Dansk ▼
English
Español
Uge 42
18-10-2021 - 24-10-2021

Hold filtrering
mandag
18-10-2021
17:00
Løbehold Grøn (Distance)
Risskov
Anette F
60 min
17:00
Løbehold Gul (Distance)
Risskov
Kristine H
60 min
17:00
Løbeskole Risskov
Risskov
Rune D
60 min
17:00
StrongWalk
Aalborg
Dennis H
60 min
17:00
Løbeskole/Løbehold (Grøn-Gul)
Aalborg
Jonas G
60 min
17:00
Løbehold Grøn/Løbeskole (Interval)
Odense
Naja R
60 min
17:15
Løbeskole
Roskilde
Sebastian K
60 min
18:00
Løbehold Gul-Rød (Distance)
Risskov
Rune D
60 min
18:00
Styrketræning
Aalborg
Dennis H
60 min
18:00
Løbehold Grøn (Distance)
Marselis/Skåde
Anne J
60 min
tirsdag
19-10-2021
09:00
StrongWalk (Grøn)
Risskov
Rune D
55 min
10:00
Styrketræning
Risskov
Rune D
45 min
10:00
StrongWalk (Grøn)
Aalborg
Grethe M
60 min
10:00
Senior/StrongWalk
Odense
Natacha N
60 min
17:00
StrongWalk
Lyngby/Klampenborg
Emilie K
60 min
17:00
StrongWalk
Odense
Natacha N
60 min
17:15
Styrketræning
Roskilde
Mark P
60 min
17:30
Løbehold Rød-Sort (Interval)
Risskov
Laura M
60 min
17:30
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Marselis/Skåde
Henriette G
60 min
17:30
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Laura E
60 min
18:00
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Frederiksbjerg
Kristine U
60 min
18:00
Løbeskole
Lyngby/Klampenborg
Emilie K
60 min
18:00
Løbehold (Grøn-Gul)
Lyngby/Klampenborg
Niels H
60 min
18:00
Styrketræning
Odense
Natacha N
60 min
18:15
StrongWalk
Roskilde
Cecilie C
60 min
18:30
StrongWalk (Gul-Rød)
Marselis/Skåde
Henriette G
60 min
onsdag
20-10-2021
17:00
StrongWalk (Grøn-Gul)
Risskov
Amalie N
60 min
17:00
Løbehold Grøn/Løbeskole (Distance)
Odense
Malene M
60 min
17:15
Løbeskole
Roskilde
Ingen_Træner
60 min
18:00
Styrketræning
Aalborg
Line F
60 min
torsdag
21-10-2021
09:00
StrongWalk (Grøn)
Risskov
Rune D
55 min
10:00
StrongWalk (Gul-Rød)
Risskov
Rune D
60 min
10:00
StrongWalk (Grøn)
Aalborg
Grethe M
60 min
10:00
Senior/StrongWalk
Odense
Natacha N
60 min
16:15
Styrketræning (Grøn-Gul)
Risskov
Sofie B
60 min
17:00
Løbehold Grøn (Interval)
Risskov
Anette F
60 min
17:00
Løbehold Gul-Rød (Interval)
Risskov
Kristine H
60 min
17:00
Løbeskole
Risskov
Laura M
60 min
17:00
StrongWalk
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
17:00
Løbehold (Grøn-Gul)
Aalborg
August L
60 min
17:15
StrongWalk (Gul-Rød)
Risskov
Sofie B
60 min
17:15
StrongWalk
Roskilde
Cecilie C
60 min
17:30
Løbehold Gul-Rød (Distance)
Marselis/Skåde
Henriette G
60 min
17:30
Løbeskole/Grøn (Interval)
Marselis/Skåde
Emilie R
60 min
18:00
Løbehold Rød (Distance)
Risskov
Laura M
60 min
18:00
Løbeskole/Løbehold Grøn-Gul (Interval)
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
18:00
Løbehold Gul (Distance)
Frederiksbjerg
Frederik B
60 min
18:15
Styrketræning
Roskilde
Mark P
60 min
fredag
22-10-2021
17:00
Løbehold Rød-Sort (Interval)
Risskov
Rune D
60 min
lørdag
23-10-2021
09:00
StrongWalk
Aalborg
Dennis H
60 min
09:00
StrongWalk (Gul-Rød)
Risskov
Amalie N
60 min
09:30
Hyggeløb (Social løbetur)
Risskov
Rune D
30 min
10:00
Styrketræning (Grøn-Gul-Rød)
Risskov
Laura E
60 min
søndag
24-10-2021
08:30
TrailWalk (Gul) OBS! Pinds Møllevej 33
Marselis/Skåde
Anne D
90 min
10:00
Trailløb (Rød) OBS! Pinds Møllevej 33
Marselis/Skåde
Rune D
90 min
10:00
TrailWalk
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
10:00
Trailløb (Gul) OBS! Pinds Møllevej 33
Marselis/Skåde
Anne D
90 min
11:00
Trailløb
Lyngby/Klampenborg
Astrid T
60 min
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×

;