Dansk ▼
English
Español
Uge 27
04-07-2022 - 10-07-2022

Hold filtrering
mandag
04-07-2022
06:00
Bike
Bike
Line N
60 min
06:00
TRX®
Holdsal
Flemming A
60 min
06:30
Bike (45 min)
Bike sal
Sidsel F
45 min
06:30
Step
Holdsal
Line H
60 min
07:30
BODYPUMP®
Holdsal
Sidsel F
60 min
08:00
Yoga
Holdsal
Charlotte J
60 min
08:00
Bike
Bike sal
Camilla J
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Laura M
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Amina B
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Tanja B
60 min
08:30
BODYPUMP®
Aflyst
09:00
Bike
Bike
Cathrine O
45 min
09:00
Pilates
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Yoga
Holdsal
Gizella B
60 min
09:00
Bike
Bike
Charlotte J
60 min
09:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
09:00
Bike
Bike
Erik L
60 min
09:00
Kom Godt Igang
Centeret
Dianna M
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Helene S
60 min
09:00
Bike
Bike
Krista N
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Vibeke O
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Mette M
60 min
09:00
Core & Abs
Holdsal
Amina B
30 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Nanna M
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Kim H
60 min
09:15
Stram Op
Holdsal
Susanne H
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal 1
Viktorija P
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal 1
Camilla E
60 min
09:30
Hatha Yoga
Holdsal 2
Sofie T
60 min
09:30
Legs & Booty
Holdsal
Amina B
30 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Adeline B
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Helle S
60 min
10:00
Cirkeltræning
Centeret
Claudia R
60 min
10:00
Dance
Holdsal
Jean J
60 min
10:00
Senior Funktionel
Funktionel område
Alex V
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal 1
Mette M
60 min
10:00
Bike
Bike sal
Camilla J
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Laura M
60 min
10:00
Seniortræning
Aflyst
10:00
Yoga
Holdsal
Philip L
60 min
10:15
Core
Holdsal
Susanne H
60 min
10:30
Yin Yoga
Holdsal 1
Jeanette M
60 min
11:00
Yoga
Holdsal 1
Patricia R
60 min
12:00
Stram Op
Holdsal
Mette M
60 min
15:00
BODYPUMP®
Holdsal
Emilie K
60 min
15:50
BODYBALANCE®
Holdsal
Charlotte J
60 min
16:00
Bike
Bike
Lonny B
60 min
16:00
Stram Op
Holdsal
Karin H
60 min
16:00
BODYPUMP®
Holdsal
Emilie K
60 min
16:00
Stram Op
Aflyst
16:00
Bike
Bike sal
Lasse H
60 min
16:00
BodyFit
Holdsal
Dennis B
60 min
16:10
Stram Op
Aflyst
16:20
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Lisbeth D
30 min
16:20
Bike
Aflyst
16:25
Bike
Bike
Thomas N
60 min
16:30
Bike
Bike
Camilla B
45 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Camilla O
60 min
16:30
Cross Makker
Cross sal
Jacob R
60 min
16:30
Legs & Booty (30 min.)
Holdsal 1
Heidie S
30 min
16:30
Bike
Bike
Lone S
60 min
16:30
Step
Holdsal
Isabella B
60 min
16:30
Step
Holdsal
Matilde S
60 min
16:30
Puls/Styrke
Holdsal
Helle B
60 min
16:45
TRX®
Holdsal 2
Anita J
60 min
16:45
BODYPUMP®
Holdsal 1
Helle R
60 min
17:00
Step/Styrke
Holdsal
Cathrine O
60 min
17:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Lissi M
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal
Julie S
60 min
17:00
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
17:00
Puls/Styrke
Holdsal
Karin H
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal 1
Lisbeth D
60 min
17:00
Core & Abs (30 min.)
