Dansk ▼
English
Español
Uge 28
06-07-2020 - 12-07-2020

Hold filtrering
mandag
06-07-2020
05:45
Reformer
**Trine Winther
60 min
06:30
Reformer
**Marie-Louise Juul Jensen
60 min
07:00
Reformer
**Helle Løber
60 min
07:15
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
07:45
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
08:15
Reformer
**Helle Løber
60 min
08:30
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
09:00
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
09:00
Reformer
**Merete Dam
60 min
09:30
Heat It Up® Puls & Styrke
**Camilla Falkvist
60 min
09:30
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
10:15
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
15:30
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
16:00
Reformer
**Nadia Andersen
60 min
16:30
Heat It Up® Stram Op
**Charlotte Rachlin
60 min
16:30
Reformer
**Rikke Barsholm
60 min
16:30
Reformer
**Ima Mustafic
60 min
16:45
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
17:00
Heat It Up® Cirkel
**Isabell Pedersen
60 min
17:00
Reformer
**Sofie Vinther
60 min
17:00
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
17:05
Heat It Up® Mobility/Stretch
**Nadia Andersen
60 min
17:05
Reformer
**Edisona Rexha
60 min
17:35
Familie Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
17:45
Reformer
**Rikke Barsholm
60 min
17:45
Reformer
**Ima Mustafic
60 min
18:15
Reformer
**Edisona Rexha
60 min
18:30
Heat It Up® Box It - medbring egne bokse handsker
**Christina Allum
60 min
19:00
Reformer
**Rikke Barsholm
60 min
19:45
Reformer
**Christina Allum
60 min
19:45
Heat It Up® Yin Yoga
**Malene Rix
60 min
20:00
Reformer
**Katalin Brøndsted
60 min
tirsdag
07-07-2020
06:45
Reformer
**Cecilie Biltoft
60 min
08:00
Reformer
**Cecilie Biltoft
60 min
08:15
Reformer
**Ditte Dyrholm
60 min
08:30
Reformer
**Nadia Andersen
60 min
08:30
Heat It Up® Puls & Styrke
**Sofie Schultz
60 min
08:30
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
08:30
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
09:00
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
09:30
Reformer
**Ditte Dyrholm
60 min
09:45
Heat It Up® Yin Yoga
**Sofie Schultz
60 min
15:30
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
16:30
Reformer
**Nadia Andersen
60 min
16:30
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
16:45
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
16:45
Heat It Up® Step & Strength
**Solveig Hilleberg
60 min
16:45
Reformer
**Marie-Louise Juul Jensen
60 min
16:45
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
17:00
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
17:00
Heat It Up® TRX
**Sofie Vinther
60 min
17:00
Reformer
**Edisona Rexha
60 min
17:15
Heat It Up® Puls & Styrke
**Trine Winther
60 min
17:35
Familie Reformer
**Nadia Andersen
60 min
18:00
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
18:00
Heat It Up® Mobility/Stretch
**Solveig Hilleberg
60 min
18:00
Reformer
**Marie-Louise Juul Jensen
60 min
18:15
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
18:15
Heat It Up® Hot Yoga
**Sofie Vinther
60 min
18:15
Reformer
**Edisona Rexha
60 min
18:45
Heat It Up® Power Yoga
**Nadia Andersen
60 min
onsdag
08-07-2020
06:30
Reformer
**Sabine Herskind
60 min
07:30
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
07:45
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
08:30
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
08:45
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
09:00
Heat It Up® Stram Op - op i Tempo
**Charlotte Rachlin
60 min
09:00
Reformer
**Rikke Barsholm
60 min
09:00
Reformer
**Denice Puggard
60 min
09:00
Reformer
**Lullu Hesseldahl Bay-Schmith
60 min
09:00
Reformer
**Solveig Hilleberg
60 min
09:45
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
10:15
Heat It Up® Mobility/Stretch
**Solveig Hilleberg
60 min
16:15
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
16:30
Heat It Up® Stram Op
**Charlotte Rachlin
60 min
17:00
Reformer
**Kamilla Stilling
60 min
17:00
Reformer
**Rikke Andersen
60 min
17:30
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
17:30
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
17:45
Familie Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
17:45
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
17:45
Heat It Up® Yin Yoga
**Malene Rix
60 min
18:15
Reformer
**Kamilla Stilling
60 min
18:15
Reformer
**Rikke Andersen
59 min
18:20
Reformer
**Iben Rask Christensen
60 min
18:45
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
19:00
Heat It Up® Box It - medbring egne bokse handsker
**Christina Allum
60 min
19:00
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
19:30
Reformer
**Tina Hvedehave
60 min
19:35
Heat It Up® Yin Yoga
**Iben Rask Christensen
60 min
torsdag
09-07-2020
06:30
Reformer
**Isabell Pedersen
60 min
07:00
Reformer
**Svetlana Schlamovitz
60 min
07:00
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
08:15
Reformer
**Svetlana Schlamovitz
60 min
08:15
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
08:30
Reformer
**Nadia Andersen
60 min
08:30
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
08:45
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
09:00
Reformer
**Lea Gottschalck
60 min
