Dansk ▼
English
Español
Uge 24
14-06-2021 - 20-06-2021

Hold filtrering
mandag
14-06-2021
06:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Dorthe Bjerre
45 min
06:15
Reformer
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Simone Hjorth
60 min
08:30
Stor bold hold.
Pulsen
Anne Wejs
50 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Flemming Langhoff Toft
45 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
10:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
50 min
10:00
Sofaen af ryggen og i gang igen
Pulsen
Marcus Askildsen
50 min
11:30
4 x Efterfødsels træning, start 31.05.21
Balancen
Mette Gotsch
50 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Baby/tumlesvømning 1 - 3 år
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
16:30
Tabata
Pulsen
Jens Nissen Kristensen
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Thorkild Høj
45 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Dorthe Nygaard
50 min
17:00
Yin yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
17:30
Personlig programlægning
Fitness
Jens Nissen Kristensen
50 min
17:35
Reformer
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:40
Reformer
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:30
TRX
Pulsen
Jens Nissen Kristensen
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
tirsdag
15-06-2021
06:15
TRX
Pulsen
Claudia Freitag
50 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
08:45
AquaFitness
Rød zone
Chris Kjær
45 min
09:15
Senior Styrk dig!
Pulsen
Lena Gravengaard
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
10:00
Baby motorik 3 - 6 mdr. Start 15.06.21
Balancen
Mette Gotsch
50 min
11:00
Saunagus
Fællessauna
Annamaria Kensmark
15 min
11:15
Babymotorik 7-12 mdr. Start 15.06.21
Balancen
Mette Gotsch
50 min
11:30
Saunagus
Fællessauna
Annamaria Kensmark
15 min
12:15
Time med personlig træner
PT lokale
Mette Gotsch
60 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
30 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Jens Nissen Kristensen
50 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
16:30
Tabata outdoor
Indgang syd-græsplænen
Anne Wejs
50 min
17:00
Styrke og puls outdoor
P pladsen v/Tennisbanerne Nørremarkskoven
Janne Wejs Skyum
75 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Tess Kjær
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
50 min
17:35
Pilates
Yogasalen
Anja Rathleff Jensen
50 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
60 min
17:45
Stærk Ryg
Balancen
Lene Schultz
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Saunagus
Fællessauna
Flemming Langhoff Toft
15 min
18:40
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
19:00
Yoga for mænd
Yogasalen
Lene Schultz
50 min
19:00
Crossfitness inde/ude
Hal 5
Jens Nissen Kristensen
60 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:30
Aquaboard
Rød zone
Flemming Langhoff Toft
30 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
20:15
Saunagus
Fællessauna
Flemming Langhoff Toft
15 min
onsdag
16-06-2021
06:15
Tabata
Pulsen
Anne Wejs
50 min
08:15
Funktionel Cirkeltræning Inde/ude
Hal 5
Jens Nissen Kristensen
50 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
08:30
TRX outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
50 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
45 min
09:00
Yin yoga
Yogasalen
Annamaria Kensmark
50 min
09:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Jens Nissen Kristensen
45 min
10:00
Babysvømning - for nye
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
30 min
10:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
50 min
10:00
Stærk Ryg
Pulsen
Mette Gotsch
50 min
10:45
Babysvømning
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
30 min
11:00
Pushing moms outdoor
Indgang Øst
Mette Gotsch
50 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
17:00
Fatburner
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
17:00
Cycling 2
Cycling lokalet
John Klitgaard
60 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:30
Yin yoga
Yogasalen
Dorrit Dyrup
50 min
17:35
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
18:00
Body Boost
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:15
Cycling begynder
Cycling lokalet
John Klitgaard
45 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Tobias Fuglsang Petersen
50 min
18:40
Reformer
Reformer studio
Lotte Nielsen
50 min
19:00
Yoga on board
Rød zone
Annamaria Kensmark
30 min
19:00
Power Yoga
Yogasalen
Sabrina Haue
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:45
Saunagus
Fællessauna
Flemming Langhoff Toft
15 min
19:45
Reformer
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
20:15
Saunagus
Fællessauna
Flemming Langhoff Toft
15 min
torsdag
17-06-2021
06:15
Cycling 1
Cycling lokalet
Jens Nissen Kristensen
45 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
08:45
AquaFitness
Rød zone
Polykratis P
45 min
09:00
Yin yoga
Yogasalen
Karin Attermann
90 min
09:00
Senior Styrk dig!
