Dansk ▼
English
Español
Uge 21
23-05-2022 - 29-05-2022

Hold filtrering
mandag
23-05-2022
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
23/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
10:30
Vandgymnastik
Aflyst
5/24
16:00
Bodytoning
Sal 1
Elena B
60 min
18/19
16:15
Bodybike 1
bodybike salen
Mette B
60 min
7/27
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
1/30
17:10
Jumping Fitness
Sal 1
Pia B
50 min
6/16
17:30
Bodybike Quick
Aflyst
2/27
18:10
Stærk Krop
Sal 1
Mette B
50 min
9/19
18:30
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
19/30
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Betina L
45 min
11/24
19:10
Yoga
Sal 1
Sidsel W
60 min
6/19
tirsdag
24-05-2022
07:30
MBL
Sal 1
Siv H
45 min
4/19
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Betina L
45 min
20/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
2/30
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
17:00
Switching
switching
Anne T
50 min
2/10
17:00
Pilates
Aflyst
3/19
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
17/24
17:10
Cross Træning
Sal 1
Christian J
60 min
6/15
18:00
Bodybike 2
bodybike salen
Martin J
70 min
11/27
18:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
11/24
19:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
4/30
onsdag
25-05-2022
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Siv H
45 min
24/24
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
3/30
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Siv H
45 min
24/24
16:00
Core & Stabilitet
Sal 1
Mette B
50 min
16/19
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
17:00
CrossDance
Sal 1
Lena L
60 min
8/19
18:10
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
12/16
18:30
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
8/30
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
18/24
torsdag
26-05-2022
08:00
Vandgymnastik
Aflyst
0/24
09:00
Vandgymnastik EKSTRA HOLD
Varmtvandsbassin
Emma C
45 min
20/24
10:00
Bodytoning
Aflyst
0/19
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
10:30
Vandgymnastik
Aflyst
0/24
14:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
16:30
Saunagus - husk drikkedunk
Aflyst
0/30
16:50
Bodybike 1
Aflyst
0/27
18:00
Bodybike 2
Aflyst
0/27
18:10
Cross Træning
Aflyst
0/15
19:00
Saunagus - husk drikkedunk
Aflyst
0/30
fredag
27-05-2022
07:30
Saunagus Fredag morgen
sauna i svømmehal
Livredder
10 min
1/30
08:45
Switching
switching
Siv H
50 min
10/10
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
24/24
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Siv H
45 min
24/24
11:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
6/30
11:20
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
4/30
11:30
Bodybike Quick
bodybike salen
Lena L
50 min
6/27
14:45
Jumping Fitness
Sal 1
Lena L
50 min
16/16
16:00
Yin Yoga
Sal 1
Rikke L
75 min
11/19
16:15
Temagus
Sauna i wellness
Livredder
60 min
3/30
lørdag
28-05-2022
08:15
Stram Op
Sal 1
Anne T
60 min
8/19
09:25
Core & Stabilitet
Sal 1
Anne T
45 min
2/19
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
søndag
29-05-2022
09:00
Jumping Fitness
Sal 1
Jeanette D
50 min
10/16
10:00
Morgen Yoga Flow
Sal 1
Jeanette D
60 min
6/19
10:15
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
0/30
14:00
Saunagus - husk drikkedunk
Sauna i wellness
Livredder
15 min
2/30
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;