Dansk ▼
English
Español
Uge 32
08-08-2022 - 14-08-2022

Hold filtrering
mandag
08-08-2022
05:30
Cardio
Vejlevej
Morten Jakobsen
50 min
13/36
05:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
17/34
05:30
HIIT
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
13/32
06:00
Cycle Club Peak
Sal 2
Kim Pedersen
50 min
2/29
06:20
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
06:30
Cardio
Vejlevej
Morten Jakobsen
50 min
17/36
06:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
11/34
06:30
Cardio
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
3/36
06:30
SixPack
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
5/26
06:30
Cardio
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
15/36
07:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
08:00
Cardio
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
3/30
08:30
Cardio
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
8/36
08:30
Cardio
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
19/36
08:30
CirkelTræning
sal 1
Mie Marie Hansen
50 min
16/26
08:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
28/36
09:00
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
11/26
09:00
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
23/34
09:00
Senior EasyLine
EasyLine
Maria Øksnebjerg Friis
45 min
13/12
09:00
Cardio
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
6/30
09:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
10/36
09:40
Cardio
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
3/36
09:45
Senior EasyLine
EasyLine
Mie Marie Hansen
45 min
10/12
10:00
Cardio
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
14/36
14:30
Cardio
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
11/36
15:30
Cardio
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
3/30
15:30
Cardio
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
22/36
15:40
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
12/26
16:00
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
28/34
16:00
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
10/36
16:00
UpGrade
sal 1
Patrick Kummer Thingberg
50 min
5/26
16:30
Cardio
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
36/36
16:30
Cardio
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
11/30
16:30
Cardio
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
30/36
16:45
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
19/26
17:00
BodyPower
sal 1
Patrick Kummer Thingberg
50 min
9/26
17:00
Cycle Club Peak
Sal 2
Kristina Brugge Grarup
50 min
10/29
17:15
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
13/36
17:15
Cardio
Haderslev
Anette Lassen
50 min
35/34
17:30
Cardio
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
37/36
17:30
Cardio
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
13/30
17:50
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
18:00
HIIT
sal 1
Patrick Kummer Thingberg
50 min
11/32
18:30
Cardio
Vejlevej
Mette Kargo
50 min
26/36
18:30
Cardio
Haderslev
Anette Lassen
50 min
18/34
19:00
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
12/26
19:00
Hatha Yoga
sal 1
Annamette Skoffer
50 min
14/25
19:30
Cardio
Haderslev
Anette Lassen
50 min
16/34
19:30
Cardio
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
10/36
19:30
Cardio
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
32/36
tirsdag
09-08-2022
05:30
Strength
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
18/36
05:30
Strength
Haderslev
Anja Dupont
50 min
23/34
05:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
9/36
06:00
BodyPower
sal 1
Anders Leth Vemmelund
50 min
11/26
06:20
Strength
Valby
Melissa Riis
50 min
11/26
06:30
Strength
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
13/36
06:30
Strength
Haderslev
Anja Dupont
50 min
17/34
06:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
10/36
06:30
Strength
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
15/36
07:30
Strength
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
6/36
07:30
Strength
Valby
Melissa Riis
50 min
10/26
07:30
Cycle Club Peak
Sal 2
Mie Marie Hansen
50 min
2/29
08:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
27/36
08:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
11/36
08:30
HIIT
sal 1
Mie Marie Hansen
50 min
17/32
08:30
Strength
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
24/36
09:00
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
10/26
09:00
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
21/34
09:00
Strength
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