Holdsal 1
Heidie S
30 min
17:00
Bike
Bike
Malene M
60 min
17:00
Bike
Bike sal
Sofie B
60 min
17:00
Bike
Bike
John S
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal 1
Maj-Britt D
60 min
17:00
Bike
Bike
Sarah K
60 min
17:00
Bike
Kim H
60 min
17:00
BODYATTACK®
Holdsal 1
Lotte I
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal 1
Annette a
60 min
17:05
BODYPUMP®
Holdsal
Camilla G
60 min
17:10
BodyFit
Holdsal
Johan S
60 min
17:15
Bike
Bike
Per P
60 min
17:15
Bike
Bike sal
Lasse H
60 min
17:15
Bike
Bike
Jacob R
60 min
17:15
Funktionel Træning
Funktionel område
Gitte R
60 min
17:15
Bike
Bike
Nikolaj V
60 min
17:30
Bike
Bike
Mia F
60 min
17:30
Bike
Bike
Tommy R
60 min
17:30
Cross Makker
Cross sal
Jacob R
60 min
17:30
Bike
Bike
Frank M
60 min
17:30
Funktionel Træning
CROSS område
Viktorija P
60 min
17:30
BODYPUMP®
Aflyst
17:30
Bike
Bikesal
Lasse T
60 min
17:30
Funktionel Træning - kun for kvinder
Funktionel område
Frederikke F
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Matilde S
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Vivi L
60 min
17:45
BODYATTACK®
Holdsal 1
Andrea S
60 min
18:00
Step
Holdsal
Julie S
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jesper D
60 min
18:00
Stram Op
Holdsal
Karin H
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jesper N
60 min
18:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Anita J
60 min
18:00
BODYBALANCE®
Holdsal 2
Laila H
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Søren H
60 min
18:00
BODYCOMBAT®
Aflyst
18:10
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jette O
60 min
18:10
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Dennis B
30 min
18:15
Bike
Bike sal
Kim L
60 min
18:15
Bike
Bike
John S
60 min
18:15
Dance
Aflyst
18:30
Yoga
Holdsal
Annette B
60 min
18:30
Bike
Bike sal
Helle K
60 min
18:30
Zumba
Holdsal
Anders B
60 min
18:30
Afslappende Yoga
Holdsal
Christina T
60 min
18:30
Yoga
Aflyst
18:30
ZUMBA®
Holdsal
Vivi L
60 min
18:40
Stram Op
Holdsal
Viktorija P
60 min
18:40
BODYCOMBAT®
Holdsal
Dennis B
60 min
18:40
Bike
Bike sal
Sigrid F
60 min
18:45
Bike
Bike
Lasse B
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal
Tommy R
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal
Lærke D
60 min
19:00
Dance
Holdsal
Laura E
60 min
19:00
Astanga Yoga
Holdsal
Liselotte S
60 min
19:00
Cross
Funktionelt område
Lena K
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Heidie S
60 min
19:00
Dance
Holdsal 2
Selin M
60 min
19:15
Step
Holdsal
Sally M
60 min
19:20
ZUMBA® Event
Holdsal 1
Maria H
90 min
19:30
Dance
Holdsal
Claudia C
60 min
19:30
Latin Dance
Aflyst
19:30
Afslappende Yoga
Aflyst
19:45
Step
Holdsal
Stine H
60 min
20:00
Ashtanga Yoga
Holdsal
Peter S
60 min
20:15
Afstressende Yoga
Aflyst
20:50
Afstressende Yoga
Holdsal
Maja U
60 min
tirsdag
05-07-2022
06:00
Cross WOD
Cross sal
Camilla J
60 min
06:00
Bike
Bike
Frederik W
60 min
06:15
Bike
Bike sal
Sigrid F
60 min
06:30
Bike
Bike
Susanne H
60 min
06:30
Stram Op
Aflyst
06:45
Bike
Bike
Line M
60 min
07:00
Stram Op
Holdsal
Laura E
60 min
07:45
Hatha Yoga
Holdsal 2
Christina R
60 min
08:00
Bike
Bike
Camilla J
45 min
08:00
Funktionel træning
Holdsal
Finja R
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
09:00
Yoga
Lars M
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette N
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Trine W
60 min
09:00
Puls/Styrke
Holdsal
Claudia R
60 min
09:00
Senior stations træning
Holdsal 1
Gitte S
