Dansk ▼
English
Español
Uge 23
05-06-2023 - 11-06-2023

Hold filtrering
mandag
05-06-2023
09:00
Reformer Power
Reformer lokale
Pernille H
60 min
10/10
09:00
Biking
Biking sal
Jens E
55 min
14/23
09:00
Zumba Fitness
Holdsal
Tina O
55 min
25/30
09:00
Cross
Cross/styrke
Tine O
55 min
11/20
10:00
Mave & Ryg
Holdsal
Tina O
55 min
20/20
16:30
Poledance begynder level 1 & 2
Holdsal
Jasmin K
65 min
5/7
18:00
Grit Cardio
Aflyst
3/15
tirsdag
06-06-2023
06:45
Biking
Biking sal
Malene S
60 min
10/23
08:15
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
60 min
10/10
08:15
Bodybalance
Holdsal
Malene S
60 min
14/20
08:30
Basis Biking
Biking sal
Kit B
45 min
6/23
09:30
Knæ/hofte Mobility
Holdsal
Tina O
55 min
22/22
09:45
Senior Cirkeltræning
Cirkel/styrke
Kit B
60 min
13/18
16:30
Bodypump
Cross/styrke
Mikkel O
55 min
14/18
16:30
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
55 min
9/10
16:30
Basis Biking
Biking sal
Jens E
45 min
17/23
17:30
Hatha Yoga
Holdsal
Dorthe A
55 min
11/20
17:35
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
55 min
6/10
19:00
Vægttabsforløb LUKKET HOLD
Cross/styrke
Personlig t
60 min
0/0
onsdag
07-06-2023
06:30
Reformer Power
Aflyst
0/10
08:30
Yin Yoga
Holdsal
Heidi M
55 min
12/20
09:30
Basis Biking
Biking sal
Stig A
45 min
6/23
09:30
´Old School`MBL
Holdsal
Bonnie F
55 min
9/20
16:30
MBL/Puls & Styrke
Holdsal
Tina O
55 min
15/20
17:00
Biking
Biking sal
Morten M
60 min
10/23
17:00
Cross
Cross/styrke
Tine O
55 min
8/20
17:30
Zumba Fitness
Holdsal
Tina O
55 min
26/30
18:10
Grit Strenght
Cross/styrke
Hasse V
30 min
8/16
19:45
Pardans (lukket forløb)
Holdsal
Peter A
60 min
0/0
torsdag
08-06-2023
08:15
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
60 min
10/10
08:15
Hatha Yoga
Holdsal
Pernille B
55 min
4/20
08:30
Basis Biking
Biking sal
Kit B
45 min
3/23
09:30
Ryg/Mobility
Holdsal
Tina O
55 min
22/22
09:45
Senior Cirkeltræning
Cirkel/styrke
Kit B
60 min
11/18
10:30
Dance light
Holdsal
Tina O
55 min
7/20
16:30
Poledance blandet hold
Holdsal
Jasmin K
55 min
7/7
17:00
Biking
Biking sal
Karoline L
60 min
8/23
17:00
Bodypump
Cross/styrke
Henriette H
55 min
8/18
17:30
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
55 min
10/10
17:40
Bodybalance
Holdsal
Pernille H
55 min
5/20
18:45
Yin Yoga
Holdsal
Line V
55 min
9/20
19:00
Vægttabsforløb LUKKET HOLD
Cross/styrke
Personlig t
60 min
0/0
fredag
09-06-2023
06:00
Bodybalance
Holdsal
Pernille H
55 min
5/20
06:45
Biking
Biking sal
Malene S
60 min
6/23
08:15
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
60 min
10/10
Fyldt
08:15
Bodybalance
Holdsal
Malene S
60 min
20/20
Fyldt
09:30
Seniortræning
Holdsal
Tina O
55 min
22/22
Fyldt
09:30
Basis Biking
Biking sal
Stig A
45 min
4/23
16:00
Fit & Jump
Holdsal
Tina O
45 min
12/19
16:30
Biking
Aflyst
3/23
lørdag
10-06-2023
08:00
Biking
Biking sal
Kenneth O
60 min
5/23
08:00
Reformer Burn
Aflyst
0/10
09:00
Zumba Fitness
Holdsal
Tina O
55 min
22/30
09:15
Basis Biking
Biking sal
Jens E
45 min
11/23
10:00
Grit Strenght
Cross/styrke
Hasse V
30 min
7/16
10:10
Reformer Power
Reformer lokale
Tina O
60 min
10/10
Fyldt
søndag
11-06-2023
08:30
Søndags Yoga
Holdsal
Line V
55 min
5/20
09:00
Biking
Biking sal
Karoline L
60 min
7/23
09:00
Reformer Power NY TID
Aflyst
0/10
09:00
Bodypump
Cross/styrke
Mikkel O
60 min
8/18
09:30
Fit & Jump begynder
Holdsal
Cecilie H
40 min
8/19
10:00
Familie træning
Cross/styrke
Vedis H
60 min
1/20
10:15
Bodybalance RELEASE NR 100
Holdsal
Malene S
55 min
16/20
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×