Dansk ▼
English
Español
Uge 21
20-05-2019 - 26-05-2019

Hold filtrering
mandag
20-05-2019
06:00
Just Bike
Cykelsal
Jeanette G
60 min
06:30
JUST BIKE
Anita
45 min
06:30
BODYFLOW
Holdsal
Maria K
45 min
07:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Anja S
55 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
08:00
Stram op
Aflyst
08:00
Yoga
Holdsal
Stephan G
60 min
08:00
Motion/Pilates
Bettina R
60 min
08:00
JUST BIKE
Kristian N
55 min
08:15
Boksning
Cross
Kim T
60 min
08:30
Stram op
Holdsal
Camila Y
55 min
08:30
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
08:30
Just yoga
Holdsal
Nina K
60 min
09:00
Cirkeltræning
Simone
60 min
09:00
Just yoga
Kristian D
60 min
09:00
BodyPump
Holdsal
Susanne S
60 min
09:00
Cirkel træning
Cirkeltræning
Charlotte R
30 min
09:00
Just Bike
Bike sal
Lilly L
55 min
09:00
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
09:00
JUST BIKE
Nicolaj C
60 min
09:00
Just Bike
Bo P
60 min
09:00
Mave/ Balle/Lår
Holdsal
Gitte J
60 min
09:00
Hit Fit
sal 1
Line L
60 min
09:00
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Bettina R
60 min
09:00
Stram Op
Isa G
55 min
09:15
HJERTEHOLD LUKKET HOLD
Aflyst
09:30
Bold træning
Holdsal
Camila Y
45 min
09:35
Stram op
Holdsal
Julie S
55 min
10:00
Stram op - Mor/barn
Holdsal
Susanne S
55 min
10:00
Senior
Holdsal
Camille B
60 min
10:00
Seniorhold
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Just Pilates
Holdsal
Gitte J
60 min
10:00
Just Pilates
Julie L
55 min
10:15
Pilates (sal 3)
Holdsal
Inge S
55 min
10:15
Yoga
Holdsal
Drazen M
90 min
10:15
Yoga
sal 1
Randi S
75 min
10:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
10:30
Stram op
Holdsal
Sarah K
60 min
11:00
Nordhøj
Susanne S
60 min
11:00
Latinmix
Holdsal
Camille B
30 min
13:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
15:30
Mandags bike Lukket hold
Bike sal
Kresten R
60 min
15:50
Just Bike
Cykelsal
Nastasja C
60 min
16:00
BODYPUMP
Holdsal
Maria H
60 min
16:00
TRX Functional
Holdsal
Licken B
55 min
16:15
Yoga
sal 2
Randi S
75 min
16:30
JUST BIKE
Bike sal
Camilla B
45 min
16:30
Run intro open air
Outdoor
Niels L
30 min
16:30
Just Step
Holdsal
Christina S
45 min
16:30
Butt Attack
sal 1
Gitte J
30 min
16:30
Just Bike
Bike sal
Bent S
60 min
16:30
Fedtdræber
Holdsal
Bettina R
60 min
17:00
Step / Styrke
Holdsal
Thomas A
60 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Dennis N
60 min
17:00
Stram op
Holdsal
Lone L
55 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Søren P
55 min
17:00
BodyFlow (sal 3)
Holdsal
Kirsten S
60 min
17:00
Stram op
Sal 1
Hanne H
60 min
17:00
Vinyasa Yoga
Sal 2
Rikke j
60 min
17:00
Run open air
Outdoor
Niels L
45 min
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Mette S
