Dansk ▼
English
Español
Uge 8
17-02-2020 - 23-02-2020

Hold filtrering
mandag
17-02-2020
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
Matrix Biking (1)
Louise Olrik
45 min
8/22
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:30
Body Mind
Jeespeer Dalgaard
60 min
6/20
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
ALL IN ONE
Jeannette
85 min
21/25
09:00
Lukket Svømmehold
Mette Jacobsen
160 min
0/0
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:30
5 Tibetanere
Cecilie Svendsen
55 min
27/25
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:30
Hatha/Yin Yoga
Cecilie Svendsen
75 min
25/23
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:00
Saunagus - Damer
Merete Dam
45 min
10/12
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:00
Mor/Barn Hold Man
Studio
Frederikke Cavling Linder
45 min
10/20
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
17:00
Matrix Biking (3)
Michael Fester
55 min
10/22
17:30
SQUASH
Administration
30 min
0/1
18:00
Hatha Yoga
Maj Sundby
75 min
23/25
18:15
Ski træning
Squashbanen
Michael Fester
45 min
2/12
18:25
Aquatræning
Jacob Balling
45 min
18/20
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:20
Step/stram op
Preben Edvard Hoff Crump
60 min
8/20
19:25
Saunagus - Damer
Trine Truberg
45 min
8/12
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
tirsdag
18-02-2020
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
HIIT/TRX
Said Ghazanfari
55 min
4/12
07:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
07:15
Løbehold
Esther Sabina Baltzer
60 min
1/20
07:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
08:00
Qi Gong
Torben Bremann
55 min
6/20
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
Matrix Biking (2)
Jeannette
45 min
23/22
09:00
Stærk krop
Gitte Petersen
55 min
24/22
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
Pilates og stræk
Gitte Petersen
55 min
26/25
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:05
Hatha Yoga
Solveig Walkling
75 min
20/25
11:15
Aquatræning
Gitte Petersen
45 min
21/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:30
Mindfulness
Solveig Walkling
45 min
4/22
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:30
Lukket Hold - Frederikke
Studio
Frederikke Cavling Linder
60 min
0/0
13:30
Saunagus - Damer
Sophie Amanda Langhoff Meyer
45 min
7/12
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:00
Pilates Intro
Svitlana
15 min
4/20
17:00
Svømmetræning
Camilla Salling Olsen
45 min
5/6
17:20
Pilates
Svitlana
55 min
11/25
17:30
Squash på egen hånd
Administration
90 min
0/3
17:45
Svømmetræning
Camilla Salling Olsen
45 min
6/6
18:15
Matrix Biking (2)
Louise Olrik
55 min
12/22
18:20
Latin-mix
Francisco
55 min
9/20
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:20
Styrke/stram op
Said Ghazanfari
55 min
6/20
19:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
onsdag
19-02-2020
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
Matrix Biking (1)
Jacob Balling
45 min
21/22
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:00
Svømmetræning
Trine Hauerslev
46 min
7/6
07:30
Lukket Hold - Frederikke
Studio
Frederikke Cavling Linder
60 min
0/0
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:45
Svømmetræning
Trine Hauerslev
45 min
5/6
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
ALL IN ONE
Frederikke Cavling Linder
85 min
20/25
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:30
Body Mind
Camilla Sternberg
90 min
12/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:00
Stavgang
UDE
Arne Moustgaard
120 min
6/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:00
LUKKET POOL - rengøring
Administration
180 min
0/0
12:10
Saunagus - Damer
Emilie Sofie Truberg Schiøtt
45 min
10/12
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:30
Tumlastik - lukket hold.
Administration
120 min
0/0
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:00
Matrix Biking (2)
Jacob Balling
55 min
18/22
17:00
Ryghold
Mabel Kern
55 min
19/26
17:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
18:00
HIIT/TRX
Said Ghazanfari
55 min
4/12
18:05
Saunagus - Herre
Jacob Balling
45 min
9/12
18:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:00
Vinyasa Yoga
Cathrine Z. Theilgaard
75 min
8/25
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:10
Saunagus - Damer
Sophie Amanda Langhoff Meyer
40 min
7/12
19:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
torsdag
20-02-2020
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:00
Gravid-Hold
Frederikke Cavling Linder
60 min
2/12
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:00
Morgen Booster
Frederikke Cavling Linder
45 min
9/20
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:00
Matrix Biking (2)
Jeannette
45 min
18/22
09:00
Ryghold
Gitte Petersen
55 min
22/26
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
Mor/Barn Hold Tor
Frederikke Cavling Linder
55 min
9/20
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:15
Aquatræning
Gitte Petersen
45 min
19/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:15
Pilates
Gitte Petersen
60 min
17/25
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
12:30
Tumlastik - lukket hold.
