Dansk ▼
English
Español
Uge 18
03-05-2021 - 09-05-2021

Hold filtrering
mandag
03-05-2021
10:00
TRX moms outdoor
Indgang syd-græsplænen
Mette Gotsch
60 min
16:00
Tabata outdoor
Indgang vest
Dennis Deleuran Okholm
60 min
17:30
Dance outdoor
Indgang Øst
Agnes Rodriguez
60 min
tirsdag
04-05-2021
17:00
Styrke og puls outdoor
P pladsen (ved det gamle stadion)
Janne Wejs Skyum
75 min
19:00
Crossfitness outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Jens Nissen Kristensen
60 min
onsdag
05-05-2021
09:00
Stram op outdoor
Indgang syd
Anne Wejs
50 min
18:00
Fatburner outdoor
Indgang syd-græsplænen
Annamaria Kensmark
50 min
torsdag
06-05-2021
06:15
Cycling 1
Cycling lokalet
Jens Nissen Kristensen
45 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
09:00
Yin yoga
Yogasalen
Karin Attermann
90 min
09:00
Senior Styrk dig!
Pulsen
Jens Nissen Kristensen
50 min
11:15
Reformer Moms
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
16:00
Reformer
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
45 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:15
Dance outdoor
Indgang Øst
Agnes Rodriguez
60 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Nicolaj Rasmussen
50 min
18:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Martin Rasmussen
60 min
18:50
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
19:45
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Rikke Klinkby
60 min
19:55
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
fredag
07-05-2021
06:15
Bodyboost
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
06:15
Reformer
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
08:30
Pilates.
Yogasalen
Mette Gotsch
50 min
08:30
Fatburner outdoor
Indgang syd-græsplænen
Trine Stapelfeldt
50 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Flemming Langhoff Toft
45 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Jette Randrup Sørensen
30 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine Stapelfeldt
60 min
10:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
50 min
10:00
Pushing moms outdoor
Petersmindeskolen, p-plads
Mette Gotsch
50 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
45 min
17:00
AquaFitness
Rød zone
Karen Kjørvel
45 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Kasper Thorsager Jørgensen
60 min
18:00
Saunagus
Fællessauna
Annamaria Kensmark
15 min
lørdag
08-05-2021
08:00
Fatburner outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Anne Wejs
60 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
08:30
AquaFitness
Rød zone
Jette Randrup Sørensen
45 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Helene Jørgensen
50 min
09:00
Body SDS behandling
Behandlerrummet
Flemming Langhoff Toft
55 min
09:00
Stram op outdoor
Indgang syd
Janne Wejs Skyum
50 min
09:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
10:00
TRX outdoor
Indgang syd
Anne Wejs
60 min
10:05
Reformer Øvede
Reformer studio
Helene Jørgensen
50 min
13:00
Power yoga outdoor
Indgang syd
Birgitte Børgesen
50 min
søndag
09-05-2021
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Martin Rasmussen
60 min
08:30
TABATA
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Tess Kjær
60 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Martin Rasmussen
60 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Kasper Thorsager Jørgensen
50 min
10:05
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
13:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Rikke Klinkby
90 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;