Dansk ▼
English
Español
Uge 48
28-11-2022 - 04-12-2022

Hold filtrering
mandag
28-11-2022
06:00
TRX®
Holdsal
Flemming A
60 min
06:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Olivia M
60 min
06:00
Bike
Bike
Laila V
60 min
06:15
Bike
Bike
Karoline H
60 min
06:30
Step
Holdsal
Maja U
60 min
06:30
Bike
Bike
Camilla P
45 min
06:30
Bike
Bike
Line M
60 min
06:30
Bike
Bike
Sidsel F
45 min
06:30
Fodbold Bike
Bike
Camilla P
45 min
07:30
BODYPUMP®
Holdsal
Sidsel F
60 min
08:00
Stram Op
Holdsal
Tanja B
60 min
08:00
Funktionel Træning
Holdsal
Janni J
60 min
08:00
Yoga
Holdsal
Meiya G
60 min
08:15
Core & Abs (30 min)
Aflyst
08:30
Stram Op
Holdsal 1
Rikke J
60 min
08:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Pernille M
60 min
08:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Sidsel F
30 min
09:00
Bike
Bike
Cathrine O
45 min
09:00
Bike
Bike
Kim H
60 min
09:00
Bike
Bike
Krista N
60 min
09:00
Bike
Bike
Preben D
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
09:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette N
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Amina B
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Jean J
60 min
09:00
Seniortræning
Bike
Henriette B
75 min
09:00
Bike
Aflyst
09:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
09:00
Pilates
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Julie Z
60 min
09:00
Kom godt i gang
Centeret
Dianna M
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Mette M
60 min
09:00
Bike
Aflyst
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Matilde S
60 min
09:00
Bike
Bike
Charlotte J
60 min
09:00
Step/Styrke
Holdsal
Christine F
60 min
09:10
Bike
Bike
Tanja B
60 min
09:15
Stram Op
Holdsal
Susanne H
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal 1
Pernille M
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal 1
Viktorija P
60 min
10:00
Senior Funktionel
Funktionelt område
Alex V
60 min
10:00
Cirkeltræning
Centeret
Claudia R
60 min
10:00
Dance
Holdsal
Jean J
60 min
10:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Amina B
30 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Helle S
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
Mette M
60 min
10:00
Pilates
Holdsal
Gitte J
60 min
10:00
Puls/Styrke
Holdsal 1
Matilde S
60 min
10:00
Yin Yoga
Holdsal
Katja S
60 min
10:00
Kom godt i gang
Holdsal 1
Nicklas N
60 min
10:15
Stram Op
Holdsal
Krista N
60 min
10:15
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Susanne H
30 min
10:30
Seniortræning
Holdsal
Janni J
60 min
10:30
Yin Yoga
Holdsal 1
Jeanette M
60 min
10:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Amina B
30 min
11:00
Ballroom Fitness
Holdsal
Hanne T
60 min
11:00
Yin Yoga
Holdsal
AnnBett K
60 min
11:00
Seniortræning
Holdsal
Claudia R
60 min
11:00
Yoga
Holdsal
Patricia R
60 min
12:00
Stram Op
Holdsal
Mette M
60 min
15:00
BODYPUMP®
Holdsal
Daili B
60 min
15:00
BodyFit
Aflyst
15:00
Hatha Yoga
Holdsal
Frederik D
60 min
15:30
Bike
Bike
Camilla H
45 min
15:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
15:45
Styrketræning - kun for kvinder
Aflyst
16:00
Stram Op
Holdsal
Karin H
60 min
16:00
BODYPUMP®
Holdsal
Rikke G
60 min
16:00
Bootybuilding
Funktionelt område
Victoria S
60 min
16:00
Step/Styrke
Aflyst
16:00
Stram Op
Holdsal
Sarah U
60 min
16:00
Puls/Styrke
Holdsal
Johan S
60 min
16:00
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