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Vibeke O
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Christina K
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Ulla B
60 min
09:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Astrid K
60 min
09:30
Yoga
Holdsal
Peter S
60 min
09:30
Yoga
Holdsal
Rikke J
60 min
10:00
Puls/Styrke
Holdsal
Cathrine O
60 min
10:00
Yoga
Holdsal
Jeanette N
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Janni J
60 min
10:00
BODYBALANCE®
Holdsal
Trine W
60 min
10:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
10:00
Pilates
Holdsal 1
Christina K
60 min
10:00
Yin Yoga
Holdsal
Ulla B
60 min
10:00
Yoga
Holdsal
Lene L
60 min
10:30
Pilates
Holdsal
Rikke J
60 min
11:00
Yin Yoga
Holdsal 1
Christina K
60 min
11:00
Seniortræning
Aflyst
11:30
Stram Op
Holdsal
Mariam M
60 min
12:00
Stram Op
Aflyst
12:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Mariam M
30 min
15:00
Stram Op
Holdsal
Cecilie M
60 min
15:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Phie H
30 min
15:45
Cphdans Showdance 8-11 år
Holdsal
Chpdans I
45 min
15:50
Yin Yoga
Holdsal
Charlotte F
60 min
16:00
Step+
Aflyst
16:00
BODYPUMP®
Holdsal
Rikke G
60 min
16:00
Yin Yoga
Holdsal 1
Jeanette M
60 min
16:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Phie H
30 min
16:00
Puls/Styrke
Holdsal
Louise K
60 min
16:15
Bike
Bike
Lasse H
45 min
16:15
Event - Yoga er for alle
Holdsal
Sabina K
75 min
16:15
Cirkeltræning
Holdsal
Maiken L
60 min
16:25
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Inger K
60 min
16:30
OUTDOOR Cross
Aflyst
16:30
Hatha Yoga
Holdsal
Anja S
60 min
16:30
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Maj-Britt M
60 min
16:30
BodyFit
Holdsal
Chichi O
60 min
16:30
Bike
Bike
Krista N
60 min
16:30
Yoga
Holdsal
Phie H
60 min
16:30
Bike
Bikesal
Maria-Theresa I
60 min
16:30
Cross WOD
Cross sal
Sofie D
60 min
16:30
BodyFit
Holdsal
Julie Z
60 min
16:40
Cphdans Mini Mix 3-4 år
Holdsal
Chpdans I
30 min
16:45
Bike
Bike
Kit A
60 min
16:45
Bike
Bike
Leon S
60 min
17:00
Bike
Bike
Johnni E
60 min
17:00
Bike
Bike sal
René B
60 min
17:00
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
17:00
Crossdance™
Holdsal
Hellen R
60 min
17:00
QUICK BODYATTACK
Holdsal
Emilie K
30 min
17:00
BODYATTACK®
Holdsal
Jacob C
60 min
17:00
Udendørs Sommerferie Dans
Holdsal
Celina P
60 min
17:00
ZUMBA®
Holdsal
Sanne G
60 min
17:00
BodyFit
Holdsal
Louise K
60 min
17:10
Bike
Bike sal
Helle K
60 min
17:10
Bike
Bike
Thomas N
60 min
17:15
Bike
Bike
Jan H
60 min
17:15
Bike
Bike sal
Patrick R
60 min
17:20
Cphdans Showdance 5-7 år
Holdsal
Chpdans I
40 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal
Jeanette G
60 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte B
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Anja S
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal 1
Lisbeth D
60 min
17:30
Core & Abs
Holdsal
Chichi O
30 min
17:30
Yoga
Holdsal
Karen E
60 min
17:30
Bike
Bike
Sophie L
60 min
17:30
Step+
Holdsal
Phie H
60 min
17:30
Funktionel Træning - kun for kvinder
Funktionel område
Frederikke F
60 min
17:30
Cross WOD
Cross sal
Sofie D
60 min
17:30
Cross
Funktionelt område
Frederik D
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Julie Z
60 min
17:45
Bike (45 min)
Bikesal
Camilla B
45 min
17:45
Color Bike
Bike sal
Tommy R
60 min
18:00
Bike
Bike
Kaj G
60 min
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Chichi O
60 min
18:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Lasse H
60 min
18:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Shifi S
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal
Nadja M
60 min
18:00
Stram Op
Aflyst
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Anne W
60 min
18:00
Yoga
Holdsal
Louise K
60 min
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
David A
60 min
18:15
Yoga
Holdsal 2
Katrine F
60 min
18:30
BODYATTACK®
Holdsal 1
Jesper L
60 min
18:30
Funktionel Træning
Holdsal
Janni J
60 min
18:30
BODYBALANCE®
Holdsal
Stine J
60 min
18:30
Hatha Yoga
Holdsal 2
Sofie T
60 min
18:30
Yin Yoga
Holdsal 1
Anni C
60 min
18:40
BODYPUMP®
Holdsal
Camilla G
60 min
18:45
Dance
Holdsal
Charlotte U
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal 1
Helena K
60 min
19:00
Bike
Bike
Lone S
60 min
19:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Kenneth H
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Vedran A
60 min
19:00
Yoga
Holdsal 1
Iwona G
60 min
19:00
Dance
Aflyst
19:15
ZUMBA®
Holdsal
Tommy R
60 min
19:30
Crossdance™
Holdsal 1
Anne-Kathrine R
60 min
19:30
BODYPUMP®
Holdsal
Daili B
60 min
19:35
Bokwa Dance Fitness
Holdsal 1
Jesper L
60 min
19:45
Bike
Bike
Sigrid F
45 min
19:50
Afstressende Yoga
Holdsal
Maja U
60 min
20:15
Cross
Aflyst
onsdag
06-07-2022
06:00
Bike
Bike
Jeanette G
60 min
06:00
Bike
Bike
Thomas N
60 min
06:00
Bike
Bike
Frederik W
60 min
06:15
Bike
Bike
Jan H
60 min
06:15
Bike
Bikesal
Jeanne L
60 min
06:15
Bike
Bike sal
Anette P
60 min
06:15
Bike
Bike
Kim H
60 min
07:50
BodyFit
Aflyst
08:00
Yoga
Holdsal
Trine W
60 min
08:00
BodyFit
Holdsal
Dennis M
60 min
09:00
Bike
Bike
Cathrine O
45 min
09:00
Puls/Styrke
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Yoga
Holdsal
Gizella B
60 min
09:00
Bike
Bike
Charlotte J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Marina M
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Helene S
60 min
09:00
Bike
Bike
Krista N
60 min
09:00
Dance
Holdsal 1
Marina A
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Daniella R
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Camilla J
60 min
09:00
Yoga
Holdsal
Nadia D
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Nanna M
60 min
09:00
Core & Abs
Holdsal
Dennis M
30 min
09:00
Bike
Bike
Tanja B
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Gitte J
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Kim H
60 min
09:15
Stram Op
Holdsal
Susanne H
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
09:30
Legs & Booty
Holdsal
Dennis M
30 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Adeline B
60 min
10:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Cathrine O
30 min
10:00
Pilates
Holdsal
Marina M
60 min
10:00
Dance
Holdsal
Jean J
60 min
10:00
TRX®
Holdsal 1
Christina K
30 min
10:00
Seniortræning
Funktionel område
Marina A
60 min
10:00
Stram Op
Holdsal
Tanja B
60 min
10:00
Pilates
Holdsal
Gitte J
60 min
10:05
Hatha Yoga
Holdsal 1
Astrid K
60 min
10:15
Core
Holdsal
Susanne H
60 min
10:15
Stram Op
Holdsal
Vibeke O
60 min
10:30
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
10:30
Pilates
Holdsal 1
Christina K
30 min
11:00
Yoga
Holdsal 1
Liselotte S
60 min
11:00
Body Alignment
Holdsal 1
Christina K
60 min
11:00
Funktionel træning
Aflyst
14:30
BODYPUMP®
Holdsal
Daili B
60 min
15:30
Step
Aflyst
16:00
BODYPUMP®
Holdsal
Sivetha S
60 min
16:00
Stram Op
Aflyst
16:00
Step
Holdsal
Sofie W
60 min
16:15
Bike
Bike
Lasse B
45 min
16:15
Bike: FTP TEST
Bike
