Dansk ▼
English
Español
Uge 31
02-08-2021 - 08-08-2021

Hold filtrering
mandag
02-08-2021
06:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
7/32
07:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
16/32
08:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
7/32
09:30
Strength
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
11/32
15:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
4/32
16:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
11/32
17:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
9/32
tirsdag
03-08-2021
05:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
4/32
06:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
14/32
07:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
4/32
08:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
10/32
10:30
Senior træning
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
9/32
15:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
12/32
16:30
Endurance
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
13/32
onsdag
04-08-2021
05:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
5/32
06:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
14/32
07:30
Cardio
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
12/32
08:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
10/32
09:30
Cardio
Haderslev
Karina Nyegaard Dam
50 min
4/32
15:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
6/32
16:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
8/32
19:30
Cardio
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
9/32
torsdag
05-08-2021
05:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
3/32
06:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
6/32
07:30
Strength
Haderslev
Tina Holst
50 min
11/32
09:30
Strength
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
7/32
10:30
Senior træning
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
7/32
15:30
Strength
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
5/32
16:30
Strength
Haderslev
Ann-Britt Gammelby
50 min
7/32
17:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
14/32
18:30
Strength
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
4/32
fredag
06-08-2021
05:30
Endurance
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
1/32
06:30
Endurance
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
2/32
07:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
11/32
08:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
9/32
09:30
Endurance
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
5/32
14:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
3/32
15:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
7/32
16:30
Endurance
Haderslev
Michala Sejerup
50 min
5/32
lørdag
07-08-2021
06:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
3/32
07:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
7/32
08:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
3/32
09:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
1/32
10:30
Cardio
Haderslev
Louise Riisgaard Jensen
50 min
3/32
søndag
08-08-2021
07:30
Strength
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
3/32
08:30
Strength
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
5/32
09:30
Strength
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
6/32
10:30
Strength
Haderslev
Klara Sofia Schack Bothmann
50 min
4/32
90DAYS Team 4 Aug'21 Haderslev
Haderslev
Ingen træner

Holdet starter:
15-08-2021

90DAYS Team 5 Aug´21 Haderslev
Haderslev
Ingen træner

Holdet starter:
15-08-2021

Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;