal 2
Morten #Rødtskæg1 Marinussen
60 min
20/20
10:00
Team Cardio
Sal 1
Morten #Rødtskæg1 Marinussen
60 min
8/24