Dansk ▼
English
Español
Uge 48
28-11-2022 - 04-12-2022

Hold filtrering
mandag
28-11-2022
06:30
Yin Yoga
Ida C
60 min
8/23
06:30
BODYPUMP
sal 1
Henriette P
60 min
7/30
08:00
Pilates til mænd
Grace F
45 min
8/20
08:00
Fun Bike
Ralph T
45 min
20/22
08:30
Yin & hatha yoga
sal 2
Vibeke V
90 min
10/12
09:00
Retro Dance
Vivian G
55 min
26/25
09:00
Pilates
sal 1
Anita H
45 min
22/30
09:00
Moves Bike
Bike Sal
Lena L
60 min
23/26
09:50
Senior motion
sal 1
Anita H
45 min
19/30
10:00
Senior Fun Bike
Jesper R
45 min
16/22
10:00
Fat Burning Pilates
Vivian G
25 min
23/25
10:00
MBL ( mave - balle- lår )
Holdsalen
Tinne D
55 min
13/14
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
22/25
10:40
Mindfulness
sal 1
Anita H
30 min
11/30
11:00
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
25 min
15/25
16:00
Fun Bike
Bike Sal
Sarah T
45 min
7/27
16:15
Funktionel træning
Funktionel område
Lotte T
60 min
17/20
16:30
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
22/22
16:50
BODY PUMP
Donika K
60 min
11/23
17:00
BODYSTEP
sal 1
Mette N
60 min
10/30
17:00
Moves Bike
Bike sal
Glen A
45 min
27/27
18:00
BODYBALANCE
Donika K
60 min
14/22
18:00
Cirkeltræning i tårnet Omnia
Tonny N
60 min
15/16
18:05
Aerobic Fitness
sal 1
Mette N
55 min
13/30
19:05
Latin Dance
sal 1
Henriette F
60 min
8/30
19:10
Step
Holdsalen
Anja W
50 min
15/20
tirsdag
29-11-2022
06:15
Moves Bike
Bike Sal
Mette N
60 min
14/27
09:00
Mave & Ryg
Grace F
25 min
24/25
09:00
Herre Gymnastik
sal 1
Sarah T
55 min
14/30
09:00
MBL ( mave- balle- lår)
Holdsalen
Tinne D
55 min
10/14
09:30
Pilates
Grace F
25 min
25/25
10:00
Yin yoga
Grace F
55 min
25/25
10:00
ZUMBA
sal 1
Mette T
60 min
18/30
10:00
Restorativ Yoga
Holdsalen
Martine V
55 min
12/14
10:10
TRX
Funktionel område
Sarah T
45 min
15/15
10:30
LUKKET HOLD
sal 2
Lars K
60 min
0/0
13:00
Mande gymnastik
Holdsalen
Luli H
55 min
3/14
16:30
Hatha Yoga
Dorthe O
85 min
19/23
16:45
STRAM OP
Holdsalen
Tinne D
55 min
7/14
17:00
Fun Bike
Alice T
45 min
22/22
17:00
BODYCOMBAT
sal 1
Amalie H
60 min
10/30
17:00
Moves Bike
Bike Sal
Lena L
60 min
19/27
18:00
BODYPUMP
sal 1
Anne D
60 min
23/30
18:00
Effekt Bike
Bike Sal
Jan P
60 min
5/7
18:05
Stram op
Jane D
50 min
10/23
18:15
Effekt Bike
Bike Sal
Claus S
60 min
6/10
19:05
Latin Dance
Henriette F
55 min
22/25
20:05
Blid Hatha Yoga
Ida C
65 min
16/23
onsdag
30-11-2022
07:25
BODYPUMP
sal 1
Henriette P
60 min
8/30
07:25
Yoga
Holdsalen
Ida C
60 min
6/14
07:45
Fun Bike
Vivian G
45 min
21/22
08:00
Pilates til mænd
Grace F
45 min
15/20
08:30
Aerobic Fitness
sal 1
Lena L
55 min
15/30
08:30
Moves Bike
Bike Sal
Sarah T
45 min
27/27
08:30
Yin & hatha yoga
sal 2
Vibeke V
90 min
10/12
08:50
Funktionel Træning i bokseklubben
Vivian G
45 min
10/30
09:00
Stram op
Grace F
55 min
20/23
09:00
POWERWALK
Berit P
90 min
7/20
09:30
Stram Op
Sarah T
50 min
24/30
09:30
Stram op
Holdsalen
Tinne D
55 min
12/14
10:05
Smidighed & Udstrækning
Vivian G
20 min
15/25
10:25
Balance & Styrke
sal 1
Sarah T
30 min
27/30
10:30
Pilates
Vivian G
25 min
12/23
11:00
Pilates
sal 1
Berit P
60 min
13/30
16:00
Smidighed & Udstrækning
Jesper R
25 min
8/25
16:15
Funktionel træning
CROSS område
Lotte T
60 min
15/25
16:30
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
9/22
16:30
Body Blast
Jesper R
25 min
9/25
17:00
MBL (mave-balder-lår)
Jeanne B
55 min
14/25
17:00
ZUMBA
sal 1
Gloria S
60 min
10/30
17:30
Moves Bike
Bike sal
Glen A
60 min
21/27
18:05
BODYBALANCE
Betina M
60 min
10/22
18:05
Stram Op
sal 1
Ofelia M
60 min
10/30
19:10
Yoga
sal 1
