Dansk ▼
English
Español
Uge 3
17-01-2022 - 23-01-2022

Hold filtrering
mandag
17-01-2022
06:30
Funktionel træning - de morgenfriske
Store sal
Charlotte F
50 min
10/15
08:15
Quick Cirkeltræning
Annette S
30 min
12/12
08:30
Bike Quick
Aflyst
0/19
08:50
Quick mave/ryg
Annette S
30 min
26/40
09:15
Pilates
Kirsten M
45 min
7/12
10:00
Bike
Annette S
60 min
17/17
17:00
HIIT
Store sal
Charlotte F
50 min
6/15
17:00
Udendørstræning
Natali A
60 min
7/25
17:30
Bike
Torben W
60 min
7/17
17:30
Full Body Workout
Aflyst
0/12
17:30
Bike Extreme
Martin K
60 min
11/19
18:00
Jumping
Sanne B
45 min
7/12
18:00
TRX
Lonela M
60 min
6/13
19:00
Hot Yoga for begyndere
Lille sal
Marianne R
60 min
4/8
tirsdag
18-01-2022
07:00
Motion & Styrke
Tove B
60 min
16/16
08:30
TRX
Susanne H
50 min
10/13
08:30
Seniortræning
Natali A
60 min
4/12
09:30
Pilates
Kirsten M
60 min
2/8
09:35
Bold/Balance
Natali A
55 min
11/11
10:00
Udendørs Cirkeltræning
Annette S
60 min
9/20
17:00
Udendørs Cirkeltræning
Annette S
60 min
6/20
17:30
Funktionel træning
Jacob H
60 min
8/12
17:45
Funktionel træning, Herre og damer
Store sal
Charlotte F
50 min
15/15
18:00
Fitness Boksning
Lille sal
Thoke S
60 min
9/12
18:45
Fight to Fitness
Store sal
Oliver H
50 min
15/15
onsdag
19-01-2022
06:30
Funktionel træning - de morgenfriske
Store sal
Charlotte F
50 min
7/15
08:00
Pilates
Kirsten M
55 min
19/19
08:20
Tårnet
Tårnet
Charlotte F
30 min
2/8
08:30
Yoga
Bjørn K
75 min
10/12
09:00
Hot Hatha yoga
Maja M
60 min
0/8
09:30
Seniortræning
Annette S
60 min
14/14
10:00
Gåtur
Gurli P
60 min
3/25
10:00
Bike
Ywonne W
60 min
17/17
17:00
Udendørstræning
Tina F
60 min
4/25
17:00
Funktionel Step workout
Store sal
Natali A
50 min
5/15
17:15
Cross-Fitness
Leif C
50 min
9/20
17:30
Bike Watt
Jacob H
55 min
19/19
17:30
Bike
Annette S
60 min
7/17
18:00
Hatha yoga (lille sal)
Charlotte B
50 min
6/8
18:00
Quick Mave/Ryg
Susanne H
25 min
5/12
18:10
Step
Aflyst
8/12
18:30
Quick Balder/Lår
Susanne H
30 min
5/12
19:00
Hot Yin Yoga
Charlotte B
50 min
8/8
torsdag
20-01-2022
08:30
Bike Quick
Kirsten M
30 min
4/19
08:30
TRX
Pia M
50 min
11/13
08:40
MBL (Mave/baller/Lår)
Tårnet
Charlotte F
40 min
7/8
09:15
Pilates
Kirsten M
45 min
12/12
09:30
Hot Yoga
Lille sal
Gitte S
60 min
3/8
10:00
Udendørs Cirkeltræning
Annette S
60 min
9/20
16:50
MBL (Mave/ Baller/ Lår)
Store sal
Charlotte F
50 min
11/15
17:00
Dance
Tina F
55 min
14/14
17:00
Tabata
Natali A
60 min
8/12
17:30
Bike FTP Test
Torben W
45 min
1/19
17:50
Cirkeltræning med puls Herre og damer
Store sal
Charlotte F
60 min
14/15
18:15
Yoga-Hatha
Natali A
75 min
8/12
fredag
21-01-2022
06:45
Bike Watt
Susan J
55 min
13/19
09:00
Zumba
Helle B
60 min
15/20
09:30
Seniortræning
Susanne H
60 min
12/12
10:00
Bike
Anne M
60 min
13/15
16:00
Tårnet
Tårnet
Oliver H
30 min
6/8
17:00
Fyraftens Bike
Annette S
60 min
2/17
lørdag
22-01-2022
09:00
Lørdagsbike
Johnny N
55 min
14/15
09:00
Body Fit
Natali A
60 min
11/12
09:00
Bike
Annette S
60 min
8/17
09:30
Funktionel cirkeltræning Tårnet
Oliver H
30 min
8/8
10:10
Hot Slow Yoga
Nicki B
50 min
8/8
Lørdags Bike
Jacob H

Holdet starter:
29-01-2022

søndag
23-01-2022
09:30
Yoga- Yin
Gitte S
75 min
12/12
09:30
Funktionel cirkeltræning i maskiner
Leif C
30 min
8/8
10:00
Tårnet
Tårnet
Oliver H
30 min
4/8
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;