10:15
Personlig træning
**Lea Gottschalck
60 min
15:30
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
16:00
Reformer
**Nadia Andersen
60 min
16:00
Reformer
**Trine Winther
60 min
16:15
Reformer
**Denice Puggard
60 min
16:45
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
17:00
Reformer
**Sofie Vinther
60 min
17:00
Reformer
**Lullu Hesseldahl Bay-Schmith
60 min
17:00
Reformer
**Ann-Sophie Tandrup Fenger
60 min
17:15
Heat It Up® Puls & Styrke
**Merete Dam
60 min
17:15
Heat It Up® Yin Yoga
**Nadia Andersen
60 min
17:15
Reformer
**Solveig Hilleberg
60 min
17:15
Reformer
**Trine Winther
60 min
17:30
Familie Reformer
**Denice Puggard
60 min
18:00
Reformer
**Philip Kehlet
60 min
18:15
Reformer
**Sofie Vinther
60 min
18:15
Reformer
**Lullu Hesseldahl Bay-Schmith
60 min
18:15
Heat It Up® Puls/Barre
**Ima Mustafic
60 min
18:20
Heat It Up Absolute Abs - 30 min mave træning
Heat it up
**Charlotte Rachlin
30 min
18:30
Heat It Up® Puls & Styrke
**Carla Kruse
60 min
18:30
Reformer
**Solveig Hilleberg
60 min
19:00
Heat It Up® Slow Yoga
**Charlotte Rachlin
60 min
19:15
Reformer
**Philip Kehlet
60 min
19:30
Heat It Up® Mobility/Stretch
**Sofie Vinther
60 min
19:30
Reformer
**Trine Winther
60 min
19:45
Reformer
**Solveig Hilleberg
60 min
fredag
10-07-2020
05:45
Reformer
**Trine Winther
60 min
06:30
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
07:00
Reformer
**Svetlana Schlamovitz
60 min
07:15
Reformer
**Tina Hvedehave
60 min
07:45
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
07:45
Reformer
**Maria Korsholm
60 min
08:15
Reformer
**Svetlana Schlamovitz
60 min
08:15
Reformer
**Iben Rask Christensen
60 min
08:30
Reformer
**Tina Hvedehave
60 min
08:45
Reformer
**Rikke Barsholm
60 min
09:00
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
09:00
Heat It Up® Puls & Styrke
**Merete Dam
60 min
09:00
Reformer
**Nadia Andersen
60 min
09:00
Personlig træning
**Lullu Hesseldahl Bay-Schmith
60 min
09:30
Heat It Up® Yin Yoga
**Iben Rask Christensen
60 min
10:15
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
10:15
Heat It Up® Yin Yoga
**Nadia Andersen
60 min
15:30
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
16:00
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
16:30
Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min
16:30
Reformer
**Kamilla Nielsen
60 min
16:30
Reformer
**Edisona Rexha
60 min
16:45
Reformer
**Sofie Vinther
60 min
16:45
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
lørdag
11-07-2020
07:45
Reformer
**Tina Hvedehave
60 min
07:45
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
08:00
Heat It Up® Puls & Styrke
**Isabell Pedersen
60 min
08:00
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
08:45
Reformer
**Ole Karkov
60 min
09:00
Reformer
**Merete Dam
60 min
09:00
Heat It Up® TRX
**Nadia Andersen
60 min
09:00
Reformer
**Svetlana Schlamovitz
60 min
09:00
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
09:00
Heat It Up® TRX
**Martin Schoop
60 min
09:00
Reformer
**Tina Hvedehave
60 min
09:00
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
09:15
Heat It Up® Mobility/Stretch
**Isabell Pedersen
60 min
09:15
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
09:30
Outdoor Stram Op - Se mødested m.m på www.energii.dk/energii-outdoor/
**Trine Winther
60 min
10:00
Reformer
**Ole Karkov
60 min
10:15
Reformer
**Merete Dam
60 min
10:15
Heat It Up® Cirkel
**Sofie Schultz
60 min
10:15
Reformer
**Svetlana Schlamovitz
60 min
10:15
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
10:15
Reformer
**Tina Hvedehave
60 min
11:15
Reformer
**Sabine Herskind
60 min
11:30
Reformer
**Merete Dam
60 min
11:30
Heat It Up® Mobility & Stretch
**Sofie Schultz
60 min
12:30
Reformer
**Sabine Herskind
60 min
søndag
12-07-2020
08:15
Reformer
**Ann-Sophie Tandrup Fenger
60 min
08:45
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
08:45
Reformer
**Ole Karkov
60 min
09:00
Reformer
**Merete Dam
60 min
09:00
Reformer
**Solveig Hilleberg
60 min
09:00
Reformer
**Lea Wieghorst Knudsen
60 min
09:00
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
09:30
Reformer
**Amel Latif
60 min
09:30
Heat It Up® Puls & Styrke
**Ann-Sophie Tandrup Fenger
60 min
10:00
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
10:00
Reformer
**Ole Karkov
60 min
10:15
Heat It Up® Mobility/Stretch
**Merete Dam
60 min
10:15
Reformer
**Solveig Hilleberg
60 min
10:15
Reformer
**Lea Wieghorst Knudsen
60 min
10:15
Reformer
**Isabella Maria Wahlstrøm
60 min
10:15
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
10:30
Outdoor Stram Op - Se mødested m.m på www.energii.dk/energii-outdoor/
**Trine Winther
60 min
11:15
Reformer
**Emmelie Harder
60 min
11:15
Reformer
**Ole Karkov
60 min
11:30
Heat It Up® Puls & Styrke
**Merete Dam
0 min
11:30
Heat It Up® Stram Op
**Solveig Hilleberg
60 min
11:30
Reformer
**Lea Wieghorst Knudsen
60 min
14:00
Heat It Up® TRX
**Lea Wieghorst Knudsen
60 min
15:00
Reformer
**Sofie Vinther
60 min
15:00
Heat It Up® TRX
**Philip Kehlet
60 min
15:15
Heat It Up® Hot Yoga
**Charlotte Rachlin
60 min
15:30
Reformer
**Frida Marie Worning
60 min
16:00
Reformer
**Katrine Memborg
60 min
16:15
Heat It Up® Hot Yoga
**Sofie Vinther
60 min
16:20
Familie Reformer
**Charlotte Rachlin
60 min