Ida C
60 min
16/30
torsdag
01-12-2022
08:10
Mave - Ryg ( Bemærk 40 min )
Holdsalen
Tinne D
40 min
8/14
08:30
Stram op
Holdsalen
Sarah T
45 min
23/23
08:30
Moves Bike
Bike Sal
Lotte T
60 min
11/27
09:15
Senior motion
sal 1
Berit P
55 min
9/30
09:25
Balance & Styrke
Sarah T
30 min
23/23
09:45
Funktionel træning
Funktionel område
Lotte T
60 min
11/20
10:00
Yin yoga
Vibeke V
75 min
10/23
10:00
Senior Motion
Holdsalen
Tinne D
55 min
11/14
10:15
Stabilitet og udstrækning
Holdsalen
Berit P
30 min
5/30
10:50
ZUMBA
sal 1
Mette T
60 min
18/30
14:00
LUKKET HOLD
sal 1
Mette N
60 min
0/0
16:00
Retro Dance
Henriette F
50 min
18/25
16:00
Fun Bike
Bike Sal
Vivian G
45 min
16/27
16:30
MBL (mave-baller-lår)
sal 1
Jeanne B
55 min
9/30
16:30
Aerobic Fitness
Holdsalen
Ofelia M
55 min
13/14
16:55
BODY PUMP
Holdsalen
Sabera A
60 min
7/23
17:00
Fun Bike Musikquiz "Stærke Kvinder"
Thomas F
60 min
22/22
17:00
Moves Bike
Bike sal
Betina S
45 min
10/27
17:30
BODYCOMBAT
sal 1
Anne D
60 min
8/30
17:30
Pilates & Rygtræning
sal 2
Anita H
60 min
5/12
17:30
Cirkeltræning
Holdsalen
Ofelia M
55 min
6/14
17:30
WOD
Funktionel område
Vivian G
45 min
17/20
18:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
1/15
18:00
Effekt Bike
Bike sal
Glen A
60 min
6/10
18:05
Step
Anja W
55 min
12/20
18:30
BODYPUMP
sal 1
Amalie H
60 min
10/30
19:00
Badminton i badminton hallen Bane 1
Lars K
60 min
1/1
fredag
02-12-2022
07:00
Pilates
Holdsalen
Luli H
55 min
14/14
07:30
Yin yoga
Grace F
60 min
25/25
07:45
Fun Bike
Jesper R
45 min
22/22
07:45
Rygtræning
sal 1
Berit P
45 min
8/30
08:00
Stram op
Holdsalen
Tinne D
55 min
14/14
08:30
Moves Bike
Bike Sal
Lotte T
60 min
21/27
08:40
Qigong
sal 2
Margit I
60 min
3/12
08:45
MBL (mave-balder-lår)
Grace F
55 min
25/25
09:00
Aerobic Fitness
sal 1
Mette N
55 min
7/30
09:00
POWERWALK
Outdoor
Berit P
90 min
3/20
09:00
Pilates
Holdsalen
Luli H
55 min
14/14
09:45
Funktionel træning
Funktionel område
Lotte T
60 min
13/25
09:50
Retro Dance
Henriette F
55 min
19/25
10:00
Senior Fun Bike
Vivian G
45 min
22/22
10:00
BODYBALANCE
sal 1
Mette N
60 min
5/30
11:05
Pilates
sal 1
Anita H
55 min
5/30
12:30
LUKKET HOLD
sal 1
Hanne S
60 min
0/0
15:30
Moves Bike
Bike Sal
Lotte T
60 min
12/27
16:00
Fun Bike
Hjørdis S
45 min
22/22
16:00
BODYATTACK
sal 1
Emilie A
45 min
6/30
16:45
Funktionel træning
CROSS område
Lotte T
60 min
17/25
lørdag
03-12-2022
07:15
BODYPUMP
sal 1
Henriette P
45 min
8/30
08:15
Fun Bike
Jan P
45 min
12/22
08:15
Moves Bike
Bike Sal
Henriette P
45 min
11/27
09:00
Stram Op
sal 1
Ellisabeth H
55 min
17/30
09:00
Yoga
Holdsalen
Pia T
90 min
14/14
09:05
BODY PUMP
Donika K
60 min
8/23
10:00
Aerobic Fitness
sal 1
Lena L
55 min
15/30
10:30
Latin Dance
Camilla K
55 min
20/25
11:00
BODYBALANCE
sal 1
Lena L
60 min
2/30
11:30
HIIT
Camilla K
25 min
8/25
søndag
04-12-2022
08:15
Fun Bike
Jan P
45 min
9/22
09:00
MBL (mave-balder-lår)
Donika K
55 min
6/25
09:00
Løbehold niveau 2-3
Pia S
60 min
0/15
09:15
Moves Bike
Bike sal
Betina S
45 min
7/27
09:30
Dance Fitness
Holdsalen
Camilla K
55 min
7/14
10:00
Puls & Styrke
Tonny N
60 min
9/24
10:00
BODYPUMP
sal 1
Anne D
60 min
11/30
11:05
Lesmills CORE
sal 1
Anne D
30 min
6/30
11:15
Dance Fitness
Camilla K
55 min
7/25
12:15
Smidighed & Udstrækning
Holdsalen
Camilla K
20 min
6/25
15:30
Moves Bike
Bike Sal
Lotte T
60 min
17/27
16:45
Funktionel træning
CROSS område
Lotte T
60 min
14/25
17:30
Hatha Yoga
sal 1
Birgitte J
90 min
8/30
Din browser er forældet!

Opdater din browser for at vise siden korrekt. Opdatér min browser nu

×