Carsten H
40 min
16:15
Step/Styrke
Holdsal 1
Lisbeth D
60 min
16:15
Bike Sprint
Bike: FTP TEST
Lasse H
30 min
16:30
Cphdans Mini Mix 3-4 år
Holdsal
Chpdans I
30 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Laila V
60 min
16:30
Dance
Holdsal
Ulrikke G
60 min
16:30
Cross WOD
Cross sal
Mikkel P
60 min
16:30
Puls/Styrke
Holdssal
Johan S
60 min
16:30
Funktionel Træning
Funktionel område
Alex V
60 min
16:30
Bike
Bike
Krista N
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal 1
Melani T
60 min
16:45
Bike
Bike
Kit A
60 min
16:45
BODYATTACK®
Holdsal 1
Andrea S
60 min
17:00
BODYATTACK®
Holdsal
Sivetha S
60 min
17:00
Bike
Aflyst
17:00
Dance
Holdsal 1
Glenn J
60 min
17:00
TRX®
Holdsal 2
Anita J
60 min
17:00
Cross
Funktionel område
Sofie B
60 min
17:00
Bike
Bike Sal
Lasse H
60 min
17:00
Bike
Bike
Lone H
60 min
17:00
BodyFit
Holdsal
Louise K
60 min
17:00
Bike
Bike
Sarah K
60 min
17:00
Cirkeltræning
Holdsal
Annette a
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal 1
Mille H
60 min
17:10
Cphdans Showdance 5-7 år
Holdsal
Chpdans I
45 min
17:15
Bike
Bike
Lasse B
60 min
17:15
Bike
Bike
Jan F
60 min
17:15
Boxercise
Holdsal 1
Mads W
60 min
17:15
Bike
Bike sal
Camilla J
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Anja S
60 min
17:30
BodyFit
Holdsal
Johan S
60 min
17:30
Yin Yoga
Holdsal
Karen E
60 min
17:30
Bike
Aflyst
17:30
BODYPUMP®
Holdsal
Annelise K
60 min
17:30
ZUMBA®
Holdsal
Pia B
60 min
17:40
BodyFit
Holdsal 1
Jesper J
60 min
17:45
Bike
Bike
Tommy R
60 min
17:45
BODYPUMP®
Holdsal 1
Andrea S
60 min
18:00
Step/Styrke
Holdsal
Camilla B
60 min
18:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Anita J
60 min
18:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Sofie B
30 min
18:00
Cross
CROSS område
Viktorija P
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Marlene N
60 min
18:00
ZUMBA®
Holdsal
Vivi L
60 min
18:05
BODYSTEP®
Holdsal
Emma P
60 min
18:15
Bike
Bike sal
Martin J
60 min
18:15
Hatha Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
18:15
Stram Op
Melani T
60 min
18:30
Bike
Aflyst
18:30
Funktionel Træning
Funktionelt område
Lissi M
60 min
18:30
Yoga
Holdsal
Stephan G
60 min
18:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Sofie B
30 min
18:30
BODYCOMBAT®
Holdsal
Rikke C
60 min
18:30
Yin Yoga
Holdsal
Charlotte F
60 min
18:45
Vinyasa Yoga
Holdsal
Karen E
60 min
19:00
Hatha Yoga
Holdsal
Vibeke R
60 min
19:00
Dance
Holdsal
Anna K
60 min
19:00
Bike
Bike
Jesper J
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Thomas H
60 min
19:00
Latin Dance
Holdsal 1
Maryam M
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal 1
Simone R
60 min
19:00
Cross
Funktionel område
Nadja H
60 min
19:00
Stram Op
Holdsal
Helle B
60 min
19:05
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
19:05
BODYBALANCE®
Holdsal 2
Helle R
60 min
19:30
Dance
Aflyst
19:45
Bike
Bike
Frederik H
60 min
20:00
Yin Yoga
Holdsal
Vibeke R
90 min
20:00
Yoga
Holdsal
Philip L
60 min
20:05
ZUMBA®
Holdsal
Rikke S
60 min
20:30
Afstressende Yoga
Holdsal
Maja U
60 min
torsdag
07-07-2022
06:00
Cross WOD
Cross sal
Camilla J
60 min
06:00
Bike
Bike
Frederik W
60 min
06:15
Bike
Bike sal
Sigrid F
60 min
07:00
Funktionel træning
Holdsal
Henriette R
60 min
08:00
BODYPUMP®
Holdsal
Sivetha S
60 min
08:00
BodyFit
Holdsal
Mariam M
60 min
08:00
Bike
Bike
Camilla J
45 min
08:30
BODYPUMP®
Pernille M
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Johanna N
60 min
09:00
Pilates