60 min
17:00
Just Dance
Tanja Ø
60 min
17:00
Stram op
Holdsal
Laila T
55 min
17:00
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
17:00
Mave / Ryg
sal 1
Gitte J
30 min
17:00
JUST Bike
Buike
Martin J
60 min
17:00
Just Bike
Holdsal
Karoline D
60 min
17:00
Stram op
Holdsal
Nastasja C
60 min
17:00
Zumba
Milena W
55 min
17:05
Stram op
Holdsal
Karina D
55 min
17:05
Just Bike
Bike sal
Maria B
55 min
17:15
JUST BIKE
cykelsal
Carsten B
60 min
17:15
Quick Funktionel Styrke
Holdsal
Christina S
30 min
17:15
Just Color Bike
Lene V
55 min
17:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten K
60 min
17:30
Funktionel
CROSS område
Lissi M
60 min
17:30
Just Bike
Bike sal
Tommy R
55 min
17:30
Body Attack
sal1
Lotte I
45 min
17:45
Mave / Ryg
Christina S
30 min
18:00
BODYCOMBAT
Zsolt G
60 min
18:00
Hatha yoga
Holdsal
Rikke S
60 min
18:00
BODYPUMP
Holdsal
Paula A
60 min
18:00
Funktionel
CROSS område
Human R
60 min
18:00
Stram Op
Marianne J
55 min
18:05
BodyFlow
Holdsal
Kristine M
60 min
18:10
BodyCombat
Holdsal
Jane P
60 min
18:15
BODYPUMP
sal 1
Jette O
60 min
18:15
BodyPump
Holdsal
Elizabeth H
60 min
18:15
Body Pump
sal 1
Mathias B
60 min
18:15
45 min Body Pump
Holdsal
David A
45 min
18:30
Just Color Bike
Bike sal
Dan F
55 min
18:30
Jumping Fitness
Holdsal
Mette
60 min
18:30
Functional
Aflyst
18:45
JUST BIKE
Bike sal
Birgitte B
60 min
19:00
AQUA Fitness
Koldtvandsbassin
Afløser
45 min
19:00
JUST DANCE
Holdsal
Sofie B
60 min
19:00
BODYCOMBAT
Holdsal
Paula A
60 min
19:00
Zumba
Holdsal
Tommy R
55 min
19:00
Boksning
Admin
60 min
19:00
Boksning
Funktionel område
Poul P
60 min
19:00
Puls/Styrke
Marianne J
55 min
19:10
Afro Power Dance
sal 2
Randi S
60 min
19:15
BodyCombat
Holdsal
Kristine M
60 min
19:15
BodyPump
Holdsal
Helle W
60 min
19:30
CrossDance
Holdsal
Sofie M
60 min
19:30
Zumba
sal 1
Johanna A
60 min
19:40
Zumba Fitness
Holdsal
Louise J
60 min
20:00
Power Yoga (Ashtanga Vinyasa)
Peter S
60 min
20:10
Yoga
Holdsal
Stephan G
60 min
tirsdag
21-05-2019
06:10
Just Bike
Bike sal
Susanne S
55 min
06:15
JUST BIKE
Cykelsal
Jan F
45 min
06:15
Just Bike
Bike sal
Dan F
55 min
06:30
TRX Functional
Crosstraining
Kamilla C
45 min
06:30
JUST Bike
Aflyst
06:45
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
08:00
JUST BIKE
Bike sal
Thomas A
45 min
08:00
Funktionel træning/mave-ryg
Holdsal
Susanne S
55 min
08:00
RYG HOLD
Stor Sal
Hamed R
45 min
08:00
Motion/Pilates
Birgit P
60 min
08:30
Styrke/Toning
Holdsal
Camila Y
60 min
08:30
JUST BIKE
Cykelsal
Leif J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
09:00
Yoga
Holdsal
Susanne S
55 min
09:00
Just Bike
Bike sal
Børge N
55 min
09:00
Pilates
Sal 1
Lina M
60 min
09:00
Ryghold
Holdsal
