Dansk ▼
English
Español
Uge 3
17-01-2022 - 23-01-2022

Hold filtrering
mandag
17-01-2022
06:30
Netværkscykling
Cykelsal
Bessie H
55 min
1/32
06:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
06:45
MorgenYoga
Agnete S
55 min
5/16
08:00
TRX
Sal 1-2
Pernille R
55 min
6/20
08:30
CrossFit - All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
6/18
08:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Pernille S
55 min
22/32
09:00
SimplyYoga
Ditte P
55 min
8/16
10:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
15/28
10:00
Cirkeltræning
Mourad C
50 min
14/17
10:00
Seniortræning
Ditte P
55 min
12/12
10:00
eTenzor BaseCamp
Lars B
55 min
13/16
10:00
Stram op
sal 3
Jeanne M
55 min
10/26
10:00
TRX FUSION
Sal 1-2
Lene P
55 min
3/12
11:00
Seniortræning
Ditte P
55 min
7/12
11:00
SENIOR FIT
Sal 1-2
Lene P
55 min
10/20
11:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Christina I
55 min
5/24
12:00
eGym Introduktion
Mourad C
60 min
1/8
15:45
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Lise-Lykke N
55 min
33/32
16:00
CrossFit - All Levels
Aflyst
1/18
16:30
Motionsboksning
Selvtræner
50 min
7/16
17:00
eTenzor Base / AdvancedCamp
Pernille H
55 min
10/16
17:00
CrossFit - KB Circult
CrossFit
Morfar -
60 min
10/18
17:00
TRX
Sal 1-2
Juan M
55 min
12/20
17:00
Slankehold LUKKET HOLD
sal 3
Salli H
55 min
19/20
17:30
ZUMBA®fitness
Astrid E
55 min
10/18
18:00
Pilates Basic
sal 3
Christina I
55 min
19/28
18:00
CrossFit - Begynder
CrossFit
Pernille S
60 min
14/18
18:00
STÆRK KROP
Sal 1-2
Helen B
55 min
10/20
18:15
ETenzor - Watt træning med Liebmann
Cykelsal
Morten M
75 min
16/32
19:00
ZUMBA®fitness
sal 3
Helle R
55 min
26/28
19:00
Barre og Core træning
Sal 1-2
Christina I
55 min
10/28
20:00
eTenzor Summit-heavy-Camp
Simon L
60 min
9/16
tirsdag
18-01-2022
06:45
eTenzor BaseCamp
Anders R
55 min
7/16
07:15
BodyToning
Marianne J
55 min
6/16
08:00
EFFEKT
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
9/28
09:00
CrossFit - All Levels
CrossFit
Søby S
60 min
5/18
09:00
Puls & Styrke
Marianne J
55 min
16/16
09:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Anne L
55 min
2/24
10:00
CrossFit - Barsel/Gravid Cross
CrossFit
Bessie H
55 min
5/18
10:00
Store bolde og frie vægte
Sal 1-2
Pernille S
55 min
9/28
10:00
Seniortræning
Marianne J
55 min
12/12
10:00
FASCIA FUSION
Sal 1-2
Lene A
55 min
12/12
12:00
Etenzor - FCN - Lukket hold
Cykelsal
Tommy U
60 min
0/0
14:30
eTenzor - Bjergtræning
Cykelsal
Tommy U
60 min
0/15
15:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Lars B
55 min
7/32
16:00
CrossFit - BørneCross
CrossFit
Clara T
45 min
1/18
16:30
TRX Basic
Lilian D
50 min
3/12
16:30
eTenzor BaseCamp
Simon L
55 min
14/16
17:00
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Claus J
55 min
12/32
17:00
CrossFit - Insanity
CrossFit
Michael B
60 min
12/18
17:00
MBL - Mave Balde Lår
Sal 1-2
Jeanne M
55 min
14/20
17:05
BODYPUMP®
sal 3
Annette C
65 min
18/26
17:30
Dynamisk Yoga
Lilian D
55 min
13/16
17:30
GROOVE FIT
Sal 1-2
Mette O
55 min
8/14
18:00
CrossFit - Vægtløftning
CrossFit
Amalie L
60 min
10/14
18:00
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Jette G
55 min
17/28
18:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Claus R
55 min
16/32
18:45
HATHA YOGA
Sal 1-2
Cathrine H
55 min
2/20
19:00
CrossFit - Begynder
CrossFit
Amalie L
60 min
14/18
19:30
Saunagus herrer
Aflyst
6/10
19:30
Saunagus damer
