Dansk ▼
English
Español
Uge 47
18-11-2019 - 24-11-2019

Hold filtrering
mandag
18-11-2019
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
25/26
10:15
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
2/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
26/26
16:00
Bodytoning
Motionssalen
Elena B
60 min
21/22
16:15
Bodybike 1
Bodybikesalen
Mette B
60 min
24/27
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
16:45
Barre Træning
Sal 2
Maja C
55 min
9/15
17:30
Bodybike Quick
Bodybikesalen
Dorte S
50 min
21/27
17:50
Latin Funk
sal 2
Maja C
50 min
11/20
18:10
Stærk Krop
Motionssalen
Mette B
40 min
8/20
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Annesofie Ø
45 min
22/26
19:00
Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
14/30
19:00
Yoga
Motionssalen
Mia E
60 min
16/24
tirsdag
19-11-2019
07:30
MBL
Motionssalen
Elena B
45 min
8/20
09:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Elena B
45 min
26/26
10:15
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
16:45
Fit N' Burn
Motionssalen
Emilie K
60 min
8/20
17:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
23/26
17:00
Switching
Switching
Mustafa D
50 min
9/13
17:55
Latin Funk
Motionssalen
Maja C
60 min
7/20
18:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
23/26
18:00
Bodybike 2+ gus
Bodybikesalen
Martin J
70 min
26/27
19:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
3/30
onsdag
20-11-2019
09:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
26/26
10:15
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
3/30
10:30
Varmtvandstræning
Varmtvandsbassin
Dorte S
45 min
26/26
16:00
Core & Stabilitet
Motionssalen
Pia B
50 min
19/22
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
17:00
Bodytoning
Motionssalen
Pia B
60 min
12/22
17:00
Bodybike 1
Bodybikesalen
Niels H
60 min
26/27
18:10
Jumping Fitness
Motionssalen
Jeanette D
50 min
16/18
18:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Michelle Q
45 min
13/26
19:00
Yoga
Aflyst
0/24
19:10
Pilates
Motionssalen
Jeanette D
60 min
8/20
19:30
Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
26/30
20:15
Aqua Yoga
Aflyst
0/16
torsdag
21-11-2019
08:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
22/26
10:15
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
10:30
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Marie M
45 min
26/26
16:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
16:50
Bodybike 1
Bodybikesalen
Mette B
60 min
13/27
17:00
Switching
Switching
Mustafa D
50 min
8/13
17:00
Corebar træning
Aflyst
7/12
17:10
Zumba
Motionssalen
Nanna R
50 min
5/20
18:00
Bodybike 2+ gus
Bodybikesalen
Martin J
70 min
27/27
18:10
Crosstræning
Motionssalen
Emilie K
60 min
9/20
18:15
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Nanna S
45 min
21/26
19:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
fredag
22-11-2019
06:40
Morgen Bodybike
Bodybikesalen
Stig N
60 min
9/29
07:30
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
1/30
09:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Lena L
45 min
26/26
10:00
Vandgymnastik
Varmtvandsbassin
Camilla N
45 min
26/26
10:30
Switching
Switching
Jan B
45 min
11/13
11:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
9/30
11:20
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
4/30
11:30
Bodybike Quick
Bodybikesalen
Camilla N
50 min
4/27
14:45
Jumping Fitness
Motionssalen
Lena L
50 min
5/18
16:00
Yoga
Motionssalen
Cecilie H
75 min
19/24
16:30
BLACK friday Temagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
60 min
7/30
lørdag
23-11-2019
08:15
Stram Op
Motionssalen
Pia B
60 min
12/22
08:30
Bodybike 1
Bodybikesalen
Mette B
60 min
5/27
09:30
Yoga
Motionssalen
Lise C
60 min
8/24
10:15
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
10 min
0/30
14:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30
søndag
24-11-2019
09:00
Morgen Yoga Flow
Motionssalen
Jeanette D
60 min
4/24
10:10
Jumping Fitness
Motionssalen
Jeanette D
50 min
15/18
10:15
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
10 min
0/30
11:00
Bodybike 1
Bodybikesalen
Niels H
60 min
4/27
11:10
Pilates
Sal 2
Jeanette D
60 min
10/20
14:00
Saunagus
Sauna i svømmehallen
Livredder
15 min
0/30