6/30
09:30
Senior EasyLine
EasyLine
Mie Marie Hansen
45 min
5/12
10:00
Pro Senior Træning
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
4/30
10:00
Pro Senior Træning
Esbjerg
Henriette Nørgaard Jensen
50 min
16/18
10:30
Pro Senior Træning
Vejlevej
Elin Persson
50 min
12/24
10:30
Senior træning
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
20/34
15:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
19/36
15:45
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
10/26
16:00
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
22/34
16:00
Strength
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
7/36
16:30
Strength
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
38/36
16:30
Strength
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
8/30
16:30
Strength
Esbjerg
Henriette Nørgaard Jensen
50 min
34/36
16:50
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
19/26
17:00
CirkelTræning
sal 1
Thomas Christian Møller
50 min
24/26
17:00
Cycle Club Peak
Sal 2
John Møller
50 min
28/29
17:15
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
34/34
17:15
Strength
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
15/36
17:30
Strength
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
28/36
17:30
Strength
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
6/30
17:30
Team Esbjerg 2
Esbjerg
Christian Topp Eliasen
50 min
4/36
18:00
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
13/26
18:00
BoxFit
sal 1
Thomas Christian Møller
50 min
28/28
18:30
Strength
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
8/36
18:30
Strength
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
19/34
18:30
Strength
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
6/36
18:30
Strength
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
4/30
18:30
Strength
Esbjerg
Henriette Nørgaard Jensen
50 min
25/36
19:30
Strength
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
17/36
20:00
Mcd træning
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
12/36
onsdag
10-08-2022
05:30
Endurance
Vejlevej
Kim Starcke
50 min
28/36
05:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
31/34
05:30
CirkelTræning
sal 1
Henrik Lillerøi Jensen
50 min
11/26
05:30
Endurance
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
12/36
06:20
Endurance
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
14/26
06:30
Endurance
Vejlevej
Kim Starcke
50 min
25/36
06:30
Endurance
Haderslev
Anja Dupont
50 min
10/34
06:30
Endurance
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
13/36
07:30
Endurance
Valby
Marie F. S. Jensen
50 min
8/26
07:30
HIIT
sal 1
Louise Mimoun
50 min
10/32
08:00
Endurance
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
3/30
08:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
28/36
08:30
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
10/36
08:30
Endurance
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
12/36
08:40
Senior EasyLine
EasyLine
Maria Øksnebjerg Friis
45 min
12/13
09:00
Endurance
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
11/26
09:00
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
15/34
09:00
Endurance
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
5/30
09:30
Endurance
Vejlevej
Elin Persson
50 min
12/36
09:30
Senior CirkelTræning
sal 1
Maria Øksnebjerg Friis
50 min
7/26
09:40
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
8/36
14:30
Endurance
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
10/36
15:30
Endurance
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
12/36
16:00
Endurance
Valby
Signe Mousing Hansen
50 min
15/26
16:00
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
18/34
16:00
CirkelTræning
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
7/26
16:00
Endurance
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
12/36
16:30
Endurance
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
19/36
16:30
Endurance
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
9/30
16:30
Endurance
Esbjerg
Diana Lengyel
50 min
27/36
17:00
BodyPower
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
21/26
17:15
Endurance
Valby
Signe Mousing Hansen
50 min
16/26
17:15
Endurance
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
7/36
17:15
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
19/34
17:30
Endurance
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
16/36
17:30
Endurance
Esbjerg
Diana Lengyel
50 min
16/36
18:00
SixPack
sal 1
Martin Kidmose Kvist
50 min
5/26
18:30