16:00
TRX®
Holdsal 2
Anita J
60 min
16:00
Stram Op
Holdsal
Jette C
60 min
16:10
Pilates
Holdsal
Louise B
50 min
16:15
BODYPUMP®
Holdsal
Tina H
60 min
16:15
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Lisbeth D
30 min
16:15
Bike
Bike
Jørgen s
60 min
16:15
Core & Abs (30 min)
Aflyst
16:20
Bike
Bike
Sara F
60 min
16:20
Bike
Bike
Maria H
60 min
16:25
Core & Abs (30 min)
Holdsal 2
Rikke J
30 min
16:30
Bike
Bike
Camilla B
45 min
16:30
Puls/Styrke
Holdsal
Helle B
60 min
16:30
Bike
Bike
Lone S
60 min
16:30
Bike
Bike
Lasse H
60 min
16:30
Bike
Bike
Rasmus S
60 min
16:30
Bike
Kim H
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Freja V
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Helle L
60 min
16:30
Cross Makker
Cross område
Jacob R
60 min
16:30
Puls/Styrke
Holdsal
Julie S
60 min
16:30
ZUMBA®
Holdsal
Trine H
60 min
16:30
Step
Holdsal 1
Isabella B
60 min
16:30
Core & Abs (30 min.) - kun for kvinder
Aflyst
16:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Naja A
30 min
16:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Matilde S
30 min
16:45
BODYPUMP®
Holdsal 1
Helle R
60 min
16:45
Bike
Bike
Malene M
60 min
16:45
Bike
Bike
Jacob R
60 min
16:50
Step
Holdsal 1
Jette L
60 min
17:00
Step/Styrke
Holdsal
Cathrine O
60 min
17:00
Puls/Styrke
Holdsal
Karin H
60 min
17:00
Bike
Bike
Sofie B
60 min
17:00
BodyFit
Holdsal
Johan S
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal 1
Susanne G
60 min
17:00
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
17:00
TRX®
Holdsal 2
Anita J
60 min
17:00
BODYATTACK®
Holdsal
Lotte I
60 min
17:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Lissi M
60 min
17:00
Vinyasa Yoga
Holdsal 2
Rikke J
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal
Helle E
60 min
17:00
Step/Styrke
Holdsal
Jette C
60 min
17:00
Bike
Bike
Tommy R
60 min
17:00
Run Outdoor
Café område
Troels J
60 min
17:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Matilde S
30 min
17:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Naja A
30 min
17:05
Bike
Bike
Steen H
60 min
17:05
BODYPUMP®
Holdsal
Christian S
60 min
17:15
Funktionel Træning
Funktionelt område
Gitte R
60 min
17:15
Bike
Bike
Sofie B
60 min
17:15
Bike
Bike
AnnBett K
60 min
17:15
Bike
Bike
Jens V
60 min
17:30
Bike
Bike
Morten K
60 min
17:30
TRX®
Holdsal
Flemming A
45 min
17:30
Bike
Bike
Lasse T
60 min
17:30
Bike
Aflyst
17:30
Bike
Bike
Rasmus S
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Helle B
60 min
17:30
Step
Holdsal
Julie S
60 min
17:30
Cross Makker
Cross område
Jacob R
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Julie S
60 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Annelise K
60 min
17:30
Dance
Holdsal
Bitten H
60 min
17:30
Bike
Bike
Thomas J
60 min
17:35
Cross
Funktionelt område
Viktorija P
60 min
17:40
BodyFit
Holdsal 1
Jesper J
60 min
17:40
Bike
Bike
Lasse H
60 min
17:45
BODYATTACK®
Holdsal 1
Andrea S
60 min
17:45
Bike
Bike
Frederik H
60 min
17:45
Yin Yoga
Aflyst
17:50
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jesper N
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal
Jesper D
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal
Søren H
60 min
18:00
Stram Op
Holdsal
Karin H
60 min
18:00
Stram Op
Holdsal
Hanne K
60 min
18:00
BODYBALANCE®
Holdsal 2
Helle R
60 min
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal
Rikke C