Administration
180 min
0/0
13:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:15
Yin Yoga
VIKAR
70 min
12/25
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:00
Svømmetræning
Lise Matthiessen
46 min
6/6
17:30
Matrix Biking (2)
Louise Olrik
60 min
14/22
17:30
StreetFitLatin
Jeanett Rommedahl
55 min
13/20
17:30
Squash øvet
Ask Mogens Frellesvig
90 min
3/3
17:45
Svømmetræning
Lise Matthiessen
45 min
5/6
18:30
Styrke/stram op
Said Ghazanfari
55 min
13/20
18:45
Saunagus - Damer
Trine Truberg
45 min
13/12
19:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:30
Pilates
Solveig Walkling
55 min
12/25
19:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
fredag
21-02-2020
06:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
06:30
Matrix Biking (1)
Jacob Balling
45 min
15/22
06:30
HIIT/TRX
Maria Høyer Olsen
40 min
9/12
07:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
07:15
Løbehold
Maria Høyer Olsen
60 min
1/20
07:30
Svømmetræning
Dorte Lerche Eilsø
46 min
1/6
07:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
08:15
Svømmetræning
Dorte Lerche Eilsø
45 min
6/6
08:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
09:00
Stærk krop - øvet
Gitte Petersen
55 min
22/22
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:00
50 plus
Gitte Petersen
55 min
25/25
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:05
Hatha Yoga
Lea Poulsen
75 min
25/25
11:15
Aquatræning
Gitte Petersen
45 min
21/20
11:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
12:30
Lukket Hold - Frederikke
Studio
Frederikke Cavling Linder
60 min
0/0
12:35
Saunagus - Damer
Pernille Garde
45 min
13/12
13:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
16:45
Hatha Yoga
Marianne Hagemann
75 min
25/25
16:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
17:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
18:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
lørdag
22-02-2020
08:15
Vinyasa Yoga
Svitlana
70 min
6/25
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:30
Matrix Biking (2)
Jacob Balling
55 min
22/22
09:30
StreetFitLatin
Jeanett Rommedahl
55 min
6/20
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:30
HIIT/TRX
Svitlana
60 min
12/12
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:00
Saunagus - Herre
Jacob Balling
45 min
6/12
11:30
Pilates
Jullieluisa Olivia E E Ballisager
60 min
25/25
11:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
12:30
Kroppens Hukommelse – workshop.
Camilla Sternberg
180 min
15/15
13:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
13:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
17:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
18:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
søndag
23-02-2020
07:30
Gravid-Hold
Jullieluisa Olivia E E Ballisager
60 min
1/12
08:30
HIIT/TRX
Solveig Walkling
60 min
7/12
08:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
09:30
Matrix Biking ( intro)
Jacob Balling
15 min
1/22
09:30
Latin-mix
Juan Armand
60 min
2/20
09:45
Matrix Biking (1)
Jacob Balling
55 min
22/22
10:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
10:45
Pilates Intro
Svitlana
15 min
9/20
10:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
11:00
Saunagus - Herre
Jacob Balling
45 min
6/12
11:05
Pilates
Svitlana
75 min
22/25
11:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
12:15
SQUASH
Administration
45 min
1/1
12:15
Aquatræning
Jacob Balling
45 min
20/20
12:25
Mindfullness og Afspænding
Studio
Jullieluisa Olivia E E Ballisager
75 min
17/20
13:00
SQUASH
Administration
45 min
1/1
13:45
Yin Yoga
Pernille Garde
85 min
25/25
13:45
SQUASH
Administration
45 min
1/1
14:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
15:30
Saunagus - Damer
Pernille Garde
45 min
12/12
16:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
16:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
17:30
SQUASH
Administration
45 min
1/1
18:15
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:00
SQUASH
Administration
45 min
0/1
19:45
SQUASH
Administration
45 min
0/1
20:30
SQUASH
Administration
45 min
0/1