Endurance
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
23/34
18:30
Endurance
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
4/30
18:30
Endurance
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
3/36
18:30
Endurance
Vejlevej
Tina Nielsen
50 min
16/36
19:00
Endurance
Valby
Signe Mousing Hansen
50 min
15/26
19:30
Endurance
Aalborg
Lotte Hristou
50 min
10/36
19:30
Endurance
Esbjerg
Nasrin Celine Lund
50 min
20/36
torsdag
11-08-2022
05:30
Cardio
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
16/36
05:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
20/34
06:00
BodyPower
sal 1
Louise Mimoun
50 min
12/26
06:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
18/34
06:30
Cardio
Vejlevej
Nikolaj Kjærhus
50 min
15/36
06:30
Cardio
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
8/30
06:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
6/36
07:30
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
8/26
08:00
CirkelTræning
sal 1
Mie Marie Hansen
50 min
8/26
08:30
Cardio
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
21/36
08:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
14/36
08:30
Cardio
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
21/36
09:00
Cardio
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
12/26
09:00
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
22/34
09:00
Cardio
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
9/30
09:00
Senior EasyLine
EasyLine
Mie Marie Hansen
45 min
13/13
09:45
Senior EasyLine
EasyLine
Mie Marie Hansen
45 min
4/13
10:00
Pro Senior Træning
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
4/30
10:00
Pro Senior Træning
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
13/18
10:30
Pro Senior Træning
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
7/24
10:30
Senior træning
Haderslev
Anja Dupont
50 min
14/34
15:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
14/36
15:45
Cardio
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
15/26
16:00
Cardio
Haderslev
Anja Dupont
50 min
19/34
16:00
Cardio
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
6/36
16:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
27/36
16:30
Cardio
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
9/30
16:30
Cardio
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
30/36
16:50
Cardio
Valby
Melissa Riis
50 min
16/26
17:00
Cycle Club Peak
Sal 2
Kristina Brugge Grarup
50 min
26/29
17:15
Cardio
Haderslev
Tina Holst
50 min
19/34
17:15
Cardio
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
5/36
17:30
Cardio
Vejlevej
Elin Persson
50 min
18/36
17:30
Cardio
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
9/30
17:30
Cardio
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
20/36
18:00
Cardio
Valby
Melissa Riis
50 min
21/26
18:00
HIIT
sal 1
Louise Mimoun
50 min
16/26
18:30
Intro hold TRX - teknik træning
Haderslev
Tina Holst
50 min
17/17
18:30
Cardio
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
17/36
18:30
Cardio
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
14/36
19:00
BoxFit
sal 1
Henrik Lillerøi Jensen
50 min
11/28
19:30
Cardio
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
15/36
19:30
Cardio
Haderslev
Tina Holst
50 min
19/34
fredag
12-08-2022
05:30
Strength
Vejlevej
Kim Starcke
50 min
32/36
05:30
Strength
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
19/34
05:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
6/36
05:30
HIIT
sal 1
Johnny Vesterbæk
50 min
11/32
06:20
Strength
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
12/26
06:30
Strength
Vejlevej
Kim Starcke
50 min
27/36
06:30
Strength
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
17/34
06:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
4/36
06:30
Strength
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
23/36
07:00
Strength
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
4/30
07:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
14/36
07:30
Strength
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
07:30
BoxFit
sal 1
Mikael Ege Møller
50 min
10/28
07:30
Cycle Club Peak
Sal 2
Mie Marie Hansen
50 min
6/29
08:30
Strength
Vejlevej
Elin Persson
50 min
27/36
08:30
BodyPower
sal 1
Henrik Lillerøi Jensen
50 min
9/26
08:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
4/36
08:30
Strength
Esbjerg
Annette Them Christensen
50 min
28/36
08:45
Senior EasyLine
EasyLine
Mie Marie Hansen
45 min
13/13
09:00
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
23/26
09:00
