Dansk ▼
English
Español
Uge 14
30-03-2020 - 05-04-2020

Hold filtrering
mandag
30-03-2020
09:45
FysioHeat Stabilitet & Små Vægte - Lisa
SAL / 3
Lisa Thomey
75 min
0/15
16:30
FysioThomey Intermedia - Lisa
SAL / 2
Lisa Thomey
75 min
0/20
16:30
FysioHeat Roll & Release - Martin
SAL / 3
Martin Ryltoft
65 min
0/15
16:30
FysioReformer Basis - Christian
SAL / 1
Christian Osterhammel
60 min
3/10
17:45
FysioHeat ManPower - Lisa
SAL / 3
Lisa Thomey
75 min
0/15
17:45
Fysio Thomey Unge Elite - Martin
SAL / 2
Martin Ryltoft
75 min
0/22
17:45
FysioReformer Intermedia - Christian
SAL / 1
Christian Osterhammel
65 min
2/10
19:00
FysioHeat Stabilitet & Små Vægte - Martin
SAL / 3
Martin Ryltoft
70 min
0/15
19:00
FysioThomey Grundtræning
SAL / 2
Christian Osterhammel
75 min
0/20
tirsdag
31-03-2020
08:10
FysioReformer Basis - Jeppe
SAL / 1
Jeppe Henriksen Knudsen
60 min
0/10
09:15
FysioHeat Roll & Release - Jeppe
SAL / 3
Jeppe Henriksen Knudsen
65 min
0/15
15:15
FysioReformer Intermedia - Lisa
SAL / 1
Lisa Thomey
70 min
0/10
16:30
FysioReformer Intermedia - Lisa
SAL / 1
Lisa Thomey
65 min
0/10
16:30
FysioHeat Styrke & Stræk i Flow - Christian
SAL / 3
Christian Osterhammel
70 min
0/15
17:45
FysioHeat ManPower - Lisa
SAL / 3
Lisa Thomey
75 min
0/15
17:45
FysioReformer Basis - Christian
SAL / 1
Christian Osterhammel
75 min
0/10
19:00
FysioHeat Styrke & Stræk
SAL / 3
Christian Osterhammel
65 min
0/15
onsdag
01-04-2020
07:15
FysioReformer Basis - Martin
SAL / 1
Martin Ryltoft
60 min
0/10
08:30
FysioHeat Stabilitet & Små Vægte - Martin
SAL / 3
Martin Ryltoft
75 min
0/15
16:30
Fysio Online Live / Fysio Heat All Levels
Lisa Thomey
75 min
0/15
18:30
FysioHeat PULS - Jeppe
SAL / 3
Jeppe Henriksen Knudsen
65 min
0/15
19:40
FysioReformer Basis - Jeppe
SAL / 1
Jeppe Henriksen Knudsen
65 min
0/10
torsdag
02-04-2020
08:15
FysioReformer Intermedia - Christian
SAL / 1
Christian Osterhammel
60 min
2/10
09:30
FysioHeat Roll & Release - Christian
SAL / 3
Christian Osterhammel
60 min
2/15
16:25
FysioHeat PULS - Lisa
SAL / 3
Lisa Thomey
75 min
0/17
16:30
Fysio Thomey Træningskole - Martin
SAL / 2
Martin Ryltoft
70 min
0/20
16:30
FysioReformer Basis - Christian
SAL / 1
Christian Osterhammel
60 min
0/10
17:45
FysioHeat Roll & Release - Jeppe
SAL / 3
Jeppe Henriksen Knudsen
70 min
0/15
17:50
FysioThomey ManPower MARTIN & LISA
SAL / 2
Martin Ryltoft
70 min
0/18
19:00
FysioHeat Styrke & Stræk i Flow - Martin
SAL / 3
Martin Ryltoft
70 min
0/15
19:00
FysioReformer Intermedia - Jeppe
SAL / 1
Jeppe Henriksen Knudsen
70 min
0/10
fredag
03-04-2020
08:20
FysioReformer Basis - Jeppe
SAL / 1
Jeppe Henriksen Knudsen
60 min
0/10
09:30
FysioHeat Styrke & Stræk i Flow - Lisa
SAL / 3
Lisa Thomey
75 min
0/15
15:00
FysioReformer Intermedia - Christian
SAL / 1
Christian Osterhammel
65 min
0/10
lørdag
04-04-2020
08:30
FysioCirkel Træning All Levels - Lisa
SAL / 2
Lisa Thomey
75 min
0/20
09:45
FysioReformer Intermedia - Lisa
SAL / 1
Lisa Thomey
70 min
0/10
11:00
FysioHeat Stabilitet & Små Vægte - Lisa
SAL / 3
Lisa Thomey
60 min
0/15
søndag
05-04-2020
08:30
FysioThomey PULS & FysioHeat Flow - Martin
SAL / 2
Martin Ryltoft
75 min
0/15
09:45
FysioReformer Intermedia - Martin
SAL / 1
Martin Ryltoft
70 min
3/10
11:00
FysioHeat Roll & Release - Martin
SAL / 3
Martin Ryltoft
60 min
6/15