Dansk ▼
English
Español
Uge 22
25-05-2020 - 31-05-2020

Hold filtrering
mandag
25-05-2020
06:00
Just Bike
Aflyst
06:15
JUST BIKE COLOR
Iben L
45 min
06:30
BODYFLOW
Maria K
45 min
07:30
JUST Bike
Aflyst
07:45
Stram op
Aflyst
08:00
Stram op
Aflyst
08:00
Stram Op
Aflyst
08:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
08:30
Yoga
Aflyst
09:00
Cirkeltræning
Tina H
60 min
09:00
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
09:00
Pilates
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Bike sal
Erik L
60 min
09:00
Yoga for begyndere
Holdsal
Lars M
60 min
09:00
JUST BIKE
Nicolaj C
60 min
09:00
BootyFit
Aflyst
09:00
JUST Bike
Aflyst
09:00
Zumba
Aflyst
09:00
Just Yoga (Vinyasa)
Holdsal
Caroline M
60 min
09:15
Yoga Hatha
sal 1
Cecilie H
60 min
09:45
Stram op
Aflyst
10:00
Senior
Aflyst
10:00
Seniorhold
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Funktionel
Holdsal
Vazgen A
60 min
10:15
Afbalancerende yoga
Aflyst
11:00
Latinmix
Aflyst
15:30
QUICK BodyATTACK
Holdsal
Emilie K
30 min
15:50
Just Bike
Aflyst
16:00
BODYPUMP
Holdsal
Mette T
60 min
16:15
Intro Just Step
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Bike sal
Camilla B
45 min
16:30
JUST BIKE
Bike sal
Stine N
45 min
16:30
CX WORX
sal 1
Lisbeth D
30 min
16:30
Just Step
Aflyst
17:00
Step / Styrke
Holdsal
Thomas A
60 min
17:00
Just Run Outdoor
Aflyst
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Mette S
60 min
17:00
Step/styrke
sal 1
Jette L
60 min
17:00
JUST junior 10-14 år
Sal 2
Ann K
60 min
17:00
Vinyasa Yoga- Letøvede/øvede
Aflyst
17:00
JUST DANCE
Tanja Ø
60 min
17:00
Stram op
Aflyst
17:00
Just Bike
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:05
MAVE/RYG
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:15
Funktionel Styrke
Aflyst
17:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten K
60 min
17:30
Funktionel
Aflyst
17:30
JUST BIKE
Bike sal
Frank M
60 min
17:30
Tabata
Aflyst
18:00
BODYCOMBAT
Sivetha S
60 min
18:00
Hatha yoga
Aflyst
18:00
Mave / Ryg
Aflyst
18:00
BODYPUMP
sal 1
Jesper N
60 min
18:00
BODYPUMP
Holdsal
Paula A
60 min
18:15
BODYPUMP
Aflyst
18:15
BodyPump
Aflyst
18:15
Funktionel
Cross
Vazgen A
60 min
18:30
Zumba
Aflyst
19:00
JUST DANCE
Holdsal
Sofie B
60 min
19:00
Boksning
Aflyst
19:00
Boksning
Aflyst
19:00
BODYFLOW
sal 1
Mai C
60 min
19:00
Cirkeltræning
Funktionel område
Lena K
60 min
19:00
Step
Aflyst
19:05
BODYCOMBAT
Holdsal
Paula A
60 min
19:30
Zumba
Aflyst
20:00
Power Yoga (Ashtanga Vinyasa)
Peter S
60 min
20:00
Boxercise
Aflyst
20:10
Yoga
Holdsal
Stephan G
60 min
tirsdag
26-05-2020
06:15
JUST BIKE
Aflyst
06:30
TRX Functional
Crosstraining
Kamilla C
45 min
06:45
JUST BIKE COLOR
Rikke A
60 min
08:00
JUST BIKE
Bike sal
Thomas A
45 min
08:00
RYG HOLD
Aflyst
08:30
JUST BIKE
Aflyst
08:45
Stram Op
Aflyst
09:00
Step/styrke
sal 1
Bente H
60 min
09:00
Just Pilates
Aflyst
09:00
Mave/Ryg
Holdsal
Vazgen A
60 min
09:00
Just Dance
Holdsal
Line L
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
09:30
Stram op
Aflyst
10:00
Just pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Stram op
Sal 1
Lotte M
60 min
10:15
Yoga Hatha
sal 1
Cecilie H
