Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
Uge 25
17-06-2024 - 23-06-2024

Hold filtrering
mandag
17-06-2024
05:30
Darlings, Early Birds Mandag
PT Studio
Anja N
55 min
3/10
06:00
Cykling øvet
Velodromen
Kjeld A
55 min
9/30
06:00
SOMMERKLAR
Happiness
Helene T
60 min
11/25
06:30
Business & Fitness
Colosseum
Anja N
55 min
20/25
08:00
LUKKET HOLD: Ryg Reformer
Dharma
Fysioterapeut L
60 min
0/0
08:15
Yoga/Mobilitet
Heaven
Dorthe M
55 min
10/20
08:30
Darlings, Mornings, Mandag
PT Studio
Anja N
55 min
6/10
09:15
Reformer Basis
Dharma
Dorthe M
55 min
6/7
09:30
Senior Fit
Happiness
Luann V
55 min
12/20
16:00
Apollo Toning
Happiness
Charlotte W
30 min
11/25
16:30
BODYATTACK
Happiness
Charlotte W
55 min
14/25
16:30
Terapibolde
Heaven
Liselotte W
55 min
10/17
16:45
Cykling øvet
Velodromen
Majbritt M
55 min
15/30
17:00
Motionsboksning
Colosseum
Jan A
55 min
19/18
17:00
Darlings, Afternoon, Mandag
PT Studio
Fysioterapeut L
55 min
7/10
17:30
Reformer Basis
Dharma
Helene B
55 min
6/7
17:30
SOMMERKLAR
Happiness
Charlotte W
55 min
11/25
17:30
Mave/ryg & Mobilitet
Heaven
Liselotte W
55 min
9/20
18:00
Apollo Cross
cross
Rune S
55 min
10/18
18:00
MTB basis - blåt spor
Udenfor
Steen J
90 min
2/20
18:00
MTB øvet - rødt spor
Udenfor
Finn B
90 min
4/20
18:30
Reformer Øvet
Dharma
Anne B
55 min
2/7
18:30
Puls & Toning
Happiness
Camilla S
55 min
13/20
18:30
LUKKET HOLD: Fokus Stærk ryg
Fysioterapeut L
55 min
0/0
19:00
DØDLØFT WORKSHOP. Køb billet på hjemmesiden
Colosseum
Administration
60 min
11/14
19:30
Yin yoga
Heaven
Anne B
55 min
11/20
19:30
Dance Fit
Happiness
Camilla S
55 min
10/20
tirsdag
18-06-2024
06:00
BODYATTACK
Happiness
Charlotte W
55 min
8/25
06:30
Business & Fitness
Colosseum
Mads E
55 min
18/25
08:30
Mave/Ryg
Happiness
Liselotte W
45 min
13/30
09:20
Yang/yin yoga
Heaven
Liselotte W
55 min
13/20
16:45
Cykling Basis
Velodromen
Uffe H
55 min
29/30
17:00
Yoga
Heaven
Anja N
55 min
18/20
17:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
55 min
11/24
18:00
Mave/ryg & Mobilitet
Heaven
Chanette P
55 min
10/20
18:00
Step basis
Happiness
Charlotte W
55 min
18/20
18:00
Reformer Øvet
Dharma
Charlotte S
55 min
5/7
18:00
Men's Club Tir for
Colosseum
Helene T
55 min
14/20
18:00
SOMMERKLAR
Udenfor
Anja N
60 min
14/25
19:00
Apollo Toning
Happiness
Charlotte W
30 min
6/25
20:00
Cross Circuit
Colosseum
Andre J
55 min
9/16
onsdag
19-06-2024
06:00
Cykling øvet
Velodromen
Rikke K
55 min
9/30
08:30
Yin yoga
Heaven
Mie B
55 min
14/20
08:30
Reformer Basis
Dharma
Jannie F
55 min
7/7
09:30
Pilates
Heaven
Jannie F
55 min
9/20
09:45
Reformer Yoga