60 min
18:00
Flow Yoga
Holdsal
Christina T
60 min
18:00
Cross
Funktionelt område
Sofie B
60 min
18:00
Bike
Bike
Tommy R
60 min
18:00
Bike
Bike
Malene M
60 min
18:05
Step
Holdsal
Sofie W
60 min
18:10
BODYPUMP®
Holdsal 1
Jette O
60 min
18:10
BODYCOMBAT®
Aflyst
18:15
Bike
Bike
Kim L
60 min
18:15
Bike
Bike
Steen H
60 min
18:15
Funktionel Træning
Funktionelt område
Anita J
60 min
18:30
Bike
Bike
Torben B
60 min
18:30
Yoga
Holdsal
Annette B
60 min
18:30
Stram Op
Holdsal
Julie S
60 min
18:30
Dance
Holdsal
Mette B
60 min
18:30
Dance
Holdsal 1
Nanna B
60 min
18:30
Bike
Bike
Sofie B
60 min
18:30
Step
Holdsal
Julie S
60 min
18:30
Bike
Aflyst
18:40
Stram Op
Holdsal
Viktorija P
60 min
18:40
Bike
Bike
Maria-Theresa I
60 min
18:45
Bike
Bike
Lasse B
60 min
18:45
TRX®
Holdsal 1
Naja A
60 min
18:45
Yin Yoga
Holdsal 2
Tove B
60 min
19:00
Latin Dance
Holdsal
Pernille W
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal
Lærke D
60 min
19:00
Cross
Funktionelt område
Lena K
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Thomas H
60 min
19:00
Dance
Holdsal
Anna L
60 min
19:00
Bike
Bike
Jesper J
60 min
19:00
Ashtanga Yoga
Holdsal
Liselotte S
60 min
19:00
Afstressende Yoga
Holdsal
Christina T
60 min
19:00
Dance
Holdsal
Kevin R
60 min
19:00
Dance
Holdsal 1
Heidi B
60 min
19:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Thomas M
60 min
19:00
Boxercise
Funktionelt område
Poul P
60 min
19:05
Dance
Holdsal 2
Selin M
60 min
19:05
Step til Step+ event
Holdsal
Sofie W
60 min
19:10
Core & Abs (30 min)
Aflyst
19:15
Cross
Funktionelt område
Victoria S
60 min
19:15
Bike
Bike
Iben L
60 min
19:20
Dance
Aflyst
19:30
Yin Yoga
Holdsal
Charlotte F
60 min
19:30
ZUMBA®
Holdsal
Tommy R
60 min
19:30
Dance
Holdsal
Claudia C
60 min
19:30
Bike
Bike
Steen H
60 min
19:45
Step
Holdsal
Stine H
60 min
20:00
Ashtanga Yoga
Holdsal
Peter S
60 min
20:00
Afstressende Yoga
Holdsal
Christina T
60 min
20:15
Afstressende Yoga
Holdsal
Axel A
60 min
20:50
Afstressende Yoga
Holdsal
Maja U
60 min
21:00
Stram Op
Holdsal
Laura M
60 min
tirsdag
29-11-2022
06:00
Bike
Bike
Julie S
60 min
06:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Angelika C
60 min
06:00
Cross WOD
Cross område
Camilla J
60 min
06:15
Bike
Bike
Sophie L
60 min
06:15
Bike
Bike
Jan F
60 min
06:15
Bike
Bike
Maria H
60 min
06:15
Stram Op
Holdsal
Siffh S
60 min
06:30
Bike
Bike
Emma J
60 min
06:30
Bike
Bike
Susanne H
60 min
06:45
Bike
Bike
Mads P
60 min
07:00
Bike som Mæhle
Bike
Camilla P
45 min
07:15
Stram Op
Holdsal
Laura M
60 min
07:30
Bike
Bike
Kirsten J
60 min
07:45
Yoga
Holdsal
Karen E
60 min
07:45
Hatha Yoga
Holdsal 2
Christina R
60 min
08:00
Funktionel Træning
Holdsal
Susanne H
60 min
08:00
Bike som Mæhle
Bike
Camilla P
45 min
08:00
Funktionel Træning
Holdsal 1
Maria H
60 min
08:30
Bike
Bike
Gergard R
60 min
09:00
Pilates
Holdsal 1
Lina M
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Tina H
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Trine W
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Jeanette N
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Christina K
60 min
09:00
Hatha Yoga
Aflyst
09:00
Bike
Bike
Morten S
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Ulla B
60 min
09:00
Yoga
Holdsal 1
Lars M
60 min
09:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Anita J
30 min
09:00
Bike
Bike
AnnBett K
45 min
09:00
Dance
Aflyst
09:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Stram Op
Holdsal
Claudia R
60 min
09:00
Afstressende Yoga
Holdsal
Frederik D
60 min
09:00
Afstressende Yoga
Holdsal 2
Rikke J
60 min
09:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Anita J
30 min
09:30
Funktionel Træning
Holdsal
Anders N
60 min
09:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Gali A
30 min
09:30
Stram Op
Holdsal 1
Viktorija P
60 min
09:30
Pilates
Holdsal
Anhelina B
60 min
10:00
Yin Yoga
Holdsal
Ulla B
60 min
10:00
Pilates
Holdsal
Christina K
60 min
10:00
BODYBALANCE®
Holdsal
Trine W
60 min
10:00
Stram Op
Holdsal 1
Anita J
60 min
10:00
BodyFit
Holdsal
Lene L
45 min
10:00
Hatha Yoga
Aflyst
10:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Gali A
30 min
10:00
Step/Styrke
Holdsal
Cathrine O
60 min
10:00
Mobility
Holdsal
Claudia R
60 min
10:00
Puls/Styrke
Aflyst
10:30
Yoga
Holdsal
Gali A
60 min
10:30
Hatha Yoga
Holdsal 1
Bina T
60 min
10:30
Cross WOD
Holdsal
Finja R
60 min
10:50
Yoga
Holdsal
Lene L
55 min
11:00
Yin Yoga
Holdsal
Christina K
60 min
11:00
Pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
11:30
BodyFit
Holdsal
Mariam M
60 min
12:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Mariam M
30 min
14:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Rasmus A
60 min
15:00
Stram Op
Holdsal
Cecilie M
60 min
15:30
Dance
Holdsal
Helena M
60 min
15:30
Bike
Bike
Sidsel F
45 min
15:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Phie H
30 min
15:50
Yoga
Holdsal
Charlotte J
60 min
15:50
Bike
Bike
Johnni E
60 min
16:00
Step+
Holdsal
Helle R
60 min
16:00
Yin Yoga
Holdsal 1
Jeanette M
60 min
16:00
Puls/Styrke
Holdsal
Louise K
60 min
16:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Phie H
30 min
16:05
Bike
Bike
Patrick R
60 min
16:15
Bike
Bike
Renee M
45 min
16:15
Yoga
Holdsal
Patrizia M
60 min
16:25
BODYCOMBAT®
Aflyst
16:30
Bike
Bike
Krista N
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Julie Z
60 min
16:30
BODYCOMBAT®
Holdsal 1
Peter D
60 min
16:30
Step
Holdsal
Rikke B
60 min
16:30
Step
Holdsal
Helle L
60 min
16:30
Yoga
Holdsal
Phie H
60 min
16:30
Bike
Bike
Ole H
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal
Anja S
60 min
16:30
Bike
Bike
Maria-Theresa I
60 min
16:30
Cross WOD
Cross område
Sofie D
60 min
16:30
Bike
Bike
Henrik H
60 min
16:30
Dance
Holdsal
Louise P
60 min
16:45
Bike
Bike
Leon S
60 min
16:45
Bike
Bike
Rasmus S
60 min
16:45
Bike
Bike
Martin K
60 min
16:45
Bike
Bike
Flemming J
60 min
16:55
TRX®
Holdsal 2
Anthony D
60 min
17:00
QUICK BODYATTACK
Holdsal
Emilie K
30 min
17:00
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
17:00
BodyFit
Holdsal
Louise K
60 min
17:00
BODYATTACK®
Holdsal
Jacob C
60 min
17:00
Bike
Bike
Johnni E
60 min
17:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Cecilie K
30 min
17:00
Dance
Holdsal
Helena M
60 min
17:00
Bike
Bike
Jesper S
60 min
17:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Nikol C
30 min
17:00
Stram Op
Holdsal
Rikke C
60 min
17:10
Bike
Bike
Helle K
60 min
17:10
Bike
Bike
Christian T
60 min
17:15
Bike
Bike
Jan H
60 min
17:15
Bike
Bike
Patrick R
60 min
17:30
LadyShape
Holdsal
Celina P
60 min
17:30
Cross
Aflyst
17:30
Yoga
Holdsal
Patrizia M
60 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Dorte B
60 min
17:30
Funktionel Træning - kun for kvinder
Funktionelt område
Nadia H
60 min
17:30
Cross WOD
Cross område
Sofie D
