Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
Uge 29
15-07-2024 - 21-07-2024

Hold filtrering
mandag
15-07-2024
08:00
BODY FIT & STYRKE
Sal 3
Jeanne M
55 min
08:30
Cross - All Levels
Boxen
Peter J
60 min
08:45
Synergy Cycling - BaseCamp
Cykelsal
Thomas L
55 min
10:00
Yoga - Yin yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
10:00
Stram op
Sal 3
Jeanne M
55 min
10:00
Cross - SeniorCross
Boxen
Peter J
60 min
16:30
Cross - All Levels
Aflyst
17:00
Flad mave igen
Sal 3
Jeanne M
55 min
17:30
Cross - KB Circuit
Boxen
Peter J
60 min
17:30
Intelligent Cycling - SummitCamp
Cykelsal
Morten M
75 min
18:30
Cross - Begynder
Boxen
Pernille S
60 min
tirsdag
16-07-2024
08:00
TRX
Sal 1-2
Katrine B
55 min
09:00
Hjertehold - LUKKET HOLD
sal 3
Katrine B
55 min
10:00
Cross - Barsel/Gravid Cross
Boxen
Bessie H
55 min
15:45
Synergy Cycling - OpenCamp
Cykelsal
Ingen I
55 min
17:00
MBL - Mave Balder Lår
Sal 1-2
Jeanne M
55 min
17:00
Cross - Insanity
Boxen
Benedikte H
60 min
17:05
BODYPUMP®
Sal 3
Annette C
65 min
18:00
Cross - Vægtløftning
Boxen
Amalie L
60 min
18:20
Jumping Fitness
sal 3
Anette K
55 min
19:00
Cross - Begynder
Boxen
Simon L
60 min
onsdag
17-07-2024
08:00
MBL - Mave Balder Lår
Sal 3
Jeanne M
55 min
08:00
HIIT
Aflyst
08:30
Cross - All Levels
Boxen
Peter J
60 min
08:45
Synergy Cycling - BaseCamp
Cykelsal
Katrine B
55 min
09:00
SeniorFit
Sal 2
Lene P
55 min
09:00
Hjertehold - LUKKET HOLD
sal 3
Clara T
55 min
10:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
55 min
10:00
Cross - SeniorCross
Boxen
Peter J
60 min
10:00
Yoga - Dynamisk yoga
Sal 3
Lene P
55 min
16:00
Cross - TeenCross
Boxen
Peter J
60 min
16:00
Stram op
Sal 3
Jeanne M
55 min
16:00
Intelligent Cycling - BaseCamp
Cykelsal
John E
55 min
16:30
Hjertehold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Sascha H
55 min
17:00
Cross - Begynder
Boxen
Peter J
60 min
17:30
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Jette G
85 min
17:45
Cirkeltræning
Aflyst
18:00
Cross - Styrke
Boxen
Pernille S
75 min
torsdag
18-07-2024
07:00
Team Red Performance - LUKKET HOLD
Cykelsal
Thomas H
55 min
09:30
Synergy Cycling - OpenCamp
Cykelsal
Ingen I
55 min
10:00
Cross - Barsel/Gravid Cross
Boxen
Bessie H
55 min
12:00
LUKKET - Fysioterapi
sal 3
Diego V
55 min
13:00
Hjertehold - LUKKET HOLD
sal 3
Katrine B
55 min
17:00
BODYPUMP®
Sal 3
Allan A
65 min
17:00
Cross - KB Circuit
Boxen
Peter J
60 min
17:30
Intelligent Cycling - AdvancedCamp
Cykelsal
Brian B
75 min
18:00
Cross - Vægtløftning
Boxen
Amalie L
60 min
18:00
How to - Bænkpres
Aflyst
18:15
Jumping Fitness
Aflyst
19:00
Cross - All Levels
Boxen
Amalie L
60 min
fredag
19-07-2024
08:00
EFFEKT
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
08:30
Cross - All Levels
Boxen
Peter J
60 min
08:45
Synergy Cycling - BaseCamp
Cykelsal
Katrine B
55 min
09:00
Yoga - Yin yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
10:00
MBL - Mave Balder Lår
Sal 3
Jeanne M
75 min
10:00
Cross - SeniorCross
Boxen
Peter J
60 min
10:00
Hjertehold - LUKKET HOLD
Cykelsal
Bessie H
55 min
16:00
Cross - Begynder
Boxen
Benedikte H
60 min
lørdag
20-07-2024
08:00
Cross - Begynder
Boxen
Peter J
60 min
09:00
Cross - KB Circuit
Boxen
Peter J
60 min
09:00
Synergy Cycling - OpenCamp
Cykelsal
Ingen I
55 min
10:00
Cross - TeamWOD
Boxen
Peter J
60 min
10:00
Core
Sal 1-2
Clara T
55 min
11:00
HIIT
Sal 1-2
Clara T
25 min
søndag
21-07-2024
09:00
Cross - Begynder
Boxen
Peter J
60 min
09:30
EFFEKT
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
10:00
Cross - All Levels
Boxen
Peter J
60 min
11:00
Cross - TeenCross
Boxen
Sebastian S
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×