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Funktionel Træning
Holdsal
Janni J
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Susanne H
60 min
09:00
Yin Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Vibeke O
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Christina K
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Mette M
60 min
09:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Mariam M
30 min
09:00
BodyFit
Holdsal
Dennis B
60 min
09:15
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Anita J
30 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Pernille M
60 min
09:30
Hatha Yoga
Holdsal
Mariam M
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Julie Z
60 min
09:45
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Anita J
30 min
10:00
Puls/Styrke
Holdsal
Cathrine O
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Janni J
60 min
10:00
Yoga
Holdsal
Charlotte J
60 min
10:00
Cirkeltræning
Centeret
Claudia R
60 min
10:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Christina K
60 min
10:00
Yoga
Holdsal 1
Mette M
60 min
10:00
Latin Dance
Aflyst
10:00
Yin Yoga
Holdsal
Ulla B
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Dennis B
60 min
10:15
Stram Op
Holdsal 1
Anita J
60 min
10:15
Senior Funktionel
Funktionel område
Alex V
60 min
11:00
Funktionel Træning
Aflyst
15:00
Stram Op
Aflyst
15:30
Step
Holdsal
Sally M
60 min
16:00
Step
Aflyst
16:00
Stram Op
Holdsal
Karin H
60 min
16:00
Stram Op
Holdsal
Rikke C
60 min
16:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Anni C
60 min
16:25
Bike
Bike
Frank M
60 min
16:30
Funktionel Træning
Holdsal
Janni J
60 min
16:30
Legs & Booty
Holdsal
Viktorija P
30 min
16:30
Bike
Bike
Lone S
60 min
16:30
Bike
Bikesal
Lasse T
60 min
16:30
Funktionel Træning
Funktionel område
Cia L
60 min
16:30
BODYCOMBAT®
Holdsal
Dennis B
60 min
16:30
Bike: Ftp test
Bike Sal
Patrick R
30 min
16:30
Bike
Bike
Sigrid F
45 min
16:30
BodyFit
Holdsal
Louise K
60 min
16:30
Step
Holdsal
Matilde S
60 min
16:30
Cross WOD
Cross sal
Patrick R
60 min
16:45
Dance
Holdsal
Charlotte U
60 min
16:45
Bike
Bike
Jørgen s
60 min
16:50
BODYPUMP®
Holdsal
Nadja M
60 min
17:00
Bike
Bike
Laila V
60 min
17:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte B
60 min
17:00
OUTDOOR Cross
Aflyst
17:00
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Martin J
60 min
17:00
Bike
Sal 2
Jesper D
60 min
17:00
Crossdance™
Holdsal
Hellen R
60 min
17:00
Bike
Bike
Søren L
60 min
17:00
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Chichi O
60 min
17:00
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Rikke C
60 min
17:00
Bike
Bike
John S
60 min
17:00
Bike
Bike
Rasmus S
60 min
17:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Natacha A
30 min
17:00
Bike
Bike
Henrik H
60 min
17:05
BODYPUMP®
Holdsal 1
Carina K
60 min
17:15
Bike
Bike
Per P
60 min
17:15
Bike
Bike sal
Helle K
60 min
17:15
Bike
Bike sal
Patrick R
60 min
17:30
Bike
Bike
Lasse B
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Jeanette H
60 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal
Jeanette G
60 min
17:30
Puls/Styrke
Holdsal
Julie S
60 min
17:30
Bike
Bike
Jesper J
60 min
17:30
Cross
Aflyst
17:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Natacha A
30 min
17:30
Yoga
Holdsal
Louise K
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Matilde S
60 min
17:35
BODYPUMP®
Holdsal
Camilla G
60 min
17:45
Bike
Bike Sal
Maria-Theresa I
60 min
18:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Lasse H