Sarah K
75 min
09:00
Cirkeltræning i holdsal
Holdsal
Christian J
55 min
09:00
Stram op
Holdsal
Isa G
55 min
09:00
Tabata
Holdsal
Lotte M
60 min
09:00
STRAM OP
sal 1
Birgitte P
60 min
09:00
TRX
Bettina R
60 min
09:00
Just Pilates
Julie L
55 min
09:30
Stram op
Holdsal
Lene W
60 min
09:40
BodyFlow
Holdsal
Kristine M
60 min
10:00
Just pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Isa G
55 min
10:00
Crossdance
sal 1
Vivi L
60 min
10:00
Senior Træning
Julie L
55 min
11:00
Yoga
sal 1
Hening V
75 min
15:00
Stram Op
Holdsal
AnnBett K
60 min
16:00
Step+
Holdsal
Helle A
60 min
16:10
Pilates
Holdsal
Inge S
45 min
16:15
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
16:30
LadyShape
Holdsal
Ulrikke G
55 min
16:30
HIIT 30 min
Bike sal
Helle H
30 min
16:30
BodyCombat
Sal 1
Inger K
60 min
16:30
TRX
Kristina A
55 min
16:45
Jumping Introduktion
Louise J
15 min
17:00
Mave/Ryg
Holdsal
AnnBett K
30 min
17:00
Stram op
Holdsal
Tanja K
60 min
17:00
BodyPump
Holdsal
Emilie E
60 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Per S
55 min
17:00
BodyPump
Holdsal
Helle J
60 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Jakob J
55 min
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
17:00
BODYFLOW
Sal 2
Pia N
60 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Line N
60 min
17:00
Zumba
Holdsal
Andreea-Mihaela P
60 min
17:00
Jumping Fitness
Louise J
60 min
17:00
Just Color Bike
Bike sal
Lene V
55 min
17:00
Zumba
Holdsal
Vivi L
60 min
17:00
Zumba
Aflyst
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:10
BODYCOMBAT
Holdsal
Caroline D
45 min
17:15
JUST BIKE
Jan H
60 min
17:30
LadyShape
Holdsal
Trine L
60 min
17:30
BODYPUMP
sal 1
Dorte B
60 min
17:30
Stram op
Holdsal
Anja S
55 min
17:30
JUST BIKE
Anne P
55 min
17:30
Puls/Styrke
Marianne J
55 min
18:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kaj G
60 min
18:00
Bootyfit
Holdsal
Paula A
60 min
18:00
BODYPUMP
Holdsal
Caroline D
60 min
18:00
JUST Bike
Bike sal
Nana F
60 min
18:00
Cirkeltræning
Holdsal
Gitte J
45 min
18:05
Body Combat
sal1
David A
60 min
18:10
Mave/ryg
Holdsal
Camila Y
25 min
18:10
Dance
Holdsal
Laila L
60 min
18:10
Zumba
Holdsal
Louise J
60 min
18:15
Hatha Yoga
Holdsal
Alisa S
90 min
18:15
Yoga (sal 3)
Holdsal
Helle J
55 min
18:30
BODYFLOW
Holdsal
Maria K
60 min
18:30
Stram Op
Marianne J
55 min
18:40
MAVE/RYG
sal 1
Dorte B
30 min
18:45
Yoga
Holdsal
Camila Y
55 min
19:00
Core
Holdsal
Paula A
30 min
19:00
AQUA Fitness
Koldtvandsbassin
Afløser
45 min
19:00
Bokwa
Holdsal
Louise J
60 min
19:05
BODYFLOW
Holdsal
Caroline D
50 min
19:15
Cadio og styrke
Holdsal
Thomas A
60 min
19:15
Funktionel Styrke
Funktionel område
Gitte J
60 min
19:30
Yoga Vinyasa
Holdsal
Stephan G
