Skift til mobil site
Dansk ▼
English
Español
Uge 29
15-07-2024 - 21-07-2024

Hold filtrering
mandag
15-07-2024
07:15
Morgen Cycling 1
Cycling lokalet
Søren S
45 min
08:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
09:00
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:15
Pilates på stor bold
Pulsen
Anne W
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:15
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
10:30
Saunagus
Torben P
15 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:15
TRX Moms
Pulsen
Mette G
50 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Personlig programlægning
Fitness
Trine S
60 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
60 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Anja R
50 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Thorkild H
45 min
16:30
Tabata
Hal 5
Leonora M
50 min
17:00
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit D
60 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
17:30
Workout of the day
Pulsen
Janne W
50 min
17:30
Pilates
Balancen
Anja R
50 min
17:45
Fatburner
Hal 5
Leonora M
50 min
POP UP-hold
Spejlsalen
Rikke H

Holdet starter:
19-08-2024

tirsdag
16-07-2024
08:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
08:15
Fatburner
Pulsen
Trine S
50 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Mette G
50 min
08:30
Meditativ Yoga
Yogasalen
Birgit H
90 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:15
Senior styrk dig
Pulsen
Trine S
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:15
Reformer
Reformer studio
Mette G
50 min
10:15
Yin Yoga 75 min.
Yogasalen
Trine S
75 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Personlig programlægning
Fitness
Anne W
60 min
14:00
POP UP gus
Polykratis P
15 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Pilates på stor bold
Balancen
Anne W
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Pump Power
Pulsen
Anne W
50 min
16:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Cross Fitness
Hal 5
Jonas H
60 min
17:00
POP UP gus
Polykratis P
15 min
17:30
Reformer
Reformer studio
Anne W
50 min
17:30
Go Strong
Pulsen
Tove R
50 min
17:30
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Lene S
60 min
17:40
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
onsdag
17-07-2024
06:15
Morgen Reformer
Reformer studio
Anne W
50 min
06:15
Morgen Tabata
Pulsen
Janne W
50 min
08:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
08:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Mikael H
45 min
08:30
Pilates
Yogasalen
Bonnie Z
50 min
09:00
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:00
TRX
Pulsen
Anne W
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:30
Personlig programlægning
Fitness
Trine S
60 min
15:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Claus T
60 min
17:00
Fatburner
Pulsen
Trine S
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
POP UP gus
Polykratis P
15 min
17:15
Stærk ryg
Balancen
Lene S
50 min
17:30
Yin Yoga
Yogasalen
Dorrit D
60 min
17:30
Cross Fitness
Hal 5
Jonas H
60 min
17:40
Cycling 2
Cycling lokalet
Claus T
60 min
torsdag
18-07-2024
06:15
Morgen Workout
Pulsen
Janne W
50 min
06:15
Morgen Reformer
Reformer studio
Anne W
50 min
08:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
08:30
Reformer Øvede
Reformer studio
Anne W
50 min
08:30
Pilates
Balancen
Lene S
50 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:30
Reformer
Reformer studio
Anne W
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
15:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:00
Reformer
Reformer studio
Annemette A
50 min
16:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
16:30
Cycling 1
Cycling lokalet
Bjarne D
45 min
16:30
Go Strong
Pulsen
Leonora M
50 min
17:00
Hot Yoga
Spejlsalen
Dorrit D
60 min
17:00
Fatburner
Hal 5
Trine S
50 min
17:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
17:00
Reformer
Reformer studio
Annemette A
50 min
17:00
POP UP gus
Polykratis P
15 min
17:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
17:30
POP UP-hold: Gravid Yoga
Yogasalen
Charlotte H
60 min
18:20
POP UP gus
Trine S
15 min
fredag
19-07-2024
08:30
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
08:30
Fatburner
Hal 5
Trine S
50 min
08:30
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
09:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
09:30
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
10:00
Hot Yin Yoga
Spejlsalen
Trine S
90 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:30
Senior styrk dig
Pulsen
Anne W
50 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:45
POP UP gus
Polykratis P
15 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
POP UP-hold: Gys & Gus
Trine S
45 min
lørdag
20-07-2024
09:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Bjarne D
60 min
09:15
Hot Yoga
Spejlsalen
Turnus
60 min
09:15
Go Strong
Pulsen
Janne W
50 min
09:15
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:00
Workout of the day
Pulsen
Leonora M
50 min
10:15
Reformer
Reformer studio
Lene S
50 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
søndag
21-07-2024
09:15
Cycling 2
Cycling lokalet
Mikael H
60 min
09:15
Tabata
Pulsen
Anne W
50 min
09:15
Reformer
Reformer studio
Annamaria K
50 min
09:45
Hot Yoga
Spejlsalen
Lene S
60 min
10:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
10:15
Pump Power
Pulsen
Anne W
50 min
10:15
Reformer
Reformer studio
Annamaria K
50 min
11:00
Yin Yoga 90 min
Yogasalen
Lene S
90 min
11:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
11:15
Dance Fit
Pulsen
Anne W
50 min
12:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
12:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
13:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
14:00
Badminton / Pickleball
Uden i
55 min
18:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
19:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
20:00
Time med personlig træner
Fitness
Turnus
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×