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
25/34
09:00
Strength
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
11/30
09:30
SeniorHIIT
sal 1
Mie Marie Hansen
40 min
6/26
09:40
Strength
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
10/36
14:30
Strength
Vejlevej
Tina Nielsen
50 min
18/36
14:30
Strength
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
11/34
14:30
Strength
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
5/30
15:00
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
9/26
15:30
Strength
Vejlevej
Henrik Bygum
50 min
22/36
15:30
Strength
Silkeborgvej
Ida Vinkel Averhoff
50 min
3/30
15:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
5/36
15:30
Strength
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
17/36
16:00
Strength
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
14/34
16:00
CirkelTræning
sal 1
Mikael Ege Møller
50 min
9/26
16:10
Strength
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
13/26
16:30
Cycle Club Peak
Sal 2
John Møller
50 min
16/29
16:30
Strength
Vejlevej
Henrik Bygum
50 min
24/36
16:45
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
2/36
16:45
Strength
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
15/36
17:00
UpGrade
sal 1
Mikael Ege Møller
55 min
5/26
lørdag
13-08-2022
07:00
Endurance
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
21/34
07:15
Endurance
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
19/36
07:50
Endurance
Valby
Thit Nikoline Pedersen
50 min
6/26
08:00
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
17/36
08:00
HIIT
sal 1
Louise Mimoun
50 min
18/32
08:15
Endurance
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
30/34
08:20
Endurance
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
33/36
08:30
Endurance
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
10/30
08:30
Endurance
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
25/36
08:30
Cycle Club Peak
Sal 2
John Møller
50 min
17/29
09:00
Endurance
Valby
Thit Nikoline Pedersen
50 min
12/26
09:00
Endurance
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
16/36
09:00
CirkelTræning
sal 1
Louise Mimoun
50 min
2/26
09:25
Endurance
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
11/36
09:30
Endurance
Haderslev
Niels Munk-Fredslund
50 min
17/34
09:30
Endurance
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
7/30
10:00
BoxFit
sal 1
Thomas Christian Møller
50 min
11/28
10:00
Endurance
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
16/36
10:15
TRX Intro
Aalborg
Mette Skovgaard
30 min
3/36
10:30
Endurance
Valby
Thit Nikoline Pedersen
50 min
12/26
10:30
Endurance
Vejlevej
Martin Kidmose Kvist
50 min
16/36
søndag
14-08-2022
07:15
Cardio
Vejlevej
Jesper Haugstrup Sørensen
65 min
16/36
07:30
12 min. Løbetest + Cardio prg.
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
5/13
07:30
Cardio
Haderslev
Anette Lassen
50 min
18/34
07:30
Cardio
Esbjerg
Kim Chul Ebbesen
50 min
18/36
08:00
HIIT
sal 1
Johnny Vesterbæk
50 min
9/32
08:20
Cardio
Vejlevej
Jesper Haugstrup Sørensen
50 min
33/36
08:30
12 min. Løbetest + Cardio prg.
Valby
Laura Vest-Hansen
50 min
3/26
08:30
Cardio
Esbjerg
Kim Chul Ebbesen
50 min
36/36
08:40
Benchmark Q-test 12 min løb + alm træning
Haderslev
Anette Lassen
50 min
17/17
09:00
Cardio
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
11/30
09:00
Cardio
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
8/36
09:00
BodyPower
sal 1
Louise Mimoun
50 min
5/26
09:25
Cardio
Vejlevej
Jesper Haugstrup Sørensen
50 min
10/36
09:30
12 min. Løbetest + Cardio prg.
Valby
Anders Vest-Hansen
50 min
13/26
09:50
Cardio
Haderslev
Anette Lassen
50 min
34/34
10:00
Cardio + 12 min. Q-løbechallenge
Silkeborgvej
Stine Roed Hyldtoft
50 min
2/30
10:00
Benchmark løb
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
18/18
10:15
Benchmark Q-test 12min
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
7/18
10:30
Cardio
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
7/36
10:50
Benchmark Q-test 12 min løb + alm træning
Haderslev
Anette Lassen
50 min
6/17
11:15
Benchmark løb
Esbjerg
Cecilie Haahr Berntsen
50 min
4/18
11:30
Cardio
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
4/36
11:40
Q-challenge 12 min løb + Styrke
Vejlevej
Linda Dall Lund
50 min
2/18
11:45
Demo træning til Åbent Hus
Valby
Ingen træner
35 min
1/6
13:00
90DAYS hold 68 START
sal 1
Mikkel Christian Hansen
120 min
32/32
19:30
Cardio
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
6/36
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×