Dansk ▼
English
Español
Uge 31
02-08-2021 - 08-08-2021

Hold filtrering
mandag
02-08-2021
06:30
Spinning 1
Rasmus M
60 min
11/25
08:10
Reformer Intro
Sal 3
Alex N
60 min
3/10
08:15
TABATA - intervaltræning
Sal 2
Inge I
45 min
5/25
08:45
Cirkeltræning i maskiner
1. sal
Lars P
50 min
10/12
09:00
Senior Gymnastik
Sal 2
Inge I
60 min
16/25
09:15
Yoga
Sal 1
Sarah J
60 min
6/20
09:30
INFRARØD Behandling
Sal 3
Admin
45 min
1/12
10:30
Heat Yoga
Aflyst
1/13
16:00
Zumba Fitness
Sal 2
Alex N
60 min
10/24
16:00
BodyPump
Sal 1
Helene G
60 min
2/18
17:00
Retro Aerobic
Sal 2
Alex N
60 min
6/20
17:05
Reformer Intro
Sal 3
Inge I
60 min
7/10
17:10
Fitness Walking & TRX Cirsuit
Sal 1
Helene G
60 min
2/16
17:15
Spinning 1
Spinning sal
Ulla E
60 min
7/25
18:10
Everybody FIGHT
Bokse område
Alex N
60 min
3/14
19:20
TRX Power
Sal 2
Alex N
60 min
11/20
20:30
Heat Stræk & afslapning
Sal 3
Vicki M
45 min
9/13
tirsdag
03-08-2021
06:30
Cirkeltræning i maskiner
1. sal
Admin
45 min
1/12
08:10
Reformer Intro
Sal 3
Anne P
60 min
4/10
09:15
Dans dig glad
Sal 2
Alex N
45 min
11/20
10:00
Yoga
Sal 1
Conni M
60 min
5/18
17:00
Løbe-skole begynder
Tina G
60 min
2/16
17:00
Body Combat
Sal 1
Linda M
60 min
8/16
17:00
Reformer Intro
Sal 3
Alex N
60 min
6/10
17:00
Spinning 1
Spinning sal
Rasmus M
60 min
13/25
onsdag
04-08-2021
06:30
Spinning 1
Ulla E
60 min
16/25
08:10
HEAT Yoga & mindfulness
Sal 3
Sarah J
60 min
5/13
08:15
Bodytoning
Sal 1
Inge I
45 min
6/18
09:15
Senior Spinning
Spinning sal
Alex N
60 min
6/25
10:20
INFRARØD Behandling
Sal 3
Admin
60 min
1/12
16:00
HEAT Styrke & mindfulness
Sal 3
Inge I
60 min
3/13
17:00
Reformer Intro
Sal 3
Dorrit W
60 min
3/10
17:00
Motionsboksning
1. sal
Ole T
75 min
3/10
17:00
Step/begynder/let øvede
Sal 1
Berith B
60 min
5/18
18:15
Zumba Fitness
Sal 2
Dorrit W
60 min
5/24
torsdag
05-08-2021
06:30
Core Træning
Sal 1
Jette A
30 min
7/18
09:15
Dans Dig Glad
Sal 2
Sarah J
45 min
11/18
10:05
Reformer Intro
Sal 3
Alex N
60 min
9/10
16:00
HEAT Styrke & mindfulness
Sal 3
Alex N
55 min
4/13
17:00
Reformer Intro
Sal 3
Berith B
60 min
7/10
17:05
Dans Dig Glad
Sal 1
Sarah J
55 min
4/18
17:30
Spinning 1
Spinning Sal
Brian V
60 min
11/25
fredag
06-08-2021
06:30
Spinning 1
Spinning sal
Rasmus M
60 min
7/25
08:10
Fitness walking
Sal 2
Inge I
30 min
5/12
08:45
Cirkeltræning i maskiner
1. sal
Lars P
50 min
11/12
09:00
Yoga
Sal 1
Conni M
75 min
5/18
09:00
Senior Gymnastik
Sal 2
Inge I
60 min
12/25
09:15
Spinning 1
Spinning sal
Alex N
60 min
5/25
10:15
Bodytoning
Sal 2
Inge I
60 min
6/18
10:15
Reformer Intro
Sal 3
Anne P
60 min
5/10
15:30
TRX Power
Sal 2
Alex N
60 min
11/20
16:30
INFRARØD Behandling
Sal 3
Admin
60 min
4/12
lørdag
07-08-2021
09:00
TABATA / Bodytoning
OUTDOOR
Vicki/Inge
45 min
6/25
09:00
Reformer Intro
Sal 3
Melissa S
60 min
8/10
09:30
Spinning 1
Rasmus M
60 min
6/25
09:30
Yoga
Sal 1
Sarah J
60 min
6/18
10:00
HEAT Styrke & mindfulness
Sal 3
Vicki/Inge
60 min
7/13
søndag
08-08-2021
09:00
Reformer Intro
Sal 3
Dorrit W
60 min
10/10
09:00
HEAT Yoga & mindfulness
Sal 3
Siff S
60 min
4/13
09:30
OUTDOOR Træning v/Ørnereden
OUTDOOR
Alex N
90 min
2/25
10:15
BodyPump
Sal 1
Dorrit W
60 min
4/18
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;