Dansk ▼
English
Español
Uge 39
21-09-2020 - 27-09-2020

Hold filtrering
mandag
21-09-2020
06:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
07:00
Netværkscykling
Cykelsal
Thomas H
60 min
3/24
08:00
Cirkeltræning i holdsalen
Ditte P
55 min
6/14
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
5/18
08:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
08:30
Parkinson Fodbold
Sal 1-2
Ingen I
25 min
0/20
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Jørgen E
55 min
15/24
09:00
Mindfulness
Ditte P
55 min
7/14
10:00
UDENDØRS POWERWALK m PARKBÆNKS TRÆNING 45 min.
Lene P
45 min
5/12
10:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
20/20
10:00
STRAM OP - Udendørs
sal 3
Jeanne M
55 min
15/20
10:00
Cirkeltræning
Mourad C
50 min
14/14
10:00
Seniortræning
Ditte P
55 min
14/14
10:00
eTenzor BaseCamp
Lars B
55 min
5/12
11:00
SENIOR FIT 50 min.
Lene P
50 min
10/12
11:00
SimplyYoga
Ditte P
55 min
8/14
11:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Christina I
55 min
3/20
12:00
eGym Introduktion
Aflyst
0/8
12:00
MomFit
sal 3
Tore S
60 min
7/15
15:45
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Pernille S
55 min
7/24
16:00
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
6/18
17:00
TRX
Sal 1-2
Tore S
55 min
18/20
17:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Thomas L
55 min
9/24
17:00
KB Circult
CrossFit
Morfar -
60 min
11/18
17:00
eTenzor Base / AdvancedCamp
Pernille H
55 min
5/12
17:30
ZUMBA®fitness
Astrid E
55 min
8/14
18:00
BINDEVÆVSMASSAGE & STRÆK 50 min.
Cathrine H
50 min
9/12
18:00
Pilates Basic
sal 3
Christina I
55 min
9/20
18:00
CrossFit Begynder
CrossFit
Morfar -
60 min
7/18
18:15
eTenzor - SummitCamp
Cykelsal
Thomas L
75 min
10/24
19:00
HATHA YOGA 50 min.
Cathrine H
50 min
9/14
19:00
Power Pilates
Sal 1-2
Christina I
55 min
6/24
19:00
ZUMBA®fitness
sal 3
Helle R
55 min
24/24
19:45
Testholdet - BaseCamp
Aflyst
4/24
20:00
ÅNDEDRÆTTET 25 min.
Sal 1-2
Cathrine H
25 min
5/14
tirsdag
22-09-2020
06:45
eTenzor BaseCamp
Anders R
55 min
12/12
07:15
BodyToning
Marianne J
55 min
3/14
08:00
EFFEKT
Benn J
55 min
7/20
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Tore S
60 min
6/18
09:00
BodyToning
Marianne J
55 min
9/14
09:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Katrine B
55 min
9/20
10:00
FASCIA FLOW 50
Lene A
50 min
10/12
10:00
Seniortræning
Marianne J
55 min
10/14
10:00
Store bolde og frie vægte
Sal 1-2
Benn J
55 min
9/24
11:00
Dharma Yoga
Astrid E
55 min
5/14
11:00
TRX 55 min. Maria Juul
Sal 1-2
Helen B
55 min
8/8
14:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
15:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Lars B
55 min
2/24
16:15
Børne Cross
CrossFit
Sebastian S
45 min
3/18
16:30
eTenzor BaseCamp
Pernille H
55 min
10/12
16:30
TRX Basic
Lilian D
50 min
3/14
17:00
eTenzor - AdvancedCamp
Aflyst
0/24
17:00
BODYPUMP®
sal 3
Annette W
65 min
13/20
17:00
CrossFit Insanity
CrossFit
Smadremanden -
60 min
13/18
17:00
Barre og Core træning
1-2
Christina I
55 min
8/20
17:30
Dynamisk Yoga
Lilian D
55 min
8/14
17:35
VINYASA YOGA 55 min.
Karen M
60 min
5/14
17:40
eTenzor AdvancedCamp
Pernille H
55 min
5/12
18:00
Vægtløftning
CrossFit
Amalie L
60 min
10/18
18:00
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Jette G
70 min
20/24
18:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Pernille S
55 min
9/24
18:40
GROOVE DANS 50 min.