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal 1
LiseLotte B
60 min
17:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Cecilie K
30 min
17:30
Bike
Bike
Tommy R
60 min
17:30
Step+
Holdsal
Phie H
60 min
17:30
Funktionel Træning
Holdsal
Julie Z
60 min
17:30
Hatha Yoga
Holdsal
Anja S
60 min
17:30
BODYCOMBAT®
Holdsal
Hristina G
60 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal
Jeanette G
60 min
17:30
Stram Op
Holdsal
Louise P
60 min
17:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Nikol C
30 min
17:35
Bike
Bike
Henrik H
60 min
17:45
Bike
Bike
Camilla B
45 min
17:45
Bike
Bike
Rasmus S
60 min
17:45
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Anne S
30 min
17:45
Bike
Bike
Henriette K
60 min
17:55
TRX®
Holdsal 2
Michella S
60 min
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal
Martin J
60 min
18:00
BODYPUMP®
Holdsal
Mette S
60 min
18:00
Yoga
Holdsal
Louise K
60 min
18:00
Bike
Bike
Flemming J
60 min
18:00
Power Pilates
Holdsal
Annette R
60 min
18:00
Stram Op
Holdsal 1
Cecilie K
60 min
18:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Shifi S
60 min
18:00
Step/Styrke
Holdsal
Gitte B
60 min
18:00
Yoga
Holdsal 2
Stephan G
60 min
18:00
Bike
Bike
Karoline H
60 min
18:00
BODYCOMBAT®
Holdsal
Rikke C
60 min
18:15
Funktionel Træning
Funktionelt område
Anthony D
60 min
18:15
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Pernille B
30 min
18:20
Bike
Bike
Christian T
60 min
18:30
Bike
Bike
Camilla H
60 min
18:30
BODYATTACK®
Holdsal 1
Jesper L
60 min
18:30
Yin Yoga
Holdsal 1
Anni C
60 min
18:30
BODYBALANCE®
Holdsal
Maria K
60 min
18:30
Bike
Bike
Lasse B
60 min
18:30
Core & Abs (30 min.) - kun for kvinder
Funktionelt område
Nadia H
30 min
18:30
BodyFit
Aflyst
18:30
Funktionel Træning
Holdsal
Janni J
60 min
18:40
BODYPUMP®
Holdsal
Camilla G
60 min
18:40
Hatha yoga
Holdsal
Sabina K
60 min
18:45
Dance
Holdsal
Regitse B
60 min
18:45
Funktionel Træning
Funktionelt område
Cia L
60 min
19:00
Yoga
Holdsal
Iwona G
60 min
19:00
Bike
Bike
Lone S
60 min
19:00
Hatha Yoga
Holdsal
Kenneth H
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal 1
Helena K
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Vedran A
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal 1
Tommy R
60 min
19:00
Cross Makker
Funktionelt område
Julie M
60 min
19:00
Dance
Holdsal
Anna L
60 min
19:05
BODYSTEP®
Holdsal
Karina H
60 min
19:15
Cross
Cross område
Steen H
75 min
19:15
Hatha Yoga
Holdsal 2
Anthony D
60 min
19:30
BODYPUMP®
Holdsal
Henrik B
60 min
19:30
Crossdance™
Aflyst
19:30
Puls/Styrke
Aflyst
19:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
19:30
Stram Op
Holdsal 1
Lisbeth D
60 min
19:35
Bokwa Dance Fitness
Holdsal 1
Jesper L
60 min
19:45
Bike
Bike
Camilla H
45 min
19:50
Afstressende Yoga
Holdsal
Maja U
60 min
20:00
Cross Makker
Funktionelt område
Julie M
60 min
20:00
BODYPUMP®
Holdsal
Freja N
60 min
20:00
Step
Aflyst
20:05
ZUMBA®
Holdsal
Kit K
60 min
20:40
Stram Op
Holdsal
Johanna N
60 min
onsdag
30-11-2022
06:00
Bike
Bike
Jane B
60 min
06:00
Bike
Bike
Jeanette G
60 min
06:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Olivia M
60 min
06:15
Bike
Bike
Kim H
60 min
06:15
Bike
Bike
Jeanne L
60 min
06:15
Bike
Bike
Jan H
60 min
06:15
Bike
Bike
Siw R
60 min
06:15
Bike
Bike
Maria H
60 min
06:30
Bike
Bike
Mads P
60 min
06:30
Stram Op
Holdsal
Meiya G
60 min
06:45
Bike
Bike
Denise G