60 min
18:00
Cross
CROSS område
Viktorija P
60 min
18:00
TRX®
Holdsal
Lene B
45 min
18:00
BodyFit
Holdsal 1
Marlene N
60 min
18:00
Stram Op
Holdsal 1
Natacha A
60 min
18:00
Legs & Booty
Holdsal
Christina S
30 min
18:10
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jesper D
60 min
18:15
BODYATTACK®
Holdsal 1
Jesper L
60 min
18:15
Funktionel Træning
Holdsal 1
Isabel K
60 min
18:15
Bike
Bikesal
John S
60 min
18:30
Cphdans Hip Hop 8-12 år
Holdsal
Chpdans I
45 min
18:30
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
18:30
ZUMBA®
Holdsal
Ulrikke G
60 min
18:30
Hatha Yoga
Holdsal
Christina T
60 min
18:30
Funktionel Træning
Holdsal
Nadja H
60 min
18:30
Core & Abs
Holdsal
Christina S
30 min
18:40
Step+
Holdsal
Phie H
60 min
18:55
Bike
Bike sal
Lasse H
60 min
19:00
Cross
Aflyst
19:00
Hatha Yoga
Holdsal 2
Christina R
60 min
19:00
Yoga
Holdsal
Annette B
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Vedran A
60 min
19:00
Hatha Yoga
Holdsal
Iwona G
60 min
19:25
Cphdans Hip Hop/Show 13+
Holdsal
Chpdans I
45 min
19:30
Dance
Aflyst
19:30
Bokwa Dance Fitness
Holdsal 1
Jimmi L
60 min
19:30
Yin Yoga
Holdsal
Nina K
60 min
19:30
Afstressende yoga
Holdsal
Alia H
60 min
19:45
Yoga
Holdsal
Phie H
60 min
20:15
Yin Yoga
Holdsal
Hans H
75 min
CPHDans Hip Hop 8-12 År
Holdsal 2
Chpdans I

Holdet starter:
18-08-2022

fredag
08-07-2022
06:00
Bike
Bike
Jeanette G
60 min
06:00
TRX®
Holdsal
Flemming A
60 min
06:15
Bike
Bike
Jan H
60 min
06:15
Bike
Bikesal
Jeanne L
60 min
06:15
Bike
Bike
Sophie L
60 min
06:15
Bike
Bike Sal
Lasse H
60 min
06:30
Step
Aflyst
06:30
Bike
Bike
Sarah K
60 min
06:45
Bike
Bike
Line M
60 min
07:00
BODYPUMP®
Holdsal
Søren H
60 min
07:50
BODYPUMP®
Holdsal
Dennis B
60 min
08:00
Yoga
Holdsal
Trine W
60 min
08:00
Bike
Bike
Krista N
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Amina B
60 min
09:00
Bike
Aflyst
09:00
Yoga
Lars M
60 min
09:00
Yoga
Holdsal
Gizella B
60 min
09:00
Bike
Bike
Charlotte J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Trine W
60 min
09:00
Bike
Bike
Jens J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Helene S
60 min
09:00
Puls/Styrke
Tina H
60 min
09:00
Body Alignment
Holdsal 1
Christina K
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Mette M
60 min
09:00
Hatha Yoga
Holdsal 2
Shifi S
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Camilla J
45 min
09:00
Bike
Bike sal
Sigrid F
60 min
09:00
Core & Abs
Holdsal
Amina B
30 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Vivi L
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Kim H
60 min
09:15
Stram Op
Holdsal
Tanja B
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal 1
Viktorija P
60 min
09:30
Formiddagsklubben
Café område
Sheila L
120 min
09:30
Yoga
Holdsal
Rikke J
60 min
09:30
Legs & Booty
Holdsal
Amina B
30 min
10:00
Yoga
Holdsal
Peter S
60 min
10:00
BODYBALANCE®
Holdsal
Trine W
60 min
10:00
Yin Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
10:00
Mobility
Holdsal
Claudia R
60 min
10:00
TRX®
Holdsal 1
Christina K
30 min
10:00
Yoga
Holdsal
Mette M
60 min
10:00
Afstressende yoga
Holdsal
Alia H
60 min
10:00
BodyFit
Holdsal
Lene L
60 min
10:00
ZUMBA®
Holdsal
Vivi L
60 min
10:15
Seniortræning
Holdsal
Bente H
60 min
10:15
Yin Yoga
Holdsal
Line S
60 min
10:30
Yin Yoga
Holdsal 1
Jeanette M
60 min
10:30
Yin Yoga
Holdsal 1
Christina K
60 min
10:30
Pilates
Holdsal
Rikke J
60 min
11:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
11:00
Yoga
Holdsal 1
Patricia R
