Dansk ▼
English
Español
Uge 21
23-05-2022 - 29-05-2022

Hold filtrering
mandag
23-05-2022
17:00
Løbehold Grøn (Distance)
Risskov
Anette F
60 min
17:00
Løbeskole
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
17:00
Løbehold Gul (Distance)
Risskov
Anna M
60 min
17:00
Løbeskole
Amager
Sebastian K
60 min
17:00
Løbehold (Grøn-Gul)
Aalborg
Jonas G
60 min
17:00
StrongWalk
Aalborg
Line F
60 min
17:00
Løbeskole
Risskov
Anne-Marie M
60 min
17:00
Løbeskole
Gladsaxe/Brønshøj
Camilla F
60 min
17:00
Løbeskole
Frederiksberg/Valby
Emma A
60 min
17:00
StrongWalk
Silkeborg
Palle H
60 min
17:15
Løbehold
Roskilde
Laurits E
60 min
17:15
Løbehold Grøn-Gul (interval)
Odense
Mia E
60 min
17:30
Styrketræning i Hørhaven
Marselis/Skåde
Anne J
60 min
18:00
StrongWalk (Begynder)
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
18:00
StrongWalk
Amager
Sebastian K
60 min
18:00
Løbeskole
Aalborg
Jonas G
60 min
18:00
Styrketræning
Aalborg
Line F
60 min
18:00
StrongWalk (Grøn-Gul)
Risskov
Anne-Marie M
60 min
18:00
StrongWalk
Gladsaxe/Brønshøj
Camilla F
60 min
18:00
StrongWalk
Frederiksberg/Valby
Emma A
60 min
18:30
Løbehold Grøn-Gul (Distance)
Marselis/Skåde
Anne J
60 min
tirsdag
24-05-2022
09:00
StrongWalk (Grøn)
Risskov
Rune D
55 min
10:00
Senior/StrongWalk
Odense
Sahra M
60 min
10:00
StrongWalk (Grøn)
Aalborg
Line F
60 min
17:00
StrongWalk (Distance)
Lyngby/Klampenborg
Jan E
60 min
17:00
Løbehold Grøn
Amager
Lasse S
60 min
17:15
Styrketræning
Roskilde
Mark P
60 min
17:30
Løbehold Rød-Sort (Interval)
Risskov
Laura M
60 min
17:30
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Josefine G
60 min
17:30
Løbehold Rød (Interval)
Marselis/Skåde
Daniel N
60 min
18:00
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Frederiksbjerg
Kristine U
60 min
18:00
Løbehold Grøn-Gul (Distance)
Lyngby/Klampenborg
Jan E
60 min
18:00
Styrketræning
Amager
Lasse S
60 min
18:15
StrongWalk
Roskilde
Mark P
60 min
18:30
StrongWalk (Gul-Rød)
Marselis/Skåde
Daniel N
60 min
onsdag
25-05-2022
06:30
De Morgenfriske!
Lyngby/Klampenborg
Jan E
60 min
17:00
Løbeskole
Gladsaxe/Brønshøj
Jan E
60 min
17:00
Løbehold
Frederiksberg/Valby
Nikolaj C
60 min
17:15
StrongWalk (Grøn-Gul)
Risskov
Lærke K
60 min
17:15
Løbehold Grøn-Gul (Distance)
Odense
Malene M
60 min
17:15
Løbehold
Roskilde
Laurits E
60 min
18:00
StrongWalk
Gladsaxe/Brønshøj
Jan E
60 min
18:00
Styrketræning
Frederiksberg/Valby
Nikolaj C
60 min
18:15
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Lærke K
60 min
torsdag
26-05-2022
fredag
27-05-2022
17:00
5 km testløb ved Egå Engsø for ALLE niveauer!
Risskov
Kristine H
60 min
17:00
5 km testWalk ved Egå Engsø for ALLE niveauer!
Risskov
Anna M
60 min
lørdag
28-05-2022
09:00
StrongWalk
Aalborg
Jonas G
60 min
09:00
StrongWalk (Gul-Rød)
Anne-Marie M
60 min
09:30
Hyggeløb (Social løbetur)
Risskov
Ingen_Træner
30 min
10:00
Styrketræning
Odense
Maria C
60 min
10:00
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Anne-Marie M
60 min
11:00
RunningNow Social 50+
Risskov
Anne-Marie M
60 min
søndag
29-05-2022
08:30
TrailWalk (Gul-Rød)
Marselis/Skåde
Rune D
90 min
08:30
TrailWalk (Grøn)
Marselis/Skåde
Anna M
90 min
09:30
Langturs Walk-træning
Lyngby/Klampenborg
Emilie K
90 min
10:00
Trailløb (Grøn)
Marselis/Skåde
Rune D
60 min
10:00
Trailløb (Gul)
Marselis/Skåde
Anna M
90 min
10:00
Trailløb (Gul-Rød)
Marselis/Skåde
Rasmus F
90 min
11:00
Trailløb
Lyngby/Klampenborg
Emilie K
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;