Dansk ▼
English
Español
Uge 21
20-05-2019 - 26-05-2019

Hold filtrering
mandag
20-05-2019
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
26/26
10:20
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
2/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
25/26
16:00
Bodytoning
Motionssalen
Elena B
60 min
22/22
16:15
Bodybike 1
Aflyst
2/27
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
16:45
Barre Træning
Aflyst
15/15
17:10
Latin Funk
Motionssalen
Anne V
50 min
13/22
17:30
Bodybike Quick
Bodybikesalen
Dorte S
50 min
16/27
17:40
Latin Funk
Aflyst
20/20
18:10
Stærk krop
Motionssalen
Mette B
40 min
12/20
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Michelle Q
45 min
26/26
19:00
Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
13/30
19:00
Yoga
Motionssalen
Mia E
60 min
17/24
tirsdag
21-05-2019
07:30
MBL
Motionssalen
Elena B
45 min
5/20
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
21/26
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
16:15
Fit N' Burn
Motionssalen
Louise V
45 min
12/20
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
23/26
17:00
Switching
Switching
Kristina K
50 min
7/13
17:10
Latin Funk
Motionssalen
Louise V
50 min
10/20
17:30
TEMAGUS m. tidl. danmarksmester i teamgus (129 kr.)
Aflyst
1/30
18:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
20/26
18:00
Bodybike 2+ gus
Bodybikesalen
Martin J
70 min
10/27
19:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
2/30
onsdag
22-05-2019
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
26/26
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
24/26
16:00
Core & Stabilitet
Motionssalen
Pia B
50 min
20/22
17:00
Step & Styrke
Motionssalen
Pia B
60 min
4/20
17:00
Pilates
Sal 2
Jeanette D
60 min
15/20
18:10
Jumping Fitness
Motionssalen
Jeanette D
50 min
16/18
18:35
Aqua Fitness
Bane 5,6,7
Michelle Q
45 min
10/25
19:10
Yoga
Motionssalen
Jeanette D
60 min
8/24
19:30
Temagus
Sauna i svømmehallen
Michael E
60 min
9/30
torsdag
23-05-2019
08:00
Vandgymnastik
Aflyst
0/26
09:00
Latin fitness dance
Sal 2
Louise V
50 min
4/20
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
10:15
Baby Fitness
Sal 2
Louise V
60 min
0/15
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Mette B
45 min
26/26
16:30
Saunagus
Livredder
15 min
0/30
16:50
Bodybike 1
Bodybikesalen
Jan B
60 min
5/27
17:00
Switching
Switching
Emma L
50 min
9/13
17:10
Zumba
Motionssalen
Nanna R
50 min
11/20
18:00
Bodybike 2+ gus
Bodybikesalen
Martin J
70 min
8/27
18:10
Crosstræning
Motionssalen
Emilie K
60 min
10/20
18:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Nanna S
45 min
26/26
19:00
Saunagus
Livredder
15 min
0/30
fredag
24-05-2019
06:40
Bodybike 1
Bodybikesalen
Stig N
60 min
4/27
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
26/26
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
26/26
10:30
Switching
Switching
Dorte S
45 min
13/13
11:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
7/30
11:20
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
4/30
11:30
Bodybike Quick
Aflyst
0/27
14:45
Jumping Fitness
Aflyst
1/18
15:45
Yoga OBS HOLDET ER I SAL 2
Motionssalen
Cecilie H
75 min
24/24
16:30
Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
6/30
lørdag
25-05-2019
08:15
Stram Op
Aflyst
0/22
08:30
Bodybike 1
Aflyst
0/27
10:00
Saunagus
Aflyst
0/30
14:00
Saunagus
Aflyst
0/30
søndag
26-05-2019
09:00
Jumping Fitness
Aflyst
0/18
10:00
Pilates
Aflyst
0/20
10:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus
Livredder
15 min
0/30