Dansk ▼
English
Español
Uge 13
27-03-2023 - 02-04-2023

Hold filtrering
mandag
27-03-2023
06:15
Cykling let øvet (Virtuel)
Sal 2
Uden i
45 min
08:25
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
08:30
Pilates Reformer
Sal 3
Dimitra N
55 min
09:00
Cykling let øvet
Sal 2
Lars S
45 min
09:30
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
50 min
09:30
Senior Cirkel
Cirkeltræning
Andreas
55 min
09:30
Basic Reformer
Sal 3
Pil B
55 min
09:30
Yin Yoga
Sal 4
Agostino D
55 min
10:30
Yin Yoga
Sal 4
Agostino D
60 min
10:30
Basic Reformer
Sal 3
Pil B
55 min
15:30
Junior Crossfitness
Sal 5
Andreas T
55 min
16:30
Zumba
Sal 1
Maria (
50 min
16:35
TRX
Cirkeltræning
Andreas
55 min
17:00
Cykling Øvet
Sal 2
Peter L
55 min
17:00
Basic Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
17:30
BODYPUMP
Sal 1
Henrik B
60 min
18:00
Løbehold
Udenfor
Bjarne/Flemming
60 min
18:00
Pilates Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
18:30
Vinyasa Yoga
Sal 4
Britt D
60 min
18:40
Boxercise
Aflyst
19:00
Power/Jump Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
19:35
Yoga
Sal 4
Britt D
55 min
tirsdag
28-03-2023
08:00
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
50 min
08:55
Mave/ Ryg
Sal 1
Sommer D
30 min
09:00
Cykling let øvet
Sal 2
Marlene C
45 min
09:30
Pilates Reformer
Sal 3
Lasse H
55 min
09:35
Senior Gymnastik
Sal 1
Sommer D
50 min
10:30
Vinyasa Yoga
Sal 4
Rikke R
60 min
16:30
Advance Reformer
Sal 3
Merve
55 min
17:00
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
50 min
17:30
Power/Jump Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
17:30
Vinyasa Yoga
Sal 4
Agostino D
55 min
17:45
Cykling Øvet
Sal 2
Berit V
55 min
18:00
BODYJAM
Sal 1
Camilla S
60 min
18:30
Pilates Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
18:50
Cykling let øvet
Sal 2
Berit V
45 min
19:10
BODYCOMBAT
Sal 1
Gitte P
60 min
19:30
Pilates Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
onsdag
29-03-2023
06:15
Cykling let øvet (Virtuel)
Sal 2
Uden i
45 min
08:10
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
09:00
Basic Reformer
Sal 3
Pil B
55 min
09:30
Senior Cirkel
Cirkeltræning
Sommer D
55 min
10:00
Basic Reformer
Sal 3
Pil B
55 min
10:00
Vinyasa Yoga
Sal 4
Agostino D
60 min
15:30
Junior Crossfitness
Sal 5
Nina B
55 min
16:30
HiiT
Sal 1
Mathilde S
30 min
16:30
Advance Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
16:35
TRX
Cirkeltræning
Lasse H
55 min
17:00
Løbehold
Udenfor
Bjarne/Flemming
60 min
17:10
Core/Balle Booster
Sal 1
Christina S
55 min
17:30
Vinyasa Yoga
Sal 4
Agostino D
55 min
17:30
Pilates Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
18:15
BODYATTACK
Sal 1
Maria B
55 min
18:30
Power/Jump Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
19:15
BODYJAM
Sal 1
Kristina L
60 min
torsdag
30-03-2023
08:00
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
55 min
09:00
Cykling let øvet
Sal 2
Christian d
45 min
09:00
Basic Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
10:00
Pilates Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
10:05
Senior Gymnastik
Sal 1
Sommer D
55 min
16:30
Basic Reformer
Sal 3
Britt D
55 min
16:35
Walk iT/ Styrke
Sal 5
Sommer D
45 min
17:00
BODYPOWER
Sal 1
Peter L
55 min
17:00
Cykling Øvet
Sal 2
Niels S
55 min
17:30
Power/Jump Reformer
Sal 3
Britt D
55 min
18:00
BODYCOMBAT
Sal 1
Paula (
60 min
18:30
Power/Jump Reformer
Sal 3
Britt D
55 min
19:00
Vinyasa Yoga
Aflyst
19:10
Les Mills Core
Sal 1
Gitte P
30 min
19:50
BODYPUMP
Sal 1
Gitte P
60 min
fredag
31-03-2023
08:00
Cykling Øvet
Sal 2
Christian d
55 min
08:20
Power/Jump Reformer
Sal 3
Lasse B
55 min
09:15
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
09:30
Senior Cirkel
Cirkeltræning
Peter L
55 min
09:30
Yin Yoga
Sal 4
Christine B
55 min
10:30
Pilates Reformer
Sal 3
Sophia C
55 min
10:30
Vinyasa Yoga
Sal 4
Christine B
55 min
15:30
Fredags Booster
Sal 1
Christina S
50 min
15:30
Power/Jump Reformer
Sal 3
Dimitra N
55 min
16:30
BODYCOMBAT
Sal 1
Majbritt G
60 min
16:30
Advance Reformer
Sal 3
Dimitra N
55 min
lørdag
01-04-2023
08:00
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
50 min
08:00
Power/Jump Reformer
Sal 3
Karina K
55 min
09:00
Cykling Øvet
Sal 2
TURNUS
55 min
09:00
Walk iT/ Styrke
Sal 5
Sommer D
45 min
09:10
BODYCOMBAT
Sal 1
Gitte P
60 min
10:00
Udendørs fedtdræber
Udenfor
Sommer D
60 min
10:20
BODYPUMP
Sal 1
Gitte P
60 min
10:30
Vinyasa Yoga
Sal 4
Christine B
55 min
søndag
02-04-2023
08:30
BODYATTACK Release
Sal 1
Majbritt G
60 min
09:00
Cykling Øvet
Sal 2
TURNUS
55 min
09:00
Power/Jump Reformer
Sal 3
Karina K
55 min
09:45
BODYJAM Release
Sal 1
Camilla S
60 min
10:00
Power/Jump Reformer
Sal 3
Karina K
55 min
11:00
Les Mills Core Release
Sal 1
Allan H
30 min
11:10
Zumba
Aflyst
11:45
BODYPUMP Release
Sal 1
Allan/Gitte
60 min
13:00
BODYCOMBAT Release
Sal 1
Gitte/Majbritt
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×