Dansk ▼
English
Español
Uge 38
20-09-2021 - 26-09-2021

Hold filtrering
mandag
20-09-2021
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
Matrix Biking 1
Louise Olrik
45 min
9/18
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:15
Bodymind
Jeespeer Dalgaard
60 min
4/20
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
All In One
Jeannette
85 min
13/20
09:00
Lukket Svømmehold
Mette Jacobsen
160 min
0/0
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:30
5 Tibetanere
Ditte Parby
55 min
16/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:30
Hatha Yoga
Ditte Parby
75 min
18/20
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
13:00
Saunagus Damer
DameSauna
Sophie Amanda Langhoff Meyer
45 min
9/9
13:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:00
Matrix biking 3
Michael Fester
55 min
3/18
17:00
HIIT/TRX
Studio
Pernille Brinck Jensen
50 min
6/12
17:30
SQUASH
Administration
30 min
0/1
18:00
Hatha Yoga
Caroline Høgsted
75 min
10/20
18:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
18:30
Aquatræning
Svitlana
45 min
10/20
19:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:20
Step/styrke
Preben Edvard Hoff Crump
60 min
6/20
19:20
Saunagus Damer
DameSauna
Trine Truberg
45 min
10/9
19:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
tirsdag
21-09-2021
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:00
Løbehold
UDE
Esther Sabina Baltzer
50 min
3/20
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:00
HIIT/TRX
UDE
Esther Sabina Baltzer
50 min
0/12
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
Silent Fit dance OUTDOOR
UDE
Esther Sabina Baltzer
50 min
4/15
09:00
Matrix biking 2
Jeannette
45 min
13/18
09:00
Stærk Krop
Gitte Petersen
55 min
8/20
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
Pilates
Gitte Petersen
55 min
14/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:05
Hatha Yoga
Anne Christine Hagedorn
75 min
7/20
11:15
Aquatræning
Gitte Petersen
45 min
19/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:30
Mindfulness
helena Hennebjerg
45 min
5/20
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:30
Efterfødsel
helena Hennebjerg
60 min
4/15
13:30
Saunagus Damer
DameSauna
Sophie Amanda Langhoff Meyer
45 min
8/9
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
17:00
Memover
helena Hennebjerg
50 min
0/6
17:00
Svømmetræning
Camilla Salling Olsen
45 min
7/6
17:00
Pilates Intro
Svitlana
15 min
2/20
17:20
Pilates
Svitlana
55 min
10/20
17:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:45
Svømmetræning
Camilla Salling Olsen
45 min
6/6
18:00
outdoor training
helena Hennebjerg
45 min
0/15
18:15
Matrix biking 3
Louise Olrik
55 min
6/13
18:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
18:20
Latin mix
Juan Armand
55 min
10/20
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
onsdag
22-09-2021
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
Matrix Biking 1
Jacob Balling
45 min
12/18
06:30
HIIT
Studio
Pernille Brinck Jensen
50 min
3/20
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:30
Svømmetræning
Lise Matthiessen
46 min
3/6
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:15
Svømmetræning
Lise Matthiessen
45 min
3/6
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
All In One
Esther Sabina Baltzer
85 min
9/20
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:30
Bodymind
Camilla Sternberg
90 min
4/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:00
POOL LUKKET
Administration
180 min
0/0
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:30
Tumlastik - lukket hold.