60 min
19:30
JUST HIIT
Maria H
30 min
19:30
JUST DANCE
sal 1
Christine V
60 min
19:30
CrossDance
Holdsal
Katrine F
55 min
20:00
BODYPUMP
Holdsal
Henrik B
60 min
onsdag
22-05-2019
06:00
Just Bike
Cykelsal
Johnni E
60 min
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Jan H
60 min
06:15
JUST Bike
Bike sal
Nana F
45 min
06:30
JUST BIKE
Cykelsal
Lars M
60 min
07:45
Yoga
Holdsal
Stephan G
60 min
07:45
Yoga
Holdsal
Kristina H
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Thomas A
60 min
08:00
Cirkeltræning
Funktionel område
Gitte J
60 min
08:15
Yoga
Holdsal
Susanne S
40 min
08:15
Boksning
Cross
Kim T
60 min
08:30
Pilates (sal 3)
Holdsal
Inge S
55 min
08:30
Just yoga
Holdsal
Nina K
60 min
08:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Anja S
55 min
08:30
JUST BIKE
Kristian N
55 min
08:45
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
09:00
Cirkeltræning+
Cirkeltræning
Simone
60 min
09:00
JUST BIKE
Jeanette H
45 min
09:00
Zumba GOLD
Holdsal
Mette J
60 min
09:00
Funktionel træning/mave-ryg
Holdsal
Susanne S
55 min
09:00
Puls/Styrke
Holdsal
Charlotte R
55 min
09:00
Just Bike
Bike sal
Lilly L
60 min
09:00
HJERTEHOLD LUKKET HOLD
Cykelsal
Anna G
75 min
09:00
Mave/ryg
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Just Yoga (Vinyasa)
Holdsal
Caroline M
60 min
09:00
Cross Dance
Holdsal
Line L
60 min
09:00
Core m. Bold
sal 1
Gitte J
60 min
09:00
Just Bike
Bike sal
Bo P
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Bettina R
60 min
09:45
Just Yoga
Troels R
55 min
10:00
Mave/Ryg
Jeanette H
30 min
10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
10:00
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
10:00
Pilates
sal 2
Gitte J
60 min
10:00
Godt igang
Mads V
60 min
10:15
Yoga
sal1
Irrene C
75 min
10:15
CrossDance
Holdsal
Sofie M
60 min
10:30
Stram op
Holdsal
Charlotte C
60 min
11:00
Stram Op
Holdsal
Tina D
60 min
12:00
BODYFLOW
Holdsal
Trine S
60 min
13:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
15:30
Mave/Ryg
Holdsal
Louise S
30 min
16:00
Stram Op
Louise S
60 min
16:00
Stram op
sal 1
Susanne P
60 min
16:15
JUST BIKE
Lasse B
45 min
16:15
Yoga
sal 2
Hening V
75 min
16:30
Stram op
Holdsal
Laila T
55 min
16:30
Butt Attack
Gitte J
30 min
16:30
Step Basis
Holdsal
Birthe P
45 min
16:30
Boxercise
Merete S
55 min
16:45
Just Bike begunder
Charlotte B
60 min
17:00
BODYATTACK
Holdsal
Maria T
60 min
17:00
Core træning
Holdsal
Nicolai-Benjamin W
30 min
17:00
Stram op
Holdsal
Lone L
55 min
17:00
BodyAttack
Holdsal
Elizabeth H
60 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Annette C
55 min
17:00
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
17:00
Run open air
Outdoor
Erik I
45 min
17:00
BODYPUMP 45'
