Dansk ▼
English
Español
Uge 39
26-09-2022 - 02-10-2022

Hold filtrering
mandag
26-09-2022
06:30
Spinning 1
Spinning sal
Rasmus M
60 min
13/29
08:10
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Anne P
60 min
8/12
08:15
TABATA - intervaltræning
Sal 2
Inge I
45 min
7/25
08:45
Cirkeltræning i maskiner
Aflyst
3/14
09:00
Senior Gymnastik
Sal 2
Inge I
60 min
17/25
09:15
Yoga
Sal 1
Sarah J
60 min
10/12
16:00
Zumba Fitness
Sal 2
Alex &
60 min
24/24
16:00
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Aflyst
0/12
17:00
Spinning 1
Spinning sal
Anja P
60 min
11/29
17:00
Yoga & Meditation for ALLE
Sal 3
Lone T
90 min
8/12
17:05
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Berith B
60 min
8/12
17:10
HERRE Holdet +40 år
Bokse omr.
Alex N
60 min
5/16
18:10
Fitness Walking & TRX Cirsuit
Sal 1
Inge I
60 min
7/12
19:15
REFORMER Intro/ Husk Toe Sox & handsker
Sal 4
Inge I
60 min
5/12
19:20
TRX Power
Sal 2
Alex N
60 min
16/20
19:30
Heat Core & mindfulness
Sal 3
Vicki M
45 min
6/12
20:30
HEAT Stræk & mindfulness
Sal 3
Vicki M
45 min
11/12
tirsdag
27-09-2022
06:30
Core Træning
Aflyst
3/18
08:10
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Anne P
60 min
5/12
08:15
Yoga
Aflyst
2/12
09:20
Dans dig glad
Sal 2
Sarah J
45 min
7/20
09:30
HEAT Stræk & mindfulness
Aflyst
2/12
10:15
Mor/Baby REFOREMER, Husk Toe sox og handsekr
Sal 4
Anne P
60 min
4/6
16:00
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Alex N
60 min
7/12
17:00
Body Combat
Sal 1
Linda M
60 min
2/16
17:00
Spinning 1
Spinning sal
Jesper S
60 min
29/29
17:00
HEAT Styrke & stræk
Sal 3
Anne P
60 min
9/12
17:00
Løbe-skole BEGYNDER m/teknik & planlægning
OUTDOOR
Tina G
60 min
4/20
18:00
Funktionel Træning OUTDOOR
OUTDOOR
Frederik &
60 min
1/20
18:15
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Anne P
60 min
8/12
19:30
Aften Yoga
Sal 1
Lone T
60 min
3/20
onsdag
28-09-2022
06:30
Spinning 1
Spinning sal
Ulla E
60 min
7/29
06:30
Morgen Yoga
Sal 3
Lone T
60 min
6/12
07:45
Lone Privat 1:1 yoga forløb
Sal 2
Lone T
75 min
0/1
08:10
HEAT Styrke & mindfulness
Sal 3
Sarah J
60 min
8/12
08:15
Bodytoning
Sal 1
Inge I
45 min
7/18
09:15
Senior Spinning
Spinning sal
Alex N
60 min
6/29
09:15
Heat yoga mild
Sal 3
Lone T
60 min
12/12
17:00
Motionsboksning
Bokse omr.
Ole T
75 min
3/10
17:00
Step Øvede
Sal 1
Anja P
60 min
5/20
17:00
REFORMER-HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Anne P
60 min
10/12
17:15
TABATA / Bodytoning
1. sal
Inge I
60 min
6/25
17:30
Spinning 1
Spinning sal
Ulla E
60 min
3/29
18:00
Restorativ YOGA
Sal 3
Camilla M
60 min
6/12
18:30
Funktionel Træning OUTDOOR
OUTDOOR
Vicki M
60 min
1/20
19:30
Sult eller Savn - Kost, Indsigt og Vaneændring
Sal 3
Lone T
60 min
1/1
torsdag
29-09-2022
06:30
Core Træning
Sal 1
Jette A
30 min
4/18
08:10
Fitness Walking & TRX Cirsuit
Sal 1
Inge I
55 min
4/12
09:00
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Alex N
60 min
5/12
09:10
Dans dig glad
Sal 2
Sarah J
50 min
7/20
10:10
Senior Fitness Walking
Sal 1
Inge I
30 min
6/12
10:15
HEAT Yoga Fusion
Sal 3
Lone T
75 min
9/12
10:45
Senior Cirkeltræning
Fitness afd.
Inge I
35 min
5/15
16:00
Zumba Fitness
Sal 2
Alex N
60 min
4/24
17:00
HEAT Styrke & stræk
Sal 3
Alex N
60 min
6/12
17:00
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Berith B
60 min
12/12
17:00
Body Combat
Sal 1
Linda M
60 min
2/16
17:10
Funktionel Træning OUTDOOR
OUTDOOR
Frederik &
60 min
2/20
17:15
Spinning 1
Spinning Sal
Brian V
60 min
10/29
18:15
HEAT Stræk & mindfulness
Sal 3
Alex /
45 min
3/12
fredag
30-09-2022
06:30
Spinning 1
Spinning sal
Anja P
60 min
10/29
08:10
Fitness walking
Sal 2
Inge I
30 min
1/14
08:45
Cirkeltræning i maskiner
1. sal
Lars P
50 min
2/14
09:00
Senior Gymnastik
Sal 2
Inge I
60 min
3/25
09:00
Yoga & Mindfulness
Sal 1
Conni M
75 min
7/14
09:00
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Anne P
60 min
6/12
09:15
Spinning 1
Spinning sal
Alex N
60 min
4/29
10:15
Bodytoning
Sal 2
Inge I
60 min
3/18
10:15
Mor/Baby REFOREMER, Husk Toe sox og handsekr
Sal 4
Anne P
60 min
1/6
15:30
TRX Power
Sal 2
Alex N
60 min
5/20
15:30
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Anne P
60 min
4/12
16:30
Zumba Fitness
1. sal
Alex N
45 min
0/24
16:35
HEAT Stræk & mindfulness
Sal 3
Vicki M
40 min
5/12
lørdag
01-10-2022
09:00
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Berith B
60 min
12/12
09:00
Spinning 1
Spinning sal
Anja P
60 min
9/29
10:00
INFRARØD Behandling
Sal 3
Admin
60 min
6/16
10:10
TABATA / Funktionel Træning
OUTDOOR
Inge I
60 min
7/20
11:15
Heat Core & mindfulness
Sal 3
Skift. i
60 min
11/12
søndag
02-10-2022
09:00
INFRARØD Behandling
Sal 3
Admin
60 min
5/16
09:30
OUTDOOR Træning v/Ørnereden
Ørnereden
Alex N
90 min
0/20
09:30
Fitness walking
Sal 1
Johnny B
45 min
1/16
10:15
REFORMER / HUSK Toe sox & handsker
Sal 4
Anne P
60 min
12/12
10:15
HEAT Yoga & mindfulness
Sal 3
Siff S
75 min
7/12
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×