Dansk ▼
English
Español
Uge 14
30-03-2020 - 05-04-2020

Hold filtrering
mandag
30-03-2020
06:00
Just Bike
Aflyst
06:15
JUST BIKE COLOR
Aflyst
06:30
Yoga
Aflyst
06:30
BODYFLOW
Aflyst
07:30
JUST Bike
Aflyst
07:45
Stram op
Aflyst
08:00
Stram Op
Aflyst
08:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Cirkeltræning
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Pilates
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Yoga for begyndere
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
BootyFit
Aflyst
09:00
JUST Bike
Aflyst
09:00
Zumba
Aflyst
09:00
BOKWA
Aflyst
09:00
Just Yoga (Vinyasa)
Aflyst
09:15
Yoga Hatha
Aflyst
09:45
Stram op
Aflyst
10:00
Senior
Aflyst
10:00
Seniorhold
Aflyst
10:15
Afbalancerende yoga
Aflyst
10:15
Release, Stretch & Relax
Aflyst
11:00
Latinmix
Aflyst
15:30
QUICK BodyATTACK
Aflyst
15:50
Just Bike
Aflyst
16:00
BODYPUMP
Aflyst
16:00
Stram Op
Aflyst
16:15
Intro Just Step
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Aflyst
16:30
CX WORX
Aflyst
16:30
BootyFit
Aflyst
16:30
Just Step
Aflyst
17:00
Step / Styrke
Aflyst
17:00
Just Run Outdoor
Aflyst
17:00
JUST BIKE
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:00
Step/styrke
Aflyst
17:00
JUST junior 10-14 år
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:00
Mave / Ryg
Aflyst
17:00
Vinyasa Yoga- Letøvede/øvede
Aflyst
17:00
JUST DANCE
Aflyst
17:00
Stram op
Aflyst
17:00
Just Bike
Aflyst
17:05
MAVE/RYG
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:15
Funktionel Styrke
Aflyst
17:30
JUST BIKE
Aflyst
17:30
Funktionel
Aflyst
17:30
JUST BIKE
Aflyst
17:30
Tabata
Aflyst
18:00
BODYCOMBAT
Aflyst
18:00
Hatha yoga
Aflyst
18:00
Mave / Ryg
Aflyst
18:00
JUST Bike
Aflyst
18:00
BODYPUMP
Aflyst
18:00
BODYPUMP
Aflyst
18:15
BODYPUMP
Aflyst
18:15
BodyPump
Aflyst
18:15
Funktionel
Aflyst
18:30
Zumba
Aflyst
18:30
JUST BIKE
Aflyst
19:00
JUST DANCE
Aflyst
19:00
Boksning
Aflyst
19:00
Boksning
Aflyst
19:00
BODYFLOW
Aflyst
19:00
Cirkeltræning
Aflyst
19:00
Step
Aflyst
19:05
BODYCOMBAT
Aflyst
19:30
Zumba
Aflyst
20:00
Power Yoga (Ashtanga Vinyasa)
Aflyst
20:00
Boxercise
Aflyst
20:10
Yoga
Aflyst
tirsdag
31-03-2020
06:30
TRX Functional
Aflyst
06:45
JUST BIKE COLOR
Aflyst
08:00
JUST BIKE
Aflyst
08:00
RYG HOLD
sal 1
Hamed R
45 min
08:30
JUST BIKE
Aflyst
08:45
Stram Op
Aflyst
09:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Step/styrke
Aflyst
09:00
Just Pilates
Aflyst
09:00
Mave/Ryg
Aflyst
09:00
Just Dance
Aflyst
09:30
Stram op
Aflyst
10:00
Just pilates
Aflyst
10:00
Funktionel styrke
Aflyst
10:15
Yoga Hatha
Aflyst
11:15
Just Yin Yoga
Aflyst
15:00
Stram Op
Aflyst
16:00
Step+
Aflyst
16:00
BODYPUMP
Aflyst
16:00
JUST junior 10-14 år
Aflyst
16:10
JUST BIKE
Aflyst
16:15
JUST BIKE
Aflyst
16:25
BODYCOMBAT
Aflyst
16:30
BODYATTACK
Aflyst
17:00
Mave/Ryg
Aflyst
17:00
Zumba
Aflyst
17:00
BODYFLOW
Aflyst
17:00
Zumba
Aflyst
17:00
CX WORX
Aflyst
17:00
JUST BIKE
Aflyst
17:00
Just Dance
Aflyst
17:00
BOKSNING ( Skivevej 42 )
Aflyst
17:00
Just Bike
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:20
JUST BIKE
Aflyst
17:30
LadyShape
Aflyst
17:30
BODYCOMBAT