Holdsal
Paula A
60 min
17:00
JUST DANCE
sal 1
Natascha H
60 min
17:00
Tabata
Holdsal
Gitte J
30 min
17:00
JUST Bike
Bike sal
Christina S
60 min
17:00
JUST Bike
Aflyst
17:00
Zumba
sal 1
Vivi L
60 min
17:00
JUST Bike
Bike sal
Martin B
60 min
17:10
Yoga (sal 3)
Holdsal
Brankitsa M
55 min
17:15
JUST BIKE
Lasse B
60 min
17:15
JUST BIKE
Cykelsal
Nikolaisen
60 min
17:15
Just bike
Cykelsal
Tina L
60 min
17:15
Yoga Stressless
Holdsal
Karen R
60 min
17:30
Just Bike
Bike sal
Peter D
55 min
17:30
Zumba
Holdsal
Julie S
55 min
17:30
Just Pilates
Holdsal
Gitte J
60 min
17:30
Body Combat
Christina W
55 min
17:35
HIIT
Holdsal
Nicolai-Benjamin W
30 min
17:45
Just Bike
Bike sal
Tommy R
55 min
18:00
BODYPUMP
Holdsal
Maria H
60 min
18:00
Mave/ryg
Holdsal
Lone L
25 min
18:00
TRX Functional (Udendørs)
CROSS område
Kamilla C
60 min
18:00
Funktionel
CROSS område
Jannik D
60 min
18:00
Stram op
Holdsal
Charlotte C
60 min
18:00
Puls/styrke
sal 1
Isabella S
60 min
18:00
Just Color Bike
Lene V
55 min
18:10
Body Pump
sal1
Mikael G
60 min
18:15
BodyJam
Holdsal
Laila L
60 min
18:15
Yoga Øvet
Sal 2
Tal K
60 min
18:15
Just Bike
Holdsal
Dennis N
55 min
18:15
Pump
Holdsal
Elin G
60 min
18:30
Dance
Holdsal
Kristine M
55 min
18:30
HitFit Dance
Holdsal
Nicoline S
60 min
18:30
Just Step
Holdsal
Julie S
55 min
18:30
CrossDance
Holdsal
Sofie M
60 min
18:30
Zumba
Milena W
55 min
18:40
Hiit sal 3
Holdsal
Bo W
30 min
18:45
Just Color Bike
Bike sal
Tommy R
55 min
19:00
Just yoga
Holdsal
Kristian D
60 min
19:00
BODYPUMP
Sal 1
Simone C
60 min
19:20
BodyCombat
Holdsal
Bo W
60 min
19:25
Ryg / Mave
Holdsal
Elin G
60 min
19:30
Just pilates
Holdsal
Tina M
55 min
19:30
Stram Op
Isa G
55 min
19:30
Functional
Brian S
55 min
20:00
CROSSDANCE
Holdsal
Trine L
60 min
torsdag
23-05-2019
06:10
Just Bike
Bike sal
Per S
55 min
06:15
JUST BIKE
Cykelsal
Jan F
45 min
06:30
TRX Functional
Crosstraining
Anita
45 min
06:30
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
07:00
Just yoga
Kristian D
60 min
07:45
AQUA Fitness
Varmtvandsbassin
Afløser
45 min
08:00
JUST BIKE
Anita
45 min
08:00
Funktionel Styrke
sal 1
Gitte J
60 min
08:15
Motion/Pilates
Bettina R
60 min
08:15
BodyCombat
Sal 1
Inger K
60 min
08:30
Styrke/Toning
Holdsal
Camila Y
60 min
08:30
Blid Yoga
sal 2
Rikke j
60 min
08:30
JUST BIKE
Cykelsal
Leif J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
AnnBett K
60 min
09:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Christian J
55 min
09:00
JUST BIKE
Nicolaj C
60 min
09:00
Yoga
Holdsal
Drazen M
60 min
09:00
Stram op
Holdsal
Julie S
55 min
09:00
Cirkeltræning
Boksen
Lotte M
60 min
09:00
HitFit
Stor Sal
Line L
60 min
09:00
Stram Op
Marianne J
55 min
09:35
Mave/ryg
Holdsal
Camila Y
25 min
