Dansk ▼
English
Español
Uge 48
23-11-2020 - 29-11-2020

Hold filtrering
mandag
23-11-2020
07:00
Netværkscykling
Cykelsal
Thomas H
60 min
6/9
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Peter C
60 min
6/9
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Jørgen E
55 min
9/9
10:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
9/9
10:00
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
25 min
9/9
10:30
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
25 min
9/9
11:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Christina I
55 min
9/19
15:45
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Lise-Lykke N
55 min
9/9
16:00
CrossFit All Levels
CrossFit
Søby S
30 min
8/9
16:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
30 min
2/9
17:00
TRX
Sal 1-2
Tore S
25 min
10/9
17:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Thomas L
55 min
10/9
17:00
KB Circult
CrossFit
Søby S
60 min
10/9
17:00
Pilates Basic
sal 3
Christina I
55 min
9/9
17:30
TRX
Sal 1-2
Tore S
25 min
9/9
18:00
Pilates Basic
sal 3
Christina I
55 min
11/9
18:00
CrossFit Begynder
CrossFit
Søby S
60 min
5/9
18:15
eTenzor - SummitCamp
Cykelsal
Thomas L
75 min
9/9
19:00
Power Pilates
Sal 1-2
Christina I
55 min
8/9
19:00
ZUMBA®fitness
sal 3
Helle R
30 min
10/9
19:35
ZUMBA®fitness
sal 3
Helle R
30 min
9/9
19:45
eTenzor - Testholdet
Cykelsal
John E
55 min
8/9
tirsdag
24-11-2020
07:00
Den sande sundhed
Cykelsal
Tore S
60 min
12/18
08:00
EFFEKT
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
10/9
08:00
Yoga - Yin Yoga
Aflyst
1/9
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Tore S
60 min
9/9
09:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Katrine B
55 min
9/19
15:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Christina I
55 min
9/9
16:15
Børne Cross
CrossFit
Sebastian S
45 min
0/18
17:00
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Lise-Lykke N
55 min
11/9
17:00
CrossFit Insanity
CrossFit
Smadremanden -
60 min
9/9
17:00
Barre og Core træning
1-2
Christina I
55 min
10/9
17:05
BODYPUMP®
sal 3
Annette W
55 min
9/9
18:00
Vægtløftning
CrossFit
Amalie L
60 min
9/9
18:00
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Jette G
55 min
9/9
18:10
BODYPUMP®
sal 3
Annette W
55 min
9/9
18:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Claus R
55 min
9/9
19:00
CrossFit Begynder
CrossFit
Amalie L
60 min
9/9
19:00
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Jette G
55 min
8/9
19:25
LUKKET HOLD - RATA 2021
Cykelsal
Morten M
45 min
9/9
20:20
LUKKET HOLD - RATA 2021
Cykelsal
Morten M
45 min
8/9
onsdag
25-11-2020
06:15
eTenzor - Fedt forbrænding - BaseCamp
Cykelsal
Benn J
55 min
8/9
07:00
Hold for "STORE" erhvervsmænd
Buret
Pernille S
60 min
4/9
08:00
Grounding / Hele kroppen
sal 3
Lisbeth B
55 min
7/9
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Sarah G
60 min
6/9
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Jørgen E
55 min
10/9
09:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
sal 3
Benn J
55 min
8/19
10:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
25 min
10/9
10:30
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
25 min
10/9
11:00
Senior Cross
CrossFit
Tore S
60 min
7/9
11:00
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
25 min
9/9
11:30
Pilates Basic
Sal 1-2
Christina I
25 min
9/9
12:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
10/9
13:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
8/9
15:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Thomas H
55 min
9/9
16:00
TeenCross
CrossFit
Sebastian S
60 min
10/18
16:30
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Mikkel G
55 min
6/19
17:00
CrossFit All Level
CrossFit
Svend D
60 min
9/9
17:00
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Anders B
55 min
6/9
17:00
Golf træning
Buret
Mikkel T
60 min
3/9
17:00
Skihold
Aflyst
2/19
17:00
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
6/9
17:30
TRX - 30 min
Sal 1-2
Karoline H
25 min
5/9
18:00
DANCE
sal 3
Karoline H
55 min
9/9
18:00
Gymnastics
CrossFit
Svend D
60 min
9/9