Aflyst
17:30
Stram op
Aflyst
17:30
BODYPUMP
Aflyst
17:45
JUST Bike
Aflyst
18:00
JUST BIKE
Aflyst
18:00
Bootyfit
Aflyst
18:00
Cirkeltræning
Aflyst
18:00
Body Combat
Aflyst
18:15
Release, Stretch & Relax
Aflyst
18:30
BODYFLOW
Aflyst
18:30
Yoga Hatha
Aflyst
18:30
TRX
Aflyst
18:30
BODYPUMP
Aflyst
18:40
BODYATTACK
Aflyst
19:00
CROSS Training
Aflyst
19:00
Core
Aflyst
19:00
BodyBurn
Aflyst
19:10
JUST HIIT
Aflyst
19:30
BODYPUMP
Aflyst
19:30
JUST DANCE
Aflyst
19:30
Dancemix
Aflyst
19:30
CrossDance
Aflyst
19:30
Boxercise
Aflyst
onsdag
01-04-2020
06:00
Just Bike
Aflyst
06:15
JUST BIKE
Aflyst
06:15
JUST Bike
Aflyst
06:15
JUST BIKE
Aflyst
06:30
JUST BIKE
Aflyst
07:00
JUST Bike
Aflyst
07:45
Yoga
Aflyst
08:00
Stram Op
Aflyst
08:30
JUST BIKE
Aflyst
08:30
Funktionel styrke
Aflyst
09:00
Cirkeltræning+
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Mave/ryg
Aflyst
09:00
Stram op
Aflyst
09:00
Just yoga
Aflyst
09:00
Stram op
Aflyst
09:45
Zumba
Aflyst
10:00
Mave/Ryg
Aflyst
10:00
JUST Bike
Aflyst
10:15
Yin/Yang Yoga
Aflyst
11:00
Stram Op
Aflyst
15:30
Mave/Ryg
Aflyst
16:00
Stram Op
Aflyst
16:00
JUST Core
Aflyst
16:00
Bokwa Tone & Core
Aflyst
16:15
JUST BIKE
Aflyst
16:20
Just Bike
Aflyst
16:30
Puls/styrke
Aflyst
16:30
JUST junior 10-14 år
Aflyst
16:30
Tabata
Aflyst
16:45
JUST Bike
Aflyst
17:00
BODYATTACK
Aflyst
17:00
Just Run Outdoor
Aflyst
17:00
Funktionel
Aflyst
17:00
Just bike
Aflyst
17:00
Just Dance
Aflyst
17:00
BODYPUMP 45'
Aflyst
17:00
BootyFit
Aflyst
17:00
JUST DANCE
Aflyst
17:00
JUST BIKE
Aflyst
17:00
Stram op
Aflyst
17:05
BODYFLOW
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:30
Yoga Hatha
Aflyst
17:30
Cirkeltræning
Aflyst
18:00
JUST Bike
Aflyst
18:00
Funktionel
Aflyst
18:00
Boxercise
Aflyst
18:00
BODYPUMP
Aflyst
18:00
Puls og styrke
Aflyst
18:00
Funktionel Styrke
Aflyst
18:00
Mave/ryg
Aflyst
18:00
BodyPump
Aflyst
18:30
BODYPUMP
Aflyst
18:30
JUST BIKE
Aflyst
18:30
TRX
Aflyst
18:35
Step+
Aflyst
19:00
Yoga
Aflyst
19:00
Body Attack
Aflyst
19:00
BODYPUMP
Aflyst
19:00
Just yoga
Aflyst
19:30
Zumba
Aflyst
20:00
CROSSDANCE
Aflyst
torsdag
02-04-2020
06:15
BODYFLOW
Aflyst
06:30
TRX Functional
Aflyst
08:00
JUST BIKE
Aflyst
08:00
BODYPUMP
Aflyst
08:30
Blid Yoga
Aflyst
08:30
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Pilates
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Yoga for begyndere
Aflyst
09:00
Just Dance
Aflyst
09:00
Funktionel Styrke
Aflyst
10:00
Just pilates
Aflyst
10:00
Mave/Ryg
Aflyst
11:00
BODYPUMP
Aflyst
12:15
Stram op
Aflyst
12:30
Just Yin Yoga
Aflyst
15:00
Stram Op
Aflyst
16:00
Just Step
Aflyst
16:00
JUST junior 10-14 år
Aflyst
16:00
Hatha Yoga
Aflyst
16:00
Dance Mix
Aflyst
16:05
RYG HOLD
Aflyst
16:15
Step
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Aflyst
16:45
JUST Bike
Aflyst
17:00
JUST HIIT
Aflyst
17:00
Zumba
Aflyst
17:00
Just Bike
Aflyst
17:00
BODYPUMP
Aflyst
17:00
BODYPUMP
Aflyst
17:00
Stram Op
Aflyst
17:00
Body Combat
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:10
TRX
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:15
BODYCOMBAT
Aflyst
17:30
BODYFLOW
Aflyst