Aflyst
0/12
19:00
CrossFit Begynder
CrossFit
Amalie L
60 min
6/18
onsdag
23-09-2020
06:15
eTenzor - Fedt forbrænding - BaseCamp
Cykelsal
Benn J
55 min
12/24
06:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
07:00
Hold for "STORE" erhvervsmænd
Buret
Pernille S
60 min
11/12
07:00
TRX Fitness Træning
Lene P
55 min
3/14
08:00
Grounding / Hele kroppen
sal 3
Lisbeth B
55 min
11/20
08:15
EFFEKT / Funktionel træning
Lene P
55 min
14/14
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Peter C
60 min
3/18
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Jørgen E
55 min
16/24
09:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
sal 3
Benn J
55 min
0/20
09:20
Hatha Yoga
Lene P
55 min
13/14
09:30
eTenzor SeniorCamp
Anders R
55 min
8/14
10:00
UDENDØRS PILATES
Marianne H
55 min
7/20
10:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
55 min
20/20
10:30
Cirkeltræning
Mourad C
55 min
11/14
11:00
Senior Cross
CrossFit
Tore S
60 min
10/18
11:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
55 min
16/20
11:00
MEDITATION 55 min
Lajla G
55 min
2/12
12:00
Yoga - basis
Sal 1-2
Nicolai B
70 min
6/20
12:00
ZUMBA®Gold Toning
Astrid E
55 min
8/14
15:00
eGym Introduktion
Mourad C
60 min
0/8
15:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Thomas H
55 min
5/24
16:00
TeenCross
CrossFit
Sebastian S
60 min
6/18
16:30
Pilates
Christina I
55 min
4/14
16:30
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Mikkel G
55 min
0/20
17:00
STRAMOP 55 min.
Helen B
45 min
12/12
17:00
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
9/20
17:00
CrossFit All Level
CrossFit
Svend D
60 min
6/18
17:00
Golf træning
Buret
Mikkel T
60 min
0/16
17:30
TRX
Sal 1-2
Karoline H
25 min
3/20
17:35
BODYPUMP®
Pernille H
60 min
15/15
18:00
BINDEVÆVSMASSAGE & STRÆK 50 min.
Helen B
50 min
12/12
18:00
DANCE
sal 3
Karoline H
55 min
6/24
18:00
KB Circult
CrossFit
Robert D
60 min
2/18
18:15
MTB Træning
Claus R
55 min
1/24
19:00
HIIT
Sal 1-2
Benn J
55 min
9/24
19:10
FASCIA FLOW 50
Lene A
50 min
2/12
19:30
"Natholdet - Advanced-/basecamp"
Claus R
55 min
6/24
torsdag
24-09-2020
06:45
MorgenYoga
Linda A
55 min
6/14
08:00
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
5/20
08:00
TRX
Sal 1-2
Benn J
55 min
7/20
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
5/18
08:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
09:00
Puls & Styrke
Karina H
55 min
14/14
09:00
Hjerte hold 2 - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Benn J
55 min
0/0
10:00
UDENDØRS POWERWALK m PARKBÆNKS TRÆNING 45 min.
Lene P
45 min
3/12
10:00
EFFEKT
Lisbeth B
55 min
14/14
10:15
Golf træning
Buret
Mikkel T
60 min
0/16
11:00
SENIOR FIT 50 min.
Lene P
50 min
4/12
11:00
EFFEKT
Lisbeth B
55 min
8/14
14:00
Lukket Event - Hjertehold
Lene P
90 min
0/14
14:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
sal 3
Benn J
55 min
1/20
16:00
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
4/18
16:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Grith A
55 min
2/24
16:30
Yin/Yang Yoga
Linda A
55 min
8/14
16:30
eTenzor BaseCamp
Lars L
55 min
6/12
16:45
Udendørs Træning med Pernille
Pernille H
45 min
4/14
17:00
TRX
Sal 1-2
Lise-Lykke N
55 min
11/20
17:00
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
55 min
6/20
17:00
CrossFit Begynder
CrossFit
Morfar -
60 min
6/18
17:15
UDENDØRS YOGA 55 min.