60 min
11:15
Just Yin Yoga
Sal 1
Jette B
75 min
15:00
Stram Op
Vibeke B
60 min
16:00
Step+
Holdsal
Helle A
60 min
16:00
BODYPUMP
sal 1
Jette V
60 min
16:00
JUST junior 10-14 år
Sal 2
Lisbeth D
60 min
16:10
JUST BIKE
Bike sal
Simon T
60 min
16:15
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
16:25
BODYCOMBAT
Aflyst
16:30
BODYATTACK
Aflyst
17:00
Mave/Ryg
Holdsal
AnnBett K
30 min
17:00
Zumba
Holdsal
Vivi L
60 min
17:00
Just Dance
Holdsal
Vivi L
60 min
17:00
BODYFLOW
Aflyst
17:00
Zumba
Holdsal
Andreea-Mihaela P
60 min
17:00
CX WORX
sal 1
Jette V
30 min
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
17:00
Just Dance
Aflyst
17:00
BOKSNING ( Skivevej 42 )
Aflyst
17:00
Just Bike
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Jan H
60 min
17:20
JUST BIKE
Bike sal
Christian T
60 min
17:30
LadyShape
Holdsal
Julie L
60 min
17:30
BODYCOMBAT
Aflyst
17:30
Stram op
sal 1
LiseLotte B
60 min
17:30
BODYPUMP
Aflyst
17:45
JUST Bike
Bikesal
Gitte M
60 min
18:00
JUST BIKE
Aflyst
18:00
Bootyfit
Holdsal
Paula A
60 min
18:00
MetCon
Holdsal
Lotte M
60 min
18:00
Body Combat
Aflyst
18:15
Release, Stretch & Relax
Aflyst
18:30
BODYFLOW
Holdsal
Maria K
60 min
18:30
Yoga Hatha
sal 1
Christina K
60 min
18:30
BODYPUMP
Aflyst
18:40
BODYATTACK
Aflyst
19:00
CROSS Training
CROSS område
Jordan A
60 min
19:00
Core
Holdsal
Paula A
30 min
19:00
BodyBurn
Aflyst
19:30
BODYPUMP
Holdsal
Henrik B
60 min
19:30
Yoga
Aflyst
19:30
JUST DANCE
Aflyst
19:30
Dancemix
Aflyst
19:30
CrossDance
Sal 1
Anne-Kathrine R
60 min
onsdag
27-05-2020
06:00
Just Bike
Aflyst
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Morten B
60 min
06:15
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Jan H
60 min
06:30
JUST BIKE
Bikesal
GÆSTEINSTRUKTØR
60 min
07:00
JUST Bike
Aflyst
07:45
Yoga
Aflyst
08:00
Stram Op
Holdsal
Thomas A
60 min
08:15
Boksning
Aflyst
08:30
JUST BIKE
Bike sal
Klaus G
60 min
08:30
BootyFit
Holdsal
Lotte M
30 min
08:45
Yoga
Aflyst
09:00
Cirkeltræning+
Cirkeltræning
Nicklas W
60 min
09:00
JUST BIKE
Jeanette H
45 min
09:00
Mave/ryg
Aflyst
09:00
Mave/ryg
Aflyst
09:00
Stram op
sal 1
Magda M
60 min
09:00
Just yoga
Holdsal
Gizella B
60 min
09:00
Stram op
Holdsal
Lotte M
45 min
09:45
Zumba
Holdsal
Vivi L
60 min
10:00
Mave/Ryg
Jeanette H
30 min
10:00
JUST Bike
Aflyst
10:15
Yin/Yang Yoga
Aflyst
11:00
Stram Op
Holdsal
Sissel T
60 min
15:30
Mave/Ryg
Holdsal
Louise S
30 min
16:00
Stram Op
Louise S
60 min
16:00
JUST Core
sal 1
Isabel K
30 min
16:00
Stram op
Aflyst
16:00
Yoga
Aflyst
16:15
JUST BIKE
Lasse B
45 min
16:20
Just Bike
Aflyst
16:30
Puls/styrke
sal 1
Isabel K
60 min
16:30
JUST junior 10-14 år
Sal 2
Ann K
60 min
16:30
Tabata
Holdsal
Hanne S
30 min
16:45
JUST Bike
Aflyst
17:00
BODYATTACK
Holdsal
Maria T
60 min
17:00
Just Run Outdoor
Aflyst
17:00
Funktionel
Aflyst
17:00
Just bike
Aflyst
17:00
Just Dance
Aflyst
17:00
BODYPUMP 45'
Holdsal
Paula A
60 min
17:00
BootyFit
Holdsal
Gitte B
30 min
17:00
JUST DANCE
Aflyst
17:00
JUST BIKE
Bike Sal
Kathrine V
60 min
17:00
Stram op
Aflyst
17:05
Yoga
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Lasse B
60 min
17:15
JUST BIKE
Bike sal
Maria L
60 min