18:00
EFFEKT
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
9/9
18:15
MTB Træning
Cykelsal
Lars M
55 min
9/9
19:00
HIIT
Sal 1-2
Benn J
25 min
8/9
19:30
"Natholdet - Advanced-/basecamp"
Cykelsal
Claus J
55 min
10/9
19:30
HIIT
Sal 1-2
Benn J
25 min
5/9
torsdag
26-11-2020
07:00
Team Red Performance
Cykelsal
Thomas H
55 min
2/9
08:00
TRX
Sal 1-2
Tore S
55 min
8/9
08:00
EFFEKT
sal 3
Julie N
55 min
8/9
08:30
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
60 min
9/9
09:00
Hjerte hold 2 - LUKKET HOLD
Sal 1-2
Thibaut T
55 min
0/0
10:15
Golf træning
Buret
Mikkel T
60 min
1/9
14:00
Hjerte hold - LUKKET HOLD
sal 3
Thibaut T
55 min
3/19
14:45
Etenzor - FCN - Lukket hold
Cykelsal
Tommy U
60 min
0/9
16:00
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
40 min
9/9
16:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Grith A
55 min
9/9
16:40
CrossFit All Levels
CrossFit
Morfar -
40 min
9/9
17:00
TRX
Sal 1-2
Lise-Lykke N
25 min
9/9
17:00
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
25 min
9/9
17:15
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Grith A
55 min
9/9
17:20
CrossFit Begynder
CrossFit
Morfar -
40 min
8/9
17:30
Royal Run
Udendørs
Tommy U
60 min
2/9
17:30
TRX
Sal 1-2
Lise-Lykke N
25 min
5/9
17:30
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
25 min
5/9
18:00
Yoga - basis
Sal 1-2
Nicolai B
70 min
9/9
18:00
KB Circult
CrossFit
Peter C
60 min
6/9
18:30
Team FDHI - cykelklub RMDB - LUKKET HOLD
Cykelsal
Thomas L
45 min
9/9
19:30
Team FDHI - cykelklub RMDB - LUKKET HOLD
Cykelsal
Thomas L
45 min
9/9
fredag
27-11-2020
07:00
Hold for "STORE" erhvervsmænd
Buret
Pernille S
60 min
5/9
07:00
Den sande sundhed
Cykelsal
Tore S
60 min
5/18
08:00
Grounding / Fodhold
Sal 1-2
Lisbeth B
55 min
9/9
09:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
9/9
09:00
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Pernille S
55 min
9/9
10:00
Senior Cross
CrossFit
Tore S
60 min
9/9
10:00
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
25 min
9/9
10:00
Yoga - Yin Yoga
Sal 1-2
Rikke S
55 min
9/9
10:15
Hjerte hold - LUKKET HOLD
Cykelsal
Jørgen E
55 min
9/9
10:15
Golf træning
Buret
Mikkel T
60 min
0/9
10:30
STRAM OP
sal 3
Jeanne M
25 min
9/9
16:00
CrossFit Insanity
CrossFit
Smadremanden -
60 min
9/9
16:15
Yoga - Power yoga
Sal 1-2
Jette G
55 min
9/9
16:30
HIIT/TABATA
sal 3
Benn J
55 min
9/9
16:30
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Michael S
55 min
9/9
17:00
CrossFit Insanity
CrossFit
Smadremanden -
60 min
9/9
17:30
TRX - Basic 45
Sal 1-2
Benn J
40 min
7/9
lørdag
28-11-2020
08:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
John E
55 min
9/9
08:30
HIIT
Sal 1-2
Benn J
25 min
9/9
09:00
KB Circult
CrossFit
Morfar -
30 min
9/9
09:00
HIIT
Sal 1-2
Benn J
25 min
9/9
09:30
eTenzor - Base/AdvancedCamp
Cykelsal
Lise-Lykke N
55 min
9/9
09:30
Store bolde og frie vægte
Sal 1-2
Benn J
25 min
9/9
09:30
KB Circult
CrossFit
Morfar -
30 min
4/9
09:45
BODYPUMP®
sal 3
Allan A
55 min
9/9
10:00
Team wod
CrossFit
Morfar -
60 min
9/9
10:00
Store bolde og frie vægte
Sal 1-2
Benn J
25 min
9/9
10:45
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Michael S
55 min
9/9
10:50
BODYPUMP®
sal 3
Allan A
55 min
9/9
11:00
ZUMBA®fitness
Sal 1-2
Helle R
30 min
9/9
11:35
ZUMBA®fitness
Sal 1-2
Helle R
30 min
9/9
12:00
Vægtløftning
CrossFit
Amalie L
60 min
9/9
12:30
LUKKET HOLD - RATA 2021
Cykelsal
Thomas L
60 min
9/9
13:45
LUKKET HOLD - RATA 2021
Cykelsal
Thomas L
60 min
8/9
søndag
29-11-2020
08:15
eTenzor - BaseCamp
Cykelsal
Grith A
55 min
9/9
09:00
CrossFit Begynder & All Levels
CrossFit
"Ninja" R
60 min
9/9
09:00
EFFEKT
sal 3
Lisbeth B
55 min
9/9
09:30
eTenzor - AdvancedCamp
Cykelsal
Grith A
55 min
9/9
09:30
Pilates
Sal 1-2
Christina I
55 min
9/9
10:00
CrossFit All Levels
CrossFit
Peter C
60 min
9/9
10:30
Pilates
Sal 1-2
Christina I
55 min
9/9
11:00
Team wod
CrossFit
Peter C
60 min
1/9
12:00
TeenCross
CrossFit
Sebastian S
60 min
8/18
13:00
CFH Competition Builders
CrossFit
Smadremanden -
120 min
3/9
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;