Dansk ▼
English
Español
Uge 48
29-11-2021 - 05-12-2021

Hold filtrering
mandag
29-11-2021
17:00
Løbehold Grøn (Distance)
Risskov
Allan S
60 min
17:00
Løbehold Gul (Distance)
Risskov
Kristine H
60 min
17:00
Løbeskole Risskov
Risskov
Rune D
60 min
17:00
Løbehold Rød (Distance)
Risskov
Anna M
60 min
17:00
Styrketræning i Hørhaven
Marselis/Skåde
Anne J
60 min
17:00
Løbehold (Grøn-Gul)
Aalborg
Jonas G
60 min
17:00
Løbehold Grøn/Løbeskole (Interval)
Odense
Emely R
60 min
17:00
StrongWalk
Aalborg
Line F
60 min
17:15
Løbeskole
Roskilde
Sebastian K
60 min
18:00
Styrketræning
Aalborg
Line F
60 min
tirsdag
30-11-2021
09:00
StrongWalk (Grøn)
Risskov
Jette_&_Eigil
55 min
10:00
Styrketræning
Risskov
Jette_&_Eigil
45 min
10:00
StrongWalk (Grøn)
Aalborg
Grethe M
60 min
10:00
Senior/StrongWalk
Odense
Natacha N
60 min
17:00
StrongWalk
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
17:30
Løbehold Rød-Sort (Interval)
Risskov
Rune D
60 min
17:30
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Marselis/Skåde
Henriette G
60 min
17:30
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Laura E
60 min
17:30
Løbeskole/Grøn (Distance)
Marselis/Skåde
Tina H
60 min
18:00
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Frederiksbjerg
Kristine U
60 min
18:00
Løbehold (Gul)
Lyngby/Klampenborg
Anton K
60 min
18:30
StrongWalk (Gul-Rød)
Marselis/Skåde
Tina H
60 min
onsdag
01-12-2021
09:00
Løbehold Grøn-Gul (Distance)
Risskov
Rune D
60 min
17:00
Løbehold Grøn/Løbeskole (Distance)
Odense
Malene M
60 min
17:00
StrongWalk
Aalborg
Line F
60 min
17:15
Løbeskole
Roskilde
Sebastian K
60 min
17:15
StrongWalk (Grøn-Gul)
Risskov
Amalie N
60 min
18:00
Styrketræning
Aalborg
Line F
60 min
torsdag
02-12-2021
08:15
StrongWalk (Gul-Rød)
Risskov
Rune D
45 min
09:00
StrongWalk (Grøn)
Risskov
Jette_&_Eigil
55 min
09:00
Løbehold Grøn-Gul (Distance)
Risskov
Rune D
45 min
10:00
Styrketræning
Risskov
Jette_&_Eigil
45 min
10:00
StrongWalk (Grøn)
Aalborg
Grethe M
60 min
10:00
Senior/StrongWalk
Odense
Natacha N
60 min
17:00
Løbehold Grøn (Interval)
Risskov
Allan S
60 min
17:00
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Risskov
Kristine H
60 min
17:00
Løbeskole
Risskov
Laura M
60 min
17:00
Løbehold (Grøn-Gul)
Aalborg
Jonas G
60 min
17:15
StrongWalk
Roskilde
Mark P
60 min
17:30
Løbehold Gul-Rød (Distance)
Marselis/Skåde
Henriette G
60 min
17:30
Løbeskole/Grøn (Interval)
Marselis/Skåde
Emilie R
60 min
17:30
Juleevent
Lyngby/Klampenborg
Emilie K
90 min
18:00
Løbehold (Sort) Distance (5:20 min/km)
Risskov
Morten H
60 min
18:00
Løbehold Rød (Distance)
Risskov
Laura M
60 min
18:00
Løbehold Gul (Distance)
Frederiksbjerg
Frederik B
60 min
18:15
Styrketræning
Roskilde
Mark P
60 min
18:30
StrongWalk (Gul-Rød)
Marselis/Skåde
Emilie R
60 min
fredag
03-12-2021
17:00
Løbehold Rød-Sort (Interval)
Risskov
Rune D
60 min
lørdag
04-12-2021
09:00
StrongWalk
Aalborg
Dennis H
60 min
09:00
StrongWalk (Grøn-Gul)
Risskov
Tina H
60 min
09:30
Hyggeløb (Social løbetur)
Risskov
Rune D
30 min
10:00
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Tina H
60 min
søndag
05-12-2021
10:00
Trailløb OBS! Langtur fra Hørhaven
Marselis/Skåde
Rune D
120 min
10:00
TrailWalk OBS! Langtur fra Hørhaven
Marselis/Skåde
Anna M
120 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;