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:30
Yoga Hatha
sal 1
Cecilie H
60 min
17:30
Cirkeltræning
Sal 1
Gitte B
60 min
18:00
Puls/styrke
Aflyst
18:00
Boxercise
Sal 2
Mads W
60 min
18:00
Funktionel
CROSS område
Vazgen A
60 min
18:00
BODYPUMP
Freja S
60 min
18:00
Puls og styrke
Holdsal
Mette S
60 min
18:00
Funktionel Styrke
Funktionel område
Maiken S
45 min
18:00
Mave/ryg
Aflyst
18:00
BodyPump
Aflyst
18:30
BODYPUMP
sal 1
Johnny F
60 min
18:30
JUST BIKE
Bike sal
Per R
60 min
18:30
TRX
Aflyst
18:35
Step+
Aflyst
19:00
Yoga
Holdsal
Lars M
60 min
19:00
Body Attack
Aflyst
19:00
Just yoga
Holdsal
Afløser
60 min
19:30
Zumba
Sal 1
Christina F
60 min
20:00
CROSSDANCE
Holdsal
Trine L
60 min
torsdag
28-05-2020
06:15
JUST BIKE
Aflyst
06:15
BODYFLOW
sal 1
Mette S
60 min
06:30
TRX Functional
Crosstraining
Jordan A
45 min
08:00
JUST BIKE
Bike sal
Jordan A
45 min
08:00
BODYPUMP
Holdsal
Sivetha S
60 min
08:30
Blid Yoga
Aflyst
08:30
JUST BIKE
Aflyst
09:00
Stram Op
Holdsal
AnnBett K
60 min
09:00
Pilates
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Nicolaj C
60 min
09:00
Yoga for begyndere
Holdsal
Lars M
60 min
09:00
Just Dance
Aflyst
09:00
Funktionel Styrke
Funktionel område
Daniel V
60 min
10:00
Just pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Mave/Ryg
Holdsal
Vazgen A
60 min
11:00
BODYPUMP
sal 1
Lisbeth D
60 min
12:15
Stram op
Aflyst
15:00
Stram Op
Helle A
60 min
16:00
Just Step
Holdsal
Helle A
60 min
16:00
JUST junior 10-14 år
Sal 2
Emilie D
60 min
16:00
Hatha Yoga
Aflyst
16:00
Dance Mix
Sal 1
Maj D
60 min
16:05
RYG HOLD
Aflyst
16:15
Step
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Bike sal
Anita V
45 min
16:30
JUST BIKE
Bike Sal
Rikke A
60 min
16:45
JUST Bike
Aflyst
17:00
JUST HIIT
Signe J
30 min
17:00
Zumba
Holdsal
Vivi L
60 min
17:00
Just Bike
Aflyst
17:00
BODYPUMP
sal 1
Carina K
60 min
17:00
BODYPUMP
Aflyst
17:00
Stram Op
Holdsal
Christina H
60 min
17:00
Body Combat
Aflyst
17:00
JUST Bike
Bike Sal
Kim H
60 min
17:10
TRX
Aflyst
17:15
JUST BIKE
Aflyst
17:15
BODYCOMBAT
Aflyst
17:30
BODYFLOW
Holdsal
Stine J
60 min
17:30
JUST BIKE
Bike sal
Michael M
60 min
17:30
JUST BIKE
Bike sal
Lasse B
60 min
18:00
BODYCOMBAT
sal 1
Carina K
60 min
18:00
BODYCOMBAT
Paula A
60 min
18:00
BodyPump
Aflyst
18:00
Just HIIT
Holdsal
Helle B
45 min
18:10
BODYPUMP
Aflyst
18:10
Just Bike
Aflyst
18:15
Stram op
Aflyst
18:15
TRX
TRX
Emilie D
45 min
18:20
Blid Yoga
Aflyst
18:30
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
18:45
Mave / Ryg
Holdsal
Helle B
30 min
19:00
Zumba
Andreea-Mihaela P
60 min
19:00
Funktionel cirkeltræning
sal 1
Lisbeth D
60 min
19:00
Funktionel
Aflyst
19:00
Just Yoga
Aflyst
19:10
BODYATTACK
Aflyst
19:15
JUST Girl Power
Funktionel område
Lotte M
60 min
19:30
BOKWA
Aflyst
19:30
JUST DANCE
Holdsal
Laura E
60 min
20:00
Boxercise
Aflyst
fredag
29-05-2020
05:45
Cirkeltræning
Funktionel område
Lena K
45 min
06:00
Just Bike
Aflyst
06:00
JUST Bike
Bike Sal
Christina S
45 min
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Carina K
60 min
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Jan H
60 min
06:30
TRX Suspension Training