Pulsen
Jens Nissen Kristensen
50 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Karen Kjørvel
30 min
10:00
TRX outdoor
Indgang syd
Mette Gotsch
50 min
11:00
Bassin livreddserprøve
Rød zone
Turnus
60 min
11:15
Reformer Moms
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
14:00
Hensyntagende træning i vand
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
45 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
16:00
Reformer
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
45 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
17:00
Fatburner outdoor
Indgang syd-græsplænen
Janne Wejs Skyum
50 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:15
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
50 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne Dyrup
60 min
17:45
Reformer Gravid
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
18:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Dorrit Dyrup
60 min
18:30
Crossfitness
Hal 5
Tobias Fuglsang Petersen
50 min
18:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Martin Rasmussen
60 min
18:50
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
19:00
AquaFitness
Rød zone
Chris Kjær
45 min
19:00
TRX outdoor
Indgang syd
Anne Wejs
50 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:55
Reformer
Reformer studio
Mette Gotsch
50 min
20:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
fredag
18-06-2021
06:15
Bodyboost
Pulsen
Janne Wejs Skyum
50 min
06:15
Reformer
Reformer studio
Claudia Freitag
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
08:30
Reformer
Reformer studio
Anne Wejs
50 min
08:30
Pilates.
Yogasalen
Mette Gotsch
50 min
08:30
Hot Yogalates
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
08:45
Aquagym
Undervisningsbassin
Flemming Langhoff Toft
45 min
10:00
Babysvømning
Undervisningsbassin
Jette Randrup Sørensen
30 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Lene Schultz
60 min
10:00
Dance outdoor
Indgang Øst
Anne Wejs
50 min
10:00
Pushing moms outdoor
Petersmindeskolen, p-plads
Mette Gotsch
50 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Privat svømmeundervisning
Undervisningsbassin
Annamaria Kensmark
30 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene Schultz
50 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Jens Nissen Kristensen
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Christian Dyrberg
45 min
17:00
AquaFitness
Rød zone
Karen Kjørvel
45 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Jens Nissen Kristensen
60 min
18:00
Saunagus
Fællessauna
Annamaria Kensmark
15 min
18:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
19:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
lørdag
19-06-2021
08:00
Fatburner outdoor
Indgang syd/hal 5 indgang
Marcus Askildsen
50 min
08:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
08:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
08:30
AquaFitness
Rød zone
Chris Kjær
45 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Annamaria Kensmark
60 min
09:00
Stram op outdoor
Indgang syd
Janne Wejs Skyum
50 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Stig Caspersen
60 min
10:00
TRX outdoor
Indgang syd
Marcus Askildsen
50 min
10:05
Reformer Øvede
Reformer studio
Emilie Kinch Sørensen
50 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
11:00
SUP for øvede (+18) - Outdoor
Tirsbæk Strand
Polykratis P
60 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:30
Personlig programlægning
Fitness
Dennis Deleuran Okholm
50 min
13:00
Power yoga outdoor
Indgang syd
Birgitte Børgesen
50 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
SUP for øvede (+18) - Outdoor
Tirsbæk Strand
Polykratis P
60 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
søndag
20-06-2021
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
08:30
Tabata
Pulsen
Marcus Askildsen
50 min
08:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Annamaria Kensmark
60 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
09:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
09:45
Cycling 2
Cycling lokalet
Lena Gravengaard
60 min
10:00
Pump Power
Pulsen
Marcus Askildsen
50 min
10:05
Reformer Classic
Reformer studio
Anja Rathleff Jensen
50 min
11:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
12:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Rikke Klinkby
90 min
13:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
13:00
SUP for øvede (+18) - Outdoor
Tirsbæk Strand
Polykratis P
60 min
14:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
14:00
SUP for øvede (+18) - Outdoor
Tirsbæk Strand
Polykratis P
60 min
15:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
16:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
17:00
Badminton
Uden instruktør
55 min
21:00
Time med personlig træner
PT lokale
Turnus
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;