Dansk ▼
English
Español
Uge 48
23-11-2020 - 29-11-2020

Hold filtrering
mandag
23-11-2020
06:30
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
07:25
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
07:25
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
08:30
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
09:00
Styrke/stabilitet
Sal 2
David T
60 min
09:35
Stram op
Sal 1
Charlotte R
60 min
15:50
Stram op
Sal 1
Henriette F
40 min
15:55
Zumba
Sal 2
Jane N
45 min
16:00
Watt Bike 2
Bike
Birgitte R
45 min
16:45
Zumba
Sal 2
Jane N
45 min
16:50
Livsstilsholdet
Sal 1
Henriette F
60 min
16:55
Watt Bike 2-3
Bike
Henrik S
55 min
17:30
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
17:55
GRIT
Sal 1
Maria S
30 min
18:00
Watt Bike 2
Bike
Peter C
55 min
18:30
BodyCombat
Sal 1
Line B
60 min
18:30
BodyPump
Sal 2
Maria S
60 min
19:00
Livsstilsholdet
Bike
Heidi N
60 min
19:40
CXworx
Sal 1
Line B
30 min
19:45
Yoga
Sal 2
Susanne L
45 min
20:00
Livsstilsholdet
Bike
Heidi N
60 min
20:35
Yoga
Sal 2
Susanne L
45 min
tirsdag
24-11-2020
06:05
BodyStep
Sal 1
Christina E
60 min
08:20
Pilates
Sal 2
Anne M
40 min
10:10
Watt Bike 1
Bike
Anne M
30 min
15:45
Watt Bike 2
Bike
Jeanett B
60 min
16:25
Sixpack / Booty-licious
Sal 1
Charlotte R
60 min
17:00
PowerFit
fitness
David T
60 min
17:00
Intelligent Cycling Bike 2
Bike
Anders H
55 min
17:00
Zumba
Sal 2
Lisbeth D
60 min
17:30
Stram op
Sal 1
Charlotte R
60 min
18:00
BodyAttack
Sal 2
Maria S
60 min
18:00
BodyPump
Sal 3
Bolette C
60 min
18:05
Intelligent Cycling Bike 1 video
Bike
Anders H
55 min
18:30
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
19:15
Livsstilsholdet
Bike
Jan G
60 min
19:30
Yoga
Sal 2
Krista K
45 min
19:40
Jumping Fitness
Sal 1
Kristina H
60 min
20:20
Yoga
Sal 2
Krista K
45 min
20:25
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
60 min
onsdag
25-11-2020
06:30
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
07:25
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
45 min
07:30
Yoga
Sal 2
Krista K
75 min
09:00
Styrke/stabilitet
Sal 2
Anne M
60 min
10:10
Intelligent Cycling video
Bike
Intelligent C
30 min
12:00
Livsstilsholdet
Bike
Jan G
60 min
16:20
Jumping Fitness
Sal 1
Helena B
60 min
16:30
BodyFlow
Sal 2
Trine V
60 min
17:30
Zumba
Sal 1
Mia S
60 min
17:30
Stram op
Sal 2
David T
60 min
17:30
Intelligent Cycling®
Bike
Johnny R
55 min
18:30
BodyCombat
Sal 2
Line B
60 min
18:30
BodyStep
Sal 1
Bolette C
60 min
18:40
Intelligent Cycling video
Bike
Intelligent C
60 min
19:30
BodyPump
Sal 1
Maria S
60 min
torsdag
26-11-2020
06:05
BodyStep/BodyPump
Sal 1
Christina E
60 min
06:30
Watt Bike 1-2
Bike
Franciska V
45 min
07:20
YourBoots 50 kr
sofa
Franciska V
30 min
07:30
Body & Mind
Sal 2
Susanne L
75 min
07:55
YourBoots 50 kr
sofa
Franciska V
30 min
08:15
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
09:15
Styrke/stabilitet
Sal 1
Charlotte R
45 min
10:05
Stram op
Sal 1
Charlotte R
60 min
10:10
Watt Bike 1
Bike
Anne M
30 min
15:15
Intelligent Cycling
Bike
Bente A
60 min
16:00
BodyAttack
Sal 2
Michella M
60 min
17:00
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
17:00
CXworx
Sal 1
Line B
30 min
17:30
Zumba
Sal 1
Sussie L
60 min
17:30
PowerFit
fitness
David T
55 min
17:35
Watt Bike 2
Bike
Birgitte R
55 min
18:00
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
18:00
BodyPump
Sal 3
Bolette C
60 min
18:30
BodyPump
Sal 1
Carina B
60 min
18:40
Watt Bike 2
Bike
Birgitte R
60 min
19:15
Livsstilsholdet
Sal 2
Henriette F
75 min
19:40
Jumping Fitness
Sal 1
Kristina H
60 min
19:45
Livsstilsholdet
Bike
Heidi N
60 min
20:50
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
60 min
fredag
27-11-2020
06:30
Watt Bike 2
Bike
Bente A
45 min
08:30
Step / stram op
Sal 1
Christina E
60 min
09:00
Zumba
Sal 2
Sussie L
60 min
09:30
BodyFlow
Sal 1
Christina E
60 min
16:20
GRIT
Sal 1
Maria B
30 min
17:00
BodyStep
Sal 1
Bolette C
60 min
17:00
Watt Bike 1-2
Bike
Anders C
60 min
18:05
BodyPump
Sal 2
Bolette C
45 min
18:05
Jumping Fitness
Sal 1
Helena B
60 min
lørdag
28-11-2020
08:10
Sixpack / Booty-licious
Sal 1
Charlotte R
60 min
08:20
Watt Bike 2
Bike
Peter C
60 min
08:20
BodyCombat
Sal 2
Line B
60 min
09:15
PowerFit
fitness
Charlotte R
60 min
09:25
Bold / styrke
Sal 2
Heidi N
60 min
09:25
CXworx
Sal 1
Line B
30 min
09:30
Watt Bike fatburner
Bike
Johnny R
60 min
10:00
BodyPump
Sal 1
Maria S
60 min
10:30
Stram op
Sal 2
Henriette F
60 min
10:40
Intelligent Cycling®
Bike
Johnny R
60 min
11:30
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
11:50
Livsstilsholdet
Bike
Henriette F
60 min
12:00
Pilates/bold
Sal 1
Charlotte R
60 min
12:30
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
13:05
Jumping Fitness
Sal 1
Kristina H
60 min
13:30
Livsstilsholdet
Sal 2
Heidi N
60 min
14:05
Step
Sal 1
Michael C
60 min
søndag
29-11-2020
08:15
BodyAttack
Sal 2
Maria S
60 min
08:15
Intelligent Cycling Bike 3
Bike
Anders H
60 min
08:30
BodyStep
Sal 1
Christina E
60 min
09:15
BodyPump
Sal 2
Carina B
60 min
09:30
BodyFlow
Sal 1
Christina E
60 min
09:30
Intelligent Cycling Bike 1 video
Bike
Anders H
60 min
10:20
CXworx
Sal 2
Carina B
30 min
10:30
Jumping Fitness
Sal 1
Michelle P
60 min
10:40
Intelligent Cycling Bike 1 video
Bike
Anders H
60 min
10:50
Zumba
Sal 2
Mia S
45 min
11:35
Mave/balder/lår
Sal 1
Michelle P
30 min
11:40
Zumba
Sal 2
Mia S
45 min
12:10
Jumping Fitness
Sal 1
Helena B
60 min
15:00
Intelligent Cycling Video
Bike
Intelligent C
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;