Dansk ▼
English
Español
Uge 47
18-11-2019 - 24-11-2019

Hold filtrering
mandag
18-11-2019
06:30
Spinning 1
Rasmus M
60 min
29/30
08:00
Fitness walking
Sal 3
Inge I
30 min
10/15
08:45
Cirkeltræning i maskiner
1. sal
Lars P
50 min
12/14
08:45
TABATA - intervaltræning
Sal 1
Alex N
45 min
12/15
09:00
SeniorGymnastik
Sal 2
Inge I
60 min
25/35
09:00
Senior Spinning
Uffe P
60 min
12/30
16:00
Zumba Fitness
Alex N
60 min
17/28
17:00
Spinning 1
Mia F
60 min
28/30
17:00
Retro Dance
Sal 2
Alex N
60 min
14/30
17:00
Yoga for ALLE
Sal 1
Lindsie K
60 min
14/20
17:25
Fitness walking
Inge I
30 min
6/15
18:00
TRX Circuit
Inge I
50 min
11/14
18:00
Everybody Fight
Sal 2
Melissa S
75 min
4/25
18:05
Spinning 1
Alex N
60 min
10/30
19:15
TRX Power
sal 1
Alex N
60 min
9/13
tirsdag
19-11-2019
06:30
Core Træning
Sal 1
Jette A
30 min
10/20
08:05
TRX Power
Sal 1
Vicki M
45 min
7/13
09:00
Yoga
Sal 1
Conni M
60 min
13/20
10:00
Vild Med Dans
Sal 2
Ann P
60 min
6/20
17:00
Løbehold Begynder
Tina G
60 min
3/10
17:00
Spinning med 20 min. FTP Test
Jesper S
60 min
25/30
17:10
TRX Circuit
Sal 1
Anne M
50 min
5/14
18:10
Body Pump
Sal 2
Dorrit W
60 min
6/25
18:10
Fitness walking
Sal 3
Anne M
45 min
9/15
19:15
Pilates bold
Sal 1
Melissa S
75 min
5/12
onsdag
20-11-2019
06:15
Spinning 1
Ulla E
60 min
18/30
06:30
Yoga
Sal 1
Lindsie K
60 min
7/20
08:10
Bodytoning
Aflyst
1/20
09:15
Senior Spinning
Alex N
60 min
26/30
09:15
Dans Dig Glad
Sal 2
Sarah J
60 min
3/20
10:20
Yoga
Sarah J
60 min
4/20
17:00
Step/begynder
Sal 1
Inge I
60 min
10/20
17:00
Spinning 1
Lotte H
60 min
14/30
17:00
Fitness walking
Sille T
45 min
7/15
17:00
Everybody Fight
Ole T
60 min
12/25
18:00
Yoga
Sal 1
Camilla M
60 min
6/20
18:00
Zumba Fitness
Sal 2
Dorrit W
60 min
8/28
18:20
Fitness walking
sal 3
Inge I
30 min
8/15
19:00
Core Træning
Sal 1
Inge I
30 min
7/20
torsdag
21-11-2019
06:30
Core Træning
Sal 1
Jette A
30 min
8/20
08:15
TRX Circuit
Sal 2
Inge I
55 min
7/14
09:10
Zumba Fitness
Sal 1
Alex N
60 min
11/28
10:10
Senior Fitness Walking
Sal 3
Inge I
30 min
10/15
10:45
Senior Cirkeltræning
Inge I
35 min
5/15
16:00
TRX Power
Sal 1
Alex N
55 min
11/13
17:00
Body Combat
Sal 2
Lotte H
60 min
6/25
17:00
Fitness walking
Alex N
30 min
7/15
17:00
Spinning 1
Tina V
60 min
17/30
18:05
Step Øvede
Sal 2
Vicki M
60 min
5/20
18:15
Body Pump
Sal 1
Dorrit W
60 min
14/25
fredag
22-11-2019
06:30
Spinning 1
Alex N
60 min
10/30
08:10
Fitness walking
Sal 3
Inge I
30 min
9/15
08:45
Cirkeltræning i maskiner
1. sal
Lars P
50 min
14/14
09:00
Spinning 1
Alex N
60 min
5/30
09:00
SeniorGymnastik
Inge I
60 min
11/35
10:05
Yoga
Sal 1
Conni M
75 min
5/20
10:15
Bodytoning
Inge I
60 min
4/28
16:00
Dans Dig Glad
Sal 2
Alex N
45 min
5/20
16:45
Yoga
Sal 1
Lindsie K
45 min
7/20
16:45
TRX Power/Special
Sal 2
Alex N
45 min
11/13
lørdag
23-11-2019
08:45
Core Træning
Sal 1
Vicki M
30 min
7/20
09:00
YOGA med BALANCE i KROP og SJÆL
Sal 1
Camilla M
150 min
4/24
09:30
Fitness walking
Vicki M
45 min
7/15
09:30
Spinning 1
Rasmus M
60 min
9/30
10:30
Zumba Fitness
Sal 2
Dorrit W
60 min
5/28
søndag
24-11-2019
09:00
Mindful Yoga
Sal 1
Lindsie K
75 min
15/24
09:00
OUTDOOR Træning v/Ørnereden
Alex N
75 min
1/20
09:30
Spinning 1
Rasmus M
60 min
1/30
10:00
Fitness walking
Johnny B
30 min
2/15
10:45
Body Pump
Sal 1
Dorrit W
60 min
5/25
16:00
Yoga/Øl/Vin kun for mænd
Sal 1
Sarah J
60 min
6/16