60 min
07:30
Bike
Bike
Sara F
60 min
07:45
Senior Funktionel
Funktionelt område
Thomas M
60 min
08:00
BodyFit
Holdsal
Dennis M
60 min
08:00
Yoga
Holdsal
Trine W
60 min
08:00
BODYPUMP®
Aflyst
08:00
Funktionel Træning
Holdsal
Janni J
60 min
08:00
Step/Styrke
Aflyst
08:30
Stram Op
Holdsal 1
Rikke J
60 min
08:50
Bike
Bike
Tanja B
60 min
09:00
Bike
Bike
Cathrine O
45 min
09:00
Bike
Bike
Kim H
60 min
09:00
Bike
Bike
Krista N
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Marina M
60 min
09:00
Bike
Bike
Charlotte J
60 min
09:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Dennis M
30 min
09:00
Yoga
Holdsal
Nadia D
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Jean J
60 min
09:00
Seniortræning
Bike
Henriette B
75 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Gitte J
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Marina A
60 min
09:00
Bike
Bike
Preben D
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Adeline B
60 min
09:00
Hatha Yoga
Aflyst
09:00
Puls/Styrke
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Kom godt i gang
Receptionen
Christina K
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal 1
Matilde S
60 min
09:00
Bike
Bike
Jens J
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Viktorija P
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Nanna M
60 min
09:00
Bike
Bike
Maria H
45 min
09:15
Stram Op
Holdsal
Susanne H
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Janni J
60 min
09:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Dennis M
30 min
10:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Cathrine O
30 min
10:00
Pilates
Holdsal
Marina M
60 min
10:00
Dance
Holdsal
Jean J
60 min
10:00
Pilates
Holdsal
Christina K
60 min
10:00
Pilates
Holdsal
Gitte J
60 min
10:00
Stram Op
Holdsal
Tanja B
60 min
10:00
Yoga
Holdsal
Katja S
60 min
10:00
Seniortræning
Holdsal
AnnBett K
60 min
10:00
Puls/Styrke
Holdsal 1
Laura E
60 min
10:00
Puls/Styrke
Holdsal
Viktorija P
60 min
10:00
Kom godt i gang
Aflyst
10:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Maria H
30 min
10:15
Stram Op
Holdsal
Krista N
60 min
10:15
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Susanne H
30 min
10:30
Stram Op
Holdsal
Cathrine O
60 min
10:30
Seniortræning
Holdsal
Janni J
60 min
10:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Maria H
30 min
11:00
Body Alignment
Holdsal
Christina K
60 min
11:00
Yoga
Holdsal
Rebecca Z
60 min
11:00
Dance
Holdsal 1
Laura E
60 min
11:00
Formiddagsklubben
Café område
AnnBett K
60 min
14:30
Stram Op
Holdsal
Maria H
60 min
14:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Rasmus A
60 min
15:00
Hatha Yoga
Holdsal 2
Christina R
60 min
15:15
Bike
Bike
Camilla P
45 min
15:15
BodyFit
Holdsal 1
Camilla E
60 min
15:30
BODYPUMP®
Aflyst
16:00
BODYPUMP®
Holdsal
Sarah U
60 min
16:00
Funktionel træning
Aflyst
16:00
Step
Holdsal
Sofie W
60 min
16:00
Bootybuilding
Aflyst
16:00
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
16:00
BodyFit
Aflyst
16:15
Bike
Bike
Lasse B
45 min
16:15
BODYPUMP®
Holdsal
Tina H
60 min
16:15
Step/Styrke
Holdsal 1
Lisbeth D
60 min
16:15
Bike
Bike
Lasse H
45 min
16:15
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Camilla E
30 min
16:30
Bike
Bike
Krista N
60 min
16:30
Funktionel Træning
Funktionelt område
Alex V
60 min
16:30
Puls/Styrke
Holdsal
Johan S
60 min
16:30
Funktionel Træning
Holdsal
