Dansk ▼
English
Español
Uge 21
23-05-2022 - 29-05-2022

Hold filtrering
mandag
23-05-2022
06:30
Strength
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
3/36
08:30
Strength
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
5/36
09:40
Strength
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
5/36
16:00
Strength
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
10/36
17:15
Strength
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
18/36
18:30
90DAYS Team 2 - Aalborg
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
9/34
19:30
Strength
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
8/36
tirsdag
24-05-2022
05:30
Endurance
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
8/36
06:30
Endurance
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
10/36
08:30
Endurance
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
9/36
09:40
Pro senior Træning
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
3/36
16:00
Endurance
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
1/36
17:15
Endurance
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
5/36
18:30
Endurance
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
2/36
onsdag
25-05-2022
06:30
90DAYS Team 2 - Aalborg
Aalborg
90DAYS COACH
50 min
17/34
08:30
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
0/36
09:40
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
6/36
16:00
Cardio
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
9/36
17:15
Cardio
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
2/36
18:30
Cardio
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
2/36
19:30
Cardio
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
2/36
torsdag
26-05-2022
08:00
Strength
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
7/36
09:00
90DAYS Team 2 - Aalborg
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
23/34
10:15
Strength
Aalborg
Rikke Hagmann Schmidt
50 min
15/36
fredag
27-05-2022
05:30
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
2/36
06:30
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
0/36
08:30
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
1/36
09:40
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
2/36
15:30
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
0/36
16:45
Endurance
Aalborg
Karl Bryde Jørgensen
50 min
3/36
lørdag
28-05-2022
08:00
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
1/36
09:00
90DAYS Team 2 - Aalborg
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
25/34
10:15
Cardio
Aalborg
Mette Skovgaard
50 min
4/36
søndag
29-05-2022
09:00
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
2/36
10:15
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
1/36
11:30
Strength
Aalborg
Rasmus Bunde Nielsen
50 min
0/36
19:30
Strength
Aalborg
Lasse Lindblad Riemenschneider
50 min
4/36
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;