Dharma
Mie B
55 min
6/7
16:00
Apollo Toning
Happiness
Anja N
55 min
16/25
16:00
LUKKET HOLD: Fokus Stærk ryg
Fysioterapeut L
55 min
0/0
17:00
Apollo Cross
Colosseum
Mads E
55 min
6/18
17:00
Cykling øvet
Velodromen
Uffe H
55 min
9/30
17:00
Pilates
Heaven
Jannie F
55 min
7/20
17:00
LUKKET HOLD: Ryg Reformer
Dharma
Fysioterapeut L
55 min
0/0
17:00
Darlings, Afternoon, Onsdag
PT Studio
Anja N
55 min
7/10
18:00
Motionsboksning
Colosseum
Jan A
55 min
12/18
18:00
Reformer Basis
Dharma
Jannie F
55 min
5/7
18:00
MTB basis - blåt spor
Udenfor
Steen J
90 min
0/20
18:00
MTB øvet - rødt spor
Udenfor
Frederic B
90 min
9/20
18:30
SOMMERKLAR
Happiness
Charlotte W
55 min
13/25
torsdag
20-06-2024
05:30
Darlings, Early Birds, Torsdag
PT Studio
Fysioterapeut L
55 min
4/10
06:00
Yoga
Heaven
Anne B
55 min
8/20
06:30
Business & Fitness
Colosseum
Felix K
55 min
13/25
08:30
Apollo Toning
Happiness
Anja N
55 min
17/25
08:30
Darlings, Mornings, Torsdag
PT Studio
Fysioterapeut L
55 min
7/10
09:30
Yoga
Heaven
Anja N
55 min
14/20
16:45
Cykling Basis
Velodromen
Uffe H
55 min
19/30
17:00
BODYPUMP
Happiness
Chanette P
55 min
8/24
17:00
Pilates
Heaven
Dorthe M
55 min
10/20
17:00
SOMMERKLAR
Udenfor
Andre J
55 min
8/25
18:00
Reformer Basis
Dharma
Chanette P
55 min
5/7
18:00
Men's Club tor, for
Colosseum
Mads E
55 min
15/20
19:00
Motionsboksning
Happiness
Jan A
55 min
6/18
fredag
21-06-2024
06:00
BODYATTACK
Happiness
Helene T
55 min
4/25
06:00
Cykling øvet
Velodromen
Kjeld A
55 min
11/30
06:00
SOMMERKLAR
Udenfor
Camilla S
60 min
8/25
06:30
Business & Fitness
Colosseum
Anja N
55 min
30/28
08:30
Yoga/Mobilitet
Heaven
Anja N
55 min
19/20
08:30
Reformer Pilates
Dharma
Jannie F
55 min
4/7
09:30
Mave/Ryg
Happiness
Jannie F
45 min
15/30
10:30
Yin yoga
Heaven
Jannie F
55 min
20/20
16:30
Apollo Cross
Cross
Andre J
55 min
8/18
lørdag
22-06-2024
08:00
Motionsboksning
Colosseum
Jan A
55 min
14/18
08:00
Step Atletic
Happiness
Jannik H
55 min
8/20
09:00
Yang/yin yoga
Heaven
Liselotte W
55 min
10/20
09:00
Cykling Basis
Velodromen
Kjeld A
55 min
32/30
10:00
Mave/ryg & Mobilitet
Heaven
Liselotte W
55 min
7/20
søndag
23-06-2024
08:30
Cykling Basis
Velodromen
Uffe H
55 min
11/30
09:00
BODYATTACK
Happiness
Charlotte W
25 min
9/25
09:00
Interval Løb
Udenfor
Jette G
45 min
4/40
09:30
Apollo Toning
Happiness
Charlotte W
55 min
25/25
09:30
Apollo Cross
Cross
Lasse B
55 min
11/18
09:30
Yang/yin yoga
Heaven
Helene B
55 min
5/20
10:30
Mobilitet for MÆND
Heaven
Lasse B
45 min
3/20
10:40
Reformer Pilates
Dharma
Helene B
55 min
7/7
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×