60 min
12:00
Stram Op
Holdsal
Mette M
60 min
15:00
KOM GODT I GANG
Aflyst
15:00
Stram Op
Holdsal
Cecilie M
60 min
15:30
Bike
Bike sal
Signe S
60 min
15:45
BODYATTACK®
Holdsal 1
Sofie B
60 min
16:00
BODYCOMBAT®
Aflyst
16:00
Bike
Bike
Lasse B
60 min
16:00
Stram Op
Holdsal
Laila V
60 min
16:00
Bike
Bike
Kaj G
60 min
16:00
Cross Makker
Cross sal
Mikkel P
60 min
16:00
Crossdance™
Holdsal 1
Anne-Kathrine R
60 min
16:00
Funktionel træning
Aflyst
16:00
Latin Dance
Holdsal 1
Maryam M
60 min
16:00
Stram Op
Holdsal
Melani T
60 min
16:15
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Inger K
60 min
16:15
BODYCOMBAT®
Holdsal
Line K
60 min
16:30
Bike
Bike
Malene M
60 min
16:30
Bike
Bike
Lone S
60 min
16:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Inna G
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Julie Z
60 min
16:45
Bike
Bike sal
Sofie B
60 min
17:00
BODYPUMP®
Holdsal
Daili B
60 min
17:30
Funktionel Træning
Holdsal
Melani T
60 min
lørdag
09-07-2022
08:00
Bike
Bike
Nikolaj V
60 min
08:30
Bike
Bike
Tommy R
60 min
08:30
Bike
Bike Sal
Sofie B
60 min
08:30
Bike
Bike
Jørgen s
60 min
08:45
Stram Op
Holdsal
Sofie P
60 min
08:50
Hatha Yoga
Holdsal 2
Christina R
60 min
09:00
Bike
Bike
Johnni E
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Anja S
60 min
09:00
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jesper D
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Isabel K
60 min
09:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Heidie S
60 min
09:00
TRX®
Holdsal
Viktorija P
60 min
09:00
Bike
Bike
Tina H
60 min
09:00
Bike
Bike
Jesper J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Marie J
60 min
09:00
Cross WOD
Cross sal
Sofie D
60 min
09:00
Cross
Aflyst
09:00
Bike
Bike
Flemming J
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Patrick R
60 min
09:00
Flow Yoga
Holdsal
Marie K
60 min
09:00
Funktionel Træning
Holdsal
Nadja H
60 min
09:00
BodyFit
Holdsal
Jonas C
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Vivi L
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Torben B
60 min
09:05
BODYPUMP RELEASE®
Holdsal
Nadja M
60 min
09:15
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte B
60 min
09:15
Color Bike
Bike sal
Jeanne L
60 min
09:15
Bike (45 min)
Bike sal
Renee M
45 min
09:30
Bike
Bike
Morten K
60 min
09:30
Color Bike
Bike
Tommy R
60 min
09:30
Bike
Bike
Søren L
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Anne P
60 min
09:30
Bike
Bike
Henrik H
60 min
10:00
Stram Op
Holdsal
Sofie P
60 min
10:00
Boxercise
Holdsal 1
Lene P
60 min
10:00
TRX®
Holdsal 2
Heidie S
60 min
10:00
Stram Op
Aflyst
10:00
Dance
Holdsal
Vivi L
60 min
10:00
BODYCOMBAT®
Aflyst
10:10
Stram Op
Holdsal 1
Annette a
60 min
10:15
BODYPUMP®
Holdsal
Renee M
60 min
10:15
BodyFit
Holdsal 1
Jesper J
60 min
10:15
Cross
CROSS område
Melani T
60 min
10:20
Stram Op
Holdsal
Hanne K
60 min
10:30
Flow Yoga
Holdsal
Christina T
60 min
10:30
Yin Yoga
Holdsal
Charlotte F
60 min
10:45
Bike
Bike
Jan H
45 min
11:00
ZUMBA®
Holdsal
Tommy R
60 min
11:00
Dance
Holdsal 1
Glenn J
60 min
11:00
Boxercise
Holdsal 1
Heidie S
60 min
11:15
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Anne W
60 min
11:20
BODYCOMBAT®
Holdsal
Marianne H
60 min
12:15
BODYPUMP®
Holdsal 1
Annelise K
60 min
søndag
10-07-2022
08:30
Bike
Bike
Charlotte J
60 min
08:45
Ashtanga Yoga
Holdsal
Peter S
75 min
09:00
Ashtanga Yoga
Holdsal
Nina K
60 min
09:00
Cross WOD
Cross sal
Mikkel P
60 min
09:00
Bike
Bike sal
Sofie B
60 min