Julie Z
60 min
16:30
Stram Op
Holdsal 1
Camilla E
60 min
16:30
Cross WOD
Cross område
Mikkel P
60 min
16:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Matilde S
30 min
16:30
Dance
Holdsal
Ulrikke G
60 min
16:45
Bike
Bike
Kasper F
60 min
16:45
BODYATTACK®
Holdsal 1
Andrea S
60 min
17:00
BODYATTACK®
Holdsal
Sofie R
60 min
17:00
Cross
Funktionelt område
Sofie B
60 min
17:00
Bike
Bike
Sarah K
60 min
17:00
Cirkeltræning
Aflyst
17:00
Bike
Bike
Carsten H
60 min
17:00
Bike
Bike
Steen H
60 min
17:00
Dance
Holdsal
Glenn J
60 min
17:00
Bike
Bike
Laila V
60 min
17:00
Cirkeltræning
Holdsal
Annette A
60 min
17:00
Stram Op
Holdsal
Freja V
60 min
17:00
Crossdance™
Holdsal
Majken P
60 min
17:00
Bike
Bike
Tommy R
60 min
17:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Natasja E
60 min
17:00
Run Outdoor
Café område
Tina L
60 min
17:00
Bike
Bike
Jette S
60 min
17:00
Bike
Bike
René B
60 min
17:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Matilde S
30 min
17:00
Puls/Styrke
Holdsal
Mie L
60 min
17:00
LADIES NIGHT
Kvindeafdelingen
Frederikke F
180 min
17:05
Stram Op
Holdsal
Hanne K
60 min
17:15
Bike
Bike
Lasse B
60 min
17:15
Bike
Bike
Lasse H
60 min
17:15
Bike
Bike
Camilla P
60 min
17:15
Boxercise
Holdsal 1
Mads W
60 min
17:15
Bike
Bike
Flemming J
60 min
17:30
Yin Yoga
Holdsal
Patrizia M
60 min
17:30
BodyFit
Holdsal
Johan S
60 min
17:30
Bike
Aflyst
17:30
ZUMBA®
Holdsal
Pia B
60 min
17:30
Puls/Styrke
Holdsal
Louise G
60 min
17:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Annelise K
60 min
17:40
Stram Op
Holdsal 1
Matilde S
60 min
17:45
BODYPUMP®
Holdsal 1
Andrea S
60 min
17:45
Bike
Bike
Kasper F
60 min
18:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Sofie B
30 min
18:00
Stram Op
Holdsal
Annette R
60 min
18:00
Cross
Funktionelt område
Viktorija P
60 min
18:00
Bike
Bike
Sarah K
60 min
18:00
Step/Styrke
Holdsal
Camilla B
60 min
18:00
Stram Op
Holdsal
Helle B
60 min
18:00
Bike
Bike
Tommy R
60 min
18:00
BodyFit
Holdsal
Marlene N
60 min
18:00
Pilates
Holdsal
Anhelina B
60 min
18:00
Boxercise
Holdsal
Carsten S
60 min
18:05
BODYSTEP®
Holdsal
Emma P
60 min
18:05
TRX®
Holdsal 2
Anita J
60 min
18:10
Bike
Bike
Mette T
60 min
18:15
Bike
Bike
Kim L
60 min
18:15
Hatha Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
18:30
BODYCOMBAT®
Holdsal
Rikke C
60 min
18:30
Bike
Bike
Mia F
60 min
18:30
BODYPUMP®
Holdsal
Louise G
60 min
18:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Sofie B
30 min
18:30
Funktionel Træning
Funktionelt område
Lissi M
60 min
18:30
Yoga
Holdsal
Gali A
60 min
18:30
Bike
Aflyst
18:30
Bike
Bike
Flemming J
60 min
18:30
Step
Holdsal 1
Isabella B
60 min
18:30
Bike
Bike
Siw R
60 min
18:40
Stram Op
Holdsal
Bitten B
60 min
19:00
Latin Dance
Holdsal
Veronica P
60 min
19:00
Dance
Holdsal
Anna K
60 min
19:00
Hatha Yoga
Holdsal
Vibeke R
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal 1
Thomas H
60 min
19:00
Bike
Bike
Mads P
60 min
19:00
ZUMBA®
Holdsal
Michelle L
60 min
19:00
Cross
Funktionelt område
Finja R
60 min
19:00
Dance
Holdsal 1
Rikke L
60 min
19:00
Stram Op
Holdsal
Viktorija P
60 min
19:00
Step/Styrke
Holdsal
Charlotte T
60 min
19:00
Boxercise
Holdsal
Saber S
60 min
19:05
BODYBALANCE®
Holdsal 2
Laila H
60 min
19:05
Boxercise
Holdsal
Jesper D
60 min
19:15
Funktionel Træning
Funktionelt område
Anita J
60 min
19:15
ZUMBA®
Holdsal 1
Christina F
60 min
19:30
Dance
Holdsal