Marianne H
55 min
8/20
17:15
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Brian B
55 min
7/24
17:30
Royal Run
Udendørs
Tommy U
60 min
0/20
18:00
Yoga - basis
Sal 1-2
Nicolai B
70 min
5/20
18:00
ZUMBA®fitness
Astrid E
55 min
4/14
18:00
MOVEMENT & MOBILITY
1-2
Marcella C
55 min
3/12
fredag
25-09-2020
06:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
07:00
Hold for "STORE" erhvervsmænd
Buret
Pernille S
60 min
11/12
08:00
Grounding / Fodhold
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
9/20
09:00
Yoga - Yin Yoga idag Grounding
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
20/20
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Pernille S
55 min
15/24
09:00
Udendørs POWERWALK - Stærk & mobil krop
Lene P
45 min
14/14
10:00
FASCIA FLOW 50
Lene A
50 min
12/12
10:00
Senior Cross
CrossFit
Tore S
60 min
8/18
10:00
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
55 min
11/20
10:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
5/12
10:00
Step & Stræk
Lene P
55 min
14/14
10:15
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Cykelsal
Jørgen E
55 min
2/20
10:15
Golf træning
Buret
Mikkel T
60 min
0/16
11:00
Yin Yoga
Linda A
55 min
14/14
11:00
MOVEMENT & MOBILITY
Sal 1-2
Marcella C
55 min
2/12
12:00
Cirkeltræning
Mourad C
55 min
7/14
12:15
Yin Yoga
Linda A
55 min
8/14
13:00
Lukket CrossFit
CrossFit
Svend D
60 min
0/0
15:30
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
16:15
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Mette G
55 min
16/24
16:30
CrossFit Insanity
CrossFit
Smadremanden -
90 min
6/18
16:30
HIIT/TABATA
Benn J
55 min
5/24
16:30
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Malene N
55 min
5/24
16:30
Motionsboksning
Selvtræner
55 min
5/14
17:15
MEDITATION 50 min.
Lajla G
55 min
1/14
17:30
TRX - Basic 45
Sal 1-2
Benn J
40 min
7/20
lørdag
26-09-2020
08:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
John E
55 min
6/24
08:30
HIIT
Sal 1-2
Benn J
55 min
9/24
08:30
eTenzor BaseCamp
Anders R
55 min
12/12
09:00
GROOVE DANS 50 min.
Mette O
50 min
3/12
09:00
KB Circult
CrossFit
Morfar -
60 min
4/18
09:00
Udendørs Bodytoning
Lene G
45 min
11/14
09:30
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Lise-Lykke N
55 min
24/24
09:30
Store bolde og frie vægte
Sal 1-2
Benn J
55 min
4/24
09:45
BODYPUMP®
sal 3
Allan A
65 min
8/20
09:45
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
10:00
BODYPUMP®
Pernille H
60 min
15/15
10:00
Team wod
CrossFit
Søby S
60 min
3/18
10:35
POWERYOGA 55 min.
Mette G
55 min
6/14
11:00
ZUMBA®fitness
sal 3
Helle R
55 min
24/24
11:00
Gymechanics
CrossFit
Svend D
60 min
0/18
12:00
Vægtløftning
CrossFit
Amalie L
60 min
2/18
14:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
søndag
27-09-2020
08:15
eTenzor - BaseCamp
Benn J
55 min
8/24
09:00
CrossFit Begynder & All Levels
CrossFit
"Ninja" R
60 min
1/18
09:00
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
12/20
09:00
eTenzor Base / AdvancedCamp
Simon L
55 min
8/12
09:30
eTenzor - AdvancedCamp
Benn J
55 min
4/24
09:30
Pilates
Sal 1-2
Christina I
55 min
9/20
10:00
ZUMBA®fitness
Nee R
55 min
10/14
10:00
CrossFit All Levels
CrossFit
Peter C
60 min
3/18
11:00
Stram op
Nee R
55 min
3/14
11:00
EVENT M:A:M YIN YOGA & SOUNDBATH
Marcella C
150 min
12/12
11:00
eTenzor - IntroCamp
Cykelsal
Tommy U
120 min
1/24
12:00
SøndagsYoga
Lene P
55 min
4/14
12:00
TeenCross
CrossFit
Sebastian S
60 min
1/18
13:00
CFH Competition Builders
CrossFit
Smadremanden -
120 min
2/18
14:00
eTenzor OpenCamp
Ingen I
55 min
0/12
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;