17:30
JUST BIKE
Aflyst
17:30
JUST BIKE
Aflyst
18:00
BODYCOMBAT
Aflyst
18:00
BODYCOMBAT
Aflyst
18:00
BodyPump
Aflyst
18:00
Just HIIT
Aflyst
18:10
BODYPUMP
Aflyst
18:10
Just Bike
Aflyst
18:15
Stram op
Aflyst
18:15
TRX
Aflyst
18:20
Blid Yoga
Aflyst
18:30
Stram Op
Aflyst
18:45
Mave / Ryg
Aflyst
19:00
Zumba
Aflyst
19:00
Funktionel cirkeltræning
Aflyst
19:00
Funktionel
Aflyst
19:00
Just Yoga
Aflyst
19:10
BODYATTACK
Aflyst
19:15
JUST Girl Power
Aflyst
19:30
BOKWA
Aflyst
19:30
JUST DANCE
Aflyst
20:00
Boxercise
Aflyst
fredag
03-04-2020
05:45
Cirkeltræning
Aflyst
06:00
Just Bike
Aflyst
06:00
JUST Bike
Aflyst
06:15
JUST BIKE
Aflyst
06:30
TRX Suspension Training
Aflyst
06:30
JUST BIKE
Aflyst
06:30
JUST Bike
Aflyst
06:45
Funktionel Styrke
Aflyst
07:45
Cirkeltræning i Holdsal
Aflyst
08:00
Stram Op
Aflyst
08:00
Tabata
Aflyst
08:15
Blid Yoga
Aflyst
08:15
JUST BIKE
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Cirkeltræning
Aflyst
09:00
Metcon Cross
Aflyst
09:00
Stram op
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Puls/styrke
Aflyst
09:00
Just yoga
Aflyst
09:00
Zumba
Aflyst
09:00
JUST Bike
Aflyst
09:05
Just Bike
Aflyst
09:20
Callanetics
Aflyst
10:00
Senior
Aflyst
10:00
CrossDance
Aflyst
10:00
Mave/Ryg
Aflyst
10:15
Yoga Hatha
Aflyst
10:15
Just Yoga
Aflyst
16:00
Bootyfit
Aflyst
16:00
Body Attack
Aflyst
16:00
JUST BIKE
Aflyst
16:00
BODYJAM
Aflyst
16:00
CrossDance
Aflyst
16:00
JUST BIKE
Aflyst
16:15
MGP Dans 6-10 år
Aflyst
16:30
Just Bike
Aflyst
16:30
Fredagsfesten
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Aflyst
17:00
BODYPUMP
Aflyst
17:00
JUST BIKE
Aflyst
17:00
Core
Aflyst
lørdag
04-04-2020
08:00
Stram Op
Aflyst
08:00
JUST Bike
Aflyst
09:00
BODYFLOW
Aflyst
09:00
Just Bike
Aflyst
09:00
BODYFLOW
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Stram op
Aflyst
09:00
Boxercise
Aflyst
09:00
BodyPump
Aflyst
09:00
Cirkeltræning
Aflyst
09:00
Just Run+ Outdoor
Aflyst
09:05
JUST Bike
Aflyst
09:15
JUST BIKE
Aflyst
09:30
JUST BIKE
Aflyst
09:30
BODYPUMP
Aflyst
09:30
Dancemix
Aflyst
10:00
Stram Op
Aflyst
10:00
CX WORX release
Aflyst
10:00
BODYCOMBAT
Aflyst
10:00
Body Combat
Aflyst
10:00
Zumba
Aflyst
10:40
Yoga
Aflyst
10:45
Just bike
Aflyst
10:45
Just Dance
Aflyst
10:45
BODYPUMP release
Aflyst
11:00
BODYCOMBAT
Aflyst
11:00
CROSS Training
Aflyst
12:00
BODYPUMP
Aflyst
12:00
Hit Fit Dance
Aflyst
søndag
05-04-2020
08:45
Power Yoga (Ashtanga Vinyasa)
Aflyst
09:00
Yoga
Aflyst
09:00
JUST Bike
Aflyst
09:15
Cirkeltræning i Holdsal
Aflyst
09:20
Just Bike
Aflyst
09:30
JUST BIKE
Aflyst
09:30
Yoga Hatha
Aflyst
09:45
BODYCOMBAT RELEASE
Aflyst
10:00
Just Bike
Aflyst
10:00
Body Toning
Admin
60 min
10:00
JUST BIKE
Aflyst
10:00
Stram Op
Aflyst
10:00
JUST BIKE
Aflyst
10:00
CrossDance
Aflyst
10:00
BODYPUMP
Aflyst
10:00
MetCon
Aflyst
10:00
JUST BIKE
Aflyst
10:30
Stram op
Aflyst
10:45
JUST BIKE
Aflyst
11:00
Stram Op
Aflyst
11:15
BODYPUMP RELEASE 113
Aflyst
12:00
Latin dance
Aflyst
12:00
Yoga Vinyasa
Aflyst
14:45
JUST HIIT
Aflyst
15:20
JUST Core
Aflyst
16:00
BODYCOMBAT release
Aflyst
16:00
BODYPUMP
Aflyst
17:15
BODYFLOW release
Aflyst