Celina P
60 min
19:30
Yin Yoga
Holdsal
Charlotte F
60 min
19:30
ZUMBA®
Holdsal
Tommy R
60 min
19:30
Yoga
Holdsal 2
Stephan G
60 min
19:30
Cross
Funktionelt område
Sarah U
60 min
19:45
Bike
Bike
Frederik H
60 min
19:45
Yin Yoga
Holdsal 1
Jeanette M
60 min
20:00
Yin Yoga
Holdsal
Vibeke R
90 min
20:00
Yoga
Holdsal
Philip L
60 min
20:00
Puls/Styrke
Holdsal
Laura M
60 min
20:05
ZUMBA®
Holdsal
Rikke S
60 min
20:30
Juleyoga for balancen
Holdsal
Marie K
60 min
torsdag
01-12-2022
06:00
Funktionel Træning
Funktionelt område
Angelika C
60 min
06:00
Cross WOD
Cross område
Camilla J
60 min
06:00
Bike
Bike
Julie S
60 min
06:00
Funktionel træning
Aflyst
06:15
Bike
Bike
Jan F
60 min
06:15
Bike
Bike
Lasse H
60 min
06:30
Bike
Bike
Karoline H
60 min
06:45
Bike
Bike
Mads P
60 min
07:00
Stram Op
Holdsal
Laura M
60 min
07:00
Bike
Bike
Sidsel F
45 min
07:30
Bike
Bike
Kirsten J
60 min
07:45
Hatha Yoga
Holdsal 2
Christina R
60 min
08:00
Bike
Bike
Sidsel F
45 min
08:00
BodyFit
Holdsal
Mariam M
60 min
08:15
Bike
Bike
Dagmar S
60 min
08:30
BODYPUMP®
Holdsal 1
Pernille M
60 min
08:45
Seniortræning
Holdsal
Susanne H
60 min
09:00
Seniortræning
Holdsal
Krista N
60 min
09:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Stram Op
Aflyst
09:00
Stram Op
Holdsal
Christina K
60 min
09:00
Yin Yoga
Holdsal 1
Cecilie H
60 min
09:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Mariam M
30 min
09:00
Pilates
Holdsal
Lina B
60 min
09:00
Stram Op
Holdsal
Johanna N
60 min
09:00
Bike
Bike
Morten S
60 min
09:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal 1
Anita J
30 min
09:00
X-MAS Bike
Bike
AnnBett K
45 min
09:00
BodyFit
Holdsal
Nanna M
60 min
09:00
Core & Abs (30 min)
Aflyst
09:20
Bike
Bike
Camilla R
45 min
09:30
Afstressende Yoga
Holdsal 2
Rikke J
60 min
09:30
Funktionel Træning
Holdsal
Anders N
60 min
09:30
Stram Op
Holdsal
Gali A
60 min
09:30
Core & Abs (30 min)
Holdsal 1
Anita J
30 min
09:30
Seniortræning
Pernille M
60 min
09:30
Legs & Booty (30 min)
Aflyst
09:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Mariam M
30 min
09:30
Pilates
Holdsal
Anhelina B
60 min
10:00
Yin Yoga
Holdsal
Ulla B
60 min
10:00
Cirkeltræning
Aflyst
10:00
Puls/Styrke
Aflyst
10:00
Yoga
Holdsal
Charlotte J
60 min
10:00
Hatha Yoga
Holdsal
Christina K
60 min
10:00
Stram Op
Holdsal 1
Anita J
60 min
10:00
Dance
Aflyst
10:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Nanna M
30 min
10:15
Senior Funktionel
Funktionelt område
Alex V
60 min
10:30
Yoga
Holdsal
Gali A
60 min
10:30
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Nanna M
30 min
11:00
Ballroom Fitness
Holdsal
Hanne T
60 min
11:00
Pilates
Holdsal
AnnBett K
60 min
11:00
Yoga
Holdsal
Liselotte S
60 min
14:30
Hatha Yoga
Holdsal
Ann S
60 min
14:30
Cirkeltræning
Cirkeltræning
Rasmus A
60 min
15:00
Stram Op
Holdsal
Helle R
60 min
15:00
BodyFit
Holdsal
Nanna M
60 min
15:30
Step
Holdsal
Sally M
60 min
15:30
Styrketræning - kun for kvinder
Frederikke F
60 min
15:50
BODYBALANCE®
Holdsal
Charlotte J
60 min
16:00
Stram Op
Holdsal
Karin H
60 min
16:00
Step
Holdsal
Helle R
60 min
16:00
Hatha Yoga
Holdsal 1
Anni C
60 min
16:00
Legs & Booty (30 min)
Holdsal
Annette A
30 min
16:00
Core & Abs (30 min)
Holdsal
Louise K
30 min
16:20
Afstressende Yoga
Holdsal 2
Rikke J
60 min
16:30
Bike
Bike
Trine D
45 min
16:30
Bike
Bike
Lone S
60 min
16:30
Funktionel Træning
Funktionelt område
Thomas M
60 min
16:30