10:00
Funktionel træning/Mave-Ryg
Susanne S
60 min
10:00
Just pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Julie S
55 min
10:00
Pilates
sal 1
Gitte J
60 min
10:00
Senior Træning
Marianne J
55 min
16:00
Just Step
Aflyst
16:00
Core
Licken B
25 min
16:30
JUST BIKE
Cecilie F
45 min
16:30
Yoga
Holdsal
Camila Y
55 min
16:30
Stram op
Holdsal
Christina B
55 min
16:30
Puls/styrke
Holdsal
Dennis R
55 min
16:30
Latinmix
Holdsal
Camille B
60 min
17:00
JUST HIIT
Signe J
30 min
17:00
BODYPUMP
Sal 1
Dorte B
60 min
17:00
Run intro open air
Outdoor
Niels L
30 min
17:00
Stram op
Holdsal
Tanja K
60 min
17:00
Yoga Vinyasa
Holdsal
Stephan G
60 min
17:00
SPJÆT
Bettina R
60 min
17:00
Cross Dance
Holdsal
Line L
60 min
17:00
Body Combat
Sal 1
Martin J
60 min
17:00
Just Bike
Holdsal
Johnni E
60 min
17:00
Godt igang
Frederik C
60 min
17:10
Just Bike
Bike sal
Casper M
60 min
17:15
Just Bike
Bike sal
Tommy L
55 min
17:15
JUST BIKE
Cykelsal
Kris P
60 min
17:30
BODYFLOW
Holdsal
Liisa V
60 min
17:30
Just bike color
Bike sal
Lasse B
60 min
17:30
Just Bike
Elin G
60 min
17:30
TRX Functional
Holdsal
Dennis R
55 min
17:30
JUST BIKE
Kristian N
55 min
17:30
Bokwa Dance
Isa G
55 min
17:35
BodyCombat
Holdsal
Bo W
60 min
17:40
BODYCOMBAT
Holdsal
Jeanette G
30 min
18:00
BODYCOMBAT
Paula A
60 min
18:00
Funktionel Styrke
Holdsal
Gitte J
60 min
18:00
JUST Bike
Bike sal
Kim H
60 min
18:05
BodyFlow (sal 3)
Holdsal
Kirsten S
60 min
18:10
BodyAttack
Holdsal
Helle J
60 min
18:10
Jumping Fitness
Mette N
60 min
18:10
Funktionel Styrke
Funktionel område
Mathias B
60 min
18:15
Bodyflow
Holdsal
Alisa S
60 min
18:15
Stram op
Mille H
60 min
18:15
BODYPUMP
Holdsal
Jeanette G
60 min
18:30
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
18:30
CrossDance
Holdsal
Katrine F
55 min
18:30
Stram Op
Brian S
55 min
18:45
BodyPump
Holdsal
Bo W
60 min
19:00
Funktionel
Cross
Jeppe M
60 min
19:00
Zumba
Holdsal
Andreea-Mihaela P
60 min
19:00
Just Step
Holdsal
Helle B
60 min
19:00
STRAM OP
sal 1
Christina S
60 min
19:20
Zumba
Holdsal
Anette N
55 min
19:25
BodyPump
Holdsal
Thomas A
60 min
19:30
BODYJAM
Tirill F
60 min
19:30
BOKWA
sal 1
Jimmi L
60 min
19:30
Just yoga
Holdsal
Nina K
60 min
19:30
TRX
Brian S
55 min
20:30
BARRE
Holdsal
Tirill F
30 min
fredag
24-05-2019
06:00
Just Bike
Bike sal
Tina L
60 min
06:10
Just Bike
Bike sal
Susanne S
55 min
06:15
JUST BIKE
Bike sal
Jan H
60 min
06:15
JUST Bike
Bike sal
Christina S
45 min
06:15
Just Bike
Bike sal
Dan F
55 min
06:30
TRX Suspension Training
Holdsal
Kamilla C
45 min
06:30
JUST BIKE
Cykelsal
Per P
60 min
06:45
JUST Bike
Bike sal
Martin B
45 min
07:45
Body Pump
sal1
Mikael G
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Camilla B
60 min
08:00
