Dansk ▼
English
Español
Uge 25
21-06-2021 - 27-06-2021

Hold filtrering
mandag
21-06-2021
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
17/17
10:15
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/5
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
17/17
16:00
Bodytoning
Sal 1
Elena B
60 min
14/19
16:15
Bodybike 1
bodybike salen
Mette B
60 min
6/20
16:30
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/5
17:30
Bodybike Quick
bodybike salen
Dorte S
50 min
10/20
18:10
Stærk Krop
Sal 1
Mette B
50 min
8/19
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
17/17
19:00
Svingfri gus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
4/5
19:10
Yoga
Sal 1
Jeanette D
60 min
6/19
19:20
Svingfri Saunagus
sauna i svømmehal
Livredder
10 min
4/5
tirsdag
22-06-2021
07:30
MBL
Sal 1
Elena B
45 min
5/19
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
17/17
10:15
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/5
16:30
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/5
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
17/17
17:00
Jumping Fitness
Sal 1
Pia B
50 min
10/14
18:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
11/17
18:00
Bodybike 2
bodybike salen
Martin J
70 min
9/20
18:00
Bodytoning
Sal 1
Pia B
60 min
8/19
19:00
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
4/5
onsdag
23-06-2021
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
17/17
10:15
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/5
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
16/16
15:30
Core & Stabilitet
Sal 1
Mette B
50 min
10/19
16:30
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/5
16:30
Pilates
Sal 1
Susanne H
60 min
3/19
17:00
Udendørs HIIT Træning (forpladsen)
Forpladsen
Lena L
60 min
5/20
17:30
Bodybike 1
bodybike salen
Heidi N
60 min
3/20
18:10
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
15/15
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Mette B
45 min
17/17
19:10
Afrobeat/Dancehall Fitness
Sal 1
Anine O
50 min
0/19
20:00
Svingfri Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
5/5
torsdag
24-06-2021
08:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
17/17
10:15
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/15
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
17/17
16:30
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/15
16:50
Bodybike 1
bodybike salen
Jan B
60 min
7/20
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
17/17
17:00
Fitness Dance
Sal 1
Emilie K
60 min
9/19
18:00
Bodybike 2
bodybike salen
Martin J
70 min
14/20
18:10
Cross Træning
Sal 1
Emilie K
60 min
12/19
18:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Mette B
45 min
17/17
19:00
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/15
fredag
25-06-2021
07:30
Svingfri saunagus fredag morgen
sauna i svømmehal
Livredder
10 min
2/5
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
17/17
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
17/17
11:00
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
7/15
11:20
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
5/15
11:30
Bodybike Quick
bodybike salen
Camilla N
50 min
3/20
11:30
Puls & Styrke
Sal 1
Dorte S
60 min
11/19
14:45
Jumping Fitness
Sal 1
Lena L
50 min
15/15
16:00
Yin Yoga
Sal 1
Rikke L
75 min
3/19
16:30
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/15
lørdag
26-06-2021
08:15
Stram Op
Sal 1
Emma L
50 min
10/19
09:15
Core & Stabilitet
Sal 1
Emma L
45 min
4/19
10:15
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/15
14:00
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/15
søndag
27-06-2021
09:00
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
15/15
10:00
Morgen Yoga Flow
Sal 1
Jeanette D
60 min
7/19
10:15
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/15
14:00
Svingfri Saunagus
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/15
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;