Dansk ▼
English
Español
Uge 47
18-11-2019 - 24-11-2019

Hold filtrering
mandag
18-11-2019
06:15
Cykling Let Øvet
Sal 2
Lisbet F
45 min
9/35
08:30
Yoga Flow
Sal 3
Dorthe M
55 min
20/23
08:30
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
18/30
09:30
Senior/Cirkel
Cirkeltæning
Charlotte N
55 min
15/17
09:30
Pilates
Sal 3
Dorthe M
55 min
19/23
09:30
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
55 min
13/30
10:30
Senior/Cirkel
Cirkeltræning
Charlotte N
55 min
13/17
16:00
Reformer
Sal 4
Dorthe M
55 min
2/9
16:10
Styrkeløft/teknink
Aflyst
0/10
16:35
Step Let øvet
Sal 1
Ditte M
50 min
5/28
16:45
Cykling Let Øvet
Sal 2
Majbritt M
45 min
35/35
17:00
Cross Fitness
Sal 5
Lene S
55 min
4/16
17:30
BODYPUMP®
Sal 1
Anja D
60 min
22/30
17:30
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
4/9
17:40
Cykling Øvet
Sal 2
Majbritt M
55 min
16/35
18:00
Løb
Udenfor
Erik/Flemming
60 min
16/100
18:30
BODYFLOW®
Sal 3
Anne D
55 min
19/23
18:35
Fedtdræber
Sal 1
Gitte P
55 min
13/30
19:30
Yoga
Sal 3
Anne D
55 min
17/25
19:40
Boxercise
Sal 1
Martin D
55 min
19/24
20:40
Sixpack Ekspres
Sal 1
Martin
30 min
7/28
tirsdag
19-11-2019
06:15
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
45 min
17/30
08:10
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
55 min
27/30
09:10
Mave/Ryg Eks
Sal 1
Sommer D
30 min
13/30
09:15
Cykling Let Øvet
Sal 2
Marlene C
45 min
24/35
09:30
Senior/Cirkel
Cirkeltæning
Charlotte N
55 min
12/17
09:45
BODYFLOW®
Sal 3
Dorthe M
60 min
12/23
10:30
Senior Gymnastik
Sal 1
Charlotte N
55 min
19/28
16:00
Reformer
Sal 4
Dorthe M
55 min
8/9
16:45
Cykling Let Øvet
Sal 2
Lisbet F
45 min
18/35
17:00
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
50 min
27/30
17:00
Yoga Flow
Sal 3
Dorthe M
55 min
25/23
17:30
MTB Let øvet/øvet
Udenfor
Steen J
90 min
5/100
17:45
Cykling Øvet
Sal 2
Lisbet F
55 min
14/35
17:55
SH'BAM®
Sal 1
Camilla S
50 min
29/28
18:00
Reformer
Aflyst
0/9
18:50
Cykling Let Øvet
Sal 2
Elsebeth Ø
45 min
12/35
18:55
BODYCOMBAT®
Sal 1
Gitte P
60 min
24/30
20:00
BODYPUMP®
Sal 1
Gitte P
60 min
21/30
onsdag
20-11-2019
08:10
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
9/30
08:30
Pilates
Sal 3
Dorthe M
55 min
17/23
09:15
Cykling Let Øvet
Sal 2
Anne E
45 min
13/35
09:30
Yoga Flow
Sal 3
Dorthe M
55 min
18/23
09:30
Senior/Cirkel
Cirkeltræning
Johannes p
55 min
12/17
09:30
Bold
Sal 1
Sommer D
45 min
6/20
10:30
Senior/Cirkel
Cirkeltræning
Johannes p
55 min
6/17
10:35
Reformer
Sal 4
Dorthe M
55 min
9/9
16:30
CXWORX® (Mave/Ryg)
Sal 1
Ditte M
30 min
4/24
16:45
Cykling Let Øvet
Sal 2
Lars S
55 min
15/35
17:00
Cross Fitness
Sal 5
Adrian
55 min
15/16
17:00
Løb
Udenfor
Robin H
60 min
14/100
17:05
Walk iT
Sal 3
Ditte M
45 min
5/19
17:30
BODYPUMP®
Sal 1
Henrik B
60 min
10/30
17:50
Cykling Øvet
Sal 2
Esben
55 min
14/35
18:00
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
7/9
18:00
SH'BAM®
Sal 3
Kristina L
50 min
18/18
19:00
BODYFLOW®
Sal 3
Anne D
60 min
11/23
19:35
BODYCOMBAT®
Aflyst
0/30
torsdag
21-11-2019
06:15
BODYPUMP®
Sal 1
Henrik B
45 min
9/30
09:00
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
5/9
09:10
Mave/Ryg Eks.