Yoga
Holdsal
Stephan G
60 min
08:00
TRX
Bettina R
60 min
08:10
BodyFlow
Holdsal
Susanne S
60 min
08:15
Yoga
Holdsal
Drazen M
55 min
08:15
JUST BIKE
Cykelsal
Nikolaisen
60 min
08:15
Boksning
cross
Kim T
60 min
08:45
Stram op
Holdsal
Britta J
55 min
09:00
JUST BIKE
Bike sal
AnnBett K
45 min
09:00
Cirkeltræning
Louise S
60 min
09:00
Just yoga
Holdsal
Gizella B
60 min
09:00
Callanetics
sal 1
Lina M
60 min
09:00
Just Bike
Bo P
60 min
09:00
Metcon Cross
Boksen
Lotte M
60 min
09:00
JUST Bike
Bike sal
Martin J
60 min
09:00
Zumba
sal 1
Vivi L
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Bettina R
60 min
09:00
Stram op
Holdsal
Lene W
60 min
09:00
Stram Op
Isa G
55 min
09:15
Funktionel træning/mave-ryg
Holdsal
Susanne S
55 min
09:35
Just Bike
Bike sal
Børge N
55 min
10:00
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Britta J
55 min
10:00
Mave/Ryg
Holdsal
AnnBett K
30 min
10:00
Yoga
Sal 2
Tal K
60 min
10:00
Senior
Bente H
60 min
10:00
Stram op
Holdsal
Charlotte C
60 min
10:00
Cross Dance
Holdsal
Line L
60 min
10:15
Yoga
sal 1
Randi S
75 min
15:00
FredagsForkælelse
Holdsal
Caroline M
60 min
15:30
Cycling 1 gruppe ud af 2
Kristian T
60 min
15:30
MGP dans 3-6 år
Holdsal
Line L
45 min
16:00
JUST BIKE
Bike sal
Lasse B
60 min
16:00
Fredagsfesten
Simone
60 min
16:00
Bootyfit
Holdsal
Paula A
60 min
16:00
Just Bike
Bike sal
Peter D
55 min
16:00
Grit - Les Mills
Holdsal
Jesper C
30 min
16:00
Cycling 2. gruppe ud af 2
Admin
60 min
16:15
MGP Dans 7-10 år
Holdsal
Line L
45 min
16:30
Just Bike
Bike sal
Casper M
60 min
16:30
Yoga
Holdsal
Drazen M
60 min
16:30
LadyShape
Holdsal
Ulrikke G
55 min
16:30
Just Color Bike
Lene E
55 min
16:40
BodyPump
Holdsal
Helle W
60 min
17:00
BODYPUMP
Holdsal
Eric V
60 min
17:00
Just Bike
Bike sal
Lars D
60 min
17:00
Core
Holdsal
Paula A
30 min
17:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
17:00
Zumba
Tommy F
55 min
17:30
Stram op
Holdsal
Tina M
55 min
17:45
BodyJam
Holdsal
Lea V
60 min
18:00
Bodyflow - øvetime
Holdsal
Christina W
55 min
lørdag
25-05-2019
08:00
Stram Op
Holdsal
Sissel T
60 min
08:30
JUST Bike
Bike sal
Maj-Britt K
60 min
08:30
Body Combat
sal1
Martin B
60 min
08:30
Fedtdræber
Holdsal
Bettina R
60 min
08:30
Just Pilates
Julie L
55 min
09:00
BODYFLOW
Holdsal
Dorthe K
60 min
09:00
Zumba
Holdsal
Mette H
55 min
09:00
Stram op
Holdsal
Tanja K
55 min
09:00
BodyCombat (sal 3)
Holdsal
Helle B
60 min
09:00
BODYPUMP
sal 1
Dorte B
60 min
09:00
Run open air
Outdoor
Mark O
60 min
09:00
Just Bike
Bike sal
Kasper H
60 min
09:00
BODYFLOW
Sal 2
Pia N
60 min
09:00
Hatha yoga
Holdsal
Rikke S
90 min
09:00
Just Bike
Bent S
60 min
09:00
Stram op
Holdsal
Laila T
55 min
09:00
Body Pump
Holdsal
David A
60 min
09:15
Bodyflow