Aflyst
2/10
19:45
ÅNDEDRÆTTET
Sal 1-2
Cathrine H
25 min
1/9
onsdag
19-01-2022
06:30
Hold for "STORE" erhvervsmænd
CrossFit
Peter C
60 min
0/15
06:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
07:00
TRX Fitness Træning
Lene P
55 min
4/12
08:00
TRX
Sal 1-2
Pernille R
55 min
4/20
08:30
CrossFit - All Levels
CrossFit
Sarah G
60 min
3/18
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Bessie H
55 min
18/32
09:00
Stærk krop
Lene P
55 min
16/16
09:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
sal 3
Pernille R
55 min
3/24
09:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
10/16
10:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
55 min
13/28
10:00
Hatha Yoga
Lene P
55 min
16/16
10:00
PILATES
Sal 1-2
Marianne H
55 min
11/20
10:30
Cirkeltræning
Mourad C
55 min
16/17
11:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
55 min
8/28
11:00
CrossFit - SeniorCross
CrossFit
Bessie H
60 min
8/18
11:00
MAVE, BALLER & LÅR
Sal 1-2
Marianne H
30 min
7/20
11:30
ZUMBA®fitness
Astrid E
55 min
8/18
12:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
12/28
12:15
Saunagus damer
Aflyst
5/10
15:00
eGym Introduktion
Mourad C
60 min
0/8
15:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Thomas H
55 min
14/32
16:00
CrossFit - TeenCross
CrossFit
Sebastian S
60 min
3/18
16:30
Pilates
Christina I
55 min
5/16
16:30
MAVE/RYG
Sal 1-2
Helen B
25 min
8/8
16:30
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Salli H
55 min
0/24
17:00
CrossFit - All Levels
CrossFit
Svend D
60 min
14/18
17:00
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
13/28
17:00
TRX FUSION
Sal 1-2
Helen B
25 min
12/12
17:30
RUL & STRÆK
Helen B
55 min
9/20
17:35
BODYPUMP®
Pernille H
60 min
19/19
17:40
eTenzor AdvancedCamp
Thomas S
55 min
5/16
18:00
STEP DANCE FITNESS
Aflyst
0/28
18:00
CrossFit - Gymnastics
CrossFit
Svend D
60 min
6/12
18:00
Golf træning
Buret
Brian S
55 min
1/24
18:00
Jumping Fitness
sal 3
Malene L
55 min
15/15
18:00
Slankehold LUKKET HOLD
Sal 1-2
Salli H
85 min
4/20
18:15
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Morten M
55 min
10/32
18:30
POWERYOGA
Sal 1-2
Mette G
55 min
5/20
18:40
BODYPUMP® EKSTRA. min. 10 deltagere
Pernille H
60 min
8/19
19:00
Jumping fitness - Begynder
sal 3
Malene L
55 min
8/15
19:30
Slank2 LUKKET HOLD
Sal 1-2
Salli H
55 min
0/20
19:30
MTB/Natholdet
Cykelsal
Michael S
55 min
2/32
torsdag
20-01-2022
06:45
MorgenYoga
Linda A
55 min
5/16
07:00
Team Red Performance
Cykelsal
Thomas H
60 min
0/24
08:00
TRX
Sal 1-2
Juan M
55 min
3/20
08:00
Blid Yoga
Ditte P
55 min
1/16
08:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
08:30
CrossFit - All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
2/18
09:00
Seniortræning
Ditte P
55 min
12/12
09:30
eTenzor SeniorCamp
Jan B
55 min
2/16
10:00
CrossFit - Barsel/Gravid Cross
CrossFit
Bessie H
55 min
4/18
10:00
EFFEKT
Lisbeth B
55 min
16/16
11:00
EFFEKT
Lisbeth B
55 min
16/16
11:00
SENIOR FIT
Sal 1-2
Lene P
55 min
9/20
13:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
sal 3
Bessie H
55 min
2/24
14:00
Lukket Event - Hjertehold
Lene P
90 min
0/16
16:00
CrossFit - All Levels
CrossFit
Phillip T
60 min
2/18
16:30
Yin/Yang Yoga
Linda A
55 min
11/16
16:30
eTenzor BaseCamp
Lars L
55 min
16/16
17:00
TRX
Sal 1-2
Bessie H
55 min
10/20
17:00
BODYPUMP®
sal 3
Allan A
65 min
7/26
17:00
CrossFit - KB Circult
CrossFit
Morfar -
60 min
6/18
17:15