Sal 1
Charlotte N
45 min
10/30
09:15
Cykling Let Øvet
Sal 2
Christian D
45 min
26/35
09:30
Senior/Cirkel
Cirkeltræning
Dorthe M
55 min
14/17
10:05
Yoga Flow
Sal 3
Anne D
55 min
19/23
10:30
Senior Gymnastik
Sal 1
Charlotte N
55 min
7/28
16:35
Walk iT Styrke
Sal 3
Sommer D
50 min
19/19
17:00
BODYPUMP
Sal 1
Allan H
55 min
15/30
17:10
Cykling Øvet
Sal 2
Esben
55 min
13/35
17:30
MTB Let øvet/øvet
Udenfor
TURNUS
90 min
2/100
17:30
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
4/9
17:30
Zumba
Sal 3
Benedicte
55 min
6/20
18:00
Fedtdræber
Sal 1
Maria E
55 min
25/30
18:30
Yoga Flow
Sal 3
Anne D
55 min
16/23
19:05
CXWORX® (Mave/Ryg)
Sal 1
Allan H
30 min
15/24
19:30
Yoga
Sal 3
Anne D
55 min
18/25
19:40
BODYPUMP®
Sal 1
Allan H
60 min
14/30
fredag
22-11-2019
06:15
Cykling Øvet
Sal 2
Lisbet F
55 min
11/35
06:15
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
45 min
9/30
08:00
Cykling Øvet
Sal 2
Christian D
55 min
17/35
08:00
Styrkeløft/teknink
Sal 5
Johannes p
55 min
0/10
09:15
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
17/30
09:20
Yoga basis
Sal 3
Kirsten L
55 min
11/23
09:30
Senior/Cirkel
Cirkeltræning
Charlotte N
55 min
12/17
10:20
Afspænding
Sal 3
Kirsten L
45 min
15/23
10:30
Senior/Cirkel
Cirkeltræning
Charlotte N
55 min
8/17
16:30
BODYCOMBAT®
Sal 1
Majbritt G
45 min
7/30
17:00
Cross Fitness
Sal 5
Adrian
55 min
5/16
lørdag
23-11-2019
08:00
Reformer
Sal 4
Anne B
55 min
4/9
08:10
Step Let øvet
Sal 1
Ditte M
55 min
17/28
08:30
Løb
Udenfor
TURNUS
60 min
5/100
09:00
Reformer
Sal 4
Anne B
55 min
4/9
09:15
Cykling Let Øvet
Sal 2
Lars S
45 min
35/35
09:15
CXWORX® (Mave/Ryg)
Sal 3
Ditte M
30 min
1/24
09:20
BODYCOMBAT®
Sal 1
Gitte P
60 min
30/30
10:00
MTB Let øvet/øvet
Udenfor
Marcus R
120 min
1/100
10:00
Strala Yoga
Sal 3
Alisa S
60 min
23/23
10:15
Cykling Øvet
Sal 2
Lars S
55 min
17/35
10:30
BODYPUMP®
Sal 1
Gitte P
60 min
19/30
søndag
24-11-2019
09:00
Reformer
Sal 4
Anne B
55 min
4/9
09:15
Cykling Let Øvet
Sal 2
Esben
55 min
29/35
10:00
Reformer
Sal 4
Anne B
55 min
9/9
10:15
Cykling Øvet
Sal 2
Esben
55 min
15/35
10:35
Fedtdræber
Sal 1
Gitte P
55 min
30/30
11:00
BODYFLOW®
Sal 3
Alisa S
60 min
23/23