Holdsal
Alisa S
60 min
09:15
Just Bike
Bike sal
Per S
55 min
09:15
Just Bike
Bike sal
Susanne S
55 min
09:15
JUST BIKE
Cykelsal
Nikolaisen
60 min
09:30
JUST BIKE
Bike sal
Morten K
60 min
09:30
Pump
Admin
75 min
09:30
Just Color Bike
Bike sal
Tommy R
55 min
09:30
Mave / Balle / Lår
sal 2
Christina S
60 min
09:30
JUST BIKE
Anne P
55 min
09:30
TRX
Brian S
55 min
09:35
Body Pump
sal 1
Mathias B
60 min
10:00
Stram Op
Louise S
60 min
10:00
BODYCOMBAT
Holdsal
Paula A
60 min
10:00
Puls/styrke
Holdsal
Julie S
55 min
10:00
Zumba
Holdsal
Vivi L
60 min
10:00
Butt Attack
Admin
30 min
10:00
Butt Attack
Admin
30 min
10:05
BodyPump
Holdsal
Helle J
60 min
10:10
Stram op
Holdsal
Charlotte L
55 min
10:30
Yoga (sal 3)
Holdsal
Susanne S
55 min
10:30
Puls og styrke
sal 2
Christina S
60 min
10:30
Body Combat
Christina W
55 min
10:45
Just bike color
Bike sal
Lasse B
45 min
10:45
Body Attack
sal1
Lotte I
60 min
11:00
BODYCOMBAT
Maria H
60 min
11:00
CROSS Training
CROSS område
Signe J
60 min
11:00
Zumba
Holdsal
Tommy R
55 min
11:15
BodyJam
Holdsal
Laila L
60 min
12:00
BODYPUMP
Holdsal
Maria H
60 min
12:00
BODYPUMP
Aflyst
søndag
26-05-2019
08:00
Just Yoga
Troels R
55 min
08:30
HIIT i cycling
Charlotte B
30 min
08:30
Just pilates
Holdsal
Tina M
55 min
08:30
GRIT strenght
sal 1
Michelle O
45 min
08:45
Power Yoga (Ashtanga Vinyasa)
Holdsal
Peter S
75 min
09:00
Just Bike
Bike sal
Jakob J
55 min
09:00
BodyCombat
Holdsal
Mette M
60 min
09:00
Yoga
Sal 2
Tal K
90 min
09:00
BodyFlow
Holdsal
Nanna T
60 min
09:00
Just Color Bike
Jeanne L
55 min
09:00
Boxercise
Merete S
55 min
09:15
Just Bike
Bike sal
Liselotte K
55 min
09:15
Cirkeltræning
sal 1
Louise D
45 min
09:30
JUST BIKE
Cathrine O
60 min
09:30
Stram op
Holdsal
Tina M
55 min
10:00
BODYPUMP
Mette T
60 min
10:00
Hatha Yoga
Holdsal
Marianne U
60 min
10:00
JUST BIKE
Cykelsal
Jan F
60 min
10:00
Just Bike
Bike sal
Nastasja C
60 min
10:00
JUST BIKE
Cykelsal
Kim T
60 min
10:00
Body Toning
Admin
60 min
10:00
JUST Bike
Bike sal
Maj-Britt K
60 min
10:00
STRAM OP
sal 1
Louise D
60 min
10:00
Stram Op
Isa G
55 min
10:10
BodyFlow
Holdsal
Mette M
60 min
10:10
BodyAttack
Holdsal
Nanna T
60 min
10:15
MetCon
Boksen
Søren G
60 min
10:30
BODYPUMP
Holdsal
Jeanette G
60 min
10:30
Zumba
Holdsal
Ulrikke G
55 min
11:00
Stram Op
Mette T
60 min
11:00
Bold
Holdsal
Nicolaj C
60 min
11:00
Zumba
Aflyst
11:00
Puls/Styrke
Isa G
55 min
11:15
Zumba
Holdsal
Mette B
55 min
11:20
BodyPump
Holdsal
Mette M
60 min
12:00
Yoga Vinyasa
Holdsal
Stephan G
60 min
12:00
Bokwa Dance
Isa G
55 min
12:35
Stram op
Holdsal
Nastasja C
60 min
14:00
Pilates Intro
Julie L
55 min
15:00
Stram op
Sal 1
Mille H
60 min
15:00
Just Pilates
Julie L
55 min
16:00
BODYATTACK
Maria H
60 min