Holdsal
Kamilla C
45 min
06:30
JUST BIKE
bike sal
Per P
60 min
06:30
JUST Bike
Aflyst
06:45
Funktionel Styrke
Funktionel område
Christina S
45 min
07:45
Cirkeltræning i Holdsal
Aflyst
08:00
Stram Op
Camilla B
60 min
08:00
Tabata
Aflyst
08:15
Blid Yoga
Aflyst
08:15
JUST BIKE
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
09:00
Cirkeltræning
Tina H
60 min
09:00
Metcon Cross
Funktionel område
Lotte M
60 min
09:00
Stram op
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Bike sal
Jens J
60 min
09:00
Puls/styrke
sal 1
Dagmar S
60 min
09:00
Just yoga
Holdsal
Gizella B
60 min
09:00
Zumba
Aflyst
09:00
JUST Bike
Aflyst
09:05
Just Bike
Aflyst
09:20
Callanetics
Aflyst
10:00
Senior
Aflyst
10:00
Mave/Ryg
Holdsal
AnnBett K
30 min
10:00
Yoga
Aflyst
10:15
Yoga Hatha
sal 1
Cecilie H
60 min
10:15
Just Yoga
Aflyst
16:00
Bootyfit
Holdsal
Paula A
60 min
16:00
Body Attack
Aflyst
16:00
JUST BIKE
Lasse B
60 min
16:00
BODYJAM
Kasper M
60 min
16:00
CrossDance
Sal 1
Anne-Kathrine R
60 min
16:30
Just Bike
Aflyst
16:30
Fredagsfesten
Aflyst
16:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten T
60 min
17:00
BODYPUMP
Holdsal
Eric V
60 min
17:00
JUST BIKE
Bike sal
Kim T
60 min
17:00
Core
Holdsal
Paula A
30 min
lørdag
30-05-2020
08:00
Stram Op
Holdsal
Sissel T
60 min
08:00
JUST Bike
Aflyst
08:30
CX WORX
sal 1
Isabel K
30 min
09:00
BODYFLOW
Holdsal
Dorthe K
60 min
09:00
Just Bike
Aflyst
09:00
BODYFLOW
Aflyst
09:00
JUST BIKE
Bike sal
Lene G
60 min
09:00
Stram op
sal 1
Isabel K
60 min
09:00
Boxercise
Sal 2
Lene P
60 min
09:00
BodyPump
Aflyst
09:00
Cirkeltræning
Holdsal
Christina S
60 min
09:00
Just Run+ Outdoor
Aflyst
09:05
JUST Bike
Aflyst
09:15
JUST BIKE
Aflyst
09:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten K
60 min
09:30
BODYPUMP
Aflyst
09:30
Dancemix
Aflyst
10:00
Stram Op
Louise S
60 min
10:00
BODYPUMP
sal 1
Lisbeth D
60 min
10:00
BODYCOMBAT
Holdsal
Paula A
60 min
10:00
Body Combat
Aflyst
10:00
Zumba
Holdsal
Vivi L
60 min
10:40
Yoga
Aflyst
10:45
Just bike
Bike sal
Lasse B
45 min
10:45
Just Dance
Aflyst
11:00
BODYCOMBAT
Zsolt G
60 min
11:00
CROSS Training
CROSS område
Signe J
60 min
11:00
BODYFLOW
sal 1
Anne-Kathrine R
60 min
12:00
Hit Fit Dance
Sal 1
Maj D
60 min
søndag
31-05-2020
08:45
Power Yoga (Ashtanga Vinyasa)
Holdsal
Peter S
75 min
09:00
Yoga
Aflyst
09:00
JUST Bike
Bike Sal
Christina S
45 min
09:15
Cirkeltræning i Holdsal
Aflyst
09:20
Just Bike
Aflyst
09:30
JUST BIKE
Cathrine O
60 min
09:30
Yoga Hatha
sal 1
Christina K
60 min
10:00
Just Bike
Aflyst
10:00
Body Toning
Admin
60 min
10:00
JUST BIKE
Bike sal
Simon T
60 min
10:00
Stram Op
Aflyst
10:00
JUST BIKE
Bike sal
Kim T
60 min
10:00
BODYPUMP
Mette T
60 min
10:00
MetCon
Funktionel område
David A
60 min
10:00
JUST BIKE
Aflyst
10:00
JUST BIKE
Aflyst
10:30
Stram op
sal 1
Lisbeth D
60 min
10:45
JUST BIKE
Bike sal
Anita V
45 min
11:00
Stram Op
Mette T
60 min
11:15
BODYPUMP
Aflyst
12:00
Latin dance
Jeimmy R
60 min
12:00
Yoga Vinyasa
Holdsal
Stephan G
60 min
14:45
JUST HIIT
sal 1
Mia A
30 min
15:20
JUST Core
sal 1
Mia A
30 min
16:00
BODYCOMBAT
sal 1
Maj-Britt M
60 min
16:00
BODYPUMP
Holdsal
Charlotte B
60 min