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Brian B
55 min
29/32
17:40
eTenzor AdvancedCamp
Lars L
55 min
2/16
18:00
CrossFit - Vægtløftning
CrossFit
Amalie L
60 min
8/14
18:00
FASCIA FUSION
Sal 1-2
Lene A
55 min
6/12
18:30
Saunagus herrer
Aflyst
1/10
19:00
CrossFit - Begynder
CrossFit
Søby S
60 min
12/18
fredag
21-01-2022
06:30
Hold for "STORE" erhvervsmænd
CrossFit
Peter C
60 min
0/15
06:45
eTenzor BaseCamp
Anders R
55 min
6/16
08:00
Grounding / Fodhold
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
11/28
09:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
12/28
09:00
SeniorFIT
Lene P
55 min
9/16
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Bessie H
55 min
22/32
10:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
8/16
10:00
Stram op
sal 3
Jeanne M
55 min
10/26
10:00
CrossFit - SeniorCross
CrossFit
Peter C
60 min
10/18
10:00
Step & Stræk
Lene P
55 min
16/16
10:00
FASCIA FUSION
Sal 1-2
Lene A
55 min
12/12
10:15
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Cykelsal
Bessie H
55 min
5/24
11:00
Yin Yoga
Linda A
55 min
16/16
11:00
MOVEMENT & MOBILITY
Sal 1-2
Marcella C
55 min
6/20
12:00
Cirkeltræning
Mourad C
55 min
8/17
12:00
MAVE, BALLER & LÅR
Marcella C
25 min
7/20
12:15
Yin Yoga
Linda A
55 min
4/16
15:00
CrossFit - OpenGym
CrossFit
Pernille S
90 min
4/18
15:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
1/16
16:00
Motionsboksning
Selvtræner
55 min
2/16
16:15
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Mette G
55 min
19/28
16:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Malene N
55 min
10/32
16:30
CrossFit - Insanity
CrossFit
Michael B
90 min
10/18
16:30
Jumping Fitness
sal 3
Carina E
55 min
10/15
17:30
TRX - Basic 45
Sal 1-2
Juan M
40 min
6/18
lørdag
22-01-2022
07:30
TRX
Sal 1-2
Juan M
55 min
1/20
08:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
John E
55 min
8/32
08:30
HIIT
Sal 1-2
Juan M
55 min
4/28
08:30
eTenzor Base / AdvancedCamp
Carsten K
55 min
8/16
09:00
CrossFit - KB Circult
CrossFit
Morfar -
60 min
4/18
09:00
ZUMBA®fitness
sal 3
Helle R
55 min
28/28
09:00
Udendørstræning
Pernille H
55 min
6/49
09:00
GROOVE DANS
Sal 1-2
Mei-Mei S
55 min
14/14
09:30
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Lise-Lykke N
55 min
32/32
09:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
10:00
CrossFit - TeamWOD
CrossFit
Morfar -
60 min
8/18
10:00
BODYPUMP®
Pernille H
60 min
19/19
10:00
HATHA YOGA
Sal 1-2
Cathrine H
55 min
1/20
11:00
RUL & STRÆK
Sal 1-2
Cathrine H
55 min
1/20
14:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
søndag
23-01-2022
08:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Benn J
55 min
4/32
09:00
eTenzor Base / AdvancedCamp
Simon L
55 min
13/16
09:00
CrossFit - Begynder
CrossFit
"Ninja" R
60 min
6/18
09:15
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
7/28
09:30
Pilates
Sal 1-2
Christina I
55 min
6/28
09:30
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Benn J
55 min
7/32
10:00
CrossFit - All Levels
CrossFit
Peter C
60 min
7/18
10:00
ZUMBA®fitness
Nee R
55 min
18/18
10:15
Jumping Fitness
sal 3
Anette K
55 min
11/15
11:00
Stram op
Nee R
55 min
10/16
11:00
Hjerterytterne (LUKKET HOLD)
Pernille S
90 min
0/16
12:00
CrossFit - TeenCross
CrossFit
Sebastian S
60 min
0/18
12:00
SøndagsYoga
Lene P
55 min
8/16
14:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/16
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;