Dansk ▼
English
Español
Uge 21
23-05-2022 - 29-05-2022

Hold filtrering
mandag
23-05-2022
06:15
Cykling let øvet (Virtuel)
Sal 2
Uden i
45 min
08:25
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
08:30
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
09:00
Cykling let øvet
Aflyst
09:30
Senior Cirkel
Cirkeltræning
Anne D
55 min
09:30
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
55 min
09:30
Yin Yoga
Sal 3
Lone K
55 min
10:30
Yin Yoga
Sal 3
Lone K
55 min
16:45
Cykling Øvet
Sal 2
Christian d
55 min
17:15
BODYPUMP
Sal 1
Henrik B
60 min
17:30
Reformer
Sal 4
Sanne M
55 min
18:00
Løbehold
Udenfor
Bjarne/Flemming
60 min
18:30
BODYFLOW
Sal 3
Katrine B
60 min
18:30
Boxercise
Sal 1
Martin D
90 min
18:30
Reformer
Sal 4
Sanne M
55 min
19:35
Yoga
Sal 3
Katrine B
55 min
tirsdag
24-05-2022
08:05
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
55 min
08:45
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
09:00
Cykling let øvet
Sal 2
Niels S
45 min
09:05
Mave/ Ryg
Sal 1
Sommer D
30 min
09:45
BODYFLOW
Sal 3
Anne D
60 min
09:45
Senior Gymnastik
Sal 1
Sommer D
55 min
16:30
Yogaflow
Sal 3
Anne D
55 min
17:00
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
50 min
17:30
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
17:45
Cykling Øvet
Sal 2
Berit V
55 min
18:00
BODYJAM
Sal 1
Camilla S
60 min
18:00
Walk iT/ Styrke
Sal 3
Sommer D
45 min
18:50
Cykling let øvet
Sal 2
Berit V
45 min
19:10
BODYCOMBAT
Sal 1
Gitte P
60 min
onsdag
25-05-2022
06:15
Cykling let øvet (Virtuel)
Sal 2
Uden i
45 min
08:10
Fedtdræber
Sal 1
Sommer D
55 min
08:30
Pilates
Sal 3
Anne D
55 min
09:30
Yogaflow
Sal 3
Anne D
55 min
09:30
Senior Cirkel
Cirkeltræning
Sommer D
55 min
10:35
Reformer
Sal 4
Pil B
55 min
16:30
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
17:00
Løbehold
Udenfor
Bjarne/Flemming
60 min
17:00
BODYPUMP
Sal 1
Bo W
60 min
17:30
ReformerJUMP
Sal 4
Anne D
55 min
18:10
Core/Balle Booster
Sal 1
Christina S
55 min
18:30
BODYFLOW
Sal 3
Anne D
60 min
19:15
BODYJAM EXPRESS
Sal 1
Kristina L
60 min
torsdag
26-05-2022
09:00
Cykling let øvet
Sal 2
Christian d
45 min
09:00
Reformer
Sal 4
Merve
55 min
10:00
Reformer
Sal 4
Merve
55 min
10:00
Fedtdræber
Sal 1
Gitte P
60,1 min
fredag
27-05-2022
06:15
Cykling let øvet (Virtuel)
Sal 2
Uden i
55 min
08:00
Cykling Øvet
Sal 2
Christian d
55 min
09:15
Fedtdræber
Sal 1
Gitte P
55 min
09:30
Senior Cirkel
Cirkeltræning
Nina B
55 min
16:30
BODYCOMBAT
Sal 1
Gitte P
60 min
lørdag
28-05-2022
08:00
Bodytoning
Sal 1
Sommer D
50 min
08:00
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
09:00
Cykling Øvet
Sal 2
TURNUS
55 min
09:00
Walk iT/ Styrke
Sal 3
Sommer D
45 min
09:00
Reformer
Sal 4
Anne D
55 min
09:15
BODYCOMBAT
Sal 1
Gitte P
60 min
10:00
BODYFLOW
Sal 3
Anne D
60 min
10:25
BODYPUMP
Sal 1
Gitte P
60 min
søndag
29-05-2022
09:00
Cykling Øvet
Sal 2
Lars S
55 min
10:00
Fedtdræber
Sal 1
Christina S
60 min
11:00
Zumba
Sal 1
Maria (
55 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;