Dansk ▼
English
Español
Uge 48
23-11-2020 - 29-11-2020

Hold filtrering
mandag
23-11-2020
07:00
Cirkel træning
Susanne H
25 min
6/9
07:40
Quick Mave / Ryg
Susanne H
30 min
9/9
08:15
Cirkel træning
Susanne H
30 min
9/9
08:30
Quick Bike
Kirsten M
30 min
8/9
08:50
Quick Mave / Ryg
Susanne H
30 min
9/9
09:00
Cirkeltræning
Gloria L
50 min
3/9
09:00
Udendørs Bike
Aflyst
2/9
09:15
Pilates
Kirsten M
45 min
8/9
10:00
Udendørs Bike
Annette S
45 min
10/9
17:00
Funktionel træning
Ida M
50 min
9/9
17:00
Gymnastik
Aflyst
0/9
17:00
Udendørs Bike
Torben W
50 min
7/9
17:30
Bike Ekstreme
Jacob
45 min
9/9
17:30
Hiit
Aflyst
3/9
18:00
Jumping
Sanne B
45 min
3/9
18:00
TRX
Ionela M
60 min
9/9
18:00
Udendørs Bike
Aflyst
2/9
18:30
Bike Extreme
Torben W
45 min
9/9
19:00
Hatha Yoga for begyndere
Nicki B
60 min
4/9
Yin Yoga
Gitte S

Holdet starter:
14-12-2020

tirsdag
24-11-2020
07:00
Motion & Styrke
Tove B
60 min
9/9
08:30
TRX
Susanne H
50 min
8/9
09:00
Bike Watt
Jørgen F
45 min
7/9
09:30
Pilates
Kirsten M
60 min
4/9
10:00
Mave/ryg/balance
Jørgen F
45 min
9/9
10:00
Funktionel cirkeltræning
Aflyst
1/9
10:00
Udendørs Cirkeltræning
Annette S
45 min
8/9
10:55
Mave/Ryg/Balance
Aflyst
4/9
17:00
Cirkeltræning
Chalotte S
55 min
9/9
17:30
Cirkeltræning
Natascha A
55 min
8/9
17:30
Funktionel cirkeltræning (udstyr)
Frederik M
30 min
9/9
17:30
Bike øvet
Torben W
55 min
7/9
18:00
Herrehold funktionel træning
Nanna B
50 min
8/9
18:00
Puls & Styrke
Thoke S
60 min
9/9
18:45
Klang Yoga
Marianne R
75 min
9/9
19:00
Løbespecifik styrketræning
Store sal
Line B
50 min
3/9
onsdag
25-11-2020
06:45
Bike watt
Susan J
55 min
8/9
07:00
Pilates
Kirsten M
55 min
6/9
08:00
Pilates
Kirsten M
60 min
9/9
08:30
Yoga
Bjørn K
75 min
8/9
09:00
Senior Træning
Annette S
60 min
9/9
09:00
Udendørs Bike
Aflyst
0/9
10:00
Gåtur
Gurli P
60 min
5/9
10:00
Udendørs Bike
Anne M
45 min
9/9
10:30
Hatha yoga
Maja M
60 min
2/9
17:00
Bike watt
Susan J
45 min
6/9
17:00
Puls og Styrke
Tina F
60 min
9/9
17:00
Funktionel træning
Store sal
Ida M
50 min
7/9
17:00
Udendørs Bike
Annette S
50 min
9/9
17:15
Cross-Fitness
Leif C
40 min
9/9
17:30
Udendørs Bike
Aflyst
1/9
18:00
Hatha yoga (store sal)
Charlotte B
50 min
5/9
18:00
Bike Øvet
Susan J
45 min
7/9
18:00
Cross-Fitness
Leif C
45 min
8/9
18:00
Udendørs Bike
Aflyst
2/9
18:05
Mave, baller og lår
Tina F
60 min
7/9
19:00
Hot Yin Yoga
Charlotte B
50 min
5/9
torsdag
26-11-2020
07:00
Gymnastik
Tove B
60 min
6/9
08:30
Quick Bike
Kirsten M
30 min
7/9
08:30
TRX
Pia M
50 min
9/9
09:00
Udendørs Cirkeltræning
Annette S
45 min
7/9
09:00
Hot Flow Yoga
Nicki B
50 min
2/9
09:15
Pilates
Kirsten M
45 min
7/9
10:10
Pilates
Kirsten M
50 min
6/9
16:00
Pigehold funktionel træning
Charlotte F
40 min
9/9
16:30
Funktionel træning
Nikolaj H
60 min
4/9
16:50
Pigehold funktionel træning
Charlotte F
40 min
9/9
17:00
Dance
Tina F
55 min
8/9
17:40
Cirkeltræning
Natascha A
50 min
5/9
17:45
Jumping fitness
Gloria L
45 min
6/9
18:00
Stram op
Katrine M
60 min
9/9
18:00
Herrehold funktionel cirkeltræning (udstyr)
Frederik M
30 min
6/9
18:40
Puls & styrke for mænd
Charlotte F
50 min
9/9
18:40
Hatha Yoga
Natascha A
75 min
7/9
19:00
Herrehold funktionel træning (store sal)
Aflyst
0/9
fredag
27-11-2020
06:45
Bike watt
Johnny N
50 min
9/9
08:30
Senior træning
Tina T
60 min
9/9
09:00
Zumba
Tina F
60 min
9/9
09:00
Toning Og Puls (TOP)
Joan L
50 min
4/9
09:40
Senior træning
Tina T
60 min
9/9
10:00
Udendørs bike
Anne M
60 min
9/9
10:50
Blid Hatha Yoga
Tina T
60 min
9/9
15:30
Teknik til styrkeløft
Frederik M
45 min
1/9
17:00
Fyraftens bike Ekstreme
Annette S
60 min
5/9
17:30
Løbespecefik styrketræning
Store sal
Line B
60 min
1/9
lørdag
28-11-2020
09:00
Bike Øvet
Jacob
50 min
9/9
09:00
Cirkeltræning
Natascha A
55 min
5/9
09:30
Udendørs Bike
Martin K
45 min
8/9
09:30
Funktionel cirkeltræning
Emilie S
30 min
6/9
09:30
TRX
Ionela M
60 min
3/9
10:00
Tabata
Natascha A
60 min
7/9
10:10
Hot Slow Yoga
Nicki B
50 min
9/9
søndag
29-11-2020
09:30
Hatha Yoga
Natascha A
60 min
9/9
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;