Administration
120 min
0/0
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:30
Memover
UDE
helena Hennebjerg
50 min
1/6
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
Fyldt
17:00
Matrix biking 2
Jacob Balling
55 min
7/18
17:00
Ryghold
Gitte Petersen
55 min
14/20
17:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:30
HIIT/TRX
UDE
helena Hennebjerg
50 min
3/12
18:00
Saunagus Herrer
Herre Sauna
Jacob Balling
50 min
7/9
18:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
18:15
Aquatræning
Gitte Petersen
45 min
14/20
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:00
Hatha Yoga
Astrid Freja Witt
75 min
7/20
19:10
Saunagus Damer
DameSauna
Sophie Amanda Langhoff Meyer
40 min
10/9
19:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
torsdag
23-09-2021
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:00
HIIT/TRX
Studio
Pernille Brinck Jensen
45 min
6/12
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:00
Morgenbooster
Pernille Brinck Jensen
45 min
8/20
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
Matrix biking 2
Jeannette
45 min
12/18
09:00
Stræk og Styrke
Studio
helena Hennebjerg
55 min
6/20
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
Pilates
helena Hennebjerg
55 min
8/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
11:15
Aquatræning
Lise Matthiessen
45 min
15/20
11:15
Efterfødsel
Esther Sabina Baltzer
60 min
5/15
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:15
Yin
Katrine Johnsen
70 min
7/20
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:00
Svømmetræning
Trine Hauerslev
45 min
5/6
17:30
Matrix biking 2
Jacob Balling
60 min
10/13
17:30
Squash Øvede
Squash
Ask Mogens Frellesvig
90 min
3/3
17:45
Svømmetræning
Trine Hauerslev
45 min
6/6
18:30
Styrke Stram op
Christine Erritzøe
55 min
6/20
18:45
Saunagus Damer
DameSauna
Trine Truberg
45 min
9/9
19:30
Pilates
helena Hennebjerg
60 min
5/20
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
fredag
24-09-2021
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
Matrix Biking 1
Jacob Balling
45 min
18/18
06:30
HIIT/TRX
Studio
Pernille Brinck Jensen
40 min
10/12
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:15
Løbehold
UDE
Esther Sabina Baltzer
60 min
1/20
07:30
Svømmetræning
Lise Matthiessen
45 min
6/6
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:15
Svømmetræning
Lise Matthiessen
45 min
6/6
08:20
Silent Fit dance OUTDOOR
UDE
Esther Sabina Baltzer
60 min
5/15
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
Ryghold
Gitte Petersen
55 min
20/20
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:30
outdoor training
helena Hennebjerg
50 min
2/15
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
50 plus
Gitte Petersen
55 min
20/20
10:30
Memover
helena Hennebjerg
50 min
0/6
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:05
Hatha Yoga
Lea Poulsen
75 min
17/20
11:15
Aquatræning
Gitte Petersen
45 min
20/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:45
Saunagus Damer
DameSauna
Emilie Sofie Schiøtt
45 min
9/9
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
Hatha Yoga
VIKAR
75 min
15/20
17:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
18:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
lørdag
25-09-2021
08:15
Vinyasa
Svitlana
70 min
4/20
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
09:30
Matrix biking 2
Jacob Balling
55 min
13/13
09:30
Latin mix
Juan Armand
55 min
8/20
10:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
Fyldt
10:30
HIIT/TRX
UDE
Svitlana
60 min
4/12
10:30
Kom tilbage i balance uden stress // lukket
Anne Lund
60 min
0/0
10:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
10:45
Aquatræning
Trine Hauerslev
45 min
20/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:30
Pilates
Svitlana
60 min
4/20
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
18:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
søndag
26-09-2021
08:15
HIIT/TRX
Studio
Alexander Bjørnsten
60 min
8/12
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:30
Matrix Biking Intro
Jacob Balling
15 min
1/18
09:30
Latin mix
Lesly Diaz
55 min
5/20
09:45
Matrix Biking 1
Jacob Balling
55 min
18/18
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:45
Pilates Intro
helena Hennebjerg
15 min
9/20
11:05
Pilates
helena Hennebjerg
75 min
14/20
11:15
Aquatræning
Jacob Balling
45 min
20/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:10
Saunagus Herrer
Herre Sauna
Jacob Balling
50 min
8/9
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:25
Mindfulness
helena Hennebjerg
80 min
7/20
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:50
Yin
Pernille Garde
85 min
20/20
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:30
Saunagus Damer
DameSauna
Pernille Garde
45 min
9